Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ja do bolu podchodze tak: teraz juz mam dosyc, juz chce miec to za soba, slabe noce, skorcze i inne niedogodnosci. Ale uwazam ze natura sprytnie do tego podeszla i teraz dostajemy w kosc zeby latwiej bylo nam przejsc przez porod..ja sie nie boje. wiem ze nie mam za wysokiego progu bolu ale skoro kazda inna daje rade to czemu ja nie dam?? 🙂


Ja też tak myślę... Tyle kobiet na świecie (w różnych warunkach) to przechodzi, to czemu ja mam nie dać rady 😉
A jeszcze jak się postaram i pomogę mojemu Maleństwu to szybciej się zobaczymy 🙂 TAKA NAGRODA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ja do bolu podchodze tak: teraz juz mam dosyc, juz chce miec to za soba, slabe noce, skorcze i inne niedogodnosci. Ale uwazam ze natura sprytnie do tego podeszla i teraz dostajemy w kosc zeby latwiej bylo nam przejsc przez porod..ja sie nie boje. wiem ze nie mam za wysokiego progu bolu ale skoro kazda inna daje rade to czemu ja nie dam?? 🙂


tez tak do tego podchodze dopoki bol mnie nie zlapie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
Martyna dzięki 🙂
Ja właśnie planuje podokupywać to czego mi jeszcze brakuje u tego użytkownika: rodzyneczki 🙂
A część zakupów zrobiłam tutaj http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926

Ewelka mamy X Landera XA 🙂


Joma!!! Ja też najpierw robiłam zakupy u tego r_p77!!! 🙂 Podkłady, smoczki, pieluchy... itd... 🙂 Ale musiałam sobie rozłożyć to na raty, więc dopiero teraz dokupuję resztę u tego rodzyneczki 🙂





Ja tez kupowlaam kilka akc. rodzuyneczki dwa razy juz i jestem bardzo zadowolona. ale tez kupowalam justinex i tez super rzeczy ma.... i szybka dostawa... 😉 polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Ja wzięłam się za pakowanie torby do szpitala, żeby ogarnąć czego mi jeszcze brakuje... Na dworku słonecznie ale troszkę wieje


pakuj pakuj, ja sie w jedna nie zmiesciłam 😁

ja zapakowalam sie w dwie osobne. jedna dla mnie, druga dla Malej. Nie jest powiedziane ze urodze od razu, a po rzeczy do auta zawsze mozna wyjsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Ja wzięłam się za pakowanie torby do szpitala, żeby ogarnąć czego mi jeszcze brakuje... Na dworku słonecznie ale troszkę wieje


pakuj pakuj, ja sie w jedna nie zmiesciłam 😁

ja zapakowalam sie w dwie osobne. jedna dla mnie, druga dla Malej. Nie jest powiedziane ze urodze od razu, a po rzeczy do auta zawsze mozna wyjsc.


NA poczatku był plan w 1 torbe, ale to bez sensu uznałam i mam teraz 2 i dokładnie tak jak piszesz ,zawsze można po torbe dla maluszka podejsc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
http://allegro.pl/tako-jumper-x-5w1-piratz-pik-serca-2011-15x-gratis-i1533941106.html


fakjowy jest ten wozeczek, i jak duzo kolorkow....


ładny wozeczek, rozowy ladny kolor 🙂 ja zaluje ze tak wczesnie kupilam wozek bo teraz jak patrze w sklepach jakie sa to byl inny kupila, ale za pozno juz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
http://allegro.pl/tako-jumper-x-5w1-piratz-pik-serca-2011-15x-gratis-i1533941106.html


fakjowy jest ten wozeczek, i jak duzo kolorkow....


ładny wozeczek, rozowy ladny kolor 🙂 ja zaluje ze tak wczesnie kupilam wozek bo teraz jak patrze w sklepach jakie sa to byl inny kupila, ale za pozno juz 😞


