Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hehe mój mąż postanowił uczcić dzisiejsze święto 🙂
Oto jego 3-majowy bałwan 🤪 🤪 🤪

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/P5030020.jpg[/IMG]

normalnie szok,u mnie aż tyle śniegu żeby ulepić bałwana nie napadało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Marta Racja grudniowa 🤢 Ciekawe ile się utrzyma 😮 😮 U mnie tylko leje na szczęście, biorąc pod uwagę Twoja pogodę 🤢 🤢
InezBiałe noce, czyli w ogóle się nie ściemnia? Ani troszeczkę ??


Białe noce oznaczają iż słońce w ogóle nie zachodzi. Zniża się do horyzontu a potem znowu wschodzi. Więc nie jest ciemno, tylko trochę szarawo np. koło północy 🙃
Ale ja to bardzo lubię, bo mam więcej energii. A mój mąż nie znosi, bo się nie wysypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Andzelika ja przeciw rozstępow stosuję krem z AA z serii Ja i Mama.
A polecano mi też też Pharmaceris albo mocniejszy Mustela.

Marta
bałwan przeagent 🙃

Mi też polecano Mustele i z tego co patrzyłam w necie to góruje jako nr 1, tylko właśnie chciałam zobaczyć też coś trochę tańszego, teraz miałam Vichy i myślałam żeby mniej kasy tym razem udać 🤔 Się poskąpiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Marta Racja grudniowa 🤢 Ciekawe ile się utrzyma 😮 😮 U mnie tylko leje na szczęście, biorąc pod uwagę Twoja pogodę 🤢 🤢
InezBiałe noce, czyli w ogóle się nie ściemnia? Ani troszeczkę ??


Białe noce oznaczają iż słońce w ogóle nie zachodzi. Zniża się do horyzontu a potem znowu wschodzi. Więc nie jest ciemno, tylko trochę szarawo np. koło północy 🙃
Ale ja to bardzo lubię, bo mam więcej energii. A mój mąż nie znosi, bo się nie wysypia 🙂

Ja też bym chyba nie zasnęła, mi troszeczkę światełka wpadnie przez szparki w rolecie to już zasnąć nie potrafię. 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Ja właśnie wykąpałam kota 🙂 teraz taki chudy biedny 😜
Ja używam kremu z rossmana i jest ok póki co no i przede wszystkim cena mnie zachęca.
A takie białe noce to myślę że fajna sprawa 😎

hehe mój piesek też właśnie po kąpaniu.Zawsze się z niego śmieje że taki chuderlak 😁 😁biega teraz po całym domku i wyciera się o co się tylko da 😁 😁 o ściany,fotele,wykładzinę itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jestem po wizycie u gina. Wszystko z maleństwem w porządku, samo z resztą pokazało kciuka do góry 🙂 a drugi kciuk w buzi.
Tylko co do potwierdzenia na 100 % płci - niestety tym razem jeszcze więcej niepewności. Lekarz na początku powiedział, że będzie dziewczynka - widzi wargi sromowe.... ale zaraz podrapał się po głowie, przybliżył jeszcze bardziej obraz na monitorze i powiedział, że coś trochę za duże niż powinny być. Czasem mogły jeszcze nie zejść jąderka. Mamy się nie zdziwić jak urodzi się chłopiec. Na dzień dzisiejszy więcej nie powie. No i dalej kicha!
Dobrze, że chociaż maleństwo rozwija się prawidłowo.

Dobranoc wszystkim maluszkom i mamusiom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! U mnie coś dziś net szwankuje..............chyba przez tą zimę w maju 😮 😮 😮
Marta......u ciebie rekord 🙂 U mnie padał śnieg, ale nie aż tyle by bałwana lepić..pod wieczór juz nawet słonko wyszło...
Ja jutro mam wizytę u gina, zobaczymy co u Małej i jak tam ta moja nieszczęsna cytologia....... mam nadzieję, ze na dwójkę weszła, zawsze to jakaś ulga by była... ale coś mi się wydaje, że tez mam jakąś infekcję..nic mnie nie piecze i nie swędzi ale jakieś upławy mam... cholerka z tymi choróbskami... rzeczywiście w ciąży one się przyplątują ze zdwojoną siłą...

