Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Dziewczyny za opinie... najszybciej mogę do swojego gina się umówić ok. 7 kwietnia - czy mogę z tymi bakteriami przeboleć jeszcze prawie 2 tyg.??? A mogę brać ten Urosept sama??? Cholera, pierwszy raz mi się to przyplątało i za nic nie wiem, co robić.... MOniq - bidulko, olej to co inni mówią. Ja też jakiś czas temu przejmowałam się tym, co ludzie powiedzą, ale byłam już tak wyczerpana tym, że w końcu powiedziałam dość. To w końcu moje życie, i ja mam być szczęśliwa....... Przecież ludzie nie są z tobą 24 na dobę.........ty sama ze sobą musisz być szczęśliwa..a inni to tyko dodatek..... A teściowe... hmmmm, nie na darmo tyle kawałów ktoś o nich wymyślił 🤪 😁 Uciekam spać...bo i tak dziś wytrzymałam długo a jutro niestety o 5.30 pobudka do pracy buuuuuuuuuu DOBRANOC BRZUCHOLKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeszcze wpadłam do was na chwilkę przed snem
tak się dziś nachlałam coli,że ciągle mi się po niej odbija 😮 😮i lekko nadęta jakaś taka jestem 😮 😮ale tak mi się chciało,że choć coli u nas w domu nie pijemy to musiałam jechać i kupić 😁 😁 😁
widzę że dalej temat pracy na tapecie.U mnie w pracy wszyscy wiedzieli że w tamtym roku poroniłam,i wszyscy byli szczerze szczęśliwi że znowu zaszłam w ciąże.Wtedy pracowałam ,średnio na siebie uważałam,myślałam sobie ciąża to nie choroba,bo tak jest,liczyła się praca,awans,gonitwa za kasą.Po tamtym poronieniu od razu mówiłam że jeśli zajdę w ciąże ponownie to dzień w którym się dowiem o ciąży będzie ostatnim dniem w pracy.I tak też było 🤢 🤢Wszyscy zrozumieli,nawet Pani dyrektor 😮 😮 😮Teraz odwiedzam ich co zanoszę zwolnienie,i witają mnie zawsze bardzo miło.Cieszę się,że tak zrobiłam,mam czas dla siebie i w pełni mogę zająć sie tylko ciążą,i przygotowaniami do przyjścia na świat mojego pierwszego wyczekiwanego maleństwa 🙂Pracę mam bardzo stresująca i wolałam nie ryzykować.A kasa?hmm,dostawałabym 300 zł więcej gdybym nie była na L4,żadna kasa nie jest warta tego co przeszłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj jeszcze jako ostatnia chyba byłam na 65 stronie...
dziewczyny rozbrajacie mnie 🙂
ale super, że tyle piszecie, coprawda nie bylam w stanie przeczytać tych 65 stron ale staram sie byc na biezaco:P

koleżanki, teście... tragedia... tak źle, tak niedobrze... zawsze tak będzie 😞
olać ich i pogodzić się 🙂 po co sobie nerwy marnować...

Chociaż ja tak gadam, ale w moim przypadku rodzice i teście i cała reszta nikt siebie nie akceptuje...
Z moim męzem jesteśmy razem 9 lat, już wtedy im coś nie odpowiadało (bo mama miała przeczucie, że to nieodpowiedni facet, jak poznała jego rodziców to potwierdziala swoje i koniec, nie przepowiesz kobiecie. A myliła sie od poczatku).
Na ślubie zrobili mi niezły teatr, poprawiny przegieły sprawe i tak średnio od dwóch lat są wszyscy skłóceni.
Teście sie nienawidza, dzadki też. W sumie jedni i drudzy swego czasu przegieli. Ale przez tyle czasu jest źle a oni sie non stop zachowują jak dzieci, i wielka obraza majestatu.
powiedzielismy sobie ze sprawe olejemy, i tak żyjemy od święta do święta, ale co boli to boli.

