Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Dzień dobry Mamusie rozpakowane i te w dwupaku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Widzę, że angel69 się odnalazła 😉 😉 😉 😉
U Nas nocka w miare przespana, Oliwka budziła się dwa razy na jedzenie i potem spała do 9.30 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Oj, żeby każda nocka tak wygladała 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


aniołek to super 🙂 🙂 🙂 Oliwka po pokarmie z piers pewnie taka spokojna bo najedzona 🙂 🙂 Oj to już będzie dobrze 🙂 Tylko się cieszyc. Zdrówka Wam życzę kolejny raz 😘


Dziękuje Kornelka 🙂 🙂 🙂 🙂 Musi byc dobrze. 🙂 Nie ma innej opcji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelka tak mówią ze jak dzidziuś jest spokojny w brzuszku to potem dokazuje, a jak sie wierci to później jest spokojny 🙂 Ja byłam strasznym kopaczem a potem takie ułożone dziecko, a moja siostra była tak spokojna ze moja mama co dwa dni jezdziła do lekarza zeby sprawdzic czy z nia wszystko ok, a potem taki szogun z niej był, także wszystko do nadrobienia hihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio gdzieś wyczytałam, ze w ciągu ostatnich miesięcy w brzuszku dziecku kształtuje się charakter 🙂 Te spokojne dzieci najprawdopodobniej będą równie spokojne po urodzeniu, te bardziej ruchliwe takie zostaną 🙂 Moja Hanka należy do tej drugiej grupy - więc zaczynam się bać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
Kornelka tak mówią ze jak dzidziuś jest spokojny w brzuszku to potem dokazuje, a jak sie wierci to później jest spokojny 🙂 Ja byłam strasznym kopaczem a potem takie ułożone dziecko, a moja siostra była tak spokojna ze moja mama co dwa dni jezdziła do lekarza zeby sprawdzic czy z nia wszystko ok, a potem taki szogun z niej był, także wszystko do nadrobienia hihi.

Z tego wychodzie, że ile ludzi - tyle opinii 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Kornelka spokojnie pewnie po prostu masz grzeczne dziecko...ja to w sumie moglam sie spodziewac ze nasze to rozrabiaka bedzie...po rodzicach, szczegolnie po tatusiu...i dlatego jak przez trzy dni mniej ruchliwa byla to sie troszke przestraszylam... 🙃 🙃 ale znowu szaleje 🙂 🙂


Jak czasem czytam co piszesz o swoim męzu to czytam jakby o swoim 😁 🙃 😮 Pomysłów nigdy nie brakuje. Już nie wykrywacz metali będzie kupował i nie buty na rower ale telewizor 🤪 Wiesz co? jakoś bardzo mi się podoba jak mówisz Lilka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Kornelka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Dzień dobry Mamusie rozpakowane i te w dwupaku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Widzę, że angel69 się odnalazła 😉 😉 😉 😉
U Nas nocka w miare przespana, Oliwka budziła się dwa razy na jedzenie i potem spała do 9.30 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Oj, żeby każda nocka tak wygladała 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


aniołek to super 🙂 🙂 🙂 Oliwka po pokarmie z piers pewnie taka spokojna bo najedzona 🙂 🙂 Oj to już będzie dobrze 🙂 Tylko się cieszyc. Zdrówka Wam życzę kolejny raz 😘


Dziękuje Kornelka 🙂 🙂 🙂 🙂 Musi byc dobrze. 🙂 Nie ma innej opcji 😁

Paninka ja tez się modlę żeby jej tak zostało 🙂 Ale powiem wam, że leżała ze mna na oddziale dziewczyna której synek całe noce nie spał a w dzień jakby dziecka nie było 🤪 🤪 🤪 🤪 W nocy na przemian karmiła go i przewijała a jak tylko odlozyla go do łóżeczka to zaraz płakał a w dzień spał ja suseł 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Normalnie az mi jej szkoda było 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE MAMUSIE 🙂
Ja wczoraj byłam na imprezie plenerowej 🙂 malutka posłuchała mnie i wytrzymała 🙂 🙂 🙂ale jak wróciliśmy o północy do domu i się położyłam to myślałam, że z bólu narobię w pidżamkę ale na szczęście doszłam do wc 🙂 jak wróciłam położyłam się na drugim boku i znów boli 😞 mówię to plecy-też straszny ból 😞wylądowałam na kolanach oparta o łóżko ale już miałam myśli aby jechać do szpitala na ktg ale malutka dała mi zasnąć 🙂 🙂 🙂
Mamusie czy wam też brzuchy się brzydkie robią? 😞 no ja jak popatrzyłam w nocy na swój to normalnie masakra z dnia na dzień robi się gorszy i roztępów przybywa i takie brzydkie są JESTEM PRZERAŻONA!! 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Kornelka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Dzień dobry Mamusie rozpakowane i te w dwupaku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Widzę, że angel69 się odnalazła 😉 😉 😉 😉
U Nas nocka w miare przespana, Oliwka budziła się dwa razy na jedzenie i potem spała do 9.30 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Oj, żeby każda nocka tak wygladała 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


