Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mi też dzisiaj Szymon się wypycha na wszystkie możliwe strony! Mam wrażenie, że brzuch mi zaraz pęknie! Już nie wiem, jak się ułożyć!
Nic dziwnego, ze te rozstępy mi się pojawiły dzisiaj... Jak on mi tak skórę naciąga do granic! 😜 😜
A to jeden!
A Tomek się ze mnie śmieje, ze chyba na mózgu mi się te rozstępy porobiły 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Ja dzisiaj upiekłam chlebek 🙂 Jeśli któraś lubi taki domowy bez żadnych dodatków i konserwantów to polecam kupić mąkę Lubella do wypieku chleba! 🙂 Wystarczy dodać drożdży i wody, a mąka ma w sobie wyłącznie mąkę 😁

No nic - ja już się powoli zbieram... Także
DOBRANOC, KOCHANE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór dziewczynki,
od czasu do czasu próbuję was podczytywać i dziś mi się udało nadrobić 100 stron. Moja Haneczka po wizycie położnej i kąpieli przed godziną 18 zasnęła i śpi do teraz 🙂
A ja czuję, że mi zaraz biust wybuchnie 😉 - chyba jak się obudzi to dostanie mega dawkę mleczka.
Trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane mamusie - oby wasze porody były takie jak Magdy i Marty. Ja nie mogę się w tym temacie wypowiedzieć bo miałam cc, ale jak byłam w szpitalu to "słuchałam" porodów i opinii położnych.
I na pocieszenie - zdecydowanie przeważały te szybkie i łatwe. M.in. urodziła dziewczyna, której synek ważył 4.800 i miał obwód główki 39 cm (moja Hanka: 3,4 kg i 33 cm w obwodzie)
Wszyscy spodziewali się dużych problemów, nawet zawczasu wezwano lekarza specjalizującego się w "trudnych" porodach, a okazało się to niepotrzebne - mama nawet nie jęknęła a maluszek urodził się szybko i sprawnie. Tak więc - głowa do góry, wierzę, że w waszym przypadku też będzie szybciutko.
Madalena - wysłałam ci maila ze zdjęciem mojej córci.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapowiada mi się kolejna bezsenna noc... Wczoraj po generalnych porządkach i nocnym przytulanku z mężem nie działo się nic. Dziś urządziliśmy sobie jeszcze maraton po sklepach a po obiadku wypad na grzyby. No i nie wiem, czy nie będę się pomału rozpakowywać 😁 Jak na razie mam wrażenie że sączą mi się wody i odchodzi czop. Skurczy jednak brak. Zrobiło mi się tylko trochę wilgotno, więc czekam w domu na rozwój akcji. Gdzieś czytałam, że pomimo powolnego odchodzenia wód nadal się one odnawiają, więc czekam jak będzie ich wyraźnie więcej (chyba, że ta cała wilgoć jest na wspomnienie ostatniej nocy 😉 ). Jeżeli się nie odezwę jutro do 10 to znaczy, że jednak pojechaliśmy rodzić. Trzymajcie kciuki jakby co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Mi się internet skończył, więc do jutra jestem na takiej prędkości, że nawet czytać coś trudno a co dopiero pisać. Ja w dwupaku pomimo różnych starań i prób, więc jednak mala czeka do tego USG.
Weekend nawet przyjemny nawet spotkanie z kuzynem m. przebiegło bardzo miło i sympatycznie 🙂 Trzymam kciuki za wszystkie chcące się rozpakować i miłego dnia życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂

ehhh od dziś już bez pomocy małża, bo niestety powrócił do roboty 😞 😞 😞 Jak na razie Kuba grzecznie a Szymek przysypia. Co prawda co chwila się budzi ale przynajmniej nie płacze. Oj coś mnie smutek łapie. Pocieszam się,że następny tydzień mój m ma na popołudnie.

Zapraszam na wspólne picie kawusi, w moim przypadku zbożowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja już po wizycie wyniki badań bardzo dobre 🙂 badała mnie dziś ginekologicznie i co stwierdziła, "że dzidzia wysoko i jakiejkolwiek akcji brak" 😠 😠 😠 😠 😠
16tego kolejna wizyta a jak nic się nie wydarzy to 19tego po "bilecik" na wywołanie 😠 😠 😠
cieszę się, że jest ok że serduszko ładnie bije że badania w porządku ale wyszła by już ze mnie ☺️ ☺️widziałyście jakie temperatury zapowiadają na drugą połowę sierpnia ?? przecież ja się na tej porodówce roztopię a i mojemu urlop się skończy i będę skazana z maleństwem na siebie i teściową pewnie.....
nie no wściekła jestem, że nawet minimum nadziej nie dostałam, że coś w tym tyg może zacząć się dziać!!!
ALE GRUNT ABY MAŁA ZDROWA I SILNA BYŁA JAK JUŻ SIĘ ZDECYDUJĘ OPUŚCIĆ CIASNY BRZUCHOL MAMUSI!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czasem tak jest że po badaniu ginekologicznym coś się zaczyna dziać. Bo jednak to ingerencja w szyjkę, która jest delikatna i narażona na urazy mechaniczne. Znam przypadki, że dziewczyny po takim badaniu lądowały na porodówce. Dlatego trzymam kciuki może i u ciebie w końcu coś się zaczęło dziać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Wiesz czasem tak jest że po badaniu ginekologicznym coś się zaczyna dziać. Bo jednak to ingerencja w szyjkę, która jest delikatna i narażona na urazy mechaniczne. Znam przypadki, że dziewczyny po takim badaniu lądowały na porodówce. Dlatego trzymam kciuki może i u ciebie w końcu coś się zaczęło dziać.

oklask dla CIEBIE 🙂kochana jesteś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 gatuluje udanej wizyty! ja tez dzisiaj ide i lacze sie z Toba bo tez nie spodziewam sie zadnych wiesci o nadchodzacym porodzie 😉 a tez juz bym chciala i m. nie moze sie doczekac!
\
za dwa tyg dostane paczke z Anglii y karuzelka i ciuszkami dla malej...kolezanka ma synka i chyba na mojej coreczce spelnia sie wybierajac sukienusie...wczoraj kilka zdjec mi przyslala to nieskromnie powiem ze cudenka ☺️ ☺️ ☺️ juz sie doczekac nie moge 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Wiesz czasem tak jest że po badaniu ginekologicznym coś się zaczyna dziać. Bo jednak to ingerencja w szyjkę, która jest delikatna i narażona na urazy mechaniczne. Znam przypadki, że dziewczyny po takim badaniu lądowały na porodówce. Dlatego trzymam kciuki może i u ciebie w końcu coś się zaczęło dziać.

oklask dla CIEBIE 🙂kochana jesteś 🙂


ode mnie tez!!! jak na razie u mnie zero jakichkolwiek oznak ale ta mysl napawa mnie optymizmem! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...