Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja zamawiałam przez internet i to jest satyna bawełniana o wymiarach 200 na 220 bo taką mamy kołdrę, ale powiem Ci że jest kiepskiej jakości choć cena była naprawdę minimalna, więc nie ma się co dziwić http://allegro.pl/posciel-200x220-100-kory-wietrzenie-magazynu-i1628881718.html ale patrze że teraz nie ma nic wystawionego. Powiem Ci że zwykła bawełna za normalną cenę a nie wyprzedażową jest o wiele lepsza, no ale u nas jest póki jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta-lion 🤪 fajne zdjęcie.
Wiesz, że ja juz nie moge chodzić w spodniach z tymi pasami bo mnie uciskaja w połowie brzucha 😞 i zawsze opuszczam do pasa ale mi za to spodnie spadają.

Diviana dobrze ze po wizycie ok, mi lekarz też powiedział, że raczej wcześniej nie urodzę wieć się cieszę jak ty.

Dziś pogoda całkiem fajna 🙂 właśnie zrobiłam pranie ubranek oczywiście nie wszystkich, chyba nie dam rady jak jutro wyjezdzamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszeczki
Ziuta witaj chętnie pomożemy - wśród nas jest wiele doświadczonych Mam które zawsze chętnie służa nam pomocą - z nami nie zginiesz w gaszczu przygotowań! 😉
Pati całe szczescie ze juz lepiej... ufffff..przeciez to tak czlowieka męczy... 🤢
Diviana mozesz byc spokojna skoro szyjka w porzadku to donosisz na 100% terminowego Maluszka 😎
Karolcia no to faktycznie piekna noc za Toba... 🤔
Marta miłego fryzowania - czekamy na efekty!! 😎

U mnie ostatnio (odkad jestem u Rodzicow) noce mijaja tak spokojnie ze nawet nie wstaje do toalety na siusiu 😁 jestem zaskoczona - Malutkiej tez cos sie przestawilo i calą noc przesypia razem ze mna, a od rana od 8 juz buszuje 😜
Tez zaczelam troche narzekac na kregoslup - ale chyba od tego ciaglego lezenia 😮 juz tak mnie to meczy... a wizyte mam dopiero 19 lipca.................................... 😮 wtedy tez pewnie zapadnie decyzja co do mojego szewka... ale juz w 37 to bedzie luzik 😉
Cos mi tu szwankuja suwaczki - bo wg magicznych internetowych kalkulatorow mam juz 35 tydz... takze nie wiem jak to jest... 🤔 🤨
Moją ulubioną plażę podglądam codziennie - podziele sie takze i z Wami http://oognet.pl/content/details/713 ehhhhhhhhhhhh cudownie - tylko jak dla mnie za duzo ludzi, ale mamy taka fajna plaze - juz Wam kiedys pisalam, co prawda trzeba dojsc ok 1,5 km przez las, ale cisza i spokój 😁 dla Rodzicow z Dziecmi - super sprawa!
sciskam Was mocno i ide leżakowac - bede podczytywac 🤪 bajooo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamcie, ja się ewakuuję. Mam do zaliczenia obowiązkowe szkolenie 😞 i właśnie znalazłam ten kurs on-line. Idę się więc pouczyć 😁 😁 😁, żeby jeszcze przed porodem zdążyć 😁
Do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja juz jedno pranie malutkiej powiesilam...zeszlo sie troche bo pralam cala reklamowke skarpetek i czapeczek do tego kaftaniki spioszki pajacyki itp...i oczywiscie jak konczylam to oberwanie chmury...ale na szczescie pomyslalam i wieszalam na suszarce a nie jak zwykle na sznurkach wiec szybko do garazu 😁 😁 teraz drugie wstawilam z nadzieje ze sie jednak rozpogodzi i bede miala gdzie wieszac 😁 😁 😁

