Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie brzuszki!!!!
Ostatnio jakoś nie mogę wysiedzieć przy komputerze. 4 godziny w pracy i intensywna praca nad niespodzianka powodują bóle kręgosłupa i twardnienie brzuszka 😞 Dlatego muszę się oszczędzać.
Pati123 jeśli chodzi o to zwolnienie lekarskie i wynagrodzenie chorobowe Twojej znajomej to jest tak jak pisała Ci marta-lion liczy się z tych ostatnich 2 m-c. A jeśli chodzi o to kiedy przysługuje prawo do zasiłku chorobowego to jest tak ,że wystarczy 30 dni podlegania do ubezpieczenia chorobowego.
Ale naczytałam się smutnych rzeczy tu od was. Temat poronień to smutna sprawa. Ja w piątek dowiedziałam się o takiej znajomej która od jakiegoś czasu źle się czuła a była w 6 m-c ciąży i lekarz skierował ją do tutejszego szpitala. Niestety trafiła na niekompetentnych lekarzy na dyżurze, którzy zbagatelizowali jej stan zdrowia i niestety urodziła martwego synka 😞 😞 😞 😞 Ale nie chcę już nic więcej pisać bo ten temat nie jest dla nas wskazany. I nas nie może dotyczyć !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
zjem kiwi i jeszcze troche tych suszonych sliwek i zobaczymy


Kiwi jest boskie na te sprawy. ja raz zafundowałam sobie mieszankę wybuchową. Zjadłam dwa kiwi i trzy ogórki kiszone. Normalnie godzinka do półtorej i wystrzeliłam jak z rakiety 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Dodam ze zrobiłam to całkiem nie swiadomie ale za to jaki efekt. 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
zastanawiam sie nad kupnem koszuli do karmienia,ale nie wiem która wybrać 🤨


ja zamówiłam 2 takie:
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1460954734.html
Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przepraszam, że wczoraj nic nie pisałam, ale miałam dzień lenia....... Po powrocie z zajęć, cały dzień leżałam, oglądałam filmy i skończyłam czytać "lektora"...

U mnie chyba już dobrze, bo nic już brudnego nie leci.. Dziś byłam w pracy dograć resztę spraw i zapytać księgową co z tą moja wypłatą... Niestety, będąc na zwolnieniu, będę miała 200 zł mniej, bo nie wliczają w to nadgodzin, tylko gołą podstawę pensji... szkoda, bo dla mnie każda stówa jest ważna....
W środę mam us 4d, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo już zaczynam się stresować... Może w końcu ujawni się Maleństwo i będę mogła dopisać się do którejś z tabelek 😉
na razie uciekam zmyć naczynia, bo nie robiłam tego parę dni, a że jestem teraz sama to niewiele się ich nazbierało...
Do później kochane ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati pytałam bo bede za 12 dni miała połówkowe a przed tym wylotem na wakacje musze zwrócić szczególna uwagę na wszystko...teraz wiem ze musze dopytać o tą szyjkę..pępowinę i łożysko...zeby mieć pewność...Bo tutaj wszystko robią po łębkach.....dlatego chyba dodatkowo umówię się z polskim lekrzem... A nas taki scenariusz nie bedzie dotyczył bo mamy siebie i dobrą aurę 🙂 a to najważniejsze!
Paninka mi tez ten suwaczeczk szwankuje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 nasz Specu komputerowy nie przemęczaj się 😉

Foga super, że już wszystko jest dobrze 🙂
Też mam niedługo iść na cytologię...mam nadzieję, że będzie bez dodatkowych atrakcji...

agusiakowalczyk witamy serdecznie 🙂
Mamy ten sam dzień planowanego porodu 🙂
Jak się czujesz?
Napisz nam coś więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No DOBRA!!!! Poddaje się 😁 Mogę Wam obiecać, że moja NIESPODZIANKA będzie do Waszej dyspozycji w dniu kiedy będę miała 100 dni ( 100-dniówkę 🙂 ) do końca ciąży. Dlatego uważnie obserwujcie mój suwaczek 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-)
Czuję się dobrze :-) Mam tylko czasem zgagę... I całe szczęście, że tylko to, bo pierwszy trymestr to była tragedia - przeszłam chyba wszystkie możliwe dolegliwości ciążowe... :-/
Bałam się zaparć, o których piszecie, bo kiedyś miałam problemy z układem trawiennym... ale jest dobrze. :-)
Ciekawa jestem, jakie macie już brzuszki :-) ...bo u mnie od niedawna zaczęło już widać :-)
Jutro idę na usg i może poznam płeć :-) Wszyscy mówią, ze będzie chłopak, bo za dobrze wyglądam hehe ;-) ...ale ja się na nic nie nastawiam... najważniejsze, by było zdrowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jak z Waszymi "zachciewajkami"? Macie?
Ja nie mam zadnych! Chociaż czasami zjadłabym właśnie coś niezdrowego, typu chipsy... No dobra-chipsy mogłabym jeść często ;-)
A w pierwszym trymestrze, jak mnie wszystko odrzucało i było mi non stop niedobrze, to jedyne po czym czułam się w miarę ok to była pizza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczykwitaj z nami!!!!lepiej trafic nie moglas... i mi tez wszyscy wrozyli chlopca (bo ladnie wygladam, wysoko mam brzuszek, zachcianki mam na slone i kwasne) a tu niespodzianka i ma byc dziewczynka... a zdjecie mojego brzucha mam w avatarze ☺️ ☺️

ja dzisiaj rano mierzylam brzuchol i mam juz w pepku 107, zmierze jeszcze wieczorem.... ale moj centymatr ma tylko 1,5 m. boje sie ze moze byc za krotki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
No DOBRA!!!! Poddaje się 😁 Mogę Wam obiecać, że moja NIESPODZIANKA będzie do Waszej dyspozycji w dniu kiedy będę miała 100 dni ( 100-dniówkę 🙂 ) do końca ciąży. Dlatego uważnie obserwujcie mój suwaczek 🤪 🤪


nie masz serca 😁 😁 😁 jeszcze tydzien kazesz nam czekac 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk witaj na naszym forum. Już zdążyłam Cię dopisać do mojej niespodzianki 🙂 jeśli będziesz do nas zaglądać to na pewno nie pożałujesz co więcej będziesz czuć się jak członek naszej SUPER RODZINKI 🙂
Sierpnióweczki 2011r. są THE BEST!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...