Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

siehankowa napisał(a):
marta-lion, to super że czujesz się już lepiej 🙂 na reszcie spokojnie można się cieszyć z uroków ciąży 🙂
Dokładnie 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien doberek wszystkim kobietkom z brzusiami:
Dopiero sie dzis pojawilam w sobote bylismy na weselu na ktorym zaczal mnie brzuch bolec a wczoraj caly dzien lozeczko i spanie dzis nadal troszke boli 😞dziewczyny was tez nie raz boli brzuch bo sie martwie ???buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika835 siehankowa ma rację połóż sie i dzisiaj laba, nic nie rób. Mnie bardzo bolał brzuch przez długi czas i brałam na to leki i miałam nakaz leżenia i oszczędzania się. Jesli będzie ci bardzo dokuczał mozesz wziąć nospę (chociaż nie wiem czy tam masz dostęp).
A jesli moge spytać jaki to bół?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 napisał(a):
Moniczko i co z twoim bolem brzucha mnie tez boli od soboty?!?


myślę podobnie jak siehankowa po prostu za dużo wysiłku - ja dzisiaj postaram się deczko odpuścić i odpoczywać - zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz tak naprwade na weselu prawie nie tanczylam siedzilam moze od niewygodnego siedzenia,ale wiesz jakies 1,5 tygodnia to samo mialam i bylam zaraz u lekarza mierzyli najpierw czy dziecku serduszko bije i bylo ok mnie zbadali i lekarz stwierdzil ze to mmusi byc zoladek bo z dzidzia bylo wszystko ok i ma nadzieje ze teraz tez tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 napisał(a):
ja mbiore tutaj paracetamol tylko to moge tutaj...
boli mnie na calym brzuchu trudno to opisac 😞


wiesz może taki ból być też spowodowany zaparciem- u mnie to podobnie wygląda jak pojawia się ten problem - boli cały brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 napisał(a):
ja mbiore tutaj paracetamol tylko to moge tutaj...
boli mnie na calym brzuchu trudno to opisac 😞
Powiem ci tak, to raczej nie żołądek. Zresztą myślę, że potrafisz odróżnić ból żołądka od innego. Paracetamol to w sumie nie najlepszy lek, on jest przeciwbólowy, ale słabo działa rozkurczowo. Przydałby ci się jakiś rozkurczowy. Ja brałam jeszcze Buscopan. Przede wszystkim leż, może to od niewygody itp. Ja też tak miałam, czasem bolał mnie brzuch cały dzień mimo brania leków i leżenia. A czasem jak więcej się ruszałam to i było mi lepiej. Ale lepiej dmuchać na zimne.

PS. To prawda co pisze moniczek. Przy zaparciach też tak miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuse [color=red][/color]
Ja też miałam ból brzucha przez całe prawie 4 miesiące...
Leżałam i brałam no spe i pomimo to nic mi nie pomagało ale w końcu przeszło i teraz już pobolewa tylko czasami...
Polecam na prawdę obie Moniki leżcie i na prawde oszczędzajcie się...Moniczek wiem,że to nie łatwe, ale postaraj się nie dzwigać bobaska to na pewno nie pomoże Ci w uśmierzeniu bólu brzucha...
Co do moich wyników nieco się poprawiły, ale niestety nie na tyle abym mogła wyjść ze szpitala 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Zostanę tu jeszcze jakieś pare dni...Ręce mam tak pokute od welflonów i pobierania krwi,że już nie mają się gdzie wkuwać 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati pokuta bidulko 😉 trzymaj sie cieplutko 🙂,dobrze że wyniki sie poprawiają życzę Ci szybkiego wyjścia ze szpitala....co do dźwigania brzdąca to nie takie proste hihi,staram sie zajmować go czymś ale akurat wychodzą mu 4 zęby naraz i jest okropnie marudny,ale jak tylko mąz wraca z pracy to przejmuje pałeczkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
pati pokuta bidulko 😉 trzymaj sie cieplutko 🙂,dobrze że wyniki sie poprawiają życzę Ci szybkiego wyjścia ze szpitala....co do dźwigania brzdąca to nie takie proste hihi,staram sie zajmować go czymś ale akurat wychodzą mu 4 zęby naraz i jest okropnie marudny,ale jak tylko mąz wraca z pracy to przejmuje pałeczkę 🙃


monis skad ja to znam z tym noszeniem dziecka hheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRYYYYY 😁

Słoneczko świeci, temperatura prawie na plusie 😜 więc pewnie zaraz wyjdę na spacerek.

Dziewczyny ja też cały czas się martwię o to maleńkie. Mój mąż to czasami na mnie krzyczy, że przesadzam, bo wynajduję sobie różne powody do zmartwień (a to mi się wydaje, że brzuch ciut mniejszy, że mnie nie swędzi, że piersi nie takie). No zwariować można ze mną 🤢 Na szczęście mój mąż to wieczny optymista i zawsze wie, że jest ok i wiecie co? Zawsze jest 😁

Pati naprawdę wierzę, że u Ciebie też wszystko obróci się na lepsze. Pomyśl sobie, że jesteś pod dobrą opieką i oni nie chcą Twojemu maleństwu zrobić krzywdy. Trzymaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Wszystkim!Własnie wrocilam od lekarza i u mnie i mojego maluszka wszystko w porzadku. mam tylko skierowanie na morfologie i toksoplazmoze bo poprzednim razem bylo troche podniesione. wiosna pelna para u nas sie zaczela, az milo bylo spacerowac. Buziaki dla wszystkich 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi nie dźwigać skąd ja to znam 🙂 🙂 🙂

Pati trzymaj się. Zobaczysz będzie lepiej. Następne ciąże pójdą jak po maśle 🙂 🙂 🙂

Paninka super wieści.

Inez przestań schizować, bo sie wybiorę do tej Norwegii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Dzień dobry Wszystkim!Własnie wrocilam od lekarza i u mnie i mojego maluszka wszystko w porzadku. mam tylko skierowanie na morfologie i toksoplazmoze bo poprzednim razem bylo troche podniesione. wiosna pelna para u nas sie zaczela, az milo bylo spacerowac. Buziaki dla wszystkich 😘 😘 😘


no proszę jakie dobre wieści 🤪 super...
Podziel się troszkę tą wiosną 😉 bo ogarnia mnie jakaś chandra buuuu....a za oknem szarówa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi no u nas wiosna na całego, choć słoneczko za chmurki ucieka 🙂
Jadę zaraz do stolarza zamówić drzewo na dach, zaczynamy remont drugiej połowy domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...