Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Kornelka ja to w ciazy jakies zacmienia dostaje, slow mi brakuje zdan skladac nie potrafie, bledy ortograficzne takie wale ze az mi wstyd... i liczenie tez mi nie idzie...potykam sie ciagle albo raz stalam na podworku i sie przewrocilam 😁 😁 😁


Paninka oklask za szesc minut możesz dostac 🙂 To ja mam w ciąży sklerozę 🙃 ale dostaniesz go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 🙂 🙂 🙂 🙂
My juz po śniadanku 🙂 🙂 🙂 🙂 Upał dzisiaj niemiłosierny. 30st w cieniu 😲 😲 😲 😲 😲 Nawet z domu się nie ruszam, dopiero się wynurzę jak w ogródeczku bedzie cień 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja narazie z kupnem poscieli sie wstrzymuje, bo na poczatku i tak dzidzia bedzie spała w rożku i ewentualnie pod kocykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
Paninka napisał(a):
Kornelka ja to w ciazy jakies zacmienia dostaje, slow mi brakuje zdan skladac nie potrafie, bledy ortograficzne takie wale ze az mi wstyd... i liczenie tez mi nie idzie...potykam sie ciagle albo raz stalam na podworku i sie przewrocilam 😁 😁 😁


No o tym Twoim przewrocie majowym to siostrze opowiedziałam 🙂 Uśmiałam się razem z nią ale nie z Ciebie, że niby Ty jakaś nie taka tylko, że co to ciąża z człowiekiem robi, także wszystko w pozytywnym znaczeniu było 🙂 A błędami się nie przejmuj 🙂 Też dam Ci oklask, bo jesteś zawsze wesoła i otwarta 😁

oJ dziewczyny nie nadążam za postami 🙃 Marta Tobie też dziękuję za info.
Teraz pranie rozwieszę i coś jeszcze zrobię, tylko nie wiem co 🙃 Aaa muszę pojechac po tel do salonu, odebrac z naprawy 🙂


ja sama z siebie sie smieje...i wszyscy w domu nabijaja sie ze chodze jak kaczka pokraczka...a za oklask dziekuje az sie zawstydzilam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki! 😁
Zaczynam czytać zaległości! 🙂
lydzia - piękna córeczka! 😁 Ładnie buzię widać! Nie narzekaj 😉 😜
daniela cudne zdjęcie z konikiem! ja, tak jak p0xia, uwielbiam konie! ale niestety mam na nie największą alergię 😞 😞 😠 A Ty pięknie wyglądasz! Naprawdę Wy wszystkie, dziewczynki, takie szczuplutkie jesteście! SUPER! Aż miło patrzeć! 😁
Wracam do czytania 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Pati dzięki za info 🙂 to ja pytałam a tu żyrandol jaki upatrzyłam sobie do pokoju http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1612688169


Daniela ładny ten żyrandol. U nas mąż wymienił wszystkie żarówki na ledowe i teraz jak w całym domu świecą się wszystkie to pobierają troszkę ponad 100 w a tak to w samej łazience pobierały 250. Te żarówki ledowe nie są najtańsze ale uważam, że warte uwagi. Co do wystroju to nie podpowiem bo gustu nie mam 🙃 Ja coś wybieram a potem mi sie nie podoba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem z wami z powrotem.. po tej glukozie mi sie tak slabo zrobilo nie wiem czemu 😞 ... pospalam 2 h i juz dobrze tylko cos mnie w przelyku boli 😞 .. ale tez juz przechodzi..

O pracy sie nie wypowiem jak to jest bo nie mam zielonego pojecia ... jeszcze nie pracuje i pewnie dlugo nie bede 🙂

U mnie dzisiaj tez sliczna pogoda .. a zapowiadali na ten tydzien opady a tu ani kropelki deszczu hihi 😁 .. omija mnie jak tylko moze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Daniela napisał(a):
Pati dzięki za info 🙂 to ja pytałam a tu żyrandol jaki upatrzyłam sobie do pokoju http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1612688169


Daniela ładny ten żyrandol. U nas mąż wymienił wszystkie żarówki na ledowe i teraz jak w całym domu świecą się wszystkie to pobierają troszkę ponad 100 w a tak to w samej łazience pobierały 250. Te żarówki ledowe nie są najtańsze ale uważam, że warte uwagi. Co do wystroju to nie podpowiem bo gustu nie mam 🙃 Ja coś wybieram a potem mi sie nie podoba 🙃 [/quote

