Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
jak mi wywołaja to pewnie oxytocyna zele i przekłucie pecherza moze byc masakra....szkoda ze normalnie nie mozna urodzic 😞


ja też miałam cały czas nadzieje, że samo się zacznie... a tu jutro czeka mnie wywołanie o 6 rano mam być na oddziale... mam nadzieję, że już ten pierwszy żel coś da i zaczną się skurcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero wstalam. Masakra, jakas depresja mnie chwycila i nic mi sie nie chce i ogolnie wszstko mam gdzies.
IWONKA GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJTUS JUZ WSROD NAS 😁

Zuzia sliczniejsza z kazdym dniem.

Butterfly, no ja powinnam byc ostatnia do porodu, wiec mnie nie dziwi ze kazda rodzi pierwsza. No ale swoja droga, ze sie tak porody posypia tez sie nie spodziewalam. Codziennie jakas niespodzianka, albo nawet kilka.
Agata, ja Tobie juz zazdroszcze ze jutro bedziesz trzymala swojego lobuza na rekach.
beti82 na Ciebie juz tez pora skoro taka sytuacja z lozyskiem 🙂.
ANIA CZEKAMY NA FOTKE MALUSZKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej MONIA NADAL 2 W 1 ROZWARCIE DOPIERO NA 2,5 CM BOLE Z KRZYZA I DRUGA KROPLOWKE BEDZIE MIEC. ALE JA MECZA.MASAKRA. chyba nie pojde do tego szpitala zaczynam sie bac 😮

ps a własnie nie złozyłam gratulacji na forum IWonka gratulacje dzielna kobieto!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super! Graulacje dla kolejnych rodziców. Rodzinko Aniarudej i Ivony55 trzymajcie się ciepło.
Widzę, że Ivona miała podobną akcję jak ja, sn bez rozwarcia.
Małgorzatta ja nie miałam ciążowych ciuchów. Wyszłam w normalnej tunice w której trafiłam do porodu. Ale getry, które miałam na sobie podczas przyjęcia na IP, uciskały mnie niemiłosiernie, w sumie nie ze względu na wielkość brzucha tylko opuchniętą macicę, więc napewno coś luźnego.
Ja trafiłam ogolona, u nas golą położne jeśli widzą że jest większy gąszcz. Golą na granicy kanału rodnego i odbytu.
własnie się zważyłam. Do porodu ważyłam 69kg, a teraz 58, więc do stracenia mam jeszcze 5kg żeby wrócić do swojej wagi. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Iga jak tam u Ciebie połóg? karmisz piersią? wszystko ok?


polog porazka bo kurka d... boli hehe i krew sie leje...jak w okres...ale byla wlasnie polozna i wszystko z nami ok nawet malej kikut juz odpadl 🤪 jestem w 7 niebie bo jeszcze rano beczalam bo jest taki stres ze hej pierdnie zle nie pierdnie tez sie martwie szok jak lapie za serce taka kruszyna

a karmie tylko piersia 🙂szok bo mi wcale nie urosly a zawsze mialam maluskie a mleka mam dla wojska i to od razu jak tylko mi ja polozyli po porodzie na piersi NAJWAZNIEJSZE SIE NIE STRESOWAC choc tylko latwo sie mowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ogolona nie musi byc na zero moze byc jezyk hehe ja mialam 3mm bo mnie wzielo z zaskoczenia haha
pojechalam do szpitala bo mnie bolalo co 5 minut a nie wiedzialam czy to skurcze tylko jakis sluz sie ze mnie lal... a wszpitalu mnie nie przyjeli bo miejsc nie bylo i odeslali do drugiego szpitala i tam polozna do mnie: chce pani rodzic???
hehe a ja na to-yyyyy chyba tak 🙂 normalnie nie wiedzialam czy chce czy nie taki strach 🙂 no i od razu na fotel przebil mi lekarz pecherz i sie zaczela makabreska-myslalam ze wykituje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Iga,
Fajnie ze sie w koncu odezwalas 😁. Sliczna ta Twoja Zoska, wydaje sie spokojna.... to chyba nie po mamie 🤪.
Kazdy porod jednak inaczej jest doswiadczany.
U nas nadal nic. W nocy strasznie mnie klulo w miejscu gdzie maly ma glowke, dziwna sprawa.
Czopa tez nie widzialam ani kawalka na oczy ale moze jeszcze za wczesnie na mnie, albo wczesniej nie odpadnie w koncu czasem tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...