Dziś nie ma u mnie chrabąszczów..... chyba śnieg je przegonił.. a już miałam plan największe okazy dla Paninki wyławiać.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka> 🙂 U mnie tez cos net zwalnia. 😞
existence super, ze u dzidziusia wszystko dobrze. 😉
Inez jakby u nas były białe noce to na bank bym nie zasnęła, ponieważ ja musze miec ciemność i ciszę 😜
Foga trzymamy kciuki za jutrzejsza wizytę 😉 Na pewno bedzie wszystko oki. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga będzie dobrze na pewno !!!!
Dobranoc mamusie brzusie 🙂

Idę luli luli tak jak mój synek mówi 🙂 bo brzuszek twardy jak kamień i nie mogę już siedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko na moment powiedzieć dobranoc 🙂
marta-lion Robiłam glukozę z obciążeniem 75 g i wyszła mi OK. W ciąży stałam się amatorem ziemniaków a cukru to chyba aż za dużo jem bo 3 godziny bez słodkiego to 3 godziny stracone hehehehe kiedyś pisałam że chyba dzięki temu uwielbieniu ku słodkim rzeczom tak łatwo przeszłam tą glukozę 🙂 Jutro się dowiem ile dzieki temu ważę ostatnio było +10 🙂
Podpytam lekarkę co i jak - moze się podswiadomie tym remontem denerwuję i nawet o tym nie wiem 🙂 🙂 🙂 jak wrócę z wizyty to napiszę co mi powiedziała.Teraz już do wyrka lecę bo źle mi jakoś, jutro was nadrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga daj znać jutro co po wizycie, na pewno będzie lepiej.

Existence super że dzidzia zdrowa. Nie martw się ja w poprzednich ciążach o płci na 100% dowiedziałam się dopiero w 30 tc. Wcześniej nie chciały się ujawnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki
U nas dziś słoneczko ale na zewnątrz zimno szyby w samochodach zamarznięte.
Foga trzymam kciuki by było dobrze i by cytologia wyszła dobrze.
Existence nie martw się dzidzia wstydliwa jest po prostu, u mnie lekarz powiedział na 80% i oststnio chciałam kupić pościel z różowymi elementami ale sobie pomyślałam że może poczekam do USG w 30 tyg bo jak zakupię taką dużą wyprawkę z różem a chłopiec będzie?
Ja dziś idę do endokrynologa, ale nie zrobiłam przypisanych mi badań ☺️ a teraz to już i skierowanie nie ważne a i dojechać tam na czczo mam problem więc pewnie mały ochrzan mnie czeka 🤨 ale przynajmniej dopytam co z tym puchnięciem.
Miłego dnia dziewczynki i brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Brzuszki 🙂

Ja dzisiaj mam wolne, nie idę do pracy. Więc jestem z Wami. Za oknem słoneczko świeci ale jest zimno. M przed pracą zrobił zakupy na pyszne śniadanko a teraz z synkiem oglądamy bajki rybki mini mini 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamcie 🙂
existence super, ze u dzidziusia wszystko dobrze 🙂
Foga trzymamy kciuki za wizytę Na pewno bedzie wszystko dobrze 🙂
Diviana powodzenia u lekarza 🙂
madalena zazdroszczę Ci wolnego ☺️ 🙃 ja już w pracy 🤢 ale strasznie mi się nie chce 😮
dziewczyny mój bąbel to od 2 dni chyba nie śpi cały czas się wierci 🤪 jak stoję to jest w miarę delikatny ale jak się położę albo usiądę to szaleje na maksa 🙃 a dziś czaka mnie 9 h siedzenia w pracy 🤪 🙃

miłego dnia brzuchate mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście zeznania podatkowe się skończyły HURA!!!!! Bieżące sprawy na bieżąco porobione. Więc mogłam sobie wziąć poniedziałek i środę wolną za soboty w które pracowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie

Ale zimno na dworze brrrr

Ja już w pracy, przez to wolne to się rozleniwiłam i wstać mi się dzisiaj nie chciało.
Anya moja niunia też okropnie buszuje 😁 A wczoraj mój mąż pukał w brzuszek i tam gdzie popukał dzidzia odpukiwała ale się uśmiałam 🤪

Existence super że wszystko OK
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty dziewczyny

A teraz idę jeść śniadanie bo już 9.40 a ja od rana jeszcze nic nie zjadłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 🙂

My dopiero wstalismy. Majka dzis pospała do 9:30 hehe. Zjadła butlę i ogląda bajki 🙂
A ja pije kawkę. Miałam dzis plan posprzątać łażienkę, ale wczoraj skręciłam nogę w śróstopiu.
I ledwo chodzę niestety.

Moim pracującym mamusiom życzę lekkiego dnia w pracy.
Tym co mają wizytę dobrych wieści.

Jak humor Magda ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...