Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jo-aneczka napisał(a):

Moim zdaniem niedobór pokarmu to mit - laktację można zwiększyć używając laktatora


hmmm...
Znam Mamuśki, które baaardzo chciały karmić a się nie udało...
Może to kwestia jakiejś blokady psychicznej, niewiedzy, nie wiem.
Mówią, że mleko jest w głowie a nie w piersiach 🙂-coś w tym jest na pewno,
sam laktator moim zdaniem nie pomoże.

Ja mam nadzieję na długie karmienie 🙂
Choć u mojej mamy też łatwo nie było, ale to były inne czasy, inna opieka w szpitali itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka napisał(a):


a ja mam juz zlozona szafe, ubranka kosmetyki i itp. poukladane pieknie...mialo byc jeszcze lozeczko zlozone ale tesc sruby gdzies schowal 🙃 🙃 i jak jutro wroci z pracy to poszuka 😁


Suuper-napracowałaś się 🙂
Ja wciąż w lesie w tych kwestiach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Paninka napisał(a):


a ja mam juz zlozona szafe, ubranka kosmetyki i itp. poukladane pieknie...mialo byc jeszcze lozeczko zlozone ale tesc sruby gdzies schowal 🙃 🙃 i jak jutro wroci z pracy to poszuka 😁


No to pięknie 🙂
Ja wciąż w lesie w tych kwestiach.


Mapa - nie martw się, ja jeszcze też 🙂
Na razie mam złożone.................. turystyczne łóżeczko, które służy za przechowalnię rzeczy dla małej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ja już prawie wszystko mam zgromadzone,
zostały mi kosmetyki dla Dzidka, termometr, wypad do apteki i jakieś drobnostki 🙂
Tylko jakoś pranie i prasowanie mi nie idzie ☺️
I łóżeczko w piwnicy...
Torba też niespakowana...choć wczoraj nawet wodę mineralną specjalnie zakupiłam 🤪
Trzeba się zmobilizować 🙂


A strój na obronę z opisu tez mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki. Wrocilam z dzialki i nadal w dwupaczku 🙂 chodzilam sobie, kucalam siedzialam az mi nogi spuchly jak balony i tak zaczelo mnie na dole bolec ze musialam sie polozyc bo nie szlo wytrzymac. Ale od poranku nie dostalam zadnego skurczu przepowiadajacego.
Mowilam.ze lista sie pomiesza na 100% i tak pewnie bedzie. Mam nadzieje ze jak juz sie zacznie to wszystkie dzieciacki beda mieszac ale beda donoszone.
agnieszka trzymam kciuki. To jeszcze nie pora,jeszcze troszeczke niech malenstwo siedzi chociaz do 36.
Cos niecierpliwe te sierpniowe dzieci sa. Jestem wykonczona i musze sie z godzine przespac chociaz,jutro ostatni dzien pieknej pogody i znowu na dzialke... Maz juz dzis z malym gadal ze chcemy go zobaczyc ale wiktorek zasnal sobie. Pewnie zmeczony jak mama po dzialce. Oczy mi sie zamykaja. Jakbym nie wrocila to juz mowie dobranoc 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa, ja kosmetyków też jeszcze nie mam.... a torby nie pakuję jeszcze, bo w poniedziałek na SR mają powiedzieć, co w ogóle mamy w niej mieć. Wiem, że dla dziecka nic... tylko ubranka na wyjście, dla siebie podkładów też nie, bo szpital daje swoje... resztę się dowiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno wróciłam z budowy-mąż jeszcze został. Obudowuje wannę i maluje przedpokój. Sufit u Gabi prawie skończony. Prace na nowo ruszyły 🙂
Jeszcze chwilkę pobuszuję w necie i uciekam poleżeć bo z laptopem na kolanach mało wygodnie 🤢
Siehankowa zdjęcie bombowe 🙂

