Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry brzusie
ależ obudziłam się głodna ☺️ 😮 i teraz wcinam sniadanko,a zaraz będzie kawka 🙂
u mnie dzisiaj pochmurnie i chłodno -miła odmiana po wczorajszym upale...ja mam słoneczne mieszkanie i nie idzie wyrobić 🙃 a gdzie lato 😮 - ratuję się wiatrakiem
Miłego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry mamusie,
Aż się zaroiło od brzuchów od rana 😉
Hej, czy któraś z was nie pracuje w PIP-ie. Trzeba naszą Divianę siłą od pracy oderwać.
Od 8.30 de 20.30, któż to widział? a gdzie 8 godzinny czas pracy? a kobiety w ciąży chyba nie mogą pracować w nadgodzinach 😉
Divianka, naszych rad nie słuchasz, rad endokrynologa też nie to może przynajmniej szefowie cię wyślą na przymusowe zwolnienie jak dostaną karę z PIP-u, he, he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie 🙂

Ja już gotuję zupkę dzisiaj żurek z boczusiem i kiełbaską 🙂
Pogoda ładna choć już nie tak upalnie 😉

Juto moja niunia w przedszkolu ma występy, wystawiają teatrzyk o królewnie śnieżce. Gra wróżkę ależ jest podekscytowana 🙂 A tacie cały czas mówi nie umawiaj się z nikim na piątek musisz na mój występ przyjść 😁 😁

Aniołek zdrówka życzę
Andzelika powodzenia na wizycie

No ja się biorę za zjedzenie śniadanka i kawkę chyba zrobię. Chociaż samej to się tak dziwnie kawę pije...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, no to wypijmy kawę wspólnie choć wirtualnie.
Jak zauważyłam większość mam zaczyna dzień od filiżanki kawy, więc na pewno się przyłączą.
Ja uwielbiam kawę, teraz ze względu na ciążę ograniczam się do jednej dziennie, ale wcześniej to przynajmniej dwie musiały być.
A jaki masz fajny brzusio w awatarze - i bluzeczka taka wiosenno kolorowa - cudo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
ojojjjjjjjj chyba jedenak nie możesz tego tymianku

Niektóre zioła działają silniej niż leki! Unikaj mieszanek i herbatek. Szczególnie niebezpieczny dla ciebie jest teraz żen-szeń, rozmaryn, tymianek, chmiel i cząber, ponieważ szkodliwie działają na płód. Wystrzegaj się też moczopędnej kruszyny i aloesu, bo mogą powodować odwodnienie i przekrwienie narządów w obrębie miednicy.


Kurczę, madalena, ale mi narobiłaś stracha tymi ziółkami. Olejek, którym ja smaruję brzuchol zawiera m.in. rozmaryn. A ja go uwielbiam i jestem od niego uzależniona!!!!
Zaraz sobie wbiłam jego nazwę w googlach no i ...na szczęście jest polecany dla kobiet w ciąży???
Więc może rozmaryn w spożyciu to nie, ale aplikowany na skórę to może być? Albo po prostu ilość rozmaryny w tym olejku jest znikoma.
Na opakowaniu producent zaznacza, że olejek może być używany przez ciężarówki, a w gabinetach kosmetycznych robią na jego bazie zabiegi dla kobiet w ciąży - sądzę więc, że jest bezpieczny.
Uff, aż mi ulżyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Ja dorwałam internet w szkole, urwałam się z angielskiego, zeby sobie napisać sciage z j.obcego zawodowego:p czyli tez jezyka angielskiego tylko ze o zawodzie 😜 ... musze wymyslic dialog w restauracji :P Dzisiaj wstałam i bardzo dobrze sie czułam, mała znowu mi w brzuszku grasuje 🙂 Zajrze do was pozniej papa :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
u mnie w sumie jest 18 stopni ale pełne zachmurzenie i kropi deszczyk
Martuś ja zatrzymam go u siebie 😜 żebyś miała słonko na komunię 🙃
O dziękuję Moniczek chociaz ci powiem, ze u nas słoneczko za mocnymi chmurami dziś ale cos tam się przebija. Jednak prognozy na niedzielę masakryczne 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba pójdę malować swoją szafkę - na spacer nie idę bo pada 😞 , kawka wypita , Bartek marudzi ojoj....zajrzę później
Miłego dzionka dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę się wybrać na zakupy, ale tak mi się nie chce bleee....