A najlepsze jest to, że poszło o głupoty i nie mieli racji w ogóle!!!
Poprostu się sobie nie podobali.
Egoiści nie pomyśleli w ogole o nas i o tym, że jesteśmy szcesliwi...
a teraz z męzem zyjemy sami...
bez jednej i drugiej rodziny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga ja Urosept wlaśnie biorę ...to juz 3 raz bo mam problemy z układem moczowym od dawna....Moge tylko powiedzieć ze jest bezpieczny i pomaga... Jest bez recepty, ale jesli nie jestes pewna to podpytaj kogos... Jedno wiem napewno nie powinnas na 2 tygodnie tak tegoo zostawiać...

DZIEWCZYNY!!! Proszę napiszcie mi czy to mozliwe ale dziś lezałam na plecach i cos tam sie dobijało zawołałam męża i poczuł jakby kopniaka!!! Czy to możliwe ze to dzidzuś czy jakieś gazy...ale czy one by były wyczuwalne???? hmmmmm

P.s Co do teściów ja swoich mam całe szczęście w innym kraju .. 😉

DOBRANOC WSZYSTKIM PRZYSZŁYM I OBECNYM MAMUSIOM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Brzuszki, jak dobrze, ze ja nie mam problemów z teściami. 😁 Wcale Wam nie zazdroszczę. Ale o tej porze to pewnie i tak pisze sama do siebie więc ,, Dobranoc,, nie napisze bo nie ma juz komu, zatem ,,Dzień Dobry Kochaniutkie,, 😁 Jak cos to wkońcu byłam pierwsza. 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😜 Żeby nie było,ze spioszek ze mnie. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Mi bubuś nie dawał całą noc spać i się strasznie wiercił.
Co do brania sobie do serca tego co mówią inni to ja niestety tak mam, że zawsze biorę i jeszcze wyolbrzymię po drodze, mój mąż to mówi że nie wie jak ja na tym świecie żyję bo się tak wszystkim przejmuję 😞
Ja dziś w pracy mam szkolenie z policją 😎 myślę więc że może być ciekawie, ale coś chmurzyć się u nas zaczyna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka, sorki, że się wtrącę, ale fajnie widzieć sierpniówki 2011 🤪 Ja jestem sierpniówką 2010.
Niedługo nadejdzie dla Was wspaniały czas. Moja Córcia ma już 7 miesięcy, ciąża się wlekła a czas z dzieckiem leci jak szalony 🤪 🤪 🤪 🤪 Dużo cierpliwości i wytrwałości życzę. Buziaczki dla dzieciaczków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😎

Szczególne dzień dobry dla dwóch największych śpiochów aniołka i lydzii 😁 😁 😁
U nas dziś pięknie wiosennie. Słoneczko świeci i ma być 15 stopni. Ja niestety też coś źle spałam, głowa mi teraz pęka, ale może jakoś przejdzie.

Moniq co do teściów, wiesz może mi się łatwo mówi, ale uwierz mi nie warto się nimi przejmować. Nawet że jak mówisz poniekąd jesteście z mężem na ich utrzymaniu. Inaczej zwariujesz dziewczyno, a pomyśl co będzie jak dzidziuś się urodzi i ty dalej będziesz się przejmować wszystkim co ona mówi. Zwariujesz, bo pewnie po milion razy usłyszysz, ze jesteś złą matką, że w jej czasach to by było niedopuszczalne itp. Wiem, co mówię. Mam taki przykład u mojej najlepszej przyjaciółki. Jej małżeństwo nie przetrwało roku po narodzinach synka. Proszę cię bądź silna i olej. A na nas zawsze możesz liczyć, jak trzeba będzie to i pieluchy będziemy razem przebierać. Hihi jak masz ochotę poćwiczyć zapraszam do Majki 🙂

