Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Butterfly to ie tak najgorzej... ja według daty z OM będę mieć wywoływany poród w czwartek czyli 10dni po terminie 🙃 według daty z USG 5 dni... także nie tak źle 🙂 ja się pocieszam faktem, że ciąża trwa +/- 38-42 tygodnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
ale pustki normalnie....

jakieś laski z forum lipcowego chyba, co nas podglądają, piszą tak, że czewrcówki się wszystkie zmówiły i na raz rodzą, i że u nas się nic nie dzieje, hehehe 🙂


hahahahahaaha dobre 🙂 jakby nie było dziś hurtowo nowe maluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_j napisał(a):
Gosia mój mały też uparciuch... przeciąga się leniwie w brzuchu... nie chce wyjść 🤢
boję się czwartku, słyszałam że porody wywoływane są dłuższe i boleśniejsze 😞



też o tym czytałam....
ale wczoraj wpadłam też na takie teksty w necie, bo szukałam jakiś info na temat wywoływania, ze sporo lasek nie ma tak naprawdę porównania, (bo jeden poród drugiemu nie równy) i często to jest takei hasło rzucone w tłum....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzatta to u Ciebie bardziej termin z OM bo owulacja baaaaaaardzo zadko występuje krócej niz w 14ym dniu cyklu, wiec raczej nie zaszłas w 7ym dniu od 1ego dnia Twojej ostatniej miesiączki. czesciej jest tak że owulacja jest opóźniona i cykle dłuższe niz 28 dni to wtedy termin jest pozniejszy z usg niz om, a jak jest wczesniejszy to bardzo mało prawdopodobne. wiec nie jest zle. taki termin z usg pewnie masz bo dzidzia wymiary ma wieksze tyci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
a moj termin z OM tez minał 7 dni temu. ale akurat ja mam wg usg tylko termin

ja też Beti w duchu kieruje się terminem z USG, bo u mnie cykle miesiączkowe zawsze były różne, co 33,35 a nawet 40 dni... także reguła naegelego w moim przypadku się nie sprawdza... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Małgorzatta to u Ciebie bardziej termin z OM bo owulacja baaaaaaardzo zadko występuje krócej niz w 14ym dniu cyklu, wiec raczej nie zaszłas w 7ym dniu od 1ego dnia Twojej ostatniej miesiączki. czesciej jest tak że owulacja jest opóźniona i cykle dłuższe niz 28 dni to wtedy termin jest pozniejszy z usg niz om, a jak jest wczesniejszy to bardzo mało prawdopodobne. wiec nie jest zle. taki termin z usg pewnie masz bo dzidzia wymiary ma wieksze tyci.



wiem Beti, ja nie brałam pod uwagę nawet terminu z usg..... zresztą znam mniej więcej datę poczęcia.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata to Twoj termin porodu moze byc nawet do 2 tygodni dłuższy. w sumie jak u mnie. ja miałam cykle od 30 dni do poł roku 🙂 ale to po odstawieniu tabletek zaszłam od razu a po odstawianiu miałam pierwszy miesiac takie 30-40 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Agata to Twoj termin porodu moze byc nawet do 2 tygodni dłuższy. w sumie jak u mnie. ja miałam cykle od 30 dni do poł roku 🙂 ale to po odstawieniu tabletek zaszłam od razu a po odstawianiu miałam pierwszy miesiac takie 30-40 dni


dlatego datą 13.06 bardzo się nie sugerowałam... 3 różnych zaznaczam polskich ginekologów powiedziało mi datę 18.06... no ale dzisiaj mamy 21 🙂 i nic.... pewnie się mały urodzi dopiero w czwartek jak go na siłę będą chcieli wykurzyć z brzusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na następny raz (o ile będzie to zobaczymy) to powiem wszystkim jakiś termin z d.... jakiś późniejszy, żeby się odczepili, bo ludzie nie rozumieją ze to denerwujące.....ja rozumiem laski które np. nie rodziły, ale te które rodziły to by se dały na wstrzymanie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
mi dobrze bo niewiele osob pamieta moj termin 🙂 ludzie zajeci soba na szczescie w sumie


To masz szczęście 🙂 bo te telefony są już irytujące... siostra mojego męża codziennie dzwoni albo pisze, czy już coś się zaczęło... no ileż można, moja cierpliwość się kończy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masakra pzryjechała popatzrec hahaha
ja z siostrą mojego mam spokój bo przyrodnia i sie nie lubią nawet na zyczenia mojemu nie odpowiedziała swiateczne... a te z pracy ktore tak jak mówisz MAłgorzatta zal im d... sciaska ze sie jest na zwolnieniu i sie nie pracuje, to na szczescie tylko pare osob ma moj numer telefonu i to te fajniesze ktorym nie żal może 4 na 50 osob 🙂 az tak sie nie wczuwałam w kontakty w tej akurat pracy bo atmosfera kijowa. z poprzednich mialam mnostwo znajomych ale sie nie utrzymało tak kontaktów na lata, bo krótko pracowałam to tu to tam, by dorobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie obawiam porodu bolu czy mi nie utknie taki wielki, a czy wam mierzono miednice w celu ustalenia czy mozecie sn? bo ja jestem zła bo mi nie. a takie mam bioderka waskie ze nie wiem jak to dziecko jescze utyje to czy je przepchne. a koszmary tez mialam ze dziecko nie jadło bo zapominałam je nakarmic i ze przypomniałam sobie a ono juz było takie wycienczone. masakra. boje sie ze nie zauważe czegos ważnego. a potem tez sie boje czy dam rade z tym wozkiem i dzieckiem wyjsc z domu po tych schodach, czy w sklepie nie spłonę jak bedzie płakac przebardzo a ja bede miala jescze kolejke przede mna do kasy by zapłacic za zakupy.
ps. napisałam do Mikaanki. ciekawe czy odpisze. jak nie to pewnie albo zaganiana praca albo na sali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...