Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mapa więc nie jestem sama 🙂 ja nie mogge patrzeć na jedzenie wcale 😞
lydziaa84 antybiotyk jasne ze można wziaść i to świństwo wybic jak najbardziej....dopytaj sie tylko dokładnie bo to serio wraca...a no i jak Pati pisała duuuuuzo probiotyków zeby nie cierpieć
karolcia nie ma za co polecam się na przyszłość 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja probowalam zdobyc nowe umiejetnosci w tekkenie ale juz mi sie znudzilo 😮 jakos miejsca sobie nie moge znalezc.... chyba ciazowo-hormonalna maruda mi sie wlacza ☺️

no ale skoro wszystkie sie zegnacie to ja tez mowie dobranoc i do jutra! spokojnego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta.................. no cóż mogę powiedzieć.............. pięknie... 🙂)

Dziewczyny, mnie cały czas boli ten brzuch na dole i jest twardy cholera......... idę leżeć............ bo rzeczywiście, coraz więcej z nas ląduje w szpitalu... aż strach się bać......

Dobranoc kochane i niech te nasze maluchy siedzą grzecznie tyle ile trzeba w brzuchach 🙂 Papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga uważaj i jakby co jedź do szptala. Nie ma co kombinować. Trzymaj się.

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa.

Ja też juz wam powiem DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wpadłam dopiero teraz ponieważ od wczoraj nie miałam neta. Padł główny serwer na całym Myszkowie 🙂
U nas wszystko ok. Tak jak Paninka cały dzień zmagałam się z praniem i prasowaniem.
Diviana gratuluję udanej wizyty 🙂
A za Agnieszkę, Aniołka i Aasię trzymam kciuki 🙂
DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam

Dopiero wróciłam z budowy, jestem padnięta na maxa. Pokój mamy już cały pomalowany 🤪
ale po powrocie ścięłam się z mężem i humor mam do du**

Aasia trzymaj się kochana.Przesyłam 😘
Marta śliczne zdjęcie.

Uciekam Śpijcie dobrze brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki kochane bardzo Wam dziekuje za słowa wsparcia i otuchy bo one na pewno się przydadza. Monice i Marcie dziękuje za smsy, naprawdę jest miło jak ktoś pamieta i dodaje otuchy. Znowu się trzęse po fenoterolu, coś nie moge sie przyzwyczaić do tego leku łapy mi latają jakbym była co najmniej na odwyku AA. Kładę sie spać bo rano czeka mnie pobudka przed 6 na ktg. Buziaczki i jutro sie odezwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero teraz się witam 🙂
Dziś prawie cały dzień przespałam i przeleniuchowałam 😜
Mój m. ma od poniedziałku urlop i już mi zapowiedział, że razem będziemy leniuchować. Oj on chyba zapomniał, że podczas urlopu to zawsze jest coś do roboty. Musimy wyremontować sypialnię i zajmie to trochę czasu.

marta śliczne to zdjęcie avatarku. Też chciałam sobie zrobić ostatnio z czerwoną kokardą wokół brzucha. Ale kokarda była za krótka ☺️
magda bardzo fajna fryzurka. Marzy mi się pójście do fryzjera i kosmetyczki i zrobienie się na bóstwo 😎
aasia trzymaj się kochana.Musi być dobrze i będzie!

Pozdrawiam szpitalne mamusie 🙂

Co do torby itp. to ja nie mam uszykowanej, mało tego nie mam nawet rzeczy do tej torby, łóżeczko jeszcze niezłożone, wózek nie zamówiony. Ja to zawsze wszystko na ostatnią chwilę robię, ale jakoś mi się zawsze udaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki i mamusie.
Ja już niestety od 5:30 nie śpie, najpierw ktg potem leki. Już wykąpana i gotowa na śniadanko i obchód. Brzuch mnie boli niestety i w nocy zwiększyli mi dawkę fenoterolu do 6 razy dziennie także trzęsienia ciąg dalszy 🥴 🥴 Miłego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny 🙂
Znów jestem pierwsza 🙂 aż nie chc 🙂e mi się wierzyc, że jeszcze nikt tu dziś nie zajrzał, ale cóż, pogoda zapowiada się ładna, dziś można trochę dłużej pospac.......... Ja nie śpię od 5 albo wcześniej. Idę nastawic pranie, dziś pościel do łóżeczka, potem obiad bo będą goście a potem drugi obiad na jutro bo też będą goście 🙂
Miłego dnia kobitki 🙂
Marta fajne zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek

U nas nocka beznadziejnie jak już przysypiałam to mnie komar obudził 😮 swoim brzęczeniem, musiałam wstać i go szukać bo bym wcale już nie spała. W ogóle tak duszno w pokoju było......nie do wytrzymania.

Pogoda się robi więc wstawiłam pranie.

