Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana napisał(a):
Daniela napisał(a):
Witajcie dziewczynki w ten ciepły wiosenny dzionek 🙃

Paninka gratuluję zdanego prawka zobaczysz jak Ci si teraz przyda 🙂

U nas kolejna pracowita niedziela 🤔 spędzona na budowie. Miotła, szpadel, mycie okien 🤢 znowu się narobiłam. Teraz czas na mały odpoczynek.

Miłego popołudnia 🙂





Daniela ja dziś tak samo na budowie cały dzień miotła i mycie okien, a teraz mnie brzuszek trochę boli 😠 i jeszcze mój mąż który uważa że wymyślam że w ciąży czegośtam nie można robić 🤨


Typowe męskie myślenie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Daniela napisał(a):
Witajcie dziewczynki w ten ciepły wiosenny dzionek 🙃

Paninka gratuluję zdanego prawka zobaczysz jak Ci si teraz przyda 🙂

U nas kolejna pracowita niedziela 🤔 spędzona na budowie. Miotła, szpadel, mycie okien 🤢 znowu się narobiłam. Teraz czas na mały odpoczynek.

Miłego popołudnia 🙂





Daniela ja dziś tak samo na budowie cały dzień miotła i mycie okien, a teraz mnie brzuszek trochę boli 😠 i jeszcze mój mąż który uważa że wymyślam że w ciąży czegośtam nie można robić 🤨


Ja z moim mam tak samo 😠 Ale czytam mu wtedy artykuły z neta lub opinie lekarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny. Co do wieszania firanek i mycia okien. Ja wam odradzam. Sama co prawda myłam okna w pierwszej ciąży, ale jak to się mówi "młoda i głupia byłam". Długie trzymanie rąk w górze przede wszystkim może spowodować osłabienie, zawroty głowy itp. A wtedy omdlenie, co jak wiecie jest bardzo niebezpieczne. Dodatkowo upadek itp. Po co wam to ??? Jak to się mówi "dmuchajcie na zimne".

Co do spania na boku, plecach itp. Już o tym pisałam. Dziewczyny śpijcie jak wam wygodnie. Oczywiście starajcie się układać jak najczęściej na lewym boku, a najlepiej z jakąś poduszką między kolanami. Ale jak będziecie się budzić na plecach czy na prawym boku nie wpadajcie w panikę, ani w paranoję. Jednak absolutnie powinnyście zrezygnować ze spania na brzuchu. Tak jak ktoś tu wspomniał spanie na lewym boku jest najlepsze dla dotlenienia malucha. Powiem wam, ze jeśli chodzi o mnie ja już przywykłam. Pozatym w każdej ciąży (w tej już też) do pozycji na lewym boku zmusza mnie maluch, tylko wtedy jest spokojny i mogę zasnąć.

No to się nawymądrzałam 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

I znów wiosna 🙂

Pati napisz jak wyniki wyjdą.

Co do facetów, to u mnie podobnie jak u Lydzii mojemu nigdy do głowy nie przyszło tak powiedzieć. On wygania mnie z łazienki nawet jak używa Domestosa. Ale jeśli mogę coś poradzić, zabierzcie takiego delikwenta na wizytę do ginekologa. Niech wejdzie z wami do gabinetu, i niech pan ginekolog wyjaśni im kilka spraw m.in. czy kobieta w ciąży może dźwigać, czy wdychać farby itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzucholki po weekendzie 🙂
Paninka , gratuluję pozytywnie zdanego egzaminu na PJ 🙂

u mnie weekend minął baaaardzo przyjemnie i niestety szybko 😉 w sobote wizyta u rodziców 🙂 a w niedziele z samego rana wybraliśmy się w góry do Szklarskiej Poręby 🙂 więc cały dzień spędziliśmy na świeżym powietrzu korzystając z pięknej słonecznej pogody 🙂 pochodziliśmy szlakiem po górach-cudowne uczucie - śnieg pod nogami, a ogólnie słońce mocno dawało po plecach 🙂 🙂
a teraz już w pracy... za oknem słoneczko i aż żal, że nie moge wyjść i nacieszyć się promieniami słońca 😉

aa, zapisałam już moje maleństwo do żłobka - termin na "za 2 lata" 😮 masakra 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

weekend minął tak szybko 😞,wczoraj zawitała w końcu wiosna - było ciepło i słonecznie a dziś chyba się schowała gdzieś bo ani słoneczka ani ciepła 😞

Paninka gratulki serdeczne - super że udało Ci sie za pierwszym razem 🤪 i stres z głowy
Pati trzymam kciuki za wyniki badań
Inez zorza i widoki cudne 😉 ale ja też należę do ciepłolubów i zimy nie lubię hihi
Siehankowa zazdroszczę tych górskich wycieczek,byłam w Szklarskiej Porębie latem - super sprawa - w tym roku rezygnuję z wycieczki w ukochane góry niestety
Aniołek córcia jakby wiedziała że zdjęcie będzie hihi - śliczne
Diviana ale pamiątka - zdjęcia mega !

A u mnie nie dość że szaroburo to jeszcze obudziłam się z bólem brzucha - myślałam że nie dam rady się ruszyć 😞...mam nadzieję że nic się nie dzieje...

Miłego dnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek, na pewno wszystko jest ok, a jeżeli bardzo się denerwujesz, to przedzwoń do lekarza i zapytaj...
nooo, wycieczka w góry rewelacyjna 🙂 nie mam daleko do Szklarskiej - bo jakieś 150km max, więc często pozwalamy sobie na taki wypad 🙂 kurcze, myślałam, że będę miał problemy z chodzeniem, bo wydawało mi się, że kondycja mi spadała, a tu proszę - z brzuszkiem lepiej chodziło mi się po górach niż po płaskim terenie 😁 i nawet nogi dzisiaj nie bolą 😉 więc po pracy jeszcze na basenik smigam - a co, nie ma żadnych przeciwskazań, więc trzeba jakoś dbać o siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w poniedziałek 🤨 Weekend zdecydowanie za szybko mija 🤢

U nas po wiośnie ani śladu 🤔 Pada deszcz, szaro buro i ponuro 🤢 🤢

Diviana piękne fotki takie zielone 😁
Pati jak tam wyniki ??

Miłego dzionka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Moniczek kiedy masz to usg?


USG mam w sobotę...no ale jak będę się źle czuła to szybciej idę do lekarza...na razie nie panikuję - zobaczymy.Pewno trochę za dużo śmigam 😉,a jeszcze Bartol często na ręce chce hmmm...no a wczoraj to też był zwariowany dzień - co chwilę każdy coś chciał ode mnie a jak się w końcu zbuntowałam to się mąż obraził o 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz już czuję się lepiej to i więcej śmigam. I wszyscy sie patrzą na mnie jakbym się z choinki urwała 😮. Odstawiłam już Buscopan i jest oki, brzuch prawie nie pobolewa. Teraz mam luteinę zamiast Duphastonu, mam wybrać dwa opakowania i dostawić wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, brzucholi, ale ten czas w ogóle to leci - jeszcze niedawno chwaliłam się, że jestem w 5 tyg. ciąży - a tu już prawie 20 🤪 ledwo się obejrzymy, a dzieciaczki będziemy na rękach trzymać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...