Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny 🙂 Ja dzisiaj też miałam wizytę lekarską. Co prawda usg gin mi nie robił ale wiem przynajmniej, że szyjka jest zamknięta i daleko. Co do wyników to miałam tylko badanie moczu no i jak zwykle jest ten nieszczęsny cukier 1000 jednostek ale innych paskudztw nie mam więc jest ok. Aaa i pobrał mi wymaz na tego paciorkowca. Bo następna wizyta dopiero 15 lipca i nie był pewny czy do tego momentu się nie rozpakuje. Więc dlatego już mi zrobił. 🙂 🤪 🤪
Czytam, że u reszty dziewczyn też wizyty pozytywnie i same dobre wieści 🙂
Paninka nie martw się kochana na pewno będzie dobrze. Nie takie rzeczy przezwyciężałyśmy.
Ja myślę, że te krostki to wyskoczyły Ci bo podświadomie je sobie sprowadziłaś. Czasami organizm tak reaguje. heheheh a może faktycznie to potówki, wiesz teraz tak gorąco a my cieżaróweczki jesteśmy bardziej podatne na przegrzewanie organizmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magdalena super że wszystko ok, a jak to jest z tymi wizytami, pod koniec ciąży są co 2 tyg? czy nie we wszystkich przypadkach?

daniela biedactwo ten twój małż, można mówić o szczęściu w nieszczęściu (że nie przeciął sobie tych ścięgien) na pewno wszystko się niebawem zagoi

ja z moim brzusiem idziemy już nyny
dziś mam taki leniwy dzionek, za to jutro od rana wybywam na miasto 🙂

[color=purple]DOBRANOC [/b[/color]][color=purple][/color] 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):

Paninka nie martw się kochana na pewno będzie dobrze. Nie takie rzeczy przezwyciężałyśmy.
Ja myślę, że te krostki to wyskoczyły Ci bo podświadomie je sobie sprowadziłaś. Czasami organizm tak reaguje. heheheh a może faktycznie to potówki, wiesz teraz tak gorąco a my cieżaróweczki jesteśmy bardziej podatne na przegrzewanie organizmu.


no mam nadzieje ze tak się zasugerowałam ze przez to one sie pojawily... bo odkad wrocilam od lekarza to juz zadnej nowej nie mam 😁 i wierze ze tak juz zostanie...
jakbym juz nie zajrzała to spokojnej nocki zycze i kolorowych snow 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela kurcze to faktycznie nie ciekawie, no ale dobrze że to tylko przecięta skóra.
Ja też przeżyłam chwile grozy na początku ciąży jak dowiedziałam się, że mój małż miał wypadek w pracy. On pracuje na produkcji przy maszynach między innymi takimi które pod dużym ciśnieniem zgrzewają worki foliowe. I na jego nieszczęście taka maszyna się popsuła i zamiast się zatrzymać przycisnęła mu dłoń i co najgorsze pod dużym ciśnieniem mu ją zgniatała. I gdyby nie kolega, który stał nie daleko i wyłączył ją z prądu to mój małżonek był by kaleką 😞 ehhhh
O mało zawału nie dostałam jak do mnie zadzwonił ze szpitala. Ale skończyło się tylko na mocnym stłuczeniu palców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No madzia jak to mówią "nie znasz dnia ani godziny..." kurde chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe 😞

Ja już uciekam. Trzymajcie się dziewczyny i śpijcie dobrze

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytam Was namiętnie cały dzionek...
Paninka mam nadzieję,że ta pierniczona ospa nie wyjdzie.
Diviana Twoje maleństwo waży tyle co moje 🙂 a między nami jest tylko dzień różnicy i mój lekarz powiedział,że duży bobasek 🙂
Magdalena szkoda,że ten cukier tam się pojawia...Hmmmm niby nic się nie dzieje, ale rozumiem,że możesz się trozkę obawiać...
Co do wózeczka ja zamawiam też Jedo Fyn 4 DS tylko fioletowiutki 😉a polecałabym zaufać doświadczonym mamusiom i wziąść ciemniejszy...
Daniela srasznie mi przykro z powodu tego wypadku męża....

U mnie dziewczyny jak zwykle nie może też być do końca różowo, to nie u mnie w ciąży,żeby wszystko grało od A do Z, niestety...
Wyniki niestety nie wyszły dobre 😞 Znów ten stan zapalny i podwyższone leukocyty 😞
Lekarz tym razem zlecił kolejny raz wymaz na posiew i mocz na posiew, niedaje antybiotyków na razie bo mówi,że musimy wiedzieć czy taka moja uroda, czy mam jakąś bakterie w moczu, jak coś wyjdzie to będzie wiadomo jak to leczyć...Na wyniki posiewów jednego czeka się tydzień, a drugiego 2...Nie wiem w związku z tym ile tu pozostanę 😞 Na razie nic nie mówią 😞
Poza tym odstawili mi duphastion i zostwail tylko fenoterol, żelazo i witaminki.
Dziś też dostałam pierwszą turę zastrzyków na rozwój płucek dzidziusia na wszelki wypadek, gdyby małe spieszyła się za wcześnie...Zastrzyków ma być 4 i podawane są co 12 godzin.

