Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Inez wózeczek prezentuje się super 🙂

Diviana
gratuluję braku paciorkowca 🙂


A Karolcia obiecała, że da znać jak będzie po 🙂
Pisała, że liczy na dziś ale może też to do jutra potrwać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam eska do siehankowej ale nie odpisuje - mam nadzieję, że teraz dzielnie prze 🤪 🤪 🤪 i jest zajęta 🙂
Oczywiście zapytałam czy zdążyła zjeść gołąbki.. na odpowiedź jednak musimy zaczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Siehankova nam się rozsypuje, a tak marudziła ze nie ma żadnych objawów, a tu proszę rach ciach i zaraz bedzie z maluszkiem, dobrze ze nie czekała do jutrzejszej wizyty, no i tez jestem ciekawa czy zjadła te gołąbki haha.
Inez masz super wózeczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A własnie Inez super wózek.
Ja się wściekłam na mojego męża, a raczej mi smutno, bo zawsze jak mu się coś wydarzy to się wkurza i jest jak kamień zero uczuć, tylko wściekły no i oczywiście czyja to wina pewnie że moja i słysze teksty że zmarnowałam mu życie, bo jest jak dziad i jeździ do pracy rowerem, że on nie chciał tego domu tylko chciał mi radość sprawić itp. 😞 😞 😞 😞 i jak to słysze to jest mi tak przykro straszliwie, szczególnie że to się naprawdę często zdarza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziewczyny dziś nabrały tempa. Najpierw Marta i Magda a teraz Karolcia i Siehankowa. Przy odrobinie szczęścia dziś czwórkę dzidziusiów będziemy opijać.
A mówią, że mamy niż demograficzny. Niech lepiej popatrzą na sierpnióweczki, he,he

P.S1. Mam nadzieję, że mnie z tych emocji nie ruszy. Bo ja nadal mam plan - aby do poniedziałku 😁
P.S2. Ja myślę, że Siehankowa zdążyła te gołąbki wsunąć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
A własnie Inez super wózek.
Ja się wściekłam na mojego męża, a raczej mi smutno, bo zawsze jak mu się coś wydarzy to się wkurza i jest jak kamień zero uczuć, tylko wściekły no i oczywiście czyja to wina pewnie że moja i słysze teksty że zmarnowałam mu życie, bo jest jak dziad i jeździ do pracy rowerem, że on nie chciał tego domu tylko chciał mi radość sprawić itp. 😞 😞 😞 😞 i jak to słysze to jest mi tak przykro straszliwie, szczególnie że to się naprawdę często zdarza 😞


Diviana, nie smutaj się. Po prostu zakryj uszy i nie słuchaj. Przejdzie mu.
A z czasem na pewno zorganizujecie sobie dojazdy do pracy tak, żeby wszyscy byli zadowoleni.
A on to do samej Warszawy na tym rowerze zapycha? Czy tylko na pociąg?
A swoją drogą to fececi, ehhh, za grosz wyczucia nie mają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
A własnie Inez super wózek.
Ja się wściekłam na mojego męża, a raczej mi smutno, bo zawsze jak mu się coś wydarzy to się wkurza i jest jak kamień zero uczuć, tylko wściekły no i oczywiście czyja to wina pewnie że moja i słysze teksty że zmarnowałam mu życie, bo jest jak dziad i jeździ do pracy rowerem, że on nie chciał tego domu tylko chciał mi radość sprawić itp. 😞 😞 😞 😞 i jak to słysze to jest mi tak przykro straszliwie, szczególnie że to się naprawdę często zdarza 😞

