Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana napisał(a):
Foga to faktycznie musisz częściej ciasta piec skoro tyle dobrych wiadomości 🙂
To ja się do Mapy dołączam, z ciastem tylko ja tak po 15 by na te 2 tyg z maluchem dodatkowe się załapać 🙂


oo dokładnie po 15 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny, czy do Was też się dziś do mieszkania tak muchy pakują?? No szlag mnie już trafia... co chwila jakaś obrzydliwa plujka wpada przez okno a ja z łapką nawet przy lapku siedzę... masakra jakaś......
Ponoć jest jakiś odstraszacz Raid albo jakiś tam na prąd ale nie wiem czy to nie zaszkodzi maleństwu... w końcu te środki to chyba sama chemia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Foga napisał(a):
Ann- super, że w domku możecie leżeć, więc teraz mykaj do łóżeczka i odpoczywaj.. tydzień lub dwa to dla maluszka bardzo dużo korzystnie spędzonego w brzuszku mamy czasu 🙂

Diviana - ale zobacz.... ja piekę raz na ruski rok ciasto a tu same dobre wieści... hmmm może jutro Twoje ciasteczka serowe zrobię 🤪


Foga, no to dobrze nas policz i do końca sierpnia rozplanuj swoje zapędy kulinarne.
Tak, żeby żadna z nas nie musiała za długo czekać.
Tak na moje oko, to codziennie będziesz musiała co najmniej jedno ciasto upiec.
He, he, małża upasiesz tymi słodkościami.



Hihi.. jego juz chyba bardziej upaść się nie da....... dostałam od taty w piątek wielką bombonierkę z okazji mgr... a ja niestety nie jem słodyczy więc schowałam ją do barku....... dziś czegoś tam szukałam i co widzę??? Dwie czekoladki się ostały 🤪 Zeżarł wszystko i to jeszcze po cichaczu........
Ale skoro moje pieczenia ma pomóc, to rzeczywiście zacznę zbierać zamówienia...:
Kto następny i kiedy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnie-szka i Ann53 odpoczywajcie dużo i o nic się nie martwcie. Łóżeczko to teraz Wasze terytorium 🙂 a czas tak szybko leci. Zanim się obejrzycie już bedzie wszystko dobrze i o czasie.
Ja już padłam, muszę poleżec bo mnie zmęczenie takie złapało że................. Coś prorokujecie że na A.......... że na K................ ja jeszcze chcę poczekac parę dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - tak odbiegając od porodów.. nie zna może któraś jakiegoś dobrego specyfiku na wągry i syfki na plecach i dekolcie?? Moją siostrę tak strasznie wysypała, że aż mi jej szkoda... dziś trochę jej tych czarnuchów powyciskałam i powycierałam spirytusem ale to nic chyba nie da... strasznie to wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Słuchajcie - tak odbiegając od porodów.. nie zna może któraś jakiegoś dobrego specyfiku na wągry i syfki na plecach i dekolcie?? Moją siostrę tak strasznie wysypała, że aż mi jej szkoda... dziś trochę jej tych czarnuchów powyciskałam i powycierałam spirytusem ale to nic chyba nie da... strasznie to wygląda...


Najlepiej to chyba byłoby do dermatologa. Mój maż używa acne-derm i mu pomaga, miejscowo na pryszczole się smaruje i to wysusza. A co do much to u mnie też dużo wpada ale mój kot je lapie i teraz tylko łomoty z kuchni słysze tak poluje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga u mnie w pokoju i w łazience jest Raid w płynie podłącony właśnie do prądu. Much mniej, komar czasem jakiś wpadnie ale zaraz pada, są tez lepy, które coś tam dają ale jak wpadnie taka szalona przez okno i nie przestaje to też ja klapką częstuję. Najgorzej jak jakaś rano się przyczepi................wrrrrrrrrrrrrrr............ Myślę, że te środki nie są szkodliwe dal nas, u ,mnie jest okno cały czas otwartwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku troszkę mnie nie było a tu taaakie wiadomości 🤪
AGAPURKA GRATULACJE !!! Super że Ci tak szybko poszło 🙂
Ann cieszę się że jesteście już w domku teraz dużo odpoczywaj 🙂
Karolcia trzymam kciuki za szybciutkie rozwiązanie 🙂
Foga oj zjadła bym sobie jabłecznika ależ ochoty mi narobiłaś 😉 😜

