Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz co Ania, zawsze robiłam baleyage, ale już tak miałam zlany, no i przedostatnio siedziałam od 8.30 do 14, ledwo wysiedziałam, babka strasznie sie pieprzy, powoli, dokładnie, dobrze jej to wychodzi, ale nie jest taka sprytna, przez tyle godzin zajmowała sie tylko mną, a normalnie inna by obskoczyła w takim czasie kilka innych lasek....
no i jak byłam 1,5 miesiąca temu to stwierdziłam że nie dam rady tyle wysiedzieć, żeby coś wymyśliła, no to wymyśliła, zmieszała jakiś rozjaśniacz z farbą i to miło nibny przyśpieszyć.... ja sie do końca też nie znam... wyszło tak że połowę włosów miałam pomarańczowych! nie wiem jakim cudem, bo nawet tak nie nakładała równo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle godzin?! O fuck... Ja mam fest gęste włosy i długie do tego, ale max.mi się zdarzyło chyba ze 3h siedzieć. Fakt, ze ja po całości farbuję, nie baleyage. No to Cię urządziła, masakra. Ale to chyba faktycznie nie kwestia ciąży, tylko może brak pomysłu i zły dobór kosmetyku? Nie mądrzę się, bo się kompletnie nie znam... Ale mnie własnie chodziło po głowie, żeby coś zmienić i spróbować z baleyagem, ale chyba w takim razie jeszcze teraz sobie odpuszczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂.
Ja przez cala ciaze nie scinalam wlosow, przez przesad. Mam juz okropnie zniszczone, ale jeszcze pare tygodni wytrzymam. Farbowanie bylo w domu, moj Wojtek mi kladl farbe. To ze kolor moze wyjsc 2 odcienie jasniejszy to prawda. Mi brzydko chwycilo wlosy w ciazy, a robilam 2 razy i po calosci.

Zjadlam 4 raz w ciazy pierogi ruskie i 4 raz zle sie poczulam, ciekawe dlaczego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robiłam wcześniej baleyage w ciąży (chyba ze 3 razy) i wszystko było ok, nic się nie działo.... teraz nawet jak mama mi nałożyła farbę w domu to też włosy wyszły jak ze zdjęcia z opakowania.... mój lekarz powiedział że ciaża absolutnie nie ma wpływu na przyjęcie farby na włosach (jego też pytałam, hehe)
laska chciała sobie poeksperymentować no i niestety jej nie wyszło, jej strata.... dobrze że sie dogadałyśmy jakoś, bo by mi się nie chciało nawet szukać gdzie jest inspekcja jakaś handlowa w Krakowie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Ania, o wiele mniej tego jest niż na początku, niż miesiąc temu, nie zalewa mnie tak w nocy już strasznie, na tych wkładkach laktacyjnych cały czas obserwuję plamy, ale nie leje się juz tak non stop.... wtedy jak sobie ścisnęłam pierś to normalnie strumieniem sie tak lało. masakra.....

ale wiesz co, przed tym jak zaczęło mi się lać, nie bolały ani nie swędziały mnie cycki wcale.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):

dobrze że sie dogadałyśmy jakoś, bo by mi się nie chciało nawet szukać gdzie jest inspekcja jakaś handlowa w Krakowie.....

widzę,że Ty to jak mój mąż- nigdy nie odpuszcza takich rzeczy. Hahahhaha


wiesz co, bo jakbym jej zapłaciła, to żeby odzyskać kasę to trzeba by było zacząć od tej inspekcji.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buterfly ja mam taki maciupki wyciek albo raczej jak pocwicze to wycieka tycke. to dzieki cwiczeniom bo mam wklesłe brodawki. i tez mnie swedziały przed tym. a czytałam ze hormony z łozyska przewaznie hamuja ten proces dlatego wiekszosc ma dopiero wycieki po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dżizas ja jak sie obudziłam za pierwszym razem z mokrą koszulką, poduszką, kołdrą - tak zaczęłam panikować że szok! dobrze że był Marcin to mnie jakoś uspokoił, nawet bym sie po nim tego nie spodziewała..... myślałam że to on jakos dziwnie zareaguje na to co sie dzieje, a on tak normalnie zareagował.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Osobiście wolałabym tego nei mieć i żeby pojawiło się po porodzie, ale tak pytam... Ale mam ochotę na coś...lodowatego.Ale nie mam lodów. Już zjadłam zimnego arbuza, ale to nie było to. Ja już sama nie wiem, co ze sobą zrobić. Mam plan na jutro, żeby zadzwonić do przychodni z rana czy już są moje wyniki z tego kontrolnego posiewu i jak będą to jeszcze przyatakuję mojego lekarza w ostatni dzień przed urlopem. Powiem mu co mi powiedziała dziś w szpitalu, może się zlituje i zrobi mi ten masaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
u mnie tez zmalały.
Buterfly moze zimne kakao?


🙂 to jest jakaś myśl.
Mnie też ostatnio zmalały, choć nigdy do małych nie należały.. Ale chyba nie są mniejsze niż przed ciążą.
Marcin mi wsadził jogurt do zamrażarki... ale to chyba dopiero na jutro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...