Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniolek82 napisał(a):
Prawdopodobnie Niunia ma pęcherz zatkany, bo wogóle nie siusia. Jutro jeszcze o 10.15 mam wizyte i mam jeszcze raz patrzec na ten pęcherz jak nadal będzie pełny to jedziemy prosto na wałbrzych. Lekarz kazał na wizyte przyjechac od razu z torba do szpitala 😞 W Świdnicy potrzebowałam tylko pampersy chusteczki i ciuszki na wyjście a w wałbrzychu nie mam pojecia co miec ze soba dla oliwki. 😞

aniołek, lepiej, że wykryli to teraz ., niz pózniej... u mojej siostry córeczki (zreszta też Olivka) dopiero pare dni po urodzeniu zauwazyli, że coś jest nie tak z pęcherzem 😮 i wysłali je do Wałbrzycha... na szczęście Olivka ma już prawie roczek i wszystko jest ok 🙂
tak więc głowa do góry i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Czy na druku RMUA jak już płaci ZUS wszystkie te kwoty mają wynosić 0 zł?
Bo tak to dziko wygląda 🙃

u mnie co do kwoty jest wypełniona rubryka "podstawa wymiaru składki" - "zdrowotne" i tutaj jest kwota (chyba mojej wypłaty brutto)
oraz rubryka "kwota składki" - "zdrowotne" i tutaj też jest wpisana kwota...

ale o co w tym chodzi to nie wiem, bo sie nie znam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
HEJ MAMUSIE 🙂
Ja tak na chwilkę 😞 nadrobić raczej nie dam rady bo ciężko mi wysiedzieć przed kompem 😞
czy któraś pojechała się wypakowywać już?? 🙂


Nie, a przynajmniej nic o tym nie wiemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):

siehankowa a to jest za okres kiedy jeszcze pracowałaś?
Bo Tobie ZUS nie płaci,prawda?

RMUA brałam z pracy 15. lipca... a na L4 jestem od 27. czerwca... no mi ZUS nie płaci, tak więc to pewnie inaczej wszystko wygląda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):

RMUA brałam z pracy 15. lipca... a na L4 jestem od 27. czerwca... no mi ZUS nie płaci, tak więc to pewnie inaczej wszystko wygląda...


Dziękuje za info, to jeszcze czekam na dziewczyny, które już są dłużej na zwolnieniu
i którym płaci ZUS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mama mi dziś opowiadała, że koleżanka jej była na weselu z ciężarną 🙂 i każdy kto pytał co będzie to, że dziewczynka na 100% 🙂 a wiecie co się urodziło???? 🙂 🙂 🙂 🙂 CHŁOPCZYK 🙂
No nic zmykam pod chłodny prysznic bo upocona jestem nieziemsko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
Mama mi dziś opowiadała, że koleżanka jej była na weselu z ciężarną 🙂 i każdy kto pytał co będzie to, że dziewczynka na 100% 🙂 a wiecie co się urodziło???? 🙂 🙂 🙂 🙂 CHŁOPCZYK 🙂
No nic zmykam pod chłodny prysznic bo upocona jestem nieziemsko 😞

monik, mi od poczatku ciązy wszyscy mówili, że na 100% będzie dziewczynka 😜 tylko ja z moim M. upieraliśmy sie, że na pewno chłopczyk 😉 i będzie Ksawier 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa ja mialam odwrotnie...caly czas czulam ze to chlopczyk...wszyscy tez tak mowili a tu buleczka 😁 😁 😁 i juz nie dopuszczam innej mysli... 🙃

przez te Wasze odchodzace czopy 😉 teraz co chwile chodze i sprawdzam 🙃 🤪 🤪tez tak macie czy tylko mnie jaks obsesja zaczyna ogarniac 😁 😁 😁

Aniolek trzymam kciuki za Ciebie i Oliwke i tak jak dziewczyny pisza lepiej ze to wyszlo teraz 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja niedługo spadam do kina. Wiem, że dziwna to pora, ale tutaj seanse są raz dziennie więc dziękuję chociaż za to, że grają. Uprzedzam pytania na co idę 😜 Na ''Harrego Pottera''. Kocham te filmy miłością wieczną więc proszę się nie śmiać 😁

DOBREJ NOCY MAMUSIE

Mam nadzieję, że wysiedzę 2 godziny 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Dziewczynki. Mam nadzieję, że wszystko dobrze sie skończy. Ja cały czas trzymam kciuki żeby ta cewka odetkała jej się do jutrzejszej wizyty i zrobiła ładnie siusiu 😞 Oj to czekanie jest najgorsze 🥴
Martusia, jeszcze raz wielkie dzieki. Oklask dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki
Ja dopiero teraz mialam czas ,żeby do was zajrzeć i was doczytać 🙂Do jutra mam siostrzenicę mojego męża i tak jakos nam zszedł cały dzień.
magdalena i moniczek ale mnie pod ekscytowałyście tymi czopami,chyba poród zbliza sie wielkimi krokami.
aniolek trzymam kciuki za twoja dzidzię,zobaczysz wszystko bedzie dobrze.
siehankowa piekne zdjecie,wygladasz jak modelka 🙂
lydzia ja biorę amoksiklav,dwa razy dziennie
A co do samopoczucia,to do południa tez jakos tak dziwnie sie czułam.Nocke w miare przespałam,raz byłam tylko siusiu.
Jutro chce przygotować łózeczko dla maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek, właśnie przeczytałam o niedrożnym pęcherzu twojej Oliwki.
Eh, jakbyś miała mało problemów ze swoją szyjką, jeszcze musiało się przyplątać takie podejrzenie.
Ale tak jak piszą dziewczyny, dobrze że twój lekarz to zauważył to na usg, przynajmniej będzie wiadomo jak pomóc twojemu maluszkowi.
Trzymam mocno kciuki, żeby okazało się, że jednak wszystko jest w porządku, a nawet jeśli będziesz musiała pojechać do szpitala w Wałbrzychu to pamiętaj, że zajmą się tam wami najlepiej jak potrafią.
Głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniolek. Bedzie dobrze. Musi byc. Dobrze ze w razie czego malutka juz jest w takim wieku ciazowym ze nic sie nie stanie jakbys musiala urodzic teraz. Trzymam kciuki,moze zrobi to siusiu jeszcze.
Magda i moniczek gratuluje czopow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena śliczna fotka i gratuluję czopa 🤪 😁
Siehanokwa każde Twe zdjęcie bombowe 🙂 Szkoda że ta Natalia tak daleko ode mnie..... też bym się skusiła 😉
Aniołek powodzenia i nie dołuj się, wszystko się ułoży 🙂 😘
No nic czas się położyć, popatrzeć w tv i czekać na małża bo biedny dalej na tej budowie siedzi

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...