ide zrobic miejsce w moich szafkach...dopoki szafa nie przyjedzie to poprasuje i poukladam a potem tylko przerzuce dopoki mam natchnienie do pracy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jeszcze nie spakowana i niepoprana i niepoprasowana...
U nas lało od poprzedniej niedzieli co dzień normalnego prania nie było kiedy zrobić...Mąż zrobił wczoraj zaległe nasze pranko bo wzoraj na dzień słońce wyszło. ranie nie zdążyło doschnąć i dziś w biegu zbierałam z balkonu bo nadeszła burza 😮 😮 😮
Z netem przez tą pogodę coś mi się pierniczy i mnie rozłącza 😞
Na dodatek miałam schiza bo jak wstałam o granicach 10 nie czułam ruchów.... zmieniałam pozycje, zjadłam i cisza...spanikowana zaczęłam się ubierać i miałam po męża dzwonić,żebyśmy podjechali tętno posłuchać,ale dałam sobie ostatnią szansę położyłam się i zaczęłąm prosić córeczkę,żeby dała jakiś znak i leniwie wtedy kopnęła...
Martwię się bo jej kopy były energiczne, a ruchy konkretne a teraz od kilku dni po tym pierdo...antybiotyku jakby osłabła....daje znaki, ale dziś to już miałam strach czarne wizje i prawie płąkałąm...
Matko może do porodu nie zwariuję, ale na prawdę nie umiem sobie z tym poradzić, tak jak Daniela z wizjami porodu i tym,że nie poradzi sobie... 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki- ja też zaliczam się do tych które miały ciężką nockę- najpierw nie miałam zasnąć a potem znów plecy zaczęły boleć i nie wiedziałam jak się ułożyć
Po wczorajszej wizycie ogólnie ok- serduszki bije 148/m, szyjka ok tylko nadżerka mi się zrobiła 🤨 ale damy radę
Jeszcze mąż jechał odebrać mi wyniki GBS i mu nie wydały bo upoważnienia nie miał :/

agapurka- widać, że fotka dawno robiona bo brzuszek taki tyci, tyci w porównaniu do tego w avatarze 🙂

Paninka- niektórzy są niereformowalni- a sposób Andrzeliki super 🙂

karolcia- ja miałam podobny problem z chorobami- ospa na siwęta, świnka w wakacje itd.

Ziuta- witaj my tu wszystkich z otwartymi rękami witamy 🙂

magdalena- udanego "fryzjerowania" się

Diviana- super, że wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 moze to marne pocieszenie ale moja tez ma dni ze nie wiele sie rusza...tylko ja mam bardzo twardy sen i jak czasem obudze sie na siku to czuje jak wariuje ( bo nawet jej brykanie nie jest w stanie mnie obudzic i boje sie jak to bedzie jak w nocy bedzie plakac ☺️ ☺️ ☺️...ale mam nadzieje ze naucze sie czujniej spac) poza tym kopniaki u niej rzadko sie zdazaja teraz to przeciaga sie bardziej...a ze maluszkom juz ciasno to pewnie Twoja jak znajdzie sobie wygodna pozycje to juz tak zostaje...ale na pewno wszystko jest ok 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninko 😘 właśnie staram się tłumaczyć sobie w ten sposób co piszesz tylko ni piernika nie kumam wcześniej miała stałe pory rozrabiania i leniuchowania a teraz nie ma to w ogóle rytmu totalnie rozregulowane wszystko zwariować można 😮 byle do sierpnia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Pati123 spokojnie, ja tez czasem mam takie fazy, ale u ciebie to dosyc czesto sie zdazaja. Mala spala widocznie dlugo. juz skonczylas ten antybiotyk czy jeszcze jeden dzien bierzesz?


