Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam nadzieje ze jutro cos zrobia ze mna .. a od dwóch dni tak sie jakos zle czuje ja przed okresem.. nogi mi drętwieja.. łapia mnie bole w krzyżu..i tak mnie cmi w brzuchu , nio dokładnie jakbym miała dostac za moment okres .. lekarz mi powiedział ze te wody płodowe to beda tylko ciezarem dla mnie..ze moze byc mi własnie cięzko itp..
Dziewczyny ja wam mowie jak wam sie uda cos zrobic by rozpakowac sie w 37 tyg to smiało bo ta koncówka jest masakryczna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooooooo...... i suwaczek zgubiłaś... nie łam się! jeszcze chwila moment 🙂 wszystko już gotowe dla Nathanielka? przy upałach opuchlizna jest zwykle większa, więc możesz się pocieszyć- zawsze mogło być gorzej!! -z Rudulfa Czerwononosego...... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj znam ten ból 😁 Mojego tez nie moge namówic na "naturalne wymasowanie szyjki"hehehe bo on mówi że nie bedzie małego po główce stukał 🤪
Znacie ten kawał?
Mąż baaardzo napalony na swoja żonke nie dawał jej spokoju aż do końca ciąży. Przyszedł poród, rodzi sie mały, tata z duma bierze go na ręce a mały stuka go bo poczole i mówi: dobrze Ci tak,dobrze? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!
Wczoraj nie miałam czasu zaglądnąc, a dzisiaj jest masakra...
mam straszne bóle pleców, boli mnie od żeber w dół, aż do stopy - po prawej stronie. Noc oczywiście nieprzespana, poradzcie co mam zrobić?
Dzisiaj z tego bólu chyba nawet wymiotowałam....
Nie mam siły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
ja po śniadanku.... taka jakaś niewyraźna 🤔 mam nadzieję, że przejdzie...
nika1306 będę trzymała kciucki 😉
aj.... ale mi się ziewa.... ja już się nie mogę doczekać czwartku i wizyty... a jeszcze jutro ma przyjść kurier i się zastanawiam w jakim stanie będą ubranka z paczki i czy będę musiała je drugi raz prać i prasować.... no i przyjdzie kołyska 🤪 w końcu nasz kącik (pokój) będzie wyglądał jakbyśmy się spodziewali się Maluszka... bo teraz jest tak normalnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
Hej Dziewczyny!
Wczoraj nie miałam czasu zaglądnąc, a dzisiaj jest masakra...
mam straszne bóle pleców, boli mnie od żeber w dół, aż do stopy - po prawej stronie. Noc oczywiście nieprzespana, poradzcie co mam zrobić?
Dzisiaj z tego bólu chyba nawet wymiotowałam....
Nie mam siły 😞


ja mam identyczny bol.. i tez po prawej stronie.masakra lekow nie brałam ale goraca kapiel krotka na troche pomaga ale zawsze cos..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mogę leżeć (jak się położe jest jeszcze gorzej)w żadnej pozycji tak boli, tylko jak siedzę to mniej boli, ale nadal boli....
Płakać mi się chce, jestem niewyspana i strasznie obolała...
a wizytę u lekarza mam dopiero 27.05 zastanawiam się czy nie przełożyć na piatek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
Nie mogę leżeć (jak się położe jest jeszcze gorzej)w żadnej pozycji tak boli, tylko jak siedzę to mniej boli, ale nadal boli....
Płakać mi się chce, jestem niewyspana i strasznie obolała...
a wizytę u lekarza mam dopiero 27.05 zastanawiam się czy nie przełożyć na piatek...


to po płaczemy razem 🤔 bo ja dokładnie to samo przeżywam .. i nie wiem co mam ze soba zrobic ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem jak Bańka wstańka 😮
mi powiedział ze to przez to ze mam tyle tych wod płodowych.. i ze to jest ucisk na jakis nerw ..
na ostatnim KTg tak sie wierciłam ze trzeba było jeszcze raz robic .. bo ani wysiedziec ani lezec ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...