Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paninka to mogłaś się nieźle wystraszyć, a z robotnikami i kradzieżą na budowach to niestety często tak jest 😠
Co do mojej kocicy to po ostatnich odwiedzinach mojej "koleżanki" z córką która wymęczyła mego kota to Lara boi się wszystkich gości 🤨 więc myśle że na dzieci też różnie moze reagować. Choć taki maluch ruszający się pewnie będzie dla niej nie lada atrakcją do zabawy, według niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry brzusie
ja znowu po nieprzespanej nocy 😞
i dzisiaj tak boli mnie brzuszek....Tosia ma już tak mało miejsca i boleśnie się rozpycha
do tego jest mi okrutnie niedobrze no ale po południu wizyta i zobaczymy czy cósik się posuwa dalej 😜
Foga trzymamy z Tosią kciuki za obronę i ślemy Ci ładunek spokoju żebyś się nie stresowała

Miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki,
przerażacie mnie z tymi kotami. Ja jestem psiarą i jakoś niespecjalnie za kotami przepadam (choć mój pies jest wielkości kota, mruczy jak kot i łasi się jak kot). A teraz jak piszecie, że pchają się gdzie nie powinny, nawet do łóżeczka, to bałabym się trzymać kota i dziecko w jednym mieszkaniu. Gratuluję odwagi, choć jeżeli macie z kotami doczynienia od lat to wiecie jak ujarzmić te bestie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Paninka to mogłaś się nieźle wystraszyć, a z robotnikami i kradzieżą na budowach to niestety często tak jest 😠
Co do mojej kocicy to po ostatnich odwiedzinach mojej "koleżanki" z córką która wymęczyła mego kota to Lara boi się wszystkich gości 🤨 więc myśle że na dzieci też różnie moze reagować. Choć taki maluch ruszający się pewnie będzie dla niej nie lada atrakcją do zabawy, według niej.


Hi,hi, widzę w twoim avatarku, że Lara wypróbowuje różne schrony 😁 Na wypadek ataku dzieciaków 😁 Oj, wcześniej czy później na pewno się przydadzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Paninka to mogłaś się nieźle wystraszyć, a z robotnikami i kradzieżą na budowach to niestety często tak jest 😠
Co do mojej kocicy to po ostatnich odwiedzinach mojej "koleżanki" z córką która wymęczyła mego kota to Lara boi się wszystkich gości 🤨 więc myśle że na dzieci też różnie moze reagować. Choć taki maluch ruszający się pewnie będzie dla niej nie lada atrakcją do zabawy, według niej.


Hi,hi, widzę w twoim avatarku, że Lara wypróbowuje różne schrony 😁 Na wypadek ataku dzieciaków 😁 Oj, wcześniej czy później na pewno się przydadzą


