Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też mówię dobranoc 😘 🙃
Padam z nóg po dzisiejszym spacerze, jutro czeka mnie grill i zakupy z rana. A najbardziej nie umiem się doczekać mojej czwartkowej wizyty. Im szybciej zasnę tym szybciej to nastanie. 😜 😜
k8_online Ja również trzymam kciuki. Wszystko będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂 🙂 🙂 🙂
nie bylo mnie dwa dni a tu 120 stron do nadrobienia. 🤪 🤪 🤪 jutro sie postaram, bo dzisiaj to juz tylko kompiel i spanko. 😜 😜 😜 😜
tak do konca nie wiem co sie tu działo, zdążyłam tylko doczytać ze K8 kałada do szpitala. Trzymaj się mamuska, na pewno bedzie wszystko dobrze. 🙂 Trzymamy kciuki 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczynki 😘 jestem dobrej myśli, tylko cała otoczka mnie przeraża... 🤢 🤢
torba juz spakowana ☺️ 🤨 idę lulki w moim łózeczku...
całuję Was mocno i dziękuję raz jeszcze - jak wrócę - odezwę się 😉
dobranoc.... ehhhhhhhhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
Dzięki Dziewczynki 😘 jestem dobrej myśli, tylko cała otoczka mnie przeraża... 🤢 🤢
torba juz spakowana ☺️ 🤨 idę lulki w moim łózeczku...
całuję Was mocno i dziękuję raz jeszcze - jak wrócę - odezwę się 😉
dobranoc.... ehhhhhhhhh...

ja też dołączam się do wypowiedzi dziewczyn 🙂Trzymam mocno kciuki i na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie tu klika godzina,a tyle stron do nadrabiania.
agusiakowalczyk ładniutki brzuszek
k8 trzymam kciuki za ciebie i dzieciatko,musi byc dobrze
Ja dzis tez nie za specjalnie sie czułam,jakaś zmeczona jestem cały dzień.I brzuszek mnie troszke bolał 😞 I na dodatek goraco mi strasznie było.
Widziałam,że pisałyscie o rozmiarze biustu,mi zwiekszył sie o rozmiar,i na pewno zwiekszył mi sie obwód pod biustem.
A co do kupowanie,to my z mężem juz powoli kompletujemy sobie wszystko.Pokój dla babelka prawie zrobiony,brakuje mi tylko komody,lampy i firanki.Ciuszków troszke dostałam od kuzynki męza.Troche ja kupiłam i moja mama.Mój tato jest tylko taki przesadny.Co do łóżeczka to ja kupiłam
http://allegro.pl/alltimax-lozeczko-safari-mis-materac-gk-gdansk-i1533725898.html
Na razie złozylismy i stoi sobie w pokoju 🙂Mam tez wanienke,bujaczek,kołderkę,wiec troszke sie tego uzbierało 🙂
Jutro rano jade na pobranie krwi.Chyba już wszystkie spicie.Wiec ja tez uciekam.
Kolorowych snów,dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!
k8_online ja równiez trzymam mocno kciuki i wiem ze wszystko bedzie dobrze 🙂
Reszcie dziewczyn zycze milego dnia bo zapowiada sie swietna pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 😘
K8 trzymam kciuki chociaż to zbędne ale nie zaszkodzi bo napewno wszystko będzie dobrze 🤪
mapa powodzenia na badaniach i czekamy na wieści 🙂
agusiakowalczyk piękny brzusio 🙂
marta śliczne zdjęcie w awatarze 🙃 jak idą przygotowania do komunii??

ja się wczoraj dowiedziałam że mój m starał się przenieść na 3 m-ce do Turawy bo tam mamy domek i mu się udało 🤪 jestem strasznie zadowolona 🤪 plaża, woda, lasek czego chcieć więcej. Boję się tylko o jedno że tam nie mam internetu i nie wiem jak będę się z Wami kontaktować 🤔 w czerwcu to jeszcze planuję pracować ale w lipcu to będzie ciężko ale coś wymyślę 🙃
a chciałam powiedzieć że ostatnio w domu nie mam kiedy usiąść do kompa i zawsze mam zaległości dlatego obrałam taktykę i przychodzę 30 min wcześniej do pracy i nadrabiam 🙃 tylko że w pracy będzie remont i chyba nie będę już tak często siedziała na formum bo mnie przeniosą i nie będę już siedziała 🤢

miłego dania w ten piękny słoneczny dzionek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
...marta śliczne zdjęcie w awatarze 🙃 jak idą przygotowania do komunii??....
O dziękuję Anya, wczoraj piękna pogoda była 😎
Przygotowania no idą, hehe ale mogłoby już być po. Niestety zapowiadają brzydka pogodę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziń dbry brzusie 🙂

