Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
mapa Wiesz co do tej listy wyprawkowej co mi przesłałaś na maila to ja jej nie zamieściłam na naszej stronce bo oczywiście mam problem z odczytaniem jej na moim kompie. Niestety mój komputer nie ma niezbędnych programów typu world itp. Liczyłam, że zrobię to w pracy ale teraz ten pobyt w szpitalu pokrzyżował mi plany. Dlatego dopiero jak wyjdę ze szpitala to się tym zajmę.


No tak, to jest plik w excelu 😉
Ty Kochana spokojnie teraz myśl tylko o sobie i Dzidziusiu 😉
A jeszcze przyjdzie na listę czas- mi się ona bardzo podoba,
dlatego pomyślałam, ze się z Wami podzielę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

madalena20 napisał(a):
ojjj a te truskaweczki to chętnie bym schrupała tak na pożegnanie ze słodkościami bo w szpitalu to pewnie czeka mnie dietka 😞


ja mam straszną fazę truskawkową i już nie mogę doczekać się właściwego sezonu 🙂
Bo na razie drożyzna jest 🤢

Madzia wiesz na ile idziesz do szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzucholki 🙂
dziękuje za gratulacje 😘 mocno trzymałyście kciuki, to pewnie dlatego tak dobrze mi poszło 😉

mniaaammm, ale kusicie truskaweczkami od rana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki po mojej nieobecności. Dziś też tylko na chwilę wpadam się przywitac i miłego dnia wszystkim życzyz. Pati już wróciłaś 😁 😁 cieszę się, że już w domu jesteś i z nami 😁 Madalena Tobie życzę szybkiego powrodu ze szpitala z dobrymi wiadomościami.
Nie wiem co u kogo się dzieje, mam nadzieję,że wszystko u Was ok. Nie mam czasem internetu, czasem czasu i tak to ze mną jest. Jak pada albo jest burza czy wieje mocniejszy wiatr, już internet pada. Trzymajcie się dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienie wystawił mi do 1 czerwca i na 1 czerwca mam umówioną kolejną wizytę u niego ale powiedział, że może się tak zdarzyć że będę leżeć i dłużej 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE BRZUSIOLKI 🙂

Ja dzisiaj już od 6 na nogach 😮 kurcze jak sobie można pospać to ja się w czas budzę 🤢
Piję teraz kawkę i niedługo po jakieś małe zakupy na grilla, pogoda ładna trzeba korzystać bo od pon zapowiadają ochłodzenie.
Mapa ale mi narobiłaś smaka tymi słodziutkimi dorodnymi mniamuśnymi truskawami..... zjadłabym sobie ale jeszcze nie widziałam ładnych truskaweczek bo te z biedronki to się nie liczą....

Życzę wszystkim mamusiom i maluszkom miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki!

Słońce, lekki wiaterek ech - czego chcieć więcej 😁
Co do truskawek to myślałam juz,że tylko ja popadław w ten nałóg 🙂, a jednak nie. Kawki tak z rana to nie pijam ale truskaweczki mam i czekją na mnie w lodówce - wczoraj jedna porcja ze śmietanka i cukrem zjedzona została 🙂

Moje maleństwo dziś chyba przeprowadziło sie na środek brzuszka(pewnie wyczuwa nerwy mamy 🙂 ) - jak na razie leniwie się porusza mój dziubek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na bazarku już są bardzo dobre truskawki...tylko drogie 🤢
My zmykamy - miłego dnia Kochane 😘


Madzia
trzymam kciuki żeby wyniki były dobre i żebyś jak najszybciej wróciła do domciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBEREK 🙂
A ja mam do Was z rana pytako- czy też macie czasem białe upławy?? 🤨 🤨
co prawda jutro z rana jade do lekarza , ale postanowiłam sie Was zapytać 🙂
Malutka wczoraj sie troche ruchliwsza zrobiła a rano chyba czkawke miała bo bardzo regularne uderzenia miałam w prawej dolnej cześci brzucholka 🙂
A co do truskawek też sie ich nie moge doczekać 🙂 z makaronem, jako koktajl zimny 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki,
Oj Mapa, ale nam smaka zrobiłaś tymi truskawkami i kawką.
Kawę właśnie kończę, ale po truskawki to dopiero jutro mogę się wybrać 😞
Tak jak napisała Daniela - te z biedronki się nie liczą, muszą być takie świeżutkie z targu.
U nas też można już dostać bardzo smaczne truskawki, ale fakt, dość drogie na razie są.
Ja mam jeszcze jedną pasję - czereśnie 😜

Siehankowa, gratuluję zdanego egzaminu, dużo masz jeszcze w tej sesji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Brzuszki!!!

