Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

p0xia napisał(a):
Hej Dziewczyny, przyszlam z praktyki jakiec 1,5 h temu 😁 ale przyszedl mi woooozioo 🙂 i odrazu wzielam sie za "rozszyfrowywanie" go i jest suuper 🙂 zlozylam sama jak klocki leg hii 🙂 jest taki jaki chcialam 🙂 nic dodac nic ujac 🙂 trudno mi seie bylo polapac w tym wszystkim ale dalam rade 🙂 ...
Dzisiaj ide pierwszy raz na szkole rodzenia ciekawe jak bedzie 🙂
Skoro sama go rozszyfrowałaś, to znaczy, że jest idealny dla Ciebie 😁
A na szkole rodzenia na pewno będzie fajnie i interesująco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siehankowa napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
siehankowa napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
siehankowa- no to pierwszy uśmiech bobasa masz za sobą 🙂
fakt 🙂 i jak to mój M. stwierdził - uśmiech wart 50zł - bo tyle kosztowala nas wizyta 😜
A ja jednak myślę, ze ten uśmiech to bezcenny! 😁
wiem wiem agusia, to tak w przenośni było 😉 a już na pewno mina mojego M. na widok usmiechu juniora - to było bezcenne 🤪
🙂 to to na pewno! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Diviana napisał(a):
Agusia, mi lekarz pozwolił wychodzić na spacer, tylko nic męczącego mam nie robić i nie siedzieć za długo, więc myślę że te lody jakoś mi wybaczy 🙂 a jak nie to zapraszam do mnie 🙂
Agusia a jeśli szyjkę masz na granicy to faktycznie może lepiej jakbyś się nie przemęczała i chyba już Ci powinna dać to zwolnienie.

A to dobrze, to będziemy spokojnie jeść te lody 🙂 hehehe
To ta, co mi robiła usg tak powiedziała.... ale zaraz stwierdziła, ze to lekarz podejmie decyzję...
Staram się wszystko na spokojnie i się nie przemęczać... Tylko nie zawsze to wychodzi!
Od 01.07. będzie dziewczyna na zastępstwo za mnie i muszę ją wszystkiego nauczyć, więc dobrze by było jakbym jeszcze pochodziła do biura... ale zobaczymy! Na pewno nie będę się zmuszać!


Agusia mi tydzień temu moja prowadzaca ciążę też stwierdziła że jest ok, a jak dwa tyg temu miałam robione usg to szyjka była chyba 32 mm a teraz 15mm, więc różnica znacząca, lepiej byś uważała na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha pewnie tak 🙂 ale jest taki piekny lepsioejszy niz na zdjeciu 😉 juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze niunie w nim 🙂 Nie powiem leciutki nie jest 🙂 ale od czego chlopa mam on bedzie skladal i rozkladam jak trzeba bedzie 🙂

A co do szkoly to mam taka nadzieje ze bedzie interesujaco 🙂 wreszcie sie cos ruszylo tu wozek tu szkola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - uciekam z biura! 🙂 Pa, brzuszki! 🙂
Obiecuję, ze będę uważała 🙂 mam nadzieję, że mi się już nie skróci ta szyjka... tzn nie za szybko... 😉
A Ty, Diviana, to byłaś mega pracusiem! 🙂 Sławnym już na brzuszku ze swojej pracowitości 🙂 także mogła Ci się skrócić! Także teraz leżeć i odpoczywać! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika835 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Może jakos inaczej się ulozyła ta moja pannica??? Bo nawet do kibelka juz tak nie latam. 😁


aniolek82 wydaje mi sie ze sie znamy!!!


No mi tez sie tak wydaje 🙂 😉 Jaki ten świat mały 🤪 🤪 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
A ja się właśnie pokłóciłam z mężem i mam doła 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
A jak się pobeczałam bo mi się przykro zrobiło to mi mówi,że nie będę płaczem na nim nic wymuszać 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Patusia nie łam się 😉 Mój Krzysiu to przynajmniej jest taki, że na niego moje łezki działają 😉 Ja zresztą zawsze płacze, nawet jak delikatnie sie posprzeczamy a on się wtedy zaczyna smiać i za chwilkę znowu się kochamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati nie denerwuj się kochana. Ahhh te chłopy!!!! Nie wiedzą, że nie mają prawa nas denerwować a szczególnie w tym naszym stanie 😞
Jak bym mogła to na stukała bym w czoło Twojemu małżowi 😠 😠 Wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
A ja się właśnie pokłóciłam z mężem i mam doła 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
A jak się pobeczałam bo mi się przykro zrobiło to mi mówi,że nie będę płaczem na nim nic wymuszać 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Patusia, nie denerwuj sie... przemysli sobie i jeszcze Cie przeprosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleee niedobrze mi po tych czereśniach............ co za dużo to niezdrowo... przesadziłam ☺️ 😮
A z dobrych ogłoszeń parafialnych: moja teściowa poinformowała mnie, że jutro jedzie do hurtowni dziecięcej i kupi mi wyprawkę do szpitala dla dziecka...... no normalnie w szok się wbiłam 😮 Nie co dzień się takie dni dobroci zdarzają 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankova śliczny brzusio 🙂
Pati nie smuć się i nie płacz, mąż zaraz pewnie przyjdzie i Cie przytuli na pocieszenie 🙂
Foga Ty łakomczuchu podzieliłabyś się tymi czereśniami, ale mi smaka narobiłaś hehehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... ten mój stary normalnie zwariował...... znowu kosi dookoła wszystkich sąsiadujących z naszą działek.... on chyba powinien żyć w PRL i robić te czyny społeczne.... 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga, ja wczoraj byłam na 3D 🙂 junior nie chcial pokazać buzki w całosci - zasłanial się rączką 😜 ale za to widziałam jego pierwszy usmiech 🤪 niezapomniane.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Wiecie co... ten mój stary normalnie zwariował...... znowu kosi dookoła wszystkich sąsiadujących z naszą działek.... on chyba powinien żyć w PRL i robić te czyny społeczne.... 🤢 😮

Foga mój też tak ma, przed klatką kosi trawnik i ledwo go powstrzymuje zeby na całej powierzchni nie kosił przy bloku, dokarmia zwierzęta które są słabe, na działce kosi pół drogi, no masakra jakas, ale najlepsze jest to ze jakies pijaczyny zawsze go wypatrza w tłumie i do niego leca o pomoc materialna, ja juz sie smieje ze po nim po twarzy widac wypisane 'mam miekkie serce'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wreszcie w domku 🙂
Na wizycie wszystko ok- jeśli chodzi o masaż krocza nie ma przeciwwskazań więc od poniedziałku mam plan żeby zacząć- nie wiem jak to zrobię
A tak ogólnie to zaraz pęknę najadłam się spaghetti i po tym michę truskawek z jogurtem mmmmm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga trzymam Cie za słowo hehehe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Agnieszka super że z dzidzią wszystko ok 🙂
A my jutro z moim M. wybieramy się do jednego ze szpitali zobaczyć oddział i porodówkę. Bo mamy dwa szpitale do wyboru i nie wiem jeszcze gdzie będe rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...