Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ivi1984 napisał(a):

Butterflya co w wynikach jest nie tak?


Odbiorę je dopiero jak pójde do lekarza, na razie wiem, że zdążyli mi je zrobić. To był kolejny posiew na sprawdzenie czy dalej mam to E.Coli. Ale niezależnie co tam będzie to mu wygarnę, że sami nie wiedzą, co mają robić, że kazdy mówi co innego o przyjściu do tego szpitala (wczorajsza sytuacja) i że ma mi wreszcie dać jasną informację.I że chcę masaż 😁
Tymczasem ide do fryzjera i też poproszę o masaż..tylko głowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
ivi1984 napisał(a):

Butterflya co w wynikach jest nie tak?


Odbiorę je dopiero jak pójde do lekarza, na razie wiem, że zdążyli mi je zrobić. To był kolejny posiew na sprawdzenie czy dalej mam to E.Coli. Ale niezależnie co tam będzie to mu wygarnę, że sami nie wiedzą, co mają robić, że kazdy mówi co innego o przyjściu do tego szpitala (wczorajsza sytuacja) i że ma mi wreszcie dać jasną informację.I że chcę masaż 😁
Tymczasem ide do fryzjera i też poproszę o masaż..tylko głowy 😉


No czasem lekarzem trzeba wstrząsnąć... Ale może na masaż Go namówisz 😁
Ja umówiłam się na piątek do fryzjera, ale po tym co pisała Małgorzatta to mam obawy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.... szykuję się właśnie do lekarza... ciekawe czy okaże się też człowiekiem i mnie przyjmie... czy każe np. prywatnie przyjść.... żeby było śmieszniej to jestem totalnie nie ogolona bo ostatnim razem kazała mi się ogolić "do porodu" więc jej posłuchałam a teraz to wszystko odrasta i jeszcze jakieś krostki mi powyskakiwały 😠 i w dupie mam... okey idę pod prysznic i się ubieram i ruszam.... 🙃

!!!!IVONA GRATULACJE!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
Witam.... szykuję się właśnie do lekarza... ciekawe czy okaże się też człowiekiem i mnie przyjmie... czy każe np. prywatnie przyjść.... żeby było śmieszniej to jestem totalnie nie ogolona bo ostatnim razem kazała mi się ogolić "do porodu" więc jej posłuchałam a teraz to wszystko odrasta i jeszcze jakieś krostki mi powyskakiwały 😠 i w dupie mam... okey idę pod prysznic i się ubieram i ruszam.... 🙃


Ja przed ciążą co 4tyg chodziłam na woskowanie, ale w ciąży ponoć nie można i na dodatek nie wiem jak zniosłabym ból... bo i za przeproszeniem "psita" nabrzmiała i chciałam mojej kosmetyczce zaoszczędzić widoków 😁
Ale takie rozwiązanie było by super! Teraz też tnę się maszynką i mam nerwicę 😠
Powodzenia u lekarza... obyś trafiła na człowieka a nie na portfel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki NIka za odp, nie wiem co tu sobie przygotować na wyjście z tego szpitala, ale wezmę chyba spódnicę jakąś.... muszę tu Marcinowi przygotować a on mi potem przyniesie, coby się nie gniotło w tej torbie 🙂

Czerwcówka zostały tu jeszcze takie niedobitki jak np. ja!

Kasiar mała Twoja to taka księżniczka już!!!! ja chcę dziewczynkę też!

Ania wstrzymaj sie z tym fryzjerem może heheh, może to jakiś znak jest!

Dziewczynki co idą do gina - powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czytałam w ksiażce ze ma byc wygolone miejsce gdzie bedzie naciecie, ze nie ma wskazan do golenia wzgórka. jak przyjedziesz nieogolona to cie ogola tam. Czerwcówka opowiadaj swój horror. a mi sie zapowiada horror Ivonki chyba. bo bez rozwarcia i ide dzis do szpitala. lekarz powiedział ze nie moga mnie nie przyjac ale któz to wie. przepływy mam ok na ktg zero skurczy ale to łozysko stare i powiedział ze nie ma co ryzykowac i żebym poszła dzis do szpitala.więc Nequitia na Twoim miejscu bym pojechała ze czuje mało ruchów to na pewno po terminie by ci wywołali bo ty tez masz takie łożysko i jescze jestes po terminie. ja jestem przed terminem i jade. oby jakoś było i lekarze byli ludzmi... ale jescze sobie odpoczne.nie ma co rano jechac sajgon maja rano wole tak po obiedzie pojechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też położne golą, ale ja wolę sobie sama to zafundować. Więcej niż muszą niech mi tam nie grzebią lepiej...
Ja o ciuchach na wyjście nie pomyślałam nawet. Pomyślałam, że wyjdę w tym, w czym przyszłam 😁
Malgorzatta my tu same zostaniemy za chwilę. Jeszcze z Marleną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spisałam ale chyba spisze pewniejszych osob ktore nie pojda rodzic bo sa juz po 🙂 spisze sobie Niki w razie co bo z wami wszystkimi to nie wiadomo. jescze sobie musze poleciec po laktator bo kurcze nie doszedl od siostry. ( idzie poczta 3 tygodnie chyba sie zabłakał) ciekawe czy mnie przyjma jak jutro swieto 😮 moze beda chcieli miec swiety spokoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki i mamuśki 😉
ja spać nie mogłam i efekt taki, że dopiero wstałam 😮
GRATULACJE DLA NOWYCH MAM IVONY I ANI!!!! 🤪 🤪

Beti i Nequita POWODZENIA! Trzymam kciuki

Kasiar malutka prześliczna 🙂 Mała Księżniczka 😆

co do ubrania na wyjście... też nie mam pojęcia co przygotować... ale brzuch chyba tak zupełnie nie zejdzie po dwóch dniach od porodu 🤢 aj ja sobie wezmę spodnie ciążowe tak czy siak, zawsze tą gumę mogę podwinąć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...