Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Daniela wiem, ze mieszkanie i dom to bez porównania... ale chodzi o to, by się nie zamęczyć... Bedzie dobrze! Zobaczysz! Tylko trzeba spokojnie wszystko! A samo się ułoży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny,moze rzeczywiście kupie jej jakąs bizuterie,myslałam tez zeby kupić jakis portfel.Mam jeszcze tydzień.
A co do remontów to doskonale cie rozumiem daniela.w sierpniu minie trzy lata jak sie wprowadzilismy do naszego domku,a tak jeszcze nie mam skończonego jednego pokoju i łazienki do góry.Po woli się wszystko zrobi.teraz skupilismy sie na pokoju do maleństwa i zabralismy sie za ogrodzenie.A remonty starsznie duzo kasy pochniaja.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo doczytałam.

Crazzzyyy brrr.... ale historia. Całe szczęście że wszystko dobrze.

Co do numeracji stron 🙂 Hehe u mnie to sie zbiegło z awarią mojego laptopa. Więc i adminowi by się nie oberwało, bo ja zwaliłam to na awarię 🤪 🤪 🤪 i błąd przegladarki który wtedy mi wyskoczył 🤪 🤪 🤪
Hehe no faktycznie szacun dla niego, ze to wszystko czyta 🙂 A nas to chyba po nocach wyklina za tą liczbę postów 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Daniela bardzo dobrze Cię rozumiem, my panele kupowaliśmy na promocji były po 19 zł i AC4 i nie wyglądają wcale źle, dla mnie tam nie ma różnicy pomiędzy nimi a takimi za 40 zł ale ja się nie znam. I najtańsze są w Lerloy Merlin, naprawdę bo obszukałam wszystkie możliwe sklepy.


Ja tu obok siebie mam znajomą co ma mat budowlane i znalazłam u niej panele które baaardzo mi się spodobały z Voxa chyba, dała mi upust ale i tak wyszło 27,90 za m2 i to są panele 8mmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Diviana napisał(a):
Daniela bardzo dobrze Cię rozumiem, my panele kupowaliśmy na promocji były po 19 zł i AC4 i nie wyglądają wcale źle, dla mnie tam nie ma różnicy pomiędzy nimi a takimi za 40 zł ale ja się nie znam. I najtańsze są w Lerloy Merlin, naprawdę bo obszukałam wszystkie możliwe sklepy.


Ja tu obok siebie mam znajomą co ma mat budowlane i znalazłam u niej panele które baaardzo mi się spodobały z Voxa chyba, dała mi upust ale i tak wyszło 27,90 za m2 i to są panele 8mmm


Nie pamiętam niestety ile nasze moją mm ale wiem, że ważny jest ten podkład pod panele taka pianka im grubsza tym lepsza i za nią dużo wychodzi kasy, bo jeszcze pod to folia a potem listwy trzeba dokupić, także współczuję bardzo bo wiem co przechodzicie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki które macie remonty wiem jak to jest kiedy brakuje pieniążków my mieliśmy taki jeden miesiąc jak kupiliśmy mieszkanko. Wydaliśmy wszystkie oszczędności i pamiętam jak chciałam dokupić coś do mieszkanka, a nie mogłam bo bałam się,że się do końca miesiąca nie wyrobimy 😞
Jednak potem jakoś wpłynęły premie, i wszystko akoś sę ułożyło. Nie powiem nie możemy teraz narzekać mamy nowiutką hatkę wyremontowaną i urządzoną, ale wiece co...To wszystko na prawdę na nic. Po tm jak kupiliśmy mieszkanko wiadomo cieszyliśmy się bardzo, ale w pewnym momencie przyszedł taki czas,że siedzimy z mężem wymordowani po całym dniu pracy i patrrzymy na te nowe meble i telewizor i obydwoje wiemy,że coś jest nie tak o końca super... 😞 Czegoś brak, pieniądze i wygody na prawdę szczęścia nie dają....
Obydwoje zrozumieliśmy,że na nic to wszystko jak nie ma dzieci....
Kochane, dlatego nie martwcie się,że macie nie wyemontowany do końca domek, czy czegoś tam jeszcze w nim brakuje...Daniela tyle przemieszkaliści to i jak remont się nieco przdłuży też dacie radę! Najważniejsze są na prawdę zdrowie i dzieci, reszta to kwestia czasu,nie w tym miesiącu to w następnym, a z dziećmi wiadomo są bezcenne,takjak zdrowie tego za żadne pieniądze nie kupisz, a same pieniądze jak pisałam szczęścia nie dają...
Pomyśl jak cię cieszy każdy kopniak Twojej kruszynki to jest bezcenne, jak się cieszysz jak widzisz swoj rosnące dziecko, masz śliczną blond córeczkę. A ucieszy cię tak sterta czy kilka pacek paneli? Nigdy w życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Kobietki które macie remonty wiem jak to jest kiedy brakuje pieniążków my mieliśmy taki jeden miesiąc jak kupiliśmy mieszkanko. Wydaliśmy wszystkie oszczędności i pamiętam jak chciałam dokupić coś do mieszkanka, a nie mogłam bo bałam się,że się do końca miesiąca nie wyrobimy 😞
Jednak potem jakoś wpłynęły premie, i wszystko akoś sę ułożyło. Nie powiem nie możemy teraz narzekać mamy nowiutką hatkę wyremontowaną i urządzoną, ale wiece co...To wszystko na prawdę na nic. Po tm jak kupiliśmy mieszkanko wiadomo cieszyliśmy się bardzo, ale w pewnym momencie przyszedł taki czas,że siedzimy z mężem wymordowani po całym dniu pracy i patrrzymy na te nowe meble i telewizor i obydwoje wiemy,że coś jest nie tak o końca super... 😞 Czegoś brak, pieniądze i wygody na prawdę szczęścia nie dają....
Obydwoje zrozumieliśmy,że na nic to wszystko jak nie ma dzieci....
Kochane, dlatego nie martwcie się,że macie nie wyemontowany do końca domek, czy czegoś tam jeszcze w nim brakuje...Daniela tyle przemieszkaliści to i jak remont się nieco przdłuży też dacie radę! Najważniejsze są na prawdę zdrowie i dzieci, reszta to kwestia czasu,nie w tym miesiącu to w następnym, a z dziećmi wiadomo są bezcenne,takjak zdrowie tego za żadne pieniądze nie kupisz, a same pieniądze jak pisałam szczęścia nie dają...
Pomyśl jak cię cieszy każdy kopniak Twojej kruszynki to jest bezcenne, jak się cieszysz jak widzisz swoj rosnące dziecko, masz śliczną blond córeczkę. A ucieszy cię tak sterta czy kilka pacek paneli? Nigdy w życiu 🙂


