Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
):

Szczerość dzieci bije wszystko na głowę 🤪 🤪 🤪
No cóż tak to chyba już jest, ze my mamy zachwycamy się naszymi mającymi przyjść na świat dziećmi, a właśnie starszaki zaraz nas sprowadzają do poziomu komentując to co naprawdę widzą 🙂 Chodzi tu chyba o niezbyt jeszcze wyrobioną wyobraźnie u takiego cztero- czy pięciolatka. Widzą to co widzą, a nie mogą sobie wyobrazić, ze to naprawdę będzie mały, śliczny dzidziuś 🙂

nie tylko dzieci tak maja...moj tata i tesciowa tez nic nie widza...paluchem pokazuje gdzie nosek oczko raczka itp. to patrza na mnie jak na wariatke i twierdza ze nic nie widza... 😮 😮 fakt ze ostatnie zdjecie mam slabe ale poprzednie sa bardzo wyrazne... 🙃


Ja się tak wczoraj uśmiałam jak pokazywałam babci mojego męża na zdjęciu wargi sromowe Hani 🙂 Raz, że właśnie w ogóle nie wiedziała gdzie ma patrzeć, to jeszcze na koniec zabiła mnie następującym tekstem: A czyje te wargi? Oczy mi na wierzch wyszły i jej spokojnie zaczęłam od nowa tłumaczyć: że płeć się potwierdziła, że na zdjęciu wszystko ładnie widać, że to mojej córeczki, bo niby czyje? Przecież nie moje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_aim napisał(a):
zamiast chodzic w dlugich spódnicach to trzeba wystawic te nasze kopytka troszke na dzialanie promieni slonecznych.. wtedy od razu i bedziemy sie lepiej czuly i ladniej nozki wygladały! 🙂


Wiesz, gdyby tak się je dało wyrwać z tyłka i wystawić na słońce to czemu nie 😉
Ale ja na słońcu się wytapiam, więc póki co wybieram długie suknie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 obstawiam ze to juz starsza pani...ale moj ojciec ma 42lata i oblatany we wszystkich nowinkach technicznych jest a nie widzi tego co oczywiste 😁

a jesli chodzi o opalania to ja uwielbiam i mam to szczescie ze opalam sie szybko i od razu na brazowo...ale nie znosze siedzenia na sloncu...nudzi mnie to ja lubie nad woda albo na rowerze...bardziej aktywnie...no i musze poczekac do przyszlego roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmykam na trochę 😉
muszę położyć spać mojego smyka - a właśnie się okazało że ma "niespodziankę" dla mamy w pieluszce haha
do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
ooooo, Kornelka, ale dałaś czadu z tymi literkami i cyferkami 😉
A o anemii to chyba mówi ten HCT, tak? Ja mam na takim samym poziomie jak ty.


😆 😆 a nie mówiłam? 😁 Mi się wydaje że to RBC, ale nie wiem. Jeszcze są jakieś wykresy w ilości 5 szt i pod tymi wykresami napisane jest Leukocytosis - Anemia
i pod spodem Neutrophilia no to już całkiem nie wiem co to 😉 Myślę tylko, że najważniejsze żeby lekarz się połapal. Chciał dokładne to ma, niech czyta i radzi 🙂
Ja nic z tego nie rozumiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
Paninka napisał(a):
):

Szczerość dzieci bije wszystko na głowę 🤪 🤪 🤪
No cóż tak to chyba już jest, ze my mamy zachwycamy się naszymi mającymi przyjść na świat dziećmi, a właśnie starszaki zaraz nas sprowadzają do poziomu komentując to co naprawdę widzą 🙂 Chodzi tu chyba o niezbyt jeszcze wyrobioną wyobraźnie u takiego cztero- czy pięciolatka. Widzą to co widzą, a nie mogą sobie wyobrazić, ze to naprawdę będzie mały, śliczny dzidziuś 🙂

nie tylko dzieci tak maja...moj tata i tesciowa tez nic nie widza...paluchem pokazuje gdzie nosek oczko raczka itp. to patrza na mnie jak na wariatke i twierdza ze nic nie widza... 😮 😮 fakt ze ostatnie zdjecie mam slabe ale poprzednie sa bardzo wyrazne... 🙃


Ja się tak wczoraj uśmiałam jak pokazywałam babci mojego męża na zdjęciu wargi sromowe Hani 🙂 Raz, że właśnie w ogóle nie wiedziała gdzie ma patrzeć, to jeszcze na koniec zabiła mnie następującym tekstem: A czyje te wargi? Oczy mi na wierzch wyszły i jej spokojnie zaczęłam od nowa tłumaczyć: że płeć się potwierdziła, że na zdjęciu wszystko ładnie widać, że to mojej córeczki, bo niby czyje? Przecież nie moje 🤪 🤪 🤪