Hehe a tak wygląda Majka jak wstaje rano, już łobuz 🙂 🙂 🙂

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/DSC00228.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Ja muszę się wybrać na zakupy, ale tak mi się nie chce bleee....

Hehe a tak wygląda Majka jak wstaje rano, już łobuz 🙂 🙂 🙂

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/DSC00228.jpg[/IMG]

słodziutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, Hi, Marta - skądś znam to półprzytomne spojrzenie śpiocha.
Ja też to mam co rano 😉
A jakie masz ładne ozdoby na ścianie - to naklejki czy sama malowałaś???
My też odmalowaliśmy pokój dziecięcy i zastanawiam się czym tym razem udekorować ściany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja juz jestem!! takie szczescie mialam dzisiaj ze w obie strony sasiad mnie podrzucil... 😁 😁 😁 😁bo inaczej w tym ukropie to ze dwie godz bym szla...22 stopnie w cieniu zero chmurek wiaerku normalnie skwar...

teraz ide kawke robic a potem za obiadek sie brac 😜 😜 😜

marta majeczka jest cudna!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez strasznie cieplutko ale kiesze sie w szkole jeszcze 2 h :P i do domku 🙂 Pozniej pewnie gdzies na jakies zakupy 🙂 ... Tez bym sie takiej leciutkiej kawki napila ... ale na te kawy w szkole mnie nie stac haha :P Do "zobaczenia pozniej " :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny. U mnie dziś kolejny dzień pięknego słoneczka 🙂
Dziewczyny brzuszki macie super 🙂 Daniela fajne masz ubranko 🙂
Mapa powodzenia na glukozie.
Andzelika udanej wizyty życzę.
Piszecie o kawie ja też zaczynam dzień kawą. Ograniczyłam sie do jednej, mam niskie ciśnienie to na jedną z mlekiem sobie pozwalam.
Wczoraj zadzwonił do mnie brat i powiedział, że magą nam dac łóżeczko, fotelik samochodowy, wózek i jeszcze coś tam. Tak się cieszę normalnie 🙂 🙂 🙂 Ja trochę sentymentalna jestem i nie przeszkadza mi to, że rzeczy są używane, bo wychowały się w nich moje najukochańsze bratanice. Bratowa o wszystko dba więc nawet nie muszę myślec o jakiejś renowacji.
Jeśli chodzi o ból łydek to mnie bolą tylko wtedy gdy długo chodzę i pomaga tylko leżenie. Marta ja bardzo lubię zielony kolor, Majeczka ma piękny pokoik i łóżeczko i naklejki 🙂 Podobna jest do Ciebie 🙂
Sąsiad trawę kosi, ale narobił zapachu 🙂 a wczoraj wieczorem jak wyszłam na podwórko, to tak zapachniało bzem 🙂 Ja uwielbiam tan zapach. Dobra, biorę się za coś bo dzień w końcu na niczym zleci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholkii 🙂
U mnie pogoda beznadziejna dzisiaj wlasnie mialam zamiar isc zrobic wizyte u urologa a tu zaczelo padac 😞 no ale mam nadzieje ze nie dlugo przestanie fajnie by bylo zobaczyc slonce 😁 😁 😁tak jak wczoraj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
http://expressilustrowany.pl/dziewczynka-wazy-tylko-440-g-to-najmniejszy-noworodek-w-historii,artykul.html?material_id=4dcb5ed4f664c9cd4a000000

lzy mam w oczach... 😞 😞 😞 ale z drugiej strony to cud ze ona nadal zyje....


Mi też się płakać zachciało jak to przeczytałam i zobaczyłam.
Każda doba dla takiej kruszynki jest przełomowa, więc wierzmy, że się uda.
Lekarze na pewno zrobią wszystko aby wszystko się dobrze skończyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...