aniołek to super 🙂 🙂 🙂 Oliwka po pokarmie z piers pewnie taka spokojna bo najedzona 🙂 🙂 Oj to już będzie dobrze 🙂 Tylko się cieszyc. Zdrówka Wam życzę kolejny raz 😘


Dziękuje Kornelka 🙂 🙂 🙂 🙂 Musi byc dobrze. 🙂 Nie ma innej opcji 😁

Aniołku gratuluję naturalnego karmienia i przespanych nocek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
Kornelka tak mówią ze jak dzidziuś jest spokojny w brzuszku to potem dokazuje, a jak sie wierci to później jest spokojny 🙂 Ja byłam strasznym kopaczem a potem takie ułożone dziecko, a moja siostra była tak spokojna ze moja mama co dwa dni jezdziła do lekarza zeby sprawdzic czy z nia wszystko ok, a potem taki szogun z niej był, także wszystko do nadrobienia hihi.


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
szogun, ładne porównanie 🤪 🤪 🤪 🤪 masz oklaska 🤪 🤪
W czwartek mąż powiedział, że będziemy małego wyjca mieli i że będzie mu pysia wąchał a tu jeszcze szogun 🤪 🤪 🤪 Do łez mnie to rozbawiło, fajne określenie 😁 Powiem mojemu, że teraz jest spokojny ale potem to z Rysia szogun będzie 😁
Dzięki dziewczyny, na doła pomaga kontakt z Wami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku ja również się cieszę że masz przespane nocki, bo już najgorsza opcja to własnie taka co napisałas w dzien spi a w nocy buszuje,
Ann wiesz ja sie tym doświadczeniem z mojej rodziny pocieszam, bo mój synuś ostatnio zachowuje sie jakby mu sie uaktywnił gen ADHD i martwie sie ze bedzie taki szalony od urodzenia, a najbardziej martwi mnie to ze sie uaktywnia w nocy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
milium napisał(a):
Kornelka tak mówią ze jak dzidziuś jest spokojny w brzuszku to potem dokazuje, a jak sie wierci to później jest spokojny 🙂 Ja byłam strasznym kopaczem a potem takie ułożone dziecko, a moja siostra była tak spokojna ze moja mama co dwa dni jezdziła do lekarza zeby sprawdzic czy z nia wszystko ok, a potem taki szogun z niej był, także wszystko do nadrobienia hihi.


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
szogun, ładne porównanie 🤪 🤪 🤪 🤪 masz oklaska 🤪 🤪
W czwartek mąż powiedział, że będziemy małego wyjca mieli i że będzie mu pysia wąchał a tu jeszcze szogun 🤪 🤪 🤪 Do łez mnie to rozbawiło, fajne określenie 😁 Powiem mojemu, że teraz jest spokojny ale potem to z Rysia szogun będzie 😁
Dzięki dziewczyny, na doła pomaga kontakt z Wami 😘

Cieszę sie, że Ci poprawiłam humorek 🤪buziaczek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
AsiulkaZG83 usmialam sie z tej rzepki 😁 😁 😁 😁 ja nie wiem czy to juz...i tak mysle ze 3 dni caly czas lezalam bo w szpitalu nie pozwalali chodzic a jak tylko wrocilam do domu to ze dwie godziny sprzatalam, pralam, do sklepu pojechalam i moze od tego te bole sie naslily...ale sie nie ,artwie co ma byc to bedzie...cora wazy juz przyzwoicie ( jak to lekarz okreslil) porod mnie nie ominie wiec teraz czekam...i w sumie to chcialabym zeby nagle mnie zlapalo 🙃 🙃