Miłego weekendu dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzucholki 🙂
noi ja już w domku - wczoraj o 4. rano pojechalismy za Bielsko-Białą odwiedzić rodzinke, wrócilismy koło 1. w nocy... w sumie zrobilismy ponad 600km, ale na szczęście podróż mineła spokojnie 🙂 pod koniec tylko troszke spuchły mi stopy, ale nie było tragedii 😉
za to dzisiaj znowu drętwieją mi palce u rąk - chyba muszę zaopatrzyć sie w magnez...

aniołek, agnie-szka i aasia - jesteśmy z Wami 🙂 na pewno wszystko będzie dobrze 🙂
madalena, śliczny rudzielec z Ciebie 🙂
marta - fotka w avatarku wymiata 🤪
mapa, ja czytałam, że herbatki na laktacje wcale nie poprawiają "napływu" mleka tylko zmieniają jego smak i wtedy bobas chce bardziej ssać - ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo to moja pierwsza ciąża 😉 ogólnie słyszałam, że wystarczy po prostu duuuuuzo pić - najlepiej wode niegazowaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny ....
Przepraszam ze Wam przeszkadzam , ale mam do Was prośbe , mysle ze juz zakupiłyscie jakis dobry kocyk i recznik dla maleństwa , mogłybyscie wkleic mi link , bo nie wiem jakie sa dobre jakościowo ....Proszę o pomoc ... 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam Aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Witajcie dziewczyny ....
Przepraszam ze Wam przeszkadzam , ale mam do Was prośbe , mysle ze juz zakupiłyscie jakis dobry kocyk i recznik dla maleństwa , mogłybyscie wkleic mi link , bo nie wiem jakie sa dobre jakościowo ....Proszę o pomoc ... 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam Aga


Jeśli chodzi o ręcznik ja z polecenia Marty kupiłam taki i jestem bardzo zadowolona, jakość bardzo dobra, ślicznie się prezentuje i zależało mi na wielkości bo mam dwa te mniejsze a chciałam jeden taki większy, żeby na dłużej wystarczył. Ten jest idealny. Ja zamówiłam kolor ecru z misiem.
http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-recznik-z-kapturkiem-maxi-matex-i1693444863.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witajcie dziewczyny ....
Przepraszam ze Wam przeszkadzam , ale mam do Was prośbe , mysle ze juz zakupiłyscie jakis dobry kocyk i recznik dla maleństwa , mogłybyscie wkleic mi link , bo nie wiem jakie sa dobre jakościowo ....Proszę o pomoc ... 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam Aga


Jeśli chodzi o ręcznik ja z polecenia Marty kupiłam taki i jestem bardzo zadowolona, jakość bardzo dobra, ślicznie się prezentuje i zależało mi na wielkości bo mam dwa te mniejsze a chciałam jeden taki większy, żeby na dłużej wystarczył. Ten jest idealny. Ja zamówiłam kolor ecru z misiem.
http://allegro.pl/okrycie-kapielowe-recznik-z-kapturkiem-maxi-matex-i1693444863.html

Hehe DZIEŃ DOBRY 😎 😎 😎

To już nie muszę się wypowiadać hihi 😜 😜 😜
PS. Ja mam takie dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki nie musicie martwić się już o _Evelinę_ okazało się, że nie ma dostępu do internetu i dlatego nie pokazuje się na forum. Przesyła pozdrowienia i obiecuje, że jak tylko odzyska internet to zawita na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Hej brzuszki nie musicie martwić się już o _Evelinę_ okazało się, że nie ma dostępu do internetu i dlatego nie pokazuje się na forum. Przesyła pozdrowienia i obiecuje, że jak tylko odzyska internet to zawita na forum.


A ja się zastanawiam gdzie się podziała Eleeza i czy u niej wszystko gra. Bo kontaktu nie ma do niej??
sprawdziłam nie ma.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Hej brzuszki nie musicie martwić się już o _Evelinę_ okazało się, że nie ma dostępu do internetu i dlatego nie pokazuje się na forum. Przesyła pozdrowienia i obiecuje, że jak tylko odzyska internet to zawita na forum.


A ja się zastanawiam gdzie się podziała Eleeza i czy u niej wszystko gra. Bo kontaktu nie ma do niej??


Do niej też napisałam wiadomość niestety nie podała do siebie numeru telefonu, wiec wysłałam na emaila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Witajcie dziewczyny ....
Przepraszam ze Wam przeszkadzam , ale mam do Was prośbe , mysle ze juz zakupiłyscie jakis dobry kocyk i recznik dla maleństwa , mogłybyscie wkleic mi link , bo nie wiem jakie sa dobre jakościowo ....Proszę o pomoc ... 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam Aga


Czarna,
co do ręczników to ja polecam z Feretti i BabyOno - są dobre gatunkowo, przyjemne w dotyku i dobrze chłoną.
A kocyk zamawiałam ze strony purecomfort.pl - bawełniano - bambusowy. Jest po prostu idealny 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...