Skończyłam już te antybiotyk.
Ale właśnie Jolu mnie te częste fazy mniejszej aktywności do jakiejś paranoi wprowadzają, wcześniej tak 2dni spokojniejsze miała a potem szaleństwo, a teraz to już totalnie nie umiem wychaczyć żadnego rytmu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati nie martw się mała daje znaki a to najważniejsze 😘

Ja wróciłam z budowy zjeść śniadanko i lecę dalej zawieźć karnisze. Mąż już prawie pomalował cały sufit i dzisiaj chce też ściany pomalować w naszej pokojo-kuchni 🤪 🤪 🤪 więc może już jutro uda się położyć panele. Był tez Pan od mebli bo do kuchni musimy zrobić na wymiar. Jak wszystko sprawnie pójdzie to jeszcze łazienka i powiedzmy że można się wprowadzać. W między czasie będzie się kończył pokój córki.

Ziuta
co do pieluch ja mam tylko 5 tetrowych i 1flanelową. Torba nie spakowana ale jak zdążyłaś zauważyć czekam na przeprowadzkę i wtedy ruszam z grubej rury 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Dopiero wstalam 😎 az sie maz ze mnie smial. No i dopiero drugie cukrzycowe sniadanie zjadlam a u juz obiad mialam jesc wrrrrr
biodra bola,kregoslup to tez bym chetnie wyciagnela i powiesila na sciane szok.
kornelka te czary to nie byly nad jakims dzieckiem forumowiczki tylko nade mna 😁 ale to bylo 26 lat temu i to nie jest polski obrzadek tylko litewski 😁
Ja tez mam dzis odwiedziny kumpelki i kurde nie mam sily. Nastepne kolezanki dzwonily tez ze by wpadly ale ja juz na prawde nie mam sily na odwiedziny nikogo. Nie chce mi sie gadac bo jestem ciagle zmeczona,ciezko mi sie oddycha i co 5 minut na drugi bok sie obracam a tak musze siedziec i gadac i smiac sie. Mogliby wszyscy zaczekac te 3tygodnie i moze maluszek bedzie juz i wtedy mnie odwiedzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i swietnie Cie rozumiem...u mnie ostatnio tez ruch sie zrobil...wczesniej narzekalam ze sama musze cale dni siedziec to teraz na odwiedziny kolezankom sie zebralo...jak ja teraz nie mam czasu...wszystko robie 6 razy wolniej co chwile odpoczynek mi jest potrzebny i czas leci...a doba zamiast 24 to ma 8 godzin 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałam, ze to leniuchowanie będzie dla mnie męczące i nudne... a tu już po 13!
Leżę i się lenię na maksa! 😁 Już dawno tak nie miałam... bardzo dawno...
Coś dzisiaj się Szymon mnie rusza... 😞
Tylko czasem wypina...
Czy któraś z Was miała te ciała ketonowe w moczu chociaż raz? Hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie. A ja jeszcze lezaca jestem i co to za przyjemnosc. Jak mnie boli brzuch to nawet kawy nie moge im zrobic. I zamiast lezec to tak na pol siedzaco leze i jak sie smieje to ki luteina wyplywa i caly czas sie stresuje ze mi wody odchodza.
lydzia hedzie OK dostaniesz antybiotyk i dzidzia po porodzie tez to nic wam nie bedzie. Najwazniejsze ze wykryto ta bakterie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
cholera- lekarz mi odebrał wynik i dzwoni, że mam bakterię :/ we wtorek muszę po antybiotyk jechać 😠


A wiesz jaką? Przy antybiotyku koniecznie bierz lacibios femina i coś na żołądeczek kochana,żebyś się nie urządziła jak ja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati nie martw się. Mój synek też mniej aktywny jest i inaczej go czuję. Rosną bobasy, mają mniej miejsca, dużo śpią.
karolcia ja weszłam na inne forum 🙂 Ty to jak piszesz było 26 lat temu, a ja pisałam o tym, że to teraz tak dziewczyny robią. Wosk nad głową dziecka przelewają. Mnie to bardzo dziwi. Kiedyś nie było takiej świadomości, pewne sprawy są obrządkami jak u Ciebie, ale Ty to jedno, a ten wosk to drugie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...