DOBRANOC BRZUCHOLKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Mamusie 🙂
Patusia leżymy, skurcze przeszły całkowicie tylko taki dziwny ból został, ale miejmy nadzieję, że to nic złego 🙂
Za Agusię trzymamy kciuki, oby wytrzymała jak najdłużej 😉 Coś faktycznie te Nasze bobaski niecierpliwe 🥴
SPOKOJNEJ NOCKI 😉
DO JUTRA PA PA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, spokojnie na brzuszku dziś było, spokojnie.
5 minut i zaległości nadrobione. Pewnie dopiero w poniedziałek będzie ożywienie 😉
Ja też życzę wam wszystkim słodkich snów i spokojnej nocy.
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też się kładę, bo padam po rybkach 🙂 Dużo świeżego powietrza się dziś nałapałam, więc mam nadzieję, że ta noc nie będzie bezsenna.

SPOKOJNEJ NOCY MAMUSIE

Specjalnie dla Was-moje zdjęcie z dzisiaj Z GŁOWĄ 😜 Magda jeżeli jesteś jeszcze na chodzie to możesz wstawić zdjęcie na sierpnióweczki 😜 A w 34tc mam 112 cm w brzusiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa do nas wpadli znajomi z anglii...rok sie z kolezanka nie widzialam a ona milion slow na minute wyrzuca wiec samo skupienie sie zeby watku nie stracic wymaga duzo energii 🤪 🤪tak ze teraz padam ide pod prysznic i spac!!!

papapa spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY BRZUCHY 😎 😎 😎

Witam was dziś jak widzę pierwsza 🤪 🤪 🤪 i w całości hihi.
Czuję sie dziś wyjątkowo dobrze. Hmmm.... cisza przed burzą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Ja dziś padnięta i ledwo żywa. Po kinie spotkaliśmy znajomych no i jak to Kuba zaprosił ich na mieszkanie, więc posiedzieliśmy do 2. O 7 wstałam. Ech będę musiała odsypiać w dzień. 😮 😮

No nic na razie uciekam się ogarnąć. Miłego dnia 🙂 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Inez super fotka 🙂 i jaki ładny duży brzusio 🙂
U nas noc taka sobie nie wiem czemu ale ze 4 razy wybudzałam się na siusiu z pełnym pęcherzem a później mnie strasznie plecy i brzuch bolały chyba od nadmiaru tych siuśków 🤢 🤢 🤢
My dzisiaj wybywamy do rodzinki także zajrzę do Was pewnie wieczorem

Miłej Niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki

Drugi raz piszę bo coś kliknęłam i mi się usunęło 😮

Melduje,że występuje w dwupaku...Jesteśmy pod śniadanku, przed kawką...spóźnionych jak my zapraszamy 🙂

Czeka nas dzisiaj ciężki dzień. Teść robi niby imieniny i zaprosił osoby których nie cierpie ale nic mi do tego bo to nie moje świeto...Teściowa będzie miała kompana do docinek.... 😠 😠
Wcvzoraj już zaznaczyłam,że jak bede zmęczona to nikt na siłe mnie tam trzymać z nimi nie bedzie - pójde do altanki i sie zdrzemne..To teściowa na to,że dzieciaki wszedzie wejdą ( a tu ich dziś nie zabraknie) 🤨 Jak mówie że sie zamkne od środka to dała mi do zrozumienia,że tego nie zrobie.

Zaopatrzyłam się w plan B. Napisałam do taty jaka jest sytuacja i mam dac znać jak bede chciała jechać...Hihi 😁 😁 Posiedze tu co by nie było..po czym uciekam do rodziców.

Mam nadzieję,że u was niedziela będzie udana. Buziaki dla brzuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zapomniałabym 🙂

Inez nawet nie wiesz jaka przyjemność widziec Cię z głową. Hmm... I te krajobrazy 🙂

Mapa śniło mi sie dziś w nocy że urodziłaś 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...