a no pewnie niech sie dzieje wola Boza ! 🤪 🤪Aby w zdrowku i Mamuni i Coruni,tegoz Ci z calego serca zycze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniq co do brzusia to ja mam rozstęp przy pępku i tylko ten jeden póki co pozostaje bez zmian.
Co do ruchliwości to ja mam poczucie że moja mała rusza się cały czas, jak w nocy się obudze to się rusza, rano 15 min po przebudzeniu też, teraz też wariuje i ma czkawkę, jak śpi to tak max pół godzinki więc jak nie wiem co to będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Słoneczka!
Kornelka ma rację że kontakt z Wami to podtrzymanie na duchu i poprawa nastroju zapewniona!!!!!! Dlatego dziś zajrzałam z rana bo mantrę Fogi od godziny powtarzam. Pustaki pustaki pustaki 😉 Kocham mojego Skarba, ale czasem totalnie mnie dobija. Wrócił koło 2 z pracy (obskoczył dwa wieczory panieńskie 😉) Ponieważ ja nie mogłam spać zasnęłam może 20 minut wcześniej. Zosieńka obudziła nas koło 9 😉 Wiedziałam że nie ma masła wędlinki i jakaś śniadaniowa pustka. Pomyślałam że pójdę do sklepu. Ja wychodzę a mój mąż kupiłabyś to i to i tamto... Stwierdziłam że pójdę dalej do sklepu i kupię mężowi coś na co miał ochotę. Ale sama też miałam zachciankę i wzięłam kawałek arbuza. W drodzę powrotnej zrobiło mi się duszno i zadzwoniłam by ktoś po mnie wyszedł. No to wyszedł mój mąz jak już w bramę wchodziłam i wyjechał na mnie że latam po marketach, że bzdury kupuję. Tak mnie wkurzył że usiadłam na półpiętrze i się popłakałam bo mnie bóle w pachwinach złapały!!!!!! Wszystko skwitował tym że się o mnie denerwuje więc mu powiedziałam że chciałam zrobić mu przyjemność i że jak się boi to mógł sam iść!!!!!!!!!!!!!! O! to się wyżaliłam;(
Któraś pytała o podłogę w mojej kuchni... Przestałam marzyć 😉 Ostatnio nogi moczyłam bo mi drzazga albo jakieś inne świństwo się wbiło ;( Jednak mój mąż obiecał że zrobi tą podłogę zanim się Mała urodzi, no może zanim wrócimy do domku 😉 (poprawił się po chwili)

aniołku strasznie się cieszę że z Oliwką OK i że zaczyna ciągnąć cyca!!! To fantastyczna wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aaaaa Kornelka Ty już nie wymyślaj i nie kombinuj jakby się bardziej umartwić!!!

Miłego Dnia!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do bóli, to ostatnio też cała mariola i jej okolica mnie bolały i czasem miałam kłucia, ale od wczoraj to ja mogę góry przenosić. Mam mega dużo energii i mniej problemów z przekręcaniem się w łóżku i nawet w nocy plecy mnie nie bolą 🤪
Co do brzucha to rozstępów brak- mam tylko parę przebarwień no i czasem robi się czerwony i nogi też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! !!!

Ja też mam dziś lenia.. nie mówię już o małej, bo ona od dwóch dni jakoś mało aktywna, ale staram się nie panikować.. od czasu do czasu da o sobie znać i tyle...
Pogoda też mnie nie rozpieszcza, leje, jest szaro i buro 🤢 🤢 🤢

Kurcze.. wiem, że jeszcze za wcześnie, ale chciałabym już być na finiszuu a najlepiej, by było już po wszystkim... coraz ciężej mi cokolwiek zrobić... ech......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zjadłam i znów mi do głowy coś przyszło........
Dziewczyny jak dziecko się rodzi to buzką do góry czy w dół?
Może to mi rozjaśni ułożenie babla.
Ja cwiczę leżenie odłogiem ale niedługo mąż wróci to zniknę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka moje Maleństwo też mniej ruchliwe, ale ja tłumaczę sobie w ten sposób,że ja niska jestem, a ona dość duża bo tak lekarz coś dwie ostatnie wizyty napominał i w związku z tym moja Nadia ma mniej miejsca niż u wyższych mam dzidziusie...
A co do ruchliwości to też słyszałam,że jak małe są w brzuchu spokojne to potem rozrabiają, a jak w brzuchu rozrabiają to potem spokojne, więc zaczyna się obawiać, bo ja podobno pieron byłam nie z tej ziemi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia...... ech szkoda gadać o tych chłopach 🤢 Mam nadzieję, że tę podłogę jednak skończy przed narodzinami malutkiej..... w sumie oni na wszystko mają czas.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...