He, he ann, ja to sobie myślę, że babcia pomyślała dokładnie o tym, o czym ty piszesz 😁
I pewnie teraz myśli, że zbok z ciebie, że dajesz się tak się fotografować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
lady_aim napisał(a):
zamiast chodzic w dlugich spódnicach to trzeba wystawic te nasze kopytka troszke na dzialanie promieni slonecznych.. wtedy od razu i bedziemy sie lepiej czuly i ladniej nozki wygladały! 🙂


Wiesz, gdyby tak się je dało wyrwać z tyłka i wystawić na słońce to czemu nie 😉
Ale ja na słońcu się wytapiam, więc póki co wybieram długie suknie 😁 😁 😁


Ja mam karnacje śnieżną i się nie opalam, mój naturalny kolor skóry to biały. Mój wujek zawsze się śmiał ze mnie co ja słońcu zrobiłam, że sie na mnie obraziło 🤪 bo ja nie opalam sie wcale, ewentualnie tak minimalnie, że nikt tego nie zauważa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
ann5353 obstawiam ze to juz starsza pani...ale moj ojciec ma 42lata i oblatany we wszystkich nowinkach technicznych jest a nie widzi tego co oczywiste 😁

a jesli chodzi o opalania to ja uwielbiam i mam to szczescie ze opalam sie szybko i od razu na brazowo...ale nie znosze siedzenia na sloncu...nudzi mnie to ja lubie nad woda albo na rowerze...bardziej aktywnie...no i musze poczekac do przyszlego roku...


Ma 78 lat 🙂 Ale mimo tego to taka życiowa babka, a tu z takim tekstem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe - uśmiałam się z tymi wargami sromowymi! 😁 🤪
A u nas tym razem nie za bardzo było widać, ze chłopak... Na siłę, to niby można się było dopatrzeć... No ale jak poprzednie 2 x były na 200% że chłopak, to chyba chłopak, nie? 😁 Chyba, ze zrobi nam psikusa w dniu narodzin i okaże się dziewczynką! 😁 😜 hehehe
Ja tak po cichu na począ tku chciałam dziewczynkę... ale teraz to się cieszę, ze chłopak. Chciaż chyba bym się tak samo cieszyła i z dziewuszki, i z chłopaczka! 😁
A moja mama wczoraj do mnie dzwoniła z jakiegoś sklepu i opowiadała mi, ze właśnie wybiera jakieś kaftaniki i czapeczki.... różowe!! 😲 ja do niej-ale jak to różowe?! Przecież to chłopak! To się sama zdziwiła i już się zamotała... a potem coś mówiła o tym, ze wróżnych rejonach kraju są różnie kolory dla dzieczi dobierane i gdzieś jest, ze różowe dla chłopaka! 😲 nawet jakaś kobieta w tym sklepie jej wtórowała! 😲 🙃
Swoją drogą to babci już chyba trochę odbija, bo w sanatorium jest i zamiast myśleć o sobie, zabiegach itd, to buszuje po ciuszkach dla małego! 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Dziewczyny ja Was doczytam jutro, dziś to już nie zdązę tylko zerkam, że o truskawkach mowa to ja Was na poletko mojej mamy zapraszam, tylko patrzec jak będą 🙂 🙂


Kornelka, ty nie kuś i nie decyduj za swoją mamę.
Bo wiesz, zgraja wygłodniałych ciężarówek gorsza jest niż szarańcza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka, RBC też mam poniżej normy


To jak nic jadłospis na zielono 😁 Brokuły lubię, buraka też sok wypiję ale pietruszkę... To jak po wizytach będziemy to sobie porównamy opinię lekarza i ich rady. Ja z mężem jadę a najpierw po niego odebrac go z pracy, potem zakupy...spożywcze 😉 i wizyta nie wcześniej pewnie jak po 20 i 60 km do domu, Jutro znów będę padnięta. Jo-aneczka życzę Ci powodzenia 😘
agusiakowalczyk doczytałam, że u Ciebie też synek-gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka napisał(a):
Dziewczyny ja Was doczytam jutro, dziś to już nie zdązę tylko zerkam, że o truskawkach mowa to ja Was na poletko mojej mamy zapraszam, tylko patrzec jak będą 🙂 🙂


Kornelka, ty nie kuś i nie decyduj za swoją mamę.
Bo wiesz, zgraja wygłodniałych ciężarówek gorsza jest niż szarańcza 😉


