Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniq1984 napisał(a):
A TAK WOGÓLE
WITAJCIE BRZUSZKI
WCZORAJ CAŁY DZIEŃ NIE MIAŁAM NETA NIE WIEM CO MI SIE Z NIM DZIEJE 😞
Dziś jade z m. zamawiać wózek i łóżeczko 🙂no i fotelik 🙂
A wiecie kiedy chcecie urodzić 🙂 bo ja mam taki plan aby urodzić 15 sierpnia( w tedy też jest świeto MARII) i najlepiej z samego rana, żebym mogła sie małą do popołudnia nacieszyć zanim ludzie wrócą z prac i przyjadą odwiedzać 🙂 🙂 🙂 🙂
WIEM WARIAT ZE MNIE 🙂

Ja to bym chciała tak na początku sierpnia, żeby jeszcze w lato pojeździć z wózkiem, bo pod koniec to już wrzesień i zaraz jesień 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz łudze sie, że wrzesień bedzie ładny 🙂 🙂a wogóle jesień pogodna 🙂 🙂
bo jakby miało być brzydko to malutka niech sie urodzi nawet i końcem lipca 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no ale urodzi sie kiedy ona bedzie chciała nie ja 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
A TAK WOGÓLE
WITAJCIE BRZUSZKI
WCZORAJ CAŁY DZIEŃ NIE MIAŁAM NETA NIE WIEM CO MI SIE Z NIM DZIEJE 😞
Dziś jade z m. zamawiać wózek i łóżeczko 🙂no i fotelik 🙂
A wiecie kiedy chcecie urodzić 🙂 bo ja mam taki plan aby urodzić 15 sierpnia( w tedy też jest świeto MARII) i najlepiej z samego rana, żebym mogła sie małą do popołudnia nacieszyć zanim ludzie wrócą z prac i przyjadą odwiedzać 🙂 🙂 🙂 🙂
WIEM WARIAT ZE MNIE 🙂


Dokładnej daty to nie mam, ale chciałabym jeszcze w sierpniu i przed terminem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
A TAK WOGÓLE
WITAJCIE BRZUSZKI
WCZORAJ CAŁY DZIEŃ NIE MIAŁAM NETA NIE WIEM CO MI SIE Z NIM DZIEJE 😞
Dziś jade z m. zamawiać wózek i łóżeczko 🙂no i fotelik 🙂
A wiecie kiedy chcecie urodzić 🙂 bo ja mam taki plan aby urodzić 15 sierpnia( w tedy też jest świeto MARII) i najlepiej z samego rana, żebym mogła sie małą do popołudnia nacieszyć zanim ludzie wrócą z prac i przyjadą odwiedzać 🙂 🙂 🙂 🙂
WIEM WARIAT ZE MNIE 🙂

mi to w sumie bez róznicy 🙂 termin z OM mam na 4 sierpnia, ale na połówkowym wychodziło juz na 28 lipca 😉 więc niech synus wyjdzie jak mu będzie pasowało - byle naturalnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciała przed terminem 😜
A ta jesień, to ja właśnie jestem jakoś nastawiona, że zaraz zimno będzie. 😁 😁 Nie wiem czemu 😜 Tak mi się ubzdurało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hah Malutka mi sie wiercila w brzuszku .. zaczelam jej spiewac AAA Kotki dwa i zasnela 🙂 spokoj w brzuszku :P . chyba ze paluszkami sobie uszka zatkala(przez ten fałsz 🤪 ) i nie wie ze skonczylam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
dzien dobry kochane!!!
za 20 min jedziemy na usg!!!! juz sie nie moge doczekac!!!
a rano spotkanie z kibel;kiem mialam...po landrynku mietowym....fuuuuujjjj!!!!!