Kornelka ja mam tak samo..... kurde a najgorzej że taka jakaś niezdecydowana jestem... raz mi się to podoba raz tamto i weź się tu człowieku zdecyduj 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Mama mi tak mowi .. ze ciagle widzi zgrabne dziewczyny tylko z brzuszkami .. a ze ja to udzisma mam wielkie 😞
Nie martw się! 😁 Ja to mam wielkie udziska od zawsze 😜 a teraz chodzę w leDŻinsach i mam wszystko gdzieś! 🙃 A przytyłam już prawie 13 kg 😲 No ale trudno-za rok się będe odchudzać!
Mnie już dużo osób wita per 'grubasie' 😜 także, jakbym miała się tym przejmować, to bym ciągle chodziła smutna... w jakiś workach po ziemniakach... 😉
A najlepsze teksty mojej mamy to "Wyglądasz, jak wyglądasz" i "po prostu jesteś taka dorodna" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
Jestem z wami z powrotem.. po tej glukozie mi sie tak slabo zrobilo nie wiem czemu 😞 ... pospalam 2 h i juz dobrze tylko cos mnie w przelyku boli 😞 .. ale tez juz przechodzi..

O pracy sie nie wypowiem jak to jest bo nie mam zielonego pojecia ... jeszcze nie pracuje i pewnie dlugo nie bede 🙂

U mnie dzisiaj tez sliczna pogoda .. a zapowiadali na ten tydzien opady a tu ani kropelki deszczu hihi 😁 .. omija mnie jak tylko moze 🙂


p0xia dobrze, że już masz to za sobą, gratuluję. Ja po pierwszej cały dzień w łóżku przeleżałam bo siły mnie opuściły, podniesienie ręki żeby kołdrą się nakryc było nie lada wyzwaniem a pierwsze co to spac mi się zachciało już w przychodni i bałam się troszkę jak ja do domu samochodem dojadę. Po drugiej było lepiej bo nie spałam tylko jak już szłam do domu to mi się tak gorąco zrobiło i nogi i ręce zaczęly mi sie trząśc. Przeszło po pół godzinie jak zjadłam, a jadłam co w rękę z lodówki wpadło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Nie martw się! 😁 Ja to mam wielkie udziska od zawsze 😜 a teraz chodzę w leDŻinsach i mam wszystko gdzieś! 🙃 A przytyłam już prawie 13 kg 😲 No ale trudno-za rok się będe odchudzać!
Mnie już dużo osób wita per 'grubasie' 😜 także, jakbym miała się tym przejmować, to bym ciągle chodziła smutna... w jakiś workach po ziemniakach... 😉
A najlepsze teksty mojej mamy to "Wyglądasz, jak wyglądasz" i "po prostu jesteś taka dorodna" 🙂


Haha ja tez teraz tylko ledzinsy i spodnie dresowe 🙂 w jeansy to juz moge pomazyc ze sie zmieszcze haha 😁 w sumie masz racje co sie bede tym przejmowala .. 100000 kg nie waze 😁 uda mam jakie mam .. niepodobaja mi sie ale jakos je musze zaakceptowac 😁

Co do tej glukozy to tez sadze ze do jutra bede taka oslabiona 😞 ... ale powaznie mam nadzieje ze juz jej nie bede musiala powtarzac z 75 g ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):


p0xia dobrze, że już masz to za sobą, gratuluję. Ja po pierwszej cały dzień w łóżku przeleżałam bo siły mnie opuściły, podniesienie ręki żeby kołdrą się nakryc było nie lada wyzwaniem a pierwsze co to spac mi się zachciało już w przychodni i bałam się troszkę jak ja do domu samochodem dojadę. Po drugiej było lepiej bo nie spałam tylko jak już szłam do domu to mi się tak gorąco zrobiło i nogi i ręce zaczęly mi sie trząśc. Przeszło po pół godzinie jak zjadłam, a jadłam co w rękę z lodówki wpadło 🙂