Tak 🙂 tylko że przy tamtym dziecku zupełnie ogłupiała i zamiast wejść za kanapę skąd by jej nie wyciągnęła to chowała się w wc to jest jej pokój 🙂 no a tamtej to nic nie przeszkadzało i ją wyciągała ciągle, naprawda się ten nasz biedny kot wtedy zestresował 🤢 Ta nasza kotka jak dziecko wychowywana i nikt jej nigdy nie ciągał i nie kopał, a widziałam że tamta mała własnie do tego się zabierała 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka moja kotka to pazury ma obcięte więc nie podrapie, a gryzie tylko w zabawie i to nie tak by zrobić krzywdę, jest taką totalną maskotką że szybciej bym się bała że jakieś dziecko jej krzywdę zrobi niż ona jemu. Ale coś mi się widzi że do niemowlaka do kołyski pchac się będzie, bo też będzie chciala się pobujać, bo ona naprawdę jak dziecko jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, witamy z rana (o ile to jeszcze rankiem można nazwać 🤪 🙃 🤪:silly 🙂
Foga trzymamy kciuki za obronę i jestem pewna ze 5 będzie, a literówkami się nieprzejmuj 😁
Aniołek za Was też trzymamy kciuki żeby wszystko było OK! A Maleństwo poradzi sobie na pewno i tak jak dziewczyny mówią będzie dobrze!!!!!!!!
Diviana masz ślicznego kotka (pomimo, że nie toleruję kotów i unikam ich jak tylko mogę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie mialam sie brac za zmywanie i mi sie kolejny przesad ciazowy przypomnial 😁 😁 😁 ponoc jak podczas zmywania poleje sie brzuch to maluch bedzie pijakiem 🤪 🤪 🤪 ja jak koncze to cala jestem woda oblana ☺️ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc brzuszki. Wrocilam z ktg. Nie podobalo sie lekarzowi i prawie dzis zostalam,jednak pozniej zapadla decyzja ze we wtorek o 8 mam sie zglosic do szpitala i albo bedzie porod albo jeszcze na troche na patologie mnie poloza i pozniej porod 🙂 🙂 jeszcze moje giga spuchniete stopy sie nie podobaly,ale to nie zatrucie bo bialka brak w moczu i cisnienie tez dobre. rece mi sie trzesly hehehe takze juz bez malego do domu nie wroce. Prosze ladnie trzymac kciuki od wtorku za nas. Ide z mezem jakies sniadanko drugie robic i moze gdzies pojedziemy,bo chcielismy razem jakos aktywnie te ostatnie pare dni spedzic. Jak urodze to napisze do magdy albo marty. Chyba ze sie rowno zaczniemy rozpakowywac 🙂 🙂 jeszcze zajrze przed wtorkiem. Buziaki kochane, z jednej strony bardzo sie boje ale z drugiej sie strasznie ciesze ze maly bedzie juz z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foga tez trzymam kciuki za obrone na 5 🙂 🙂 na literowki nikt nie patrzy. Jak sie bronilam tez znalazlam pare ale nikt nic nie powiedzial.wydaje mi sie ze oni czytaja to tak zeby tylko wiedziec o czym sie napisalo i nie zwracaja na takie rzeczy uwagi. Jedynie promotor przed sie interesuje glebiej 🙂 🙂 najwazniejsze to ladnie i plynnie odpowiadac na ich swietne pytania 🙂 🙂 jak wyszlam z sali to 3fajki spalilam zeby ochlonac hihihi ale po wynikach to juz wszystko opadlo i tylko skakalam caly dzien. Ty nie skacz bo urodzisz hehehe 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki!

Widzę,że wasze maleństwa też dziś aktywne? Mój mały zazwyczaj w przedpołudnie nie buszuje a tu proszę - brzuszek rozciąga na boki 🙂
Zaraz pewnie za kawkę się weźmiemy...Nie mam pomysłu na żarełko na dziś...Wogóle ostatnio jakaś wybredna jestem..Mam ochote chyba na spaghetti ale jak mam naginać w tą deszczowo - wietrzną pogodę po mielone to mi się odechciewa z domku wychodzić.
Jutro sobota...w niedziele wolna chatka..będę samiutka...Dyżur mają wtedy moi rodzice 🙂
W niedziele już tylko 14 dni do przyjazdu mego męża o i 4 dni do porodu wg USG 🤪 🤪 Zobaczymy jak to będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOŚĆ OD ANIOŁKA

Niestety wieści takie sobie:

Aniołek pisze, że u nich tak sobie. Dostała plamienia, szyjkę ma na 0,5cm i nieregularne skurcze. A oprócz tego jutro najprawdopodobniej przenoszą ją do Wrocławia, bo w Wałbrzychu nie mają chirurgi noworodka. W dodatku lekarz powiedział że transport ma załatwić sobie sama, a z tą szyjką to może urodzić w drodze.

Ech normalnie nóż mi się w kieszeni otwiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Biedna Aniołek i jeszcze sama transport mimo że może urodzić, świetni ci lekarze są po prostu 😠 😠 😠

No debile, pytałam ją a karetka. A ona pisała, ze lekarz powiedział że w karetce jest tylko kierowca i sanitariusz tak niewiele pomogą.

Pisałam do niej, żeby może wynająć chociaż położną.Wiem że to kasa, ale kurde w takiej sytuacji co ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...