BUXZIACZKI DLA WSZYSKICH


Powodzenia na USG 🙂 Zazdroszcze 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak puszczam kołysanki to się Tosia wiercić zaczyna hhiihi
a na razie na tapecie jest http://www.youtube.com/watch?v=gdBS9XTKVi0&feature=related ulubiona piosenka Bartusia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja idę Bartka przewietrzyć 🙃 bo mi fisiuje już - tylko jak tu się ubrać ? brrrr.....mam nadzieję że nie zacznie padać 😞
do później 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[b]Cześc dziewczyny Ale zrobiłam karpia 😆 Nie mogłam się zalogowac, znów strony były tak jak przed zalogowaniem, już myślałam że polegnę, ale się udało za którymś razem. Nie doczytałam od wczoraj więc znów nie wiem co u kogo. Wiem, że kilka ma wizyty, odbiór wyników po glukozie i też chyba któraś wybierała się na glukozę. No ja już mam ją właśnie za sobą. Tym razem wstałam rano i wypiłam o 6.10 więc po godzinie to 7.10 a po dwóch 8.10. Pojechałam do labolatorium na 7 a tu czynne od 7.30 😮 To myślę sobie, może szczęście mi dopisze i pani przyjdzie dziś wcześniej, bo jeśli nie to trudno, będzie z kilku minutowym opóznieniem, ale trzeci raz pic tego nie dam rady. Jaka była moja radośc gdyb zobaczyłam jak idzie a było już sześc po! Szybciutko za nią i mówi mi pani żebym szybciutko siadała na fotel 🙂 Równo 10 po 🙂 🙂 Poczekałam w samochodzie i przyszłam znów prosto pod drzwi nikomu nic w kolejce nie tłumacząc tym razem a jakiś pan podchodzi i mówi do mnie, że tu kolejka obowiązuje. To mu stanowczo wytłumaczyłam, że mnie dziś nie obowiązuje. Już chciałam go zapytac czy on też w ciązy. Pomyślałam sobie, że do tej pory nie korzystałam z tego przywileju, ale nawet będąc w ciązy przykre jest to, że trzeba się tłumaczyc i upominac. Cieszę się, że mam ta glukozę za sobą. Lepiej się czuję niż poprzednim razem. Dziś obiad zrobię porządny, a wtedy mogłam tylko spac bo siły nie miałam zupełnie. Ledwo kołdrą się przykryłam. Dziewczynki jeśli dam radę to Was doczytam, ale obiad zrobic muszę, pranie i ogarnąc dom do 17. Potem wraca mąż to już z czasem u mnie gorzej. Coś chciałam jeszcze napisac... Skleroza po glukozie 🙃 Trzymajcie się zdrowo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe z tymi terminami smiesznie piszecie 😁 😁 😁
ja to bym chciała w swoje urodzinki 19 sierpnia ( wtedy mały jak mamusia będzie zodiakalnym Lwem )
ale termin z USG mam na 26 sierpnia 🙂 🙂
Ale u mojego lekarza wszystko jest możliwe,jak to ostatnio powiedział on sam sobie ustawia kiedy rodzą jego pacjentki 😮 😮 jak jedzie akurat na urlop,a ma być przy porodzie,to kładzie do szpitala przed urlopem i dzieciaki wyskakują 🤪 🤪Tak między innymi urodziła u niego moja siostra,1,5 tygodnia przed terminem bo wyjeżdżał akurat w jej planowanym terminie na sympozjum do Iraku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny życzę Wam udanych wizyt u lekarza i bezproblemowego picia słodkiej mikstury.
Ja dzisiaj rano byłam w laboratorium na wynikach. Ale się nasłuchałam ludzi jak się kłócą o kolejkę. Masakra ale ludzie potrafią być wredni. Nie przetłumaczysz że kobiety z dziećmi i ciężarne mają uprzywilejowanie wejść bez kolejki. A te stare dziadki i babcie co mają najwięcej czasu to najbardziej krzyczą. Aż uszy więdną. No a to że nie ustępują miejsca siedzącego to już przegięcie. Chodź i były takie osoby w kwiecie wieku co mogły by postać. Ehhh co za dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja jestem na zwolnieniu ale i tak chodzę do roboty 😞 Ale to tylko 4 godziny dziennie wiec nie jest tak źle. ten tydzień mam na popołudnie od 15 do 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Wiesz co ja jestem na zwolnieniu ale i tak chodzę do roboty 😞 Ale to tylko 4 godziny dziennie wiec nie jest tak źle. ten tydzień mam na popołudnie od 15 do 19


Madziula oszczędzaj się!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem trochę się martwię bo po tej niedzieli co mnie tak bolało i miałam te skurcze to rano w sobotę jakiegoś upławu galaretowatego dostałam ale tak jednorazowo i się zastanawiam czy to coś złego może być. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Wiesz co ja jestem na zwolnieniu ale i tak chodzę do roboty 😞 Ale to tylko 4 godziny dziennie wiec nie jest tak źle. ten tydzień mam na popołudnie od 15 do 19

Madzia po ostatnich ekscesach lekarz kazał Ci się oszczędzać,a Ty do pracy mimo wszystko chodzisz?No co Ty? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Nawet nie wiecie co to by było jak bym nie poszła do pracy. Zlinczowali by mnie !!!!


Madziu ja bym została w domu-zwolnienie to zwolnienie.
A zdrowie Twoje i Dzideczka najważniejsze...
Ale oczywiście decyzja jest Twoja 😉
Ja trzymam kciuki za Wasze zdrówko i samopoczucie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...