ochoty narobicie zawsze...ja juz po kawce ale truskawy chetnie bym zjadla!!!!

ja mam pytanie dotyczace takich recznikow dla maluszka z kapturkiem...warto je kupowac czy taki kapielowy w zupelnosci wystarczy?? i jakiej wielkosci powinny byc...mi sie zdaje ze im wieksze tym lepsze ale nie jestem pewna ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq, białe upławy są w ciąży normalne. Ta wydzielina ma nawet jakąś swoją nazwę, ale mi uciekła z pamięci. Jak sobie wbijesz w googlach to na pewno znajdziesz.
Więc jeśli nic cię nie swędzi i nie piecze, a tych upławów nie jest jakoś szczególnie dużo to jest to normalna rzecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki 🙂
co do reczników to jasne, że taki jak my używamy wystarczy 10 lat temu raczej nie było tych z kapturkiem a dzieci sie kąpało 🙂 🙂 🙂 tak jest moje zdanie 🙂
ja z oszczedności tylko jeden z kapturkiem kupie do szpitala a w domu to bede normalnym małą owijać 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzusie 🙂

Ja mam do was pytanko znalazłam na all takie cus http://allegro.pl/pieluchy-eko-wielorazowe-naughty-baby-i1606522280.html .. i myslicie ze to jest dobre ? moze ktoras z was takie ma 🙂 bo to bardzo ciekawe jest ...

I odrazu dołaczam sie do pytania Paninki bo tez nie wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Dzien Dobry Brzuszki!!!

ochoty narobicie zawsze...ja juz po kawce ale truskawy chetnie bym zjadla!!!!

ja mam pytanie dotyczace takich recznikow dla maluszka z kapturkiem...warto je kupowac czy taki kapielowy w zupelnosci wystarczy?? i jakiej wielkosci powinny byc...mi sie zdaje ze im wieksze tym lepsze ale nie jestem pewna ☺️


Paninka, ja używałam takich ręczników i byłam zadowolona. Ja miałam takie z termofroty tj. z drugiej strony polarek.
Jak dzidziuś ma mokrą główkę to ma przynajmniej ją okrytą, wydaje mi się, że to ważne.
No i ja też myślę, że im większe tym lepsze - na dłużej starczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Dzieki 🙂
co do reczników to jasne, że taki jak my używamy wystarczy 10 lat temu raczej nie było tych z kapturkiem a dzieci sie kąpało 🙂 🙂 🙂 tak jest moje zdanie 🙂
ja z oszczedności tylko jeden z kapturkiem kupie do szpitala a w domu to bede normalnym małą owijać 🙂 🙂


Moniq, a po co ci ręcznik do szpitala??? Prosili, żebyś przywiozła?
Bo u nas w szpitalu to nie ma takiej potrzeby, w okresie kiedy dziecko jest w szpitalu jest kąpane i przebierane przez pielęgniarki i nie trzeba mieć własnych "sprzętów"
Jedynie jeśli dziecko ma podejrzenie uczulenia np na środki piorące to w szpitalu zalecają, aby przywieźć własne ubranka wyprane w delikatnych płatkach mydlanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych ręczników z kapturkiem to są bardzo wygodne, ja mam takie o jakich pisze jo-aneczka, mam dwa.
I popieram kupujcie te większe. Mam też jeden z samej frotte, ale do dziś jest bardzo twardy i go nie używamy.

Moniq a po co Ci taki ręcznik z kapturkiem do szpitala ??? Przecież ty nie kąpesz dziecka w szpitalu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
ponawiam swoje pytanie o te pieluszki na all ktore znalazlam ... http://allegro.pl/pieluchy-eko-wielorazowe-naughty-baby-i1606522280.html bo caly czas toczy sie kwestia reczniczkow ...
Poxia ja już o nich pisałam niedawno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
ponawiam swoje pytanie o te pieluszki na all ktore znalazlam ... http://allegro.pl/pieluchy-eko-wielorazowe-naughty-baby-i1606522280.html bo caly czas toczy sie kwestia reczniczkow ...


pOxia, ja taktownie milczę bo się nie znam 😉 Ja używałam i zamierzam dalej używać wyłącznie pampersów. Nikt z moich znajomych również nie używał pieluszek wielorazowych, więc trudno mi cokolwiek doradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka i marta
nie wiem czy bedzie mi potrzebny 🙂 może dowiem sie w środe 🙂 w naszym szpitalu dziwnie jest np trzeba mieć własny termometr u Was też??
a powiem wam, że chyba chciałabym pod okiem fajnej pielegniarki nauczyć sie kąpać malutka to moja pierwsza dzidzia wiec same rozumiecie a przy teściowej nie chce sie dopiero uczyc i tak bedzie dodawała swoje 3 grosze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...