To ja mialam dzisiaj podobnie tyle ze juz z łozka sie podnioslam ... ale te 2 godzinki spania mi pomogly ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Kornelka napisał(a):
Daniela napisał(a):
Pati dzięki za info 🙂 to ja pytałam a tu żyrandol jaki upatrzyłam sobie do pokoju http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1612688169


Daniela ładny ten żyrandol. U nas mąż wymienił wszystkie żarówki na ledowe i teraz jak w całym domu świecą się wszystkie to pobierają troszkę ponad 100 w a tak to w samej łazience pobierały 250. Te żarówki ledowe nie są najtańsze ale uważam, że warte uwagi. Co do wystroju to nie podpowiem bo gustu nie mam 🙃 Ja coś wybieram a potem mi sie nie podoba 🙃 [/quote

Kornelka ja mam tak samo..... kurde a najgorzej że taka jakaś niezdecydowana jestem... raz mi się to podoba raz tamto i weź się tu człowieku zdecyduj 😁 😁 😁


Noooooooooo właśnieeeeeeeeee 🙂 Mój m w lipcu chce remont robic włącznie z podłogami, a mnie to przeraża bo bałagan, bo roboty kupa, bo dyskomfort, bo wybierac trzeba.........itd....... Chciałabym pozmieniac w domu to i owo ale jak pomyślę o tym wszystkim to już nie chcę 🙃 mimo, że chcę 🙃 O wiem... najlepiej jakbyśmy z domu wyjechały i na gotowe przybyły 😁 Niechby za nas decydowali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Cześć Mamuśki 🙂
Paninka na poprawienie humorku a propo egzaminu napiszę Ci historię, która zdarzyła się u mnie na uczelni.
Dziewczyna poszła na egzamin ustny i niestety nie zdała egzaminu. Wychodząc z sali czekający w korytarzu pozostali pytają:
- "I jak???"
ona na to :
- "Ten H..... mnie olał!!!!!!!"
Po tych słowach egzaminator wyszedł po niezadowoloną dziewczynę i poprosił ją do siebie ponownie. Poprosił indeks, pokreślił coś i bez słowa oddał indeks.
Dziewczyna zagląda i widzi skreśloną 2 i postawioną 3 z dopiskiem h...... piździe krzywdy nie zrobi 🙂
TYM HUMORKIEM ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO DNIA 😁

😲 🤪 🤪 🤪 MEGA DOBRE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie i Maleństwa

u nas dziś bezchmurne niebo i piękne słoneczko więc chyba wystawię się trochę na taras 🙂

Lydziaa śliczną masz córeczkę 🙂 Nie przejmuj się, moja na ostatnim usg też nie chciała się ładnie pokazać- namiętnie rozpłaszczała sobie nosek o łożysko i nawet ginka powiedziała, że wygląda jak mała kosmitka i w ogóle nie zrobiła jej zdjęcia w 4d tylko dwa kiepskie w 2 d. Takie to są uparciuszki z naszych Dzieciaczków 😁 😁 😁 Ciekawe po kim... 😁 😁

Madzi życzę zdrówka a wszystkim Mamusiom, które mają dziś wizyty samych dobrych wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki.
U mnie dzisiaj zaczął się 3 trymestr wiec już z górki :-) Maleństwo czasami wojuje w nocy i nie daje mi spać.Nieraz otwieram lodówke by coś przekąsić i wtedy się uspokaja 😁.Działa też na niego uspokajająco muzyka którą mu puszczamy na okrągło jeden utwór.Testujemy czy to prawda co piszą na forach że odtwarzany utwór po porodzie będzie działał uspokajająco na dziecko.Pozdrawiam Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1984 mnie tez bardzo ciekawi jak to jest z ta muzyka. A co puszczasz malenstwu?? ja namietnie wlaczam na sluchawkach "wehikul czasu" dzemu 🙂 niech sie uczy wrazliwosci od poczatku 😁
pati dowcip swietny 😁
uprasowalam kilka koszul i juz mi goraco. a konca nie widac... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium z checia bym sobie odpuscila to prasowanie ale nie moge 😞 przez ostatnie malowanie mam cala sypialnie zawalona rzeczami do prasowania. kupka sie sama nie zmniejszy 🥴 takze chyba caly bozy dzien spedze przy zelazku 🤔 no a przy okazji robie pranie czyli kolejne prasowanie tuz tuz 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...