Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malstep napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
mi też się wydaje, że tydzień to nie różnica, ale chwila stresu była 😞
A w przyszłym tyg czeka mnie glukoza 75 mg 🤢

ja dziś miałam 75mg i nie było tak źle 🙂 🙂dałam radę,ale piłam szybko ,ciurkiem,żeby za bardzo smaku nie czuć 😁 i 3 razy krew mi ciągneli 🥴


no mnie też będą 3 razy kłuć przed, po godzinie i po 2 godz:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mamuśki też zmykam pod prysznic i lulu 😜
a chciałam się pochwalić 2 dzień nie będę miała zaległości do pracy mogę iść 30 min poźniej więc się wyśpię 😎
SŁODKICH SNÓW 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór 😘 🙂 🙂
Dziś się troszkę w końcu opaliłam i nie wyglądam już jak "córka piekarza" jak to Jo-aneczka napisała 😁

Co do teściowej to dziś zauważyłam, że moja przyszła teściowa ma zaznaczone wszytskie koje wizyty u lekarza 😁 😁 A i niby się nie wtrąca, jak to śmie twierdzić, aczkolwiek w praktyce ta rzecz wygląda zupełnie inaczej 🙃 🙃

Aaa i pisałyście coś o tym USG, babcia mojego Kuby się mnie pytała ile razy miałam USG robione, to powiedziałam, że 5. A strasznie zdziwiona była, bo niby to działa jak Rendgen, za to moja mama twierdzi, że in więcej tym lepiej, że trzeba podglądać czy wszystko ok. Popieram Jej zdanie. 😜
pOxia U mnie ok, żyję jeszcze hehe, nie martw się 😘 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dziewuszki,pewnie większośc juz z was spi.U nas była burza i padało,dobrze że mąż juz był w domu,bo ja nie cierpie burz.
Pisałyście o wagach maluszków,ja w 20 tyg 6 dniu maluch wazych 530 g,a na ostatnim badaniu czyli trzy tygodnie temu babelek ważył 780g,za kilka dni mam wizyte to zoabaczymy czy duzo urósł.
moniczek mam nadzieję,że jutro ci sie humorek poprawi
marta-lion co z ta kiecką??
diviana ale miałas dzień pełen wrażeń.
A mój maluch kopie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam spać, chyba słonce mnie dziś wymęczyło, bo jakoś szybko zmęczona się dziś czuję.. 😠 😠
Dobrej nocki dziewczyny 😘 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek trzymaj się 🙂 Jutro będzie lepiej 🙂
Marta a co się stało z sukienką?

Ja uciekam, rano wiozę małą do przedszkola i od razu pójdę do lekarza. Z godzinkę poczekam ale do domu mi się nie opłaca wracać. Wizytę mam na 9.10

DOBRANOC BRZUSIE Śpijcie dobrze
mi się mała coś rozpychać zaczęła 🤢 kopniaczki lubię ale tego rozpychania to już nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Dopadł nas jakis wirus i mamy się wygrzewać 😞 😞 😞 😞 😞
Nie dość że kiepskie samopoczucie to jeszcze sama w domku a zapowiadali burze. 🤨 🤨 🤨 🤨
kurcze ja się panicznie boje burzy tak samo jak pjaków 😞 😞 😞 😞 jejku niech juz bedzie jutro 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki!!!

Ja już w robocie 😞 U nas pogoda tak się popsuła, że szkoda gadać. Od rana leje deszcz i ciepełko uciekło gdzieś. Musiałam ubrać wiosenne buciory a z tym jest kiepsko bo mam pięty poobcierane i strasznie bolą jak chodzę. Krok mam jak sierotka marysia. hihiih
Do zobaczenia po 12. Buziaki dla Was.

Ps. Marta co tam się stało z sukienką??? Napisz mi sms.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
Foga jeśli chodzi o no-spę to możesz wziąć, mi lekarz mówił, że jakby mnie bolało to mam brać i zdarzyło mi się kilka razy, a wiem też że niektóre dziewczyny brały przez dłuższy czas codziennie bo to rozkurczowe jest.
Marta-lion co z tą sukienką? Jak chcesz to ja Ci jakąś pożyczę, co prawda wyższa i tęższa jestem ale właśnie w ten sposób moje sukienki sprzed ciąży teraz mogą być na Ciebie jak ulał 🤪 Nie martw się niczym i tak będziesz wyglądać najlepiej 😎
Monika mam nadzieję ze humorek dziś lepszy
Inez śliczny twój brzuszek w awatarze, naprawdę uroczy 😆

A mi wczoraj stażystka powiedziała że jestem żwawą ciążóweczką bo szła za mną po schodach i mówiła że zawsze myślała że ciążówki to się tak toczą ha ha ha 😁 uśmiałam się i powiedziałam że na toczenie to też czas przyjdzie 😜
Ja dziś mam na 9.30 do pracy, pogoda u nas deszczowa ale przynajmniej nie tak gorąco bo już miałam troszkę dość tych upałów, ja dziś rozstrzygam konkurs w pracy kulinarny, a przyszło dużo zgłoszeń, najlepsze były te gdzie widać było że to mamy pisały a nie dzieci i na przykład odpowiedź niby dziecka dlaczego twoja potrawa poprawia humor: "bo się cieszysz gdy widzisz gdy twoja pociecha ze smakiem pałaszuje te jedzonko" - z pewnością tak by dziecko napisało 🤢
Ale co niektórzy dania naprawdę ciekawe powymyślali, tylko jak na te prace patrzę to mi się jeść chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzusie[color=red][/color]
Cos dzisiaj spac nie moge,najpierw glupie sny a od 6 synuś zrobil sobie boisko w brzusiu mamusi 😜
Zrobilam sobie kawusie i znowu do sprzatanka,pokoik juz prawie skonczony. Probowalam namowic m zebysmy zamowili juz lozeczko i nic z tego.Tylko "za wczesnie,po porodzie",a przeciez z dzidziusiem wszystko dobrze 🙂 i tylko tego lozeczka brakuje(oczywiscie oprocz głównej postaci 😁)
Brr..zimno dzisiaj a wczoraj tak ladnie bylo 😞
kolorowych snow dla brzuszkow ktore jeszcze spia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
u mnie dziś strasznie wieje 🤢 a ja stanowczo wolę słoneczko szczególnie że na weekend wybieram się do Turawy 😎
ostatnio jak rano wstaję to mnie strasznie plecy bolą nie wiem czy to wina łóżka czy może to naturalny objaw powiększającego się brzucha. Poprostu masakra 🤢 Któraś z was też tak mam?

miłego dzionka mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...