Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
powiedzcie mi dziewczynki bo mam taki problem od tyg ze bardzo boli mnie spojenie łonowe z tego co wiem to głowa dziecka jest juz wstawiona do kanału rodnego czy to mozliwe ze przez to odczuwam tak ze czasem kazdy krok sprawia mi ogromny problem zwiazany z bólem ? wiem ze juz kiedys pisałyscie cie cos na ten temat ale nie potrafie sie tego tu teraz doszukac... prosze Was bardzo o odpowiedz .
Kurcze przy pierwszej ciąży to tylko przy porodzie odczułam jakis ból a teraz to coraz dziwniejsze dolegliwosci mnie napotykaja... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
no tez wolałabym być gdzie indziej ale cóż natura sama decyduje a jak nie zdecyduje do jutra to jej pomogę.

Ja mimo wszystko życzę ci by natura miło cię zaskoczyła jolajcik bo chyba najlepsze sa porody które postepuja w sposób naturalny z niewielka pomoca te wywoływane rózne maja skutki i zakonczenia niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
A ja właśnie wróciłam z "dancingu w stylu prl'u" 😉 trochę potańczyłam z Grzesiem 🙂 hehe 🙂 jak na weselichu 😁
I jeszcze troche głośno było... ale mam nadzieję, że Hanulka też się dobrze bawiła i pokołysała razem z nami 🙂

No nic, uciekam do łóżeczka, DOBREJ NOCKI :* 😘




😮 😮 😮 😮 😮 że Ty dziewczyno masz jeszcze siły tańczyć 😜 a ja myślałam że to ja mam jakieś pokłady energii ale widzę że przy Tobie to ja jestem Pikuś 😜 PAN PIKUŚ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam i ja na chwile....na balkonie az miło delikatny wiaterek....ale jak przyjdzie ok poludnia słonce to juz nie bedzie milo tylko sauna 🤢..

Marta ja tez odczuwam taki bol...kiedys spojenie mi sie rozchodzilo (bolalo jak nie wiem co) ale zeszło mi sie a teraz jak mały sie pcha to znow boli a raczej kluje okropnie czasem wstac z lozka nie moge lub ruszyc noga sie nie da...

A ja własnie skonczylam czytac moj cudowny poradnik o ciazy i pierwszych miesiacach dzidzi 🙂 akurat na czas hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta mnie od czasu do czasu teą kłuje tam na dole... ale to właśnie zalezy od tego, że dzidek już jest nisko...

Kasia
no najpierw tak nieśmiało tańca przytulańca zatańczyliśmy, poźniej jeszcze jeden, jeszcze jeden i na koniec szalałam na "cykady na cykladach" 😁 😁 🙂 No ale oczywiście w miarę rozsądku 😁 🙂

Beata
a jaki poradnik czytasz? Ja przeczytałam "Język niemowląt" i uważam, że jest naprawdę dobry 🙂

Ja juz po śniadanku 🙂 i leniuchowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Marta mnie od czasu do czasu teą kłuje tam na dole... ale to właśnie zalezy od tego, że dzidek już jest nisko...

Kasia
no najpierw tak nieśmiało tańca przytulańca zatańczyliśmy, poźniej jeszcze jeden, jeszcze jeden i na koniec szalałam na "cykady na cykladach" 😁 😁 🙂 No ale oczywiście w miarę rozsądku 😁 🙂

Beata
a jaki poradnik czytasz? Ja przeczytałam "Język niemowląt" i uważam, że jest naprawdę dobry 🙂

Ja juz po śniadanku 🙂 i leniuchowanie 🙂


Ja mam kochana "poradnik bez kantów ciąża zdrowa i bezpieczna. Dziecko. " ta ksiazka juz ma swoja historie jestem 4 w ciagu 2 lat ktora ja czyta...z rak do rak idzie bardzo fajna kazdy miesiac ciazy opisany dokladnie i cos dla tatusiow tez jest 🙂 potem polog karmienie i dziecko super sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Marta mnie od czasu do czasu teą kłuje tam na dole... ale to właśnie zalezy od tego, że dzidek już jest nisko...