Divianka nie przejmuj się chyba każdy facet taki jest, mój m miał sobie kupić motor na wiosne i w tym celu zrobił prawko w październiku a tu nici z tego bo już nie mamy na to kasy, to jak ma zły dzień to twierdzi że ograniczam jego marzenia 😮 ciekawe stwierdzenie, no ale staram sie nie myslec o tym chociaz wkurzaja mnie takie teksty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
A własnie Inez super wózek.
Ja się wściekłam na mojego męża, a raczej mi smutno, bo zawsze jak mu się coś wydarzy to się wkurza i jest jak kamień zero uczuć, tylko wściekły no i oczywiście czyja to wina pewnie że moja i słysze teksty że zmarnowałam mu życie, bo jest jak dziad i jeździ do pracy rowerem, że on nie chciał tego domu tylko chciał mi radość sprawić itp. 😞 😞 😞 😞 i jak to słysze to jest mi tak przykro straszliwie, szczególnie że to się naprawdę często zdarza 😞

nie smuć się!!! to mu powiedz "przykro mi, że ci życie zmarnowałam!"
mi mój jak coś tego typu mówi jak tobie twój to mu mówię to idź na osiedle(sąd rodzinny tam mamy)i będziesz miał problem z głowy! i nie ma tematu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam ale ponad 100 stron to nie lada wyczyn 🙂

SRDECZNE GRATULACJE DLA Madziulki i Marty 🙂
Tak się cieszę ,że nie przegapiłam wiele...i mogę uczestniczyć w witaniu naszych skarbów sierpniowych 🙂
Skoro jabłeczniki działają w takim stopniu co przepowiednie Elizze to ja poposzę kogoś nie wiem kto zaakowany dotrwa na połowę sierpnia najlepiej 15 🙂
Foga ja na czole też zauważyłam jakieś paskudne przebarwienia 😞
Inez wózio superaśny 🙂Ja czekam na mój już 5 tydzień i jak dziś zadzwiniłam okazało się,że przyślą w następnym tygodniu...
Diviana śiczne zdjątko w Waszej siłowni i fajnie,że wynik na paciorkowca wyszedł pomyślnie 🙂
Foga twoje oświadczenie było lux rozbawiłaś mnie na maksa 🙂 🙂

A powiedzcie mi czy wasze mariolki też takie opuchnięte? Moja bardzo na dodatek nie za bardzo sypiam w nocy i miewam koszmary, ostatnio to nawet mój m mnie budził bo tak krzyczałam.... ☺️ 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Nadrobiłam ale ponad 100 stron to nie lada wyczyn 🙂

SRDECZNE GRATULACJE DLA Madziulki i Marty 🙂
Tak się cieszę ,że nie przegapiłam wiele...i mogę uczestniczyć w witaniu naszych skarbów sierpniowych 🙂
Skoro jabłeczniki działają w takim stopniu co przepowiednie Elizze to ja poposzę kogoś nie wiem kto zaakowany dotrwa na połowę sierpnia najlepiej 15 🙂
Foga ja na czole też zauważyłam jakieś paskudne przebarwienia 😞
Inez wózio superaśny 🙂Ja czekam na mój już 5 tydzień i jak dziś zadzwiniłam okazało się,że przyślą w następnym tygodniu...
Diviana śiczne zdjątko w Waszej siłowni i fajnie,że wynik na paciorkowca wyszedł pomyślnie 🙂
Foga twoje oświadczenie było lux rozbawiłaś mnie na maksa 🙂 🙂

A powiedzcie mi czy wasze mariolki też takie opuchnięte? Moja bardzo na dodatek nie za bardzo sypiam w nocy i miewam koszmary, ostatnio to nawet mój m mnie budził bo tak krzyczałam.... ☺️ 😞 😞 😞

Ja też mam opuchniętą, a koszmary oczywiście tez mam dzisiaj np. śniło mi się ze mały tak wyciągnął ręke w brzuchu ze miałam tak skóre naciągnieta na ok.10cm i na koncu taka reka widoczna przez skórę, haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra lece konczyc krokieciki bo mój m kupił kapuste a ja juz robiłam nalesniczki i tylko podgotuje, pozawijam i podsmaze, chyba z godzina mi zejdzie na to tylko 😮
DOBRANOC WSZYSTKIM, jakbym sie juz nie pojawiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana nie dziwię się, że Ci przykro. Jeny Ci faceci to za grosz wyczucia nie mają. Ja na pewno nie puściłabym takich słów płazem. Powiedz mu, że jest osobą dorosłą i to była również jego decyzja aby mieć ten dom i niech nie zwala na Ciebie odpowiedzialności. Powiedz, że Ci przykro i nie życzysz sobie aby tak mówił. Jeżeli kocha, odpuści 🙂 Chociaż wiadomo, podąsać się musi. Niektórzy tak mają 😁