Co do ludzi. Wiem, że się przejmujecie itp. Ale kurcze młodziutkie jesteście. Ja też tak miałam i życie mną tak przemiotło, że teraz liczę się tylko ja, mój mąż, i moje dzieci. Nic innego nie ma znaczenia. Już tu kiedyś opowiadałam krótko historię mojego życia, więc daruję. Chce wam powiedzieć tylko tyle, że ludzie musza o czymś gadać. A zazwyczaj gadają o tym o co są zazdrośni 😉

Mapa odpowiadając na Twoje pytanie co do samochodu. Hihi miło, że pamiętasz. To tak poszukiwania trwają, ale nie są intensywne. Wiesz mają etap jak nam się coś bardzo spodoba to się zastanowimy. W sumie dlatego, że podjęliśmy z mężem decyzję o przeprowadzce, a tam i tak nie moglibyśmy zabrać samochodów. Więc rok czy dwa, jeśli nie uda się zmienić auta jakoś się przemęczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !!!!
Piękna ta Twoja córcia Sabcia !!! Zazdroszczę Ci, ja mam już Synka, który ma 1 rok i 9 m-c skończone, teraz jestem w drugiej ciąży i marzy mi się córeczka, ale lekarz niby twierdzi, że będzie drugi syn 🙂 Pozdrawiam Cie serdecznie. I życzę dużo zdrówka.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebojów z teściami to ja też takimi mogę się pochwalić, jeśli można to tak nazwać 😞
Od kiedy dowiedzieli się, że jestem w drugiej ciąży ciągle obiecują, że nam pomogą i że sprzedamy to nasze malutkie mieszkanko oni garaż i kupią sobie jakieś nie duże a nam oddadzą swoje 60 metrów kwadratowych. Ale jak do tej pory to tylko puste słowa i zawsze według nich coś stoi na przeszkodzie żeby te plany wdrążyć w życie. Najgorsze jest to, że te nasze mieszkanie to strasznie ciasne niecałe 30 m 2 i na dokładkę na 4 piętrze, do tego obciążone kredytem. Masakra!!!! Z jednym dzieckiem mi ciężko a co dopiero z dwójką. No ale chyba nie mamy co liczyć na innych tylko na siebie. Damy radę i już, inni mają jeszcze gorzej!!!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
co do problemów powiem jedno każda z nas je ma ale mamy nasze szczęścia w brzuszkach które są najważniejsze wieć problemy olejmy 🤪 🤪 🤪
Inez witam w Polsce 🙂
Crazzzyyy ja też jestem za słodyczami i podobnie jak ty jadłam wczoraj pączki mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
To niby mieszkanko 2 pokojowe ale duży pokój jest połączony z kuchnią barkiem 😞
No to niełatwo przyznam. My mamy domek, mój salon ma 26m2.
Może nie mieszkam w wielkim mieście, ale za to spokój i dużo miejsca.
Nio plus masz taki, ze mało sprzątania 🙂 🙂 🙂 Ja teraz jak nie mogę się forsować, to już na moje okna nie patrzę, hihi takie brudne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a musze wam cos powiedzieć tak się uśmiałam że hej 🙂
wczoraj opowiadałam mojemu jak to z wami plotkuję i jak miło że mam was 🤪 on na to że też chce i w google wpisał "przyszli tatusiowie formu" myślałam że padnę 😁 na moje szczęście nic nie znalazł bo jakby siedział tyle czasu przed kompem co ja to bym była zła 🤪 🙃

u mnie usg w 3d kosztuje 300 zł chyba sobie odpuszcze i pojde prywatnie na 2d 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jak się dowiadują, że jestem znowu w ciąży to tak na mnie patrzą jak na wariatkę. Pewnie myślą o mnie jaka żałosna dziewczyna, co ona sobie myśli z dwójką dzieci w takim ciasnym mieszkaniu na 4 piętrze. Ale ja to zlewam!!!! Przynajmniej nie mieszkamy z rodzicami. I nikt mi nie mówi jak mam żyć. To przecież nasze życie a nie ich.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry !!!!
Piękna ta Twoja córcia Sabcia !!! Zazdroszczę Ci, ja mam już Synka, który ma 1 rok i 9 m-c skończone, teraz jestem w drugiej ciąży i marzy mi się córeczka, ale lekarz niby twierdzi, że będzie drugi syn 🙂 Pozdrawiam Cie serdecznie. I życzę dużo zdrówka.