Kasia
no najpierw tak nieśmiało tańca przytulańca zatańczyliśmy, poźniej jeszcze jeden, jeszcze jeden i na koniec szalałam na "cykady na cykladach" 😁 😁 🙂 No ale oczywiście w miarę rozsądku 😁 🙂
Martynka no widzę ze poszalałaś a z mojego pomysłu z trampolina to się smiało 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Marta mnie od czasu do czasu teą kłuje tam na dole... ale to właśnie zalezy od tego, że dzidek już jest nisko...

Kasia
no najpierw tak nieśmiało tańca przytulańca zatańczyliśmy, poźniej jeszcze jeden, jeszcze jeden i na koniec szalałam na "cykady na cykladach" 😁 😁 🙂 No ale oczywiście w miarę rozsądku 😁 🙂

Martynka no widzę ze poszalałaś a z mojego pomysłu z trampolina to się smiało 😜

☺️ ☺️
😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja tez jestem witajcie 🥴 ale humor mam taki do dupy ze nie macie pojecia niby nie narzekam nie marusze czuje sie super a jak sie obudziałam to ryczec mi sie chciało 😞 mały sie wierci co chwile a po wyścigu F1 jedziemy na ktg ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Marta1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Marta mnie od czasu do czasu teą kłuje tam na dole... ale to właśnie zalezy od tego, że dzidek już jest nisko...

Kasia
no najpierw tak nieśmiało tańca przytulańca zatańczyliśmy, poźniej jeszcze jeden, jeszcze jeden i na koniec szalałam na "cykady na cykladach" 😁 😁 🙂 No ale oczywiście w miarę rozsądku 😁 🙂

Martynka no widzę ze poszalałaś a z mojego pomysłu z trampolina to się smiało 😜

☺️ ☺️
😎 😉


a mogłaś chociaż jakiego kankana tam zaliczyć to pewnie byś sie z rana juz z nami nie przywitała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Cześć Dziewczyny. My znów od 4 nie spimy. ale teraz Maja śpi a my powoli będziemy szykować się na spacerek - oczywiscie ze śpiącą Mają

nie ma to jak poranna pobudka tym bardziej gdy jej powodem jest spiew tak kochanych skowronków 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

To ja - Mariuszek 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/mariuszek.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2474/mariuszek.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂

To ja - Mariuszek 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/mariuszek.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2474/mariuszek.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


cudny!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanko do Tych Majoweczek ktore juz maja swoje pociechy....

czy Wasze dzieciaszki tez maja bole brzuszka???

jak naszego Alexa lapie to az mi go szkoda! zasnie sobie a tu za 10 minut znow sie napreza!
wczoraj juz mu czopka wlozylam na kolki bo nie moglismy nic zrobic! a On plakal! 🥴
dopiero po czopku przespal prawie 4 godzinki!

juz sama nie wiem co jest najlepsze na takie bole.... moze doradzicie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Mam pytanko do Tych Majoweczek ktore juz maja swoje pociechy....

czy Wasze dzieciaszki tez maja bole brzuszka???

jak naszego Alexa lapie to az mi go szkoda! zasnie sobie a tu za 10 minut znow sie napreza!
wczoraj juz mu czopka wlozylam na kolki bo nie moglismy nic zrobic! a On plakal! 🥴
dopiero po czopku przespal prawie 4 godzinki!

juz sama nie wiem co jest najlepsze na takie bole.... moze doradzicie....



hejka kasiu. ja też mam ten problem ale wczoraj wyczytałam w necie że napar z kminku jest tu bardzo pomocny- pół łyżeczki kminku na szklankę wody i gotować przez 5 min. wzmaga laktację i dobrze wpływa na problemy trawienne bejbików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...