Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dwie moje znajome urodziły inaczej niż wskazywało USG, z tym, że było odwrotnie niż u Twojej koleżanki milium, bo zamiast chłopczyków urodziły się dziewczynki.
Ja co prawda wózek i kolor ścian u dziecka w pokoju mam uniwersalny ale ubranka typowe dla chłopczyka.
Mam nadzieję, że każdej z nas płeć się potwierdzi 🙂 i nie będzie niespodzianek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Super wiadomości, że kolejna mamusia rozpakowana 🤪
Jakie to musi być super uczucie zobaczyć w końcu swoje maleństwo.

milium no to kurczę chłopaczyna będzie miał różowy pokoik 🙂 Chociaż przemalować to nie problem, gorzej z wózkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare gratuluję 😁 😁 😁
Choć jakoś kojarzyłam, że Dzidziuś był większy...albo mi się pomieszało albo kolejny przykład, że waga podana na USG jest mocno orientacyjna...

marta-lion jakie globulki dostałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie- wczoraj odcięli mnie od świata i dlatego się nie odzywałam, ale dziś udało mi się jakoś nadrobić zaległości
Justyna891- no to miałyście akcję, dobrze że nic nei zginęło
Daniela mi 17 dni zostało a torba nadal pusta stoi- jak przechodzę koło niej to tylko ją kopię w głąb szafy ☺️ ☺️ ☺️
magdalena- wysłałam Ci obwód na sierpnióweczkach (to już 100 cm )
Diviana- super fotki, trzeba przyznać, że ciąża Ci służy. Zmolestowałaś moje podniebienie tą fotką szyszek
Jolajola- też masz piękną piłeczkę
aneczkare- gratuluję synka 🙂 no i witamy na tym świecie kolejnego malucha. Kto następny?
Foga- moja ma bardzo często czkawkę- właśnie wczoraj powiedziałam do Rafała, że gdybym miała tak często czkawkę chyba bym zwariowała:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
Wczoraj sprawdzałam info o urlopie macierzyńskim. Zastanawiam się czy na kolejne dziecko przysługuje mi dłuższy urlop??? Przy Julce miała 2 tygodnie więcej niż przy Zosi a teraz nigdzie nie mogę znaleźć info! Nic to... pojadę do pracy to się dowiem! A może któraś z Was wie? Jeśli mam te dwa dodatkowe to mała może się rodzić za tydzień, jeśli nie to niech poczeka do 15 😉


od 1 stycznia 2009r podstawa urlopu macierzyńskiego jest stała i wynosi 20 tygodni niezależnie od tego czy jest to pierwsze czy kolejne dziecko. Jak urodzisz do 14.08 to będziesz miała 20+2 tyg urlopu, a jak wstrzymasz się do 15.08 to będzie przysługiwać 20+4 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Ale mnie w kościach łamie chyba będzie zmiana pogody 🤢 fatalne uczucie jeszcze tak dziwnie cała ta łopatka która mi drętwieje jak mała jakoś uciska. Coś się dziś ogarnąć nie mogę 😠


Nawet nie mów o łopatce ja już od dłuższego czasu mam wrażenie, jak by mi ktos palec włożył i gmeral pod łopatką - nie mogę normalnie leżeć, ani siedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przemogłam w sobie lenia i wyprasowałam pościel do łóżeczka i chyba muszeękupić inne wypełnienie, bo pościel jest większa niż wkłady.... Widziałam, że niektóre już poubierały pościel... ale chyba zabezpieczacie to jakimś kocykiem, co by się nie zakurzyło... u nie to w sumie miesiąc jeszcze i mimo że słodko wygląda już ubrane łóżeczko, to narzuciłam na nie szczelnie koc... co by kurz się nie zbierał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic to dziewczynki, fajnie się leniuchuje, ale muszę się ogarnąć i mykam na SR........ orzeźwienie gwarantowane bo dalej od piątkowej wichury nie mam ciepłej wody... a pan konserwator zamiast robić coś z tą woda to widzę, że od rana dłubie ......... w swoim aucie - w dupie ma, że nie ma ciepłej wody......ech jak ja chciałbym mieć już swój dom....

Na razie kochane - do wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do siusiu w nocy, to czy jem arbuza czy piję wodę, albo czy jej nie piję, to jednakowo - muszę pielgrzymki do wc odbywać c godzinkę.......... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa też mi się zdawało, że jakiś czas temu Aneczkare pisała, że wg usg Filipek był już chyba ok. 3kg.....czyli faktycznie waga podawana przez usg jest mocno orientacyjna 😉

A ja dziś nie wytrzymałam i myję okna ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...