Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂 Oj podczytuję Was Kochane i widzę że się dzieje oj dzieje 🙂 pierwsze co dziś jak wstałam to myśl---> BRZUSZEK!!! Czekam z niecierpliwością na wiadomość od dziewczyn. Jadę na ktd ale jak tylko wrócę to będę sprawdzała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry Brzuszki

Info o Naszej Justiks:
"Ma rozwarcie na 2,5 cm,biora ją na porodówkę,będzie miała kroplówkę na indukcję".

Taką wiadomość o 8;30 dostałam od Naszej Kręci dupki Moniczki.U niej wszystko ok....niema netu,kazała wszystki pozdrowić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzien dobry Brzuszki

Info o Naszej Justiks:
"Ma rozwarcie na 2,5 cm,biora ją na porodówkę,będzie miała kroplówkę na indukcję".

Taką wiadomość o 8;30 dostałam od Naszej Kręci dupki Moniczki.U niej wszystko ok....niema netu,kazała wszystki pozdrowić.


hej kochane niedawno wstalam zagladam do was a tu takie wiesci..moze juz dzis bedziemy ciociami 😁 😁 😁 😁super 🙃 🙃 oby tylko szybko jej poszlo....

dobra teraz bede nadrabiac co pisalyscie...

czesc wszystki wogole kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Beatko.Ja bym jeszcze pospała ale sms od Moniczki mnie obudził,więc taką wiadomość trzeba było szybko przekazać....
No już za chwilę będziemy ciotkami,a dzis ma urodzinki mój chrześniak,może ktoraś dziś urodzi.
Ciekawe jak Hussi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde nie wierze co przeczytalam jeszcze hussi 🙃
o jej napewno zostaniemy ciotkam dzis czuje to a moze podwojnymi 😁 😁
a mi dzis znow sie snil moj synek ale ze juz byl galanty ok 2 lat i tak sie tulil a szlam do lekarza z nim...boski sen 🙂 🙂

ale jestem podjarana....szkoda ze nie jestem w dalszym tyg ciazy to moze tez bym zaczela rodzic bo juz bym chciala 😁 w dodatku polowa nocy nie przespana znow zebra skopane 🤢 eh...ale na porod jestem nastawiona pozytywnie wiec mama nadzieje ze po swietach sie i u mnie rozkreci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
fijolek bo nie pamietam dobrze to ty pisalas ze tez chcesz juz urodzic i pytalas sie kiedy??
powiem ci ze cos czuje co do ciebie ze albo w swieta albi zaraz po tak z 2 dni i bedziesz miec malenstwo przy sobie...takie jakies mam przeczucie 😜

kiedy chce rodzic? 🙂 JUZ! NATYCHMIAST!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obiecane zdjecie kolyski. troszke ciemne ale nie chce wynosic jej do drugiego pokoju, wiec musicie wybaczyc. brakuje jeszcze daszka, ale nie sadze zeby w domku sie przydalo.
[URL=http://img98.imageshack.us/i/20110415304.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8933/20110415304.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...