Ja Wam powiem że mi się jakoś specjalnie do porodu nie spieszy ☺️ jestem przerażona wizją porodu i opieki nad takim maluchem...normalnie się rozleniwiłam Gabi już tyle przy sobie umie zrobić, w nocy nie trzeba do niej wstawać a tu się zacznie...................
Dzisiaj wydrukowałam co tam trzeba do tej torby pakować 😁 i muszę się już zmobilizować. Mąż już mnie od tygodnia prosi żebym spakowała a ja nic...leń totalny 🤢

No nic lecę do domku zjeść zupkę i wieczorkiem może jeszcze zajrzę. A na net z tydzień muszę czekać 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😲 kurde belek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta, nie ma sprawy... tylko zastanawiam sie czy to tylko jabłecznik tak działa czy inne ciasta też 😮 Hmm będziesz królikiem doświadczalnym - w piątek zrobię ciastka serowe z przepisu Diviany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś mam śpiący dzień, ale tak od rana ledwo głowę trzymam, zdrzemnęłam się nawet godzine a nigdy tego nie robie i nie pomogło dalej mi się spać chce, aż poprosiłam męża by mi capucino kupił jak będzie z pracy wracał bo inaczej to w totalny sen zapadnę 😮 chyba muszę sobie kawę zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
marta, nie ma sprawy... tylko zastanawiam sie czy to tylko jabłecznik tak działa czy inne ciasta też 😮 Hmm będziesz królikiem doświadczalnym - w piątek zrobię ciastka serowe z przepisu Diviany 🙂


Jakby nie zadziałało to ja poproszę KONIECZNIE jabłecznik w poniedziałek 1-go sierpnia.
A twój małż to nam za pół roku jakiś dobry alkohol postawi za tą mobilizację do pieczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Foga u mnie w pokoju i w łazience jest Raid w płynie podłącony właśnie do prądu. Much mniej, komar czasem jakiś wpadnie ale zaraz pada, są tez lepy, które coś tam dają ale jak wpadnie taka szalona przez okno i nie przestaje to też ja klapką częstuję. Najgorzej jak jakaś rano się przyczepi................wrrrrrrrrrrrrrr............ Myślę, że te środki nie są szkodliwe dal nas, u ,mnie jest okno cały czas otwartwe.


Raid i inne specyfiki podłączane do prądu SĄ NIEWSKAZANE DLA NIEMOWLĄT. Poczytajcie na ulotkach, wszędzie o tym pisze!!!
Dla noworodka bezpieczna jest jedynie moskitiera i klapka na muchy (o ile oczywiście nie traficie nią maluszka 😉) Podobno Chicco ma jakieś coś co się podłącza do prądu (nie wiem jak to działa, czy wydziela opary czy ultradźwięki???), ale z opinii, które słyszałam to niezbyt skuteczne jest.
A, i możecie jeszcze wypożyczyć kotkę Diviany, skoro skuteczna jest w łowach 😁 😁 😁

p.s. ale grubaśny tekst poszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
too ja moja kocice tez moge wypozyczyc...najskuteczniejsza w walce z muchami cmami i komarami jest 🤪 🤪

a i tesciowa wczoraj kolejna rewelacje mi opowiedziala...o swojej siostrze...juz kiedys pisalam ze ona obgryzala swoim dzieciom paznokcie a wczoraj dowiedzialam sie jak oczyszczala im noski 🤢 🤢 nie uzywala zadnych aspiratorow ani gruszek tylko samymi wlasnymi ustami to robila 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
too ja moja kocice tez moge wypozyczyc...najskuteczniejsza w walce z muchami cmami i komarami jest 🤪 🤪

a i tesciowa wczoraj kolejna rewelacje mi opowiedziala...o swojej siostrze...juz kiedys pisalam ze ona obgryzala swoim dzieciom paznokcie a wczoraj dowiedzialam sie jak oczyszczala im noski 🤢 🤢 nie uzywala zadnych aspiratorow ani gruszek tylko samymi wlasnymi ustami to robila 🤢 🤢 🤢 🤢


A fuuj.... Ja już bym tej Twojej cioci buzi na przywitanie nie dała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka aż mi się niedobrze zrobiło 🤢 ona to miała pomysły bleeeeeeee
Kota chętnie wypożyczę prawie nowy mało używany, wada taka że sierści ale muchy łapie zawodowo na koniec je zjada 🙂 Ćmy, komary meszki też wyłapuje, najlepsze jest że jak taką muchę zobaczy to takie ultradźwięki zaczyna wydawać 😮 😮 😮 naprawdę śmieszne bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...