Pati spoko, spoko, ja czekam razem z Tobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
Dobra lece konczyc krokieciki bo mój m kupił kapuste a ja juz robiłam nalesniczki i tylko podgotuje, pozawijam i podsmaze, chyba z godzina mi zejdzie na to tylko 😮
DOBRANOC WSZYSTKIM, jakbym sie juz nie pojawiła 🙂


Ożesz Ty...jak ja bym zjadła krokieciki 😜 Ale tu kapusty kiszonej nie ma. Na szczęście leci paczką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Ja to już na temat jedzenia się nie wypowiadam- wy tu cały czas gnębicie jakimiś smakołykami.
A ja sobie dziś pyszny smalec zrobiłam i zaraz sobie kromeczkę wetnę 🙂


Nie...no nie wytrzymam...kanapka ze smalcem....Jezzzzu...ja chcę do Polski 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Nadrobiłam ale ponad 100 stron to nie lada wyczyn 🙂

SRDECZNE GRATULACJE DLA Madziulki i Marty 🙂
Tak się cieszę ,że nie przegapiłam wiele...i mogę uczestniczyć w witaniu naszych skarbów sierpniowych 🙂
Skoro jabłeczniki działają w takim stopniu co przepowiednie Elizze to ja poposzę kogoś nie wiem kto zaakowany dotrwa na połowę sierpnia najlepiej 15 🙂
Foga ja na czole też zauważyłam jakieś paskudne przebarwienia 😞
Inez wózio superaśny 🙂Ja czekam na mój już 5 tydzień i jak dziś zadzwiniłam okazało się,że przyślą w następnym tygodniu...
Diviana śiczne zdjątko w Waszej siłowni i fajnie,że wynik na paciorkowca wyszedł pomyślnie 🙂
Foga twoje oświadczenie było lux rozbawiłaś mnie na maksa 🙂 🙂

A powiedzcie mi czy wasze mariolki też takie opuchnięte? Moja bardzo na dodatek nie za bardzo sypiam w nocy i miewam koszmary, ostatnio to nawet mój m mnie budził bo tak krzyczałam.... ☺️ 😞 😞 😞

Ja też mam opuchniętą, a koszmary oczywiście tez mam dzisiaj np. śniło mi się ze mały tak wyciągnął ręke w brzuchu ze miałam tak skóre naciągnieta na ok.10cm i na koncu taka reka widoczna przez skórę, haha.


Witaj Pati 🙂 Ja to już nie ,,patrzę'' co tam jakie mam. A co do snów to milium ja taki sam niemal miałam wczoraj tylko, że mi synek nóżki wypchnął i dwie wystawały, takie wypchnięte ze skórą i po nóżce od spodu go głaskałam.
Siehankowej powodzenia życzę i trzymam kciuki za rodzące. Oj przybywa nam dzieci 😁
Diviana my kobiety już tak kurcze mamy. Chłop to wieczny dzieciak, gada co mu ślina na język przyniesie a potem żałuje, tylko po co za swoje,, niepowodzenia'' żonę obwinia? Ale nie on jeden. Mój kiedyś powiedział, że musi się wina napic przeze mnie choc wcale nie ma na to ochoty 🙂 Śmiac mi się z tego chciało, zaproponowałam, że mu poleję 🙂 Uśmiechnij się, może powiedz mu co czujesz kiedy Ci mówi takie przykrosci.
Gdybym zniknęła to znaczy, że mąż kompa dorwał więc na wszelki wypadek DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...