Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o raju ale mnie ścięło, wlasnie spalam z godzine, zupelnie nie wiem kiedy zasnelam!

Malgorzatta, jeszcze nie wiem czy ide, troche mnie ciagnie bo mam nadzieje ze beda jakies fajne produkty i probki, ale nie wiem. Tez nie lubie zgromadzen bachorow i tego wrzasku, bede w 36 t wtedy, zobaczymy jak sie bede czula.

Wiec tez nie planowalam dzieci, tzn tak moze kiedys ale zawsze w przyszlosci i dobrze mi szlo 😉
A teraz z ta ciaza to faktycznie zastanawiam sie czy drugiego od razu nie strzelic bo mysle ze jak poczekam to sie juz nigdy nie zdecyduje. A nie chce miec jedynaka zeby sie nudzil i byl samolubnym egoista (troche z autopsji bo moja siostra 15 lat mlodsza). Fajnie byloby miec dwójke ale bez ciazy i porodu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam zazwyczaj takiego lenia. Ruszam się dopiero jak naprawdę muszę. Ale dziś miałam dobry dzień, zrobiłam zakupy, dwa prania i właśnie pichcę pieczonki na obiad. Mężulek zaraz wraca z pracy to w sam raz.

W ogóle to mam trochę doła, bo wszystko co miałam kupić Dzidziowi to już kupiłam i jestem zła na siebie, że sobie nie dawkowałam. Zostały rzeczy, które są na liście na baby shower albo takie, które dostanę po 10miesięcznym synku kuzynki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia567 ja kupiłam JELP fresh i wydawało mi się, że nie ma zapachu i nie dopiera i jest zupełnie bezużyteczny... ale właśnie dla testu wyprałam białą koszulę męża (brudną....) z ciuszkami jasnymi dzidzia i byłam zachwycona 🙂 wszystko się pięknie odprało, zapach perfum zniknął, jest śnieżnobiała 🤪 rewelacja 🙂
a bubchen reklamuje się ostro, ale nikt ze znajomych nie używał, więc przykro mi, ale nie pomogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie co do prania, to czytałam, że najlepiej jest płukać extra ubranka maluszków.Prasowanie obowiązkowe, czas zakupić żelazko heh.
Co do proszku to też muszę sie za jakimś rozejrzeć, ale wybiorę specjalnie dla maluszków.Wolę nie ryzykować z normalnymi proszkami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez kupiłam proszek dzidzius bo tani i opinie ze nie uczula.jest tez płyn do prania (nie płukania).i patrzec trzeba bo sa dwa rodzaje tych proszków dla starszych dzieci i niemowlaków.
oblatałam dzis hurtownie za wózkami...te które na necie upatrzyłam to nie ma.nawet firm nie ma nie mówiąc juz o modelu.co za sklepy.a w niektórych sklepach na wozek w kolorze który sie chce czeka sie nawet 8 tygodni!!!! masakra.jutro musze sie juz zdecydowac.no i jutro usg hurrra!
ja tez czasem mam skurcze ale nieregularne, i przechodza po położeniu się.więc naszczęscie jeszcze nie te właściwe.bo tamte sa regularne i nie przechodza po odpoczynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
myslalam o zamowieniu na necie ale wolalabym zobaczyc na oczy czy jest wielgasny czy nie czy zwrotny, czy uniose go.niestety moja siostra jeden z wózków zamowiła na necie i właśnie mi odradza.jak sie zepsuł to miesiacami naprawa bo wysyłanie itd.szkoda że nie mieszkam w wiekszym miescie.pomyslalam nawet z siostra ze powinnysmy załozec sklep z samymi wozkami hihih 🙂 bo takiego sklepu brakuje u nas, gdzie byłby super wybór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do fosforanów w proszkach, to we wszystkich proszkach polskich one są, bo w Polsce nie są zakazane, czyli trzeba sprawdzić czy ich nie ma i w tych dziecięcych.... ja kupuję proszki niemieckie, tam fosforanów nie ma, bo u nich jest zakaz, stad też inne dawkowanie proszku do prania naszego a niemieckiego....

ja żelazko dostałam od mamy takie wypasione na święta w prezencie, zakupiłam deskę viledy, tak że jestem uzbrojona do prasowania, chociaż strasznie tego nie lubię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też niestety mało jest takich sklepów dla dzieci, a jak są to nie aż tak wygórowany wybór..
Dlatego ja zamawiałam na allegro, czytałam o tym wózku co zamówiłam i jestem pozytywnie nastawiona.
A jakim jesteś zainteresowana?


Co do niemieckich proszków to się zgodze, słyszałam że są o wiele lepsze niż polskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti wybierz sie do jakiegoś duzego sklepu z wózkami, obczaj wszystkie, przejedź sie po sklepie, porównaj marki, popatrz jakie te koła Ci pasują. Potem na necik, porównanie, opinie użytkowników i kupujesz dopiero...
ja tak zrobiłam, jestem zadowolona, wózek dostałam po 3 dniach 🙂 chociaż entliczka mam pod domem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
np.powiem wam że wczoraj ogladałam na necie m.in.wózek jedo bo ma super opinie i w cenie sie jescze mieszcze z mozliwosciami.i w jednym jedynym sklepie był akurat, to jedyny włąsciwie wozek ktory znalazlam z tych co patrzyłam na necie. i okazało sie ze owszem super wyglada, waga-srednio. ale....nie ma rączki w budce lub poza by złapac i przenosic gondole.pani powiedziała że trzeba po bokach trzymac bo jak złapę za budkę to się mi rozzepnie...i jak tu gondole samą po schodach wniesc?jakbym chciała odpiac stelarz i samą gondole wniesc to niestety lipa.dlatego szkoda że mały wybór wózków u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
np.powiem wam że wczoraj ogladałam na necie m.in.wózek jedo bo ma super opinie i w cenie sie jescze mieszcze z mozliwosciami.i w jednym jedynym sklepie był akurat, to jedyny włąsciwie wozek ktory znalazlam z tych co patrzyłam na necie. i okazało sie ze owszem super wyglada, waga-srednio. ale....nie ma rączki w budce lub poza by złapac i przenosic gondole.pani powiedziała że trzeba po bokach trzymac bo jak złapę za budkę to się mi rozzepnie...i jak tu gondole samą po schodach wniesc?jakbym chciała odpiac stelarz i samą gondole wniesc to niestety lipa.dlatego szkoda że mały wybór wózków u mnie.



Ja też chce jedo fyn, ale nie słyszałam o tej gondolce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...