Z pozytywnych doświadczeń tego pobytu jest to,że na sali leżą z nami dwie świeże mamusiez 1 dniowymi maluszkami 🙂 🙂
Dokładnie mogę obserwować jak się pielęgnuje w szpitalu takie maleństwo, jak pielęgniarki myjją pomagają karmić, przewijać i w ogóle wszystko. Nawet jak koleżanka chodzi pod prysznic i do WC to opiekuję się jej jednodniowym szkrabem 🙂 Matko na początku strasznie nie wiedziałam jak na płacz zareagować i w ogóle, ale okazało się,że nawet nie wiedziałam jak i skąd ale umiałam uciszyć szkraba, uspokoić jak mamuśka poszłą na spotkanie ze swoją rodzinką wiem kiedy głodny, a kiedy kupa, i kiedy gorąco 😮 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Troszkę przeraziłam się tylko kikutem pępuszkai ogólnie chyba teraz jakoś do mnie dotarło co mnie czeka, oj zaczęłąm się bać i myśleć coraz częściej o porodzie i o tym czy sobie poradzę i w ogóle................
A tak nawiązując do moich obaw martwią mnie te ciągłe złe wyniki 😞 Nie chce sobie wkręcać, ale kurcze mam nadzieję,że one nie zaszkodzą mojemu maleństwu 🤔 🤔 🤔 🤨
DOBRANOC MAMUSIE 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patusia nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. Nic nie będzie twojemu dzidziusiowi 😉
A doświadczenia to ci zazdroszczę, bo kurcze sama jestem przerażona jak to będzie przez te pierwsze tygodnie za nim oswoję się z nowa sytuacją 🥴
Daniela to nieźle musiała się zestresować sytuacja z mężem ale ważne że ścięgien nie przeciął 🙂 A remontem się nie przejmuj, będzie lekkie opóźnienie i tyle 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie odwiedziła siostra,i troszke popolotkowałysmy i tak mi zleciało popołudnie.Jutro wybieram sie do dentysty.Musze zobaczyc jaki stan tych moich zabków.Mąz wziął na jutro i piatek urlop,wiec troszke czasu spedzimy razem.
Diviana i magdalena super wieści
Paninka trzymaj sie kochana,mam nadzieje że to nie bedzie zadana głupia ospa tylko uczulenie.
Daniela ty tez sie trzymaj,dobrze,że tak to sie skończyło.Najwazniejsze ,że z mężem ok,a remont najwyzej poczeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja jestem, tylko siedzę cichutko.
Pati, fajnie, że nabędziesz doświadczeń z maluszkami, hmmm... widzisz, pobyt w szpitalu ma też swoje plusy.
A pozostałym mamciom też radzę się nie martwić - przez pierwszy tydzień będzie do was przychodzić położna to wszystkiego was nauczy: kąpać, pielęgnować pępuszek, zakładać body przez głowę, przewracać fachowo dzidziusia na brzuszek itp. itd 😉
Buziole i dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela- ważne, że mężowi nic poważnego się nie stało.
Co do wózka to ja zamówiłam fiolet i już nie mogę się doczekać aż do mnie dotrze
Ja dziś miałam kolejne zajęcia w szkole rodzenia- położna omawiała cały przebieg porodu- jak się tak tego słucha to jakoś przestaje mi się spieszy hehe. A najlepiej to chciała bym mieć to wszystko za sobą. To ja uciekam do męża trenować oddech 😉
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joli i Divianie dziękuję za spotkanie 😉 Miło było zjeść lody w tak doborowym podwójnie-babskim gronie 😉 Wypatrzyłyście coś jeszcze później? Jola, knedle się udały i jeszcze zostały na jutro więc jakby co to wpadaj do mnie na knedle 😉 Diviana dziękuję za niespodziankę 😉 Dziewczyny te frytki dalej mi pachną, chyba jutro się skuszę 😉
agusiakowalczyk czekamy aż podasz kolejny termin spotkania! Wtedy nie zapomnę o aparacie i będą fotki 😉
Daniela mieliście sporo szczęścia w tym wszystkim ale grunt to opanować nerwy! Oby twój mąż szybko doszedł do siebie! Z drugiej strony pomyślałam, że skoro on zwolnił to i Ty zwolnisz a Tobie to akurat posłuży!!!

DOBRANOC BRZUSZKI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie 🙂

Kubuś dzisiaj o 6 zrobił pobudkę 🙂 Chodź ostatnie dni spał do 7-8. Ale ja i tak jestem wyspana. I tak dłużej bym nie wyleżała bo już wszystkie boki mnie bolały heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂 🙂
Ja też już na nogach od 6, jakoś się obudziłam i nie umiałam spać 🥴 Czuję się nie wyspana, ale wypije kawkę i myślę, że będzie okey, bynajmniej ostatnio mi pomaga ta kawa 😉 🙂

Ja na 9 mam dziś do lekarza, zobaczymy co się tam dzieje 🙂 Od przed wczoraj jakoś brzuch mi twardnieje, nie wiem czemu 🤔 🤔 Ale robi się twardy, jak skała 🥴 Wkurza mnie to 😁 🙂

Wczoraj zrobiłam kolejne zakupy 🙂 Już takie pierdółki zostały, ale i tak mnie radość ogarnia, jak to wszystko znoszę do domu 😁 A i u mnie jest taki sklep PEPCO kupiłam tam wczoraj body z dł. rękawem za 6zł. a gatunkowo super i super dużo wzorów do wyboru. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...