No właśnie tutaj jest bardzo duży wybór kolorków ale jest też bardzo funkcjonalny i wygodny (jeździłam nim po sklepie :P).
Różowy kolorek fajny, ale wolałam jakiś uniwersalny... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie spakowalam w taka mala walizke... i teraz jak sobie spisalalm co mi jeszce brakuje to tak mysle ze albo musze zrobic druga dla maluszka albo sie p[rzepakowac do tropche wiekszej torby.... 😉 ale jakos damy rade.... Moja kumpela urodizla dziewczynke 3900kg. tydzien po treminie.... wiecej szcezgołow nie znam....kurcze, tak mysle ze spora z niej dziewucha... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
Ja wzięłam się za pakowanie torby do szpitala, żeby ogarnąć czego mi jeszcze brakuje... Na dworku słonecznie ale troszkę wieje


pakuj pakuj, ja sie w jedna nie zmiesciłam 😁


Niezbyt wiele miejsca mi w niej zostało, ale może jakoś wszystko upchnę 😜. Brakuje mi jeszcze drobiazgów typu pasta do zębów, żel pod prysznic itp. Muszę sobie jeszcze koszulę jedną zakupić i podpaski i będzie git 🙂. Zadzwonię jeszcze któregoś dnia do szpitala i dopytam się dokładniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuchatki,

na Mazowszu jest suuuperowa pogoda 20 stopni i słonko 🙂 😎
Ale przyznaje że im cieplej tym trudniej się chodzi.. moaj mama mi powiedziała ostatnio że kiwam się jak kaczuszka 😮
Dziewczynki mam pytanie czy około 6-8 tygodni po porodzie przy opcji karmie piersią można iść na solarium ??Bo ja mam taki plan żeby ukryś niektóre straszne rozstępy pod choć odrobine ciemniejszą karnacja bo obecnie to jestem na poziomie mąki pszennej od 4 lat nie byłam na solarium.
Doradzcie proszę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam Brzuchatki,

na Mazowszu jest suuuperowa pogoda 20 stopni i słonko 🙂 😎
Ale przyznaje że im cieplej tym trudniej się chodzi.. moaj mama mi powiedziała ostatnio że kiwam się jak kaczuszka 😮
Dziewczynki mam pytanie czy około 6-8 tygodni po porodzie przy opcji karmie piersią można iść na solarium ??Bo ja mam taki plan żeby ukryś niektóre straszne rozstępy pod choć odrobine ciemniejszą karnacja bo obecnie to jestem na poziomie mąki pszennej od 4 lat nie byłam na solarium.
Doradzcie proszę ☺️


nie martw sie mam tak samo :P ale mi sie wydaje ze do solarium mozna isc jak na 100% nie bedziesz juz karmic piersia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam taka poradę lekarza na forum:

"Jeśli chodzi o piękną opaleniznę, to radzę skorzystać z naturalnych promieni słonecznych. Również w okresie karmienia piersią nie zalecam korzystania z solarium, ponieważ ciepła temperatura może powodować mimowolny wypływ mleka, a także powstawanie przebarwień skóry. Wiem, że wiele kobiet w okresie karmienia korzysta z solarium - ale czy to warto ryzykować? Jeśli się pani uprze na spacer do solarium, to proszę chociaż zasłonić piersi (one są bardzo wrażliwe), np. pozostać w staniku, a odpiąć tylko ramiączka. Sutki w okresie karmienia są bardzo przeciążone i nie powinno się ich narażać dodatkowo na oparzenie."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Znalazłam taka poradę lekarza na forum:

"Jeśli chodzi o piękną opaleniznę, to radzę skorzystać z naturalnych promieni słonecznych. Również w okresie karmienia piersią nie zalecam korzystania z solarium, ponieważ ciepła temperatura może powodować mimowolny wypływ mleka, a także powstawanie przebarwień skóry. Wiem, że wiele kobiet w okresie karmienia korzysta z solarium - ale czy to warto ryzykować? Jeśli się pani uprze na spacer do solarium, to proszę chociaż zasłonić piersi (one są bardzo wrażliwe), np. pozostać w staniku, a odpiąć tylko ramiączka. Sutki w okresie karmienia są bardzo przeciążone i nie powinno się ich narażać dodatkowo na oparzenie."


no wlasnie 🙂 wiec solarium dopiero jak dzidzius bedzie na sztucznym mleku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Kasidelko właśnie miałam pisać, że przecież akurat lato będzie, więc nie trzeba wtedy korzystać z solarium 😉


No tak ale ja sie bardzo trudno opalam na słońcu 😞
Normalnie jestem tak biała że chyba słonko sie ode mnie odbija 😁 😁 😁
A po solarium jestem taka akurat lekko musnięta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...