Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Tak to chyba jeszcze te metody naszych babć-kawa, okna itd 🙂 Ale ja staram się wierzyć- jak to ma przyspieszyć, to czemu nie?
Z tymi ubezpieczeniami... w całym województwie śląskim obowiązują karty chipowe i nic więcej nas nie interesuje. A w razie gdyby coś to zawsze druk ZUS RMUa- ważny miesiąc od daty wystawienia.
Kurcze.. wszystkie was coś boli, kłuje, a ja nic... jak tak dalej pójdzie to w grudniu urodzę! Muszę chyba iść pobiegać po sklepach metodą Malgorzatty 🙂


Ja wczoraj postałam ok 2h przy desce do prasowania to zaczął mnie krzyż i brzusio łupać 🙂 ale przeszło jak się położyłam... heh co tu robić trzeba wprowadzić plan - 3 razy S 🙂 SEX/SPACER/SCHODY 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):
agata_j napisał(a):
dziewczynki słyszałyście że niby kofeina podspiesza poród?? moja kumpela 2 tyg po terminie miała wywoływany poród... kazali jej kawę pić... dużoooo kawy, żeby szybciej się zaczęło... nie wiem czy w to wierzyć 🥴


ooooooooooo to ja musze wypić min jedną dziennie,, mam tak niskie ciśnienie, ze nic innego nie pomaga i lekarz się zgodził (tylko z mlekiem!)
ciśnienie mam 75-90/50-60
dziecko jest na pewno bardziej ruchliwe i to może powodowac jakies drażnienie większe szyjki albo coś w tym stylu

no i ja mam pytanie, bo skurcze nie powinny być chwila boli i chwila spokoju i tak w kółko?!?
bo ten okropny ból brzucha jak na okres był długiii nie było przerw az malał, malał i zmalał prawie do zera
to na pewno skurcz?


Ja tak mam, tępy, stały ból... który po kilku godzinkach sam przechodzi... i bądź tu mądrym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Butterfly, z ta kawą coś jest na rzeczy, bo ja w ciąży wcale nie ograniczałam, a ostatnio non stop mam na nią ochotę 🙂


Ty mi tylko mów takie rzeczy! Dla mnie to teraz brzmisz prawie jak wyrocznia 🙂 Ja piłam małą kawę z ekspresu od ok. miesiąca, wcześniej nie. Ale w takim razie od dzisiaj będzie częściej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_j napisał(a):
czerwcowka napisał(a):
agata_j napisał(a):

Ja tak mam, tępy, stały ból... który po kilku godzinkach sam przechodzi... i bądź tu mądrym 🙂


ja się zwijałam z tego bólu.. co to do cholery jest?

no i od wczoraj cały dzień mam ochotę wymiotować
non stop ale się powstrzymuję , a kibelek jest ok 4 razy dziennie

chyba się położe bo czuję że jak jeszcze chwilę posiedzę to mi między nogami wypadnie a mam na sobie sukienke więc hehhee ciężko by nie miała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):
agata_j napisał(a):
czerwcowka napisał(a):
agata_j napisał(a):

Ja tak mam, tępy, stały ból... który po kilku godzinkach sam przechodzi... i bądź tu mądrym 🙂


ja się zwijałam z tego bólu.. co to do cholery jest?

no i od wczoraj cały dzień mam ochotę wymiotować
non stop ale się powstrzymuję , a kibelek jest ok 4 razy dziennie

chyba się położe bo czuję że jak jeszcze chwilę posiedzę to mi między nogami wypadnie a mam na sobie sukienke więc hehhee ciężko by nie miała 😉


Ale jaja... ja wczoraj cały dzień narzekałam... mdliło mnie calutki boży dzionek... a jeśli chodzi o grubsze psrawy to kilka razy dziennie biegam... heh może to też jakiś sygnał... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny i z góry przepraszam ,że się wtrącam.Co do tych bóli to ja miałam tez takie przed porodem w piątek o 14 zaczął pobolewać mnie brzuszek jak na okres i tak bolała aż do wieczora troszkę odkleił mi się czop.Na wieczór poszłam spać przespałam dwie godz i się zbudziłam usiadłam na kompa zerknęłam na brzuszka i się położyłam i kichłam sobie i wody mi poszły po 10 min miałam bóle do więc o 24:30 jechałam do szpitala.Nie będę się rozpisywać z porodem ale urodziłam dopiero przed 9 rano,miałam gdzieś z 4 godz bóli partch i brak rozwarcia tylko 2 cm nikomu nie życzę.Więc tak jak wam się już zaczyna taki ból jak na miesiączkę to już niedługo bedziecie mamami 🙂Życzę bezproblemowych rozwiązań i jeszcze raz przepraszam za wtracenie Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka napisał(a):
Witam dziewczyny i z góry przepraszam ,że się wtrącam.Co do tych bóli to ja miałam tez takie przed porodem w piątek o 14 zaczął pobolewać mnie brzuszek jak na okres i tak bolała aż do wieczora troszkę odkleił mi się czop.Na wieczór poszłam spać przespałam dwie godz i się zbudziłam usiadłam na kompa zerknęłam na brzuszka i się położyłam i kichłam sobie i wody mi poszły po 10 min miałam bóle do więc o 24:30 jechałam do szpitala.Nie będę się rozpisywać z porodem ale urodziłam dopiero przed 9 rano,miałam gdzieś z 4 godz bóli partch i brak rozwarcia tylko 2 cm nikomu nie życzę.Więc tak jak wam się już zaczyna taki ból jak na miesiączkę to już niedługo bedziecie mamami 🙂Życzę bezproblemowych rozwiązań i jeszcze raz przepraszam za wtracenie Powodzenia 🙂