Pati ja wiem że Ty masz rację 🙂 tylko widzisz gnieciemy się w 1pokoiku za ścianą mamy pracę, zero intymności, wiecznie ci się ktoś kręci. Mi brzuch rośnie.... śpimy na 1tapczanie....i tak już 4mce...chciałabym normalny dom w którym są normalne okna i normalne warunki.. ale racje masz 100% no takie mnie doły dopadły, musiałam się "wygadać".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patunia i reszta kochanych brzuchków...dziekuje za wsparcie nawet nie wiecie jak miłe to dla mnie jest 🙂 Tak dobrze ze mozna na Was liczyc w dobre i złe chwile...ze wspieracie doradzacie zawsze jesteście kiedy nadejdzie potrzeba... Tak naprawde człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego jak życie jest kruche...narzeka na blahe sprawy a w obliczu prawdziwego nieszcześcia wszystko nabiera poprawnych proporcji...Ja przed tym zabiegiem żgnałam sie z mężem jakbym go miala widziec po raz ostatni... i świadomość ze można nigdy zobaczyć swojego nienarodzonego dziecka jest powalająca 😞 Ale trzeba zyc myslec pozytywnie...Mysłam ze nie wróce do szpitala a jednak... Mimo to żyje nadzieją ze kolejny raz bede tam 22 sierpnia na porodówce 😉 Ps...Do pracy nie wracam.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy i dobrze zdecydowałaś 🙂 Odpoczywaj teraz 🙂 🙂 🙂

I o ile nie pomyliłam zbieraj dla mnie irlandzkie piwo 🤪 🤪 🤪 UWIELBIAM 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wypowiedź piękna, tylko jak nie masz ani wóżka ani łóżeczka ani nic dla dziecka bo poki co pilniejsze wydatki a to po następnej wypłacie i sie tak to wszystko odkłada to ja się czasem boję że nie zdążę tego wszystkiego kupić a póki co nie moge bo nie mam za co. Jak widze jak mój mąż ma zdartą skórę na rękach do krwi bo nie bierzemy fachowców żeby było taniej, bo zaraz dziecko to nie jest łatwo. Ostatnio jak te schody strychowe sam jeden montował, naprawdę nie wiem jak to zrobił, ale w pewnym momencie mu spadały i złapał tylko jedną ręką i całe szczęście że nie spadł a ja to zawału prawie dostałam. Jak szybę montowaliśmy w łazience to sam z drabiny podnosił, nie pozwalał mi pomóc bo ja w ciąży ta szyba 50 kg waży i mu bark wypadł, ja stałam na górze by patrzeć jak ma ją nałożyć i nie wiem jakim cudem podźwignęłam ją do góry że nie spadła i się nie stłukła. Ale jak trzeba wybierać między pięknymi firanami za 500 zł a Ikeowymi za 15 by było jak najtaniej to czasem serce zaboli, bo oczywiście połowe pensji zżera kredyt.
No i mi się też wylało 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy, współczuję bardzo takich przeżyć. Ale jednak opatrzność nad tobą czuwa 🙂 Tak jak piszą dziewczyny - oszczędzaj się teraz, odpoczywaj - 22 sierpnia już niedaleko 🙂

Pati, świetnie ujęłaś w słowa to co najważniejsze w życiu. Klaskam.