Tam kawałek jest i mój 😁 ale w tym roku to zbierac nie będe, może przy szypułkowaniu pomogę 🙂 a Wy mi 😁 a potem nad wodę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Paninka napisał(a):
):

Szczerość dzieci bije wszystko na głowę 🤪 🤪 🤪
No cóż tak to chyba już jest, ze my mamy zachwycamy się naszymi mającymi przyjść na świat dziećmi, a właśnie starszaki zaraz nas sprowadzają do poziomu komentując to co naprawdę widzą 🙂 Chodzi tu chyba o niezbyt jeszcze wyrobioną wyobraźnie u takiego cztero- czy pięciolatka. Widzą to co widzą, a nie mogą sobie wyobrazić, ze to naprawdę będzie mały, śliczny dzidziuś 🙂

nie tylko dzieci tak maja...moj tata i tesciowa tez nic nie widza...paluchem pokazuje gdzie nosek oczko raczka itp. to patrza na mnie jak na wariatke i twierdza ze nic nie widza... 😮 😮 fakt ze ostatnie zdjecie mam slabe ale poprzednie sa bardzo wyrazne... 🙃


Ja się tak wczoraj uśmiałam jak pokazywałam babci mojego męża na zdjęciu wargi sromowe Hani 🙂 Raz, że właśnie w ogóle nie wiedziała gdzie ma patrzeć, to jeszcze na koniec zabiła mnie następującym tekstem: A czyje te wargi? Oczy mi na wierzch wyszły i jej spokojnie zaczęłam od nowa tłumaczyć: że płeć się potwierdziła, że na zdjęciu wszystko ładnie widać, że to mojej córeczki, bo niby czyje? Przecież nie moje 🤪 🤪 🤪


He, he ann, ja to sobie myślę, że babcia pomyślała dokładnie o tym, o czym ty piszesz 😁
I pewnie teraz myśli, że zbok z ciebie, że dajesz się tak się fotografować 😁


Obawiam się, że moje to by się w kadr nie zmieściły o d tego USG 🤪 🤪 🤪
Ale nic już nie piszę, bo pomyślicie, że ja jakaś zboczona jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki, ja wpadłam dosłownie na sekundkę żeby sie z Wami przywitać. Teraz muszę zabrać się za obiadek i jak zrobię to wpadnę do Was. Buziaczki dla wszystkich mamusiek z okazji NASZEGO święta 🙂 🙂 🙂):
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Paninka napisał(a):
):

Szczerość dzieci bije wszystko na głowę 🤪 🤪 🤪
No cóż tak to chyba już jest, ze my mamy zachwycamy się naszymi mającymi przyjść na świat dziećmi, a właśnie starszaki zaraz nas sprowadzają do poziomu komentując to co naprawdę widzą 🙂 Chodzi tu chyba o niezbyt jeszcze wyrobioną wyobraźnie u takiego cztero- czy pięciolatka. Widzą to co widzą, a nie mogą sobie wyobrazić, ze to naprawdę będzie mały, śliczny dzidziuś 🙂

nie tylko dzieci tak maja...moj tata i tesciowa tez nic nie widza...paluchem pokazuje gdzie nosek oczko raczka itp. to patrza na mnie jak na wariatke i twierdza ze nic nie widza... 😮 😮 fakt ze ostatnie zdjecie mam slabe ale poprzednie sa bardzo wyrazne... 🙃


Ja się tak wczoraj uśmiałam jak pokazywałam babci mojego męża na zdjęciu wargi sromowe Hani 🙂 Raz, że właśnie w ogóle nie wiedziała gdzie ma patrzeć, to jeszcze na koniec zabiła mnie następującym tekstem: A czyje te wargi? Oczy mi na wierzch wyszły i jej spokojnie zaczęłam od nowa tłumaczyć: że płeć się potwierdziła, że na zdjęciu wszystko ładnie widać, że to mojej córeczki, bo niby czyje? Przecież nie moje 🤪 🤪 🤪


He, he ann, ja to sobie myślę, że babcia pomyślała dokładnie o tym, o czym ty piszesz 😁
I pewnie teraz myśli, że zbok z ciebie, że dajesz się tak się fotografować 😁


Obawiam się, że moje to by się w kadr nie zmieściły o d tego USG 🤪 🤪 🤪
Ale nic już nie piszę, bo pomyślicie, że ja jakaś zboczona jestem 🙂

hahahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko godzinkę byłam na spacerze i 8 str. naprodukowałyście 🙂 🙂 🙂
Pogoda ładniutka u nas ale mocno wieje. Na szczęście Majka usnęła, to można było się schować 🙂

Gratuluję udanych wizyt u lekarza i Paninka wybacz że dopiero teraz ale wszystkiego najlepszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...