Dzięki 🙂 mam nadzieję, że faktycznie te bóle już coś przepowiadają 🙂 ale u ciebie akcja dość szybko się potoczyła, bo ja te bóle już od ok tygodnia mam. no ale pożyjemy, zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak co do tego to szybko tylko w 7 miesiacu mialam rozwarcie 1,5 cm i skurcze dostalam lekarstwa od 37 tyg mialam odstawione a w 38 urodzilam tylko musze sie przyznac ten porod byl najgorszy ze wszystkich 🤢 a niby mowia ze szybciej sie rodzi przy kolejnych dzieciach no u mnie bynajmniej sie nie sprawdzilo uwazajcie na siebie i babelki ,a jeszcze co mi lekarz w srode zrobil maly masaz szyjki i kazal brodawki masowac wiec masowalam i cieple kapiele no i pomoglo a dlatego kazal bo dzidek byl duzy i ciezko by mi sie go rodzilo w terminie czy po mial 3820g i 54 cm no to zmywam sie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas bedzie jedno wielkie czerwcowe rozpakowanie he he

kurde odebrałam 3 telefony jak ja to lubie 😁
1 tele - No urodziłas juz bo mi sie sniło ze urodziłas ?!
2 tele- hej a ty urodziłas juz czy jeszcze chodzisz w TEJ ciąży ?
3 tele- no kiedy Ty wkoncu rodzisz?

kuźwa ja urodze to im nie powiem bo mnie tek drecza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
u nas bedzie jedno wielkie czerwcowe rozpakowanie he he

kurde odebrałam 3 telefony jak ja to lubie 😁
1 tele - No urodziłas juz bo mi sie sniło ze urodziłas ?!
2 tele- hej a ty urodziłas juz czy jeszcze chodzisz w TEJ ciąży ?
3 tele- no kiedy Ty wkoncu rodzisz?

kuźwa ja urodze to im nie powiem bo mnie tek drecza 🤢



heheheh dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂

Ale u mnie się dzieje... Nie mam czasu na kompa, zabiegana jestem strasznie wykańczaniem domu, a że lepiej się czuję (bo plecki przestały mnie boleć - tylko jak przesadzam i coś podniosę, za długo chodzę to bolą 🙂)
I jeszcze pranie, sprzątanie, jak to w domu 🙂
Zaległości mam na brzuszku ogromne. Może poźniej to ogarne, bo jestem ciekawa co tam pisałyście 🙂
Teraz już raczej będę dbać, by byc na bieżąco, bo poźniej to wszystko ciężko opanować 🙂

Ogólnie to ja nadal jestem w dwupaku - byłam w piątek u gina, ok wszystko Dzidziuś waży ok 3 kg, wszystko dobrze się rozwija, wód płodowych dobra ilość. Ale za to ja znowu przybrałam na wadze - od początku +13 kg, ale cóż i tak nie jest źle 🙂
Ale u mnie gorąco, masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
a ja mam pytanie, dlaczego potem sie musimy gdzieś przenosić na jakieś inne forum? nie możemy tak zostać tu i dalej sobie pisać? bo coś mikaanka założyła gdzieś, i co? musimy tam się przenosić?


bo tam juz jestesmy Mamusie 🙂 rozpakowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za pamięć 🙂
Wstawałam rano na budowę i wracałam poźno - wczoraj np przed 22 więc tylko szybki prysznic i podusia. A spałam dzięki temu jak niemowle 🙂

A i jeszcze wyprawkę kompletowałam - ale i tak jeszcze mi brakuje mnóstwo rzeczy...
A stanik do karmienia - porażka, mam nadzieje, że mi urosną piersi bo duży jak spadochron. Ale fajny, mięciutki i ładny - zamówiłam przez neta z firmy canpol babies - polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
a ja mam pytanie, dlaczego potem sie musimy gdzieś przenosić na jakieś inne forum? nie możemy tak zostać tu i dalej sobie pisać? bo coś mikaanka założyła gdzieś, i co? musimy tam się przenosić?


bo tam juz jestesmy Mamusie 🙂 rozpakowane 🙂


no tak, ale to nei zmienia faktu że tak naprawdę zostaniemy czerwcówkami 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...