K8, ja też rozważałam zakup Mutsy Traveller. Nie jest on jednak zbyt bezpieczny dla dzieci. Owszem jest bardzo wygodny, bo dzidziuś leży w nim jak w łóżeczku, ale producent przestrzega, że w samochodzie i tak należy fotelik złożyć w "kołyskę" bo inaczej nie gwarantuje bezpieczeństwa 😞
A nawet złożony, znacznie gorzej wypada w testach bezpieczeństwa niż Maxi - Cosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki

Crazyy co za historia, ale na szczęście z happy endem 🙂 Uważaj na siebie i Malucha i dużo odpoczywaj 🙂

Raspberry moja dokładnie tak samo kopie i lubi leżeć na pęcherzu 😉 Kolejną wizytę mam za 3 tygodnie, mam nadzieję, że do tego czasu wykona fikołka 😉

Aniołek pozycja leżąca jest najbardziej nieanatomiczną pozycją do porodu i niepotrzebnie go wydłuża a poza tym nacisk główki na krocze jest w tej pozycji bardzo duży co sprzyja pęknięciu. Na szczęście wg nowych standardów, które weszły w życie w kwietniu mamy prawo rodzić w takiej pozycji w jakiej chcemy. Więc z tego korzystajmy 🙂
Nam w szkole rodzenia też trafiła się lalka płci męskiej którą ubraliśmy na różowo 😁 😁 😁

Pati
powodzenia na wizycie

Madalena gratuluję duuużego Szymka 🙂

Mapa ja jestem zakochana w kocykach austriackiej firmy David Fussenegger, są cudne, mają super jakość, piękne kolory i są wykonane z naturalnych materiałów, są dostępne m.in. na tej stronie
http://purecomfort.pl/c,kocyki_dla_dzieci,21.htm

zajrzyj, może akurat to będzie to czego szukasz 🙂

Jola pytałam o ten lakier hybrydowy, on nie jest z firmy Alessandro tylko zdaje się, że z CND, na dłoniach robi się go co 2 tygodnie a na stopach wystarczy co 4 tyg. Kosmetyczki bardzo go chwalą, jedynym minusem jest to, że faktycznie można go zmyć w domu ale jest to raczej pracochłonne i nieco kłopotliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki!

Dzisiaj wpadłam tylko na moment..mam troszkę rzeczy do załatwienia.

Musze się wam pochwalić.
Martwiłam się tą cukrzycą w ciązy...zastanawiałam się nad zakupem glukometra by mierzyć cuker po klkudniowej dietce i po posiłkach dla własnego spokoju i dobra dzidzi. Obawiałam się kosztów, poszłam dzisiaj do apteki z zapytaniem o glukometr, w jakiej cenie itp. I wiecie co?
Dostałam za darmo, wraz z pokrowcem, paskami do pomiarów itpd. Jestem zadowolona bo przynajmniej ten wydatek mie oinął. Wieczorem 1h po kolacji zmierze cukier i zobacze czy już jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 🙂
Odprawiłam męża do pracy, obiadek już zjedzony, pralka pierze, mieszkanko posprzatane a w piekarniku rośnie ciasto z rabarbarem hmm pychotka 🙂
Coś dzisiaj mam mega energię do roboty :p
A teraz zabieram sie za czytanie zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂 Dzisiaj mam troszkę zabiegany dzień 🙂 Teraz tez wpadłam tylko na chwilkę, ale myślę, ze pod wieczór będę miała więcej czasu 🙂
Jeszcze na dodatek coś mi się z klawiatura stało 😞
Gratuluje dużych i zdrowych dzidziusiów, a wszystkim dziewczynom , które maja dzisiaj wizyty życzę powodzenia. 🙂
PA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
K8, ja też rozważałam zakup Mutsy Traveller. Nie jest on jednak zbyt bezpieczny dla dzieci. Owszem jest bardzo wygodny, bo dzidziuś leży w nim jak w łóżeczku, ale producent przestrzega, że w samochodzie i tak należy fotelik złożyć w "kołyskę" bo inaczej nie gwarantuje bezpieczeństwa 😞
A nawet złożony, znacznie gorzej wypada w testach bezpieczeństwa niż Maxi - Cosi.

A widzisz to dobrze wiedziec - w takim razie chyba zdecydujemy sie na X-Landera 3w1, Gondolka, Spacerówka i Maxi Cosi z przejściówkami na stelaż wózka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...