U mnie pogoda prze piekna dopiero tak wczesnie a juz 15 na plusie 🙂 ... JA wczoraj przezywałam masakre , a dzisiaj troszke mniejsza przezywam

Zjadłam pizze i wszytsko bylo ok do czasu jak nie zaczela mnie glowa bolec a pozniej zoladek 😞 ... padlam na łozko i kreclam sie z bolu z boku na bok 😞 az w koncu mialam bliskie spotkanie z muszla klozetowa 😞 😞 😞 , w nocy nie moglam spac bo tez sie zle czulam, i drugie spotkanie mialam... Dzisiaj wstalam z bólem głowy dziwnym bolem calego brzuszka i beznadziejnym samopoczuciem.. Mam nadzieje ze z Córcia wszystko Ok !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
rzeczywiście dzień się pięknie zaczął. Ja się jeszcze wyleguję w łóżku, ale czas ruszyć tyłek po kawę.
Oj pOxia, chyba sobie 'dobrze" zrobiłaś tą pizzą. Pewnie się trochę podtrułaś.
Jeśli będzie cię bolał żołądek to zaparz sobie lnu mielonego.
Jak byłam w pierwszej ciąży to mi go lekarz polecał, jest bezpieczny i ponoć skuteczny . Nie miałam okazji sprawdzić czy rzeczywiście działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Cześć brzuszki,
rzeczywiście dzień się pięknie zaczął. Ja się jeszcze wyleguję w łóżku, ale czas ruszyć tyłek po kawę.
Oj pOxia, chyba sobie 'dobrze" zrobiłaś tą pizzą. Pewnie się trochę podtrułaś.
Jeśli będzie cię bolał żołądek to zaparz sobie lnu mielonego.
Jak byłam w pierwszej ciąży to mi go lekarz polecał, jest bezpieczny i ponoć skuteczny . Nie miałam okazji sprawdzić czy rzeczywiście działa.


Najlepsze jest to, że wszyscy jedli ta pizze a tylko mi zaszkodzila 😞 .. Teraz musze cos zjesc zeby funkcjonowac, ale nie wiem co bo boje sie ze znowu zwroce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z Wami witam w ta piękna pogodę-chociaż po południu zapowiadają załamanie i burze.
Jem śniadanko i biorę się do pracy.
Wczoraj byłam taka zmęczona że o 22 chyba padłam. A w nocy córka mnie obudziła bo się boi cieni. Nie wiem czy jej się coś przyśniło czy co bo wcale usnąć nie chciała. Więc z jakieś 2godz wyjęte ze snu 🤢 I trochę "klapnięta" jestem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojeeja jesli chodzi o dzidzie to wpisalam w googlach "zatrucia pokarmowe w ciazy" no i weszlam na ta trone http://www.rodziceradza.pl/Ciaza/Zatrucie-pokarmowe-w-ciazy,q,66956.html te komentarze mnie uspokoily 🙂

Przez noc wypiłam 1,5l wody mineralnej niegazowanej, a teraz jade z druga butelka ... może mleka sie napije ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Ja też się z Wami witam w ta piękna pogodę-chociaż po południu zapowiadają załamanie i burze.
Jem śniadanko i biorę się do pracy.
Wczoraj byłam taka zmęczona że o 22 chyba padłam. A w nocy córka mnie obudziła bo się boi cieni. Nie wiem czy jej się coś przyśniło czy co bo wcale usnąć nie chciała. Więc z jakieś 2godz wyjęte ze snu 🤢 I trochę "klapnięta" jestem 🤢


Nie jestes sama .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki Ja dziś wcześnie wstałam i aż mnie zdziwiło, że tak rano i tak ciepło na dworze. O rety to słoneczko cuda działa 🙂
Marta jak patrzę na Ciebie to z podziwu wyjśc nie mogę 🙂 Brzuszek już niczego sobie, ładny i okazały, Ty na obrotach i zawsze uśmiechnięta 🙂
p0xia na żołądek jak najbardziej len. Ja piłam we wczesnej ciąży miętę pieprzową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...