Twój Blondasek też jest słodziutki 🙂 Mam Córeczkę, choć ciągle mówili, że będzie Chłopczyk, to się bardzo ucieszyłam jak okazało się, że będę miała Córeczkę, to marznie każdej kobiety. Mój mąż namawia mnie na następne, ale czekam do sierpnia i wtedy zaczynamy się starać o kolejne. Może tym razem Chłopiec?? Choć wolałabym drugą dziewuszkę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya napisał(a):
a musze wam cos powiedzieć tak się uśmiałam że hej 🙂
wczoraj opowiadałam mojemu jak to z wami plotkuję i jak miło że mam was 🤪 on na to że też chce i w google wpisał "przyszli tatusiowie formu" myślałam że padnę 😁 na moje szczęście nic nie znalazł bo jakby siedział tyle czasu przed kompem co ja to bym była zła 🤪 🙃

u mnie usg w 3d kosztuje 300 zł chyba sobie odpuszcze i pojde prywatnie na 2d 🤢


Mój Mąż też kiedyś tak szukał, bo chciał mieć z kim pogadać o tym, że zostanie tatusiem. Sama nawet próbowałam dla Niego to znaleźć, ale się nie udało 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Dzień Dobry !!!!
Piękna ta Twoja córcia Sabcia !!! Zazdroszczę Ci, ja mam już Synka, który ma 1 rok i 9 m-c skończone, teraz jestem w drugiej ciąży i marzy mi się córeczka, ale lekarz niby twierdzi, że będzie drugi syn 🙂 Pozdrawiam Cie serdecznie. I życzę dużo zdrówka.






Twój Blondasek też jest słodziutki 🙂 Mam Córeczkę, choć ciągle mówili, że będzie Chłopczyk, to się bardzo ucieszyłam jak okazało się, że będę miała Córeczkę, to marznie każdej kobiety. Mój mąż namawia mnie na następne, ale czekam do sierpnia i wtedy zaczynamy się starać o kolejne. Może tym razem Chłopiec?? Choć wolałabym drugą dziewuszkę. 🙂
Hihi Sabcia, ja teraz byłam pewna synka a czekamy, jak się okazuje na trzecią dziewczynkę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia ja też do tej pory jak miałam robione usg to nie widziałam na własne oczy dowodów tj. siusiaka małego dlatego na razie podchodzę do tego z dystansem. No ale jak się okaże że naprawdę jest syncio!!! to też będę szczęśliwa pod warunkiem, że będzie wszystko ok. A powiedz mi kiedy się dowiedziałaś że jednak córcia. Dopiero po porodzie????




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalaena ludzie tacy są. Jak mnie widzą z brzuszkiem i Majką za rączkę, to patrzą tylko z jednym sformułowaniem na ustach, że wpadłam. Ale ja ich ma w d...
Chcieliśmy tego dziecka tu i teraz i figa im do tego. A ty się nie przejmuj, to twoje mieszkanie i twoje dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Sabcia ja też do tej pory jak miałam robione usg to nie widziałam na własne oczy dowodów tj. siusiaka małego dlatego na razie podchodzę do tego z dystansem. No ale jak się okaże że naprawdę jest syncio!!! to też będę szczęśliwa pod warunkiem, że będzie wszystko ok. A powiedz mi kiedy się dowiedziałaś że jednak córcia. Dopiero po porodzie????






Nie po porodzie, ale dokładnie to nie pamiętam 🙃 Ale to różnie bywa, u każdej inaczej, bo to zależy od ułożenia dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...