Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
Aaaa mapa gratuluję ukończenia 35 tygodnia ciąży 🙂


Dziękuję Madziu 😘
Jeszcze chwilę bym chciała pobyć w ciąży 😁
Jutro mam USG i ciekawa jestem ile ten nasz Syneczek waży 🙂

A Twój suwaczek to w ogóle wygląda imponująco 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry brzuszki
U nas nocka spokojna i tylko raz sie przebudziłam na siuśki 🙂
Widze,że wszystkie jeszcze w dwupaku.Myslałam,że madzia juz się nam rozpakowała 🙂
Co do czopu,to ja tez tak sobie myślę,ze moge go przeoczyć.
aniolek i foga powodzenia
A co do ogórków to ja daję łyzkę soli na litr wody i dla mnie jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jeśli na stronie szpitala mam napisane że dla dziecka mam wziąć:
Rzeczy dla dziecka

1. 1 opakowanie pampersów,

2. 3 pieluchy tetrowe

3. 3 bawełniane koszulki

4. 2 bawełniane cienkie czapeczki

5. 3 pajacyki ( śpiochy z rękawkami i nogawkami ) lub 3 kaftaniki i 3 pary śpiochów

6. skarpetki

7. ręcznik kąpielowy

8. kocyk lub rożek

To czy te koszulki to zwykłe koszulki z krótkim rękawkiem i czy zamiast nich mogę wziąć bodziaki na krótki rękaw czy jednak powinnam te koszulki jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Dziewczyny, jeśli na stronie szpitala mam napisane że dla dziecka mam wziąć:
Rzeczy dla dziecka

1. 1 opakowanie pampersów,

2. 3 pieluchy tetrowe

3. 3 bawełniane koszulki

4. 2 bawełniane cienkie czapeczki

5. 3 pajacyki ( śpiochy z rękawkami i nogawkami ) lub 3 kaftaniki i 3 pary śpiochów

6. skarpetki

7. ręcznik kąpielowy

8. kocyk lub rożek

To czy te koszulki to zwykłe koszulki z krótkim rękawkiem i czy zamiast nich mogę wziąć bodziaki na krótki rękaw czy jednak powinnam te koszulki jak myślicie?


Wiesz ja myślę, że nie ma co kombinować i weź te 3 szt. koszulek.
np. takie :
http://allegro.pl/62-koszulka-niemowleca-4-kolorow-producent-polski-i1708134519.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mysle ze jak napisali koszulki to lepiej nie kombinowac...ja mam z 10 szt takich z dlugim rekawkiem kopertowych wiazanych na brzuszku i ramionku...moze to o takie chodzi 🤨

a my juz zupke na obiad wstawilysmy. dzisiaj kalafiorowo-brokulowo-fasolkowa 😜 😜 😜

a teraz na drugie sniadanko twarozek ze szczypiorkiem rzodkiewka i porem 😜 😜 mam tylko nadzieje ze nie skonczy sie to mega zgaga 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki madalena, ja mam i z krótkim i z długim rękawkiem koszulki tylko właśnie nie takie całe zapinane i sie zastanawiałam czy dam rade ubrać 🥴 choć w szpitalu to mi pewnie położne pomogą, a w domu póki się nie wprawie to będzie w prostszej garderobie chodzić 🙂 a nie chciałabym już ciuszków kupować bo moja mama szaleje i tyle ich kupiła że mi sie już w komodzie nie mieszczą, więc bez sensu wydawać pieniądze na kolejne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
Tak troszkę poczytałam Was i widzę, że lada chwila będą kolejne sierpniowe dzieci na świecie 🙂
Madziu i moniczek ja Wam życze zdrowych i ślicznych maluszków i szybkiego porodu tj niedługiego porodu 🙂
Ja wczoraj wróciłam po 24, było 1,5 godziny opóżnienia więc do gabinetu weszłam przed 23.
Paciorkowca nie posiadam 🙂
Szyjka trzyma i nie zamierza puszczac 🙂
Maluszek waży 3425 i też na tyle obstawiałam, więc się nie pomyliłam 🙂
Lekarz powiedział, że to na pawdę duży chłopak i pytał jak duże dzieci w rodzinie się rodziły bo mój ma szanse na 4 kg albo i więcej 🙂 No o tym to ja od początku ciąży wiedziałam. że duży będzie 🙂
Kolejna wizyta za 2 tyg 🙂
Nie doczytałam czy któraś miała wizytę bądz ma, więc przepraszam jeśli kogoś pominęłam, ale zawsze życzę każdej powodzenia i miłego podglądania maluszków.
Mamusiom które leżec muszą życzę wytrwałości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Kornelka chyba Cię myślami ściągnęłam bo właśnie byłam na sierpnióweczkach i zastanawiałam się co tam u Ciebie 🙂

Ps. gratulacje z okazji skończenia 37 tygodnia ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
siehankowa Twoje piękne zdjęcie dodane do galerii na sierpnióweczkach 🙂
Cud , Mód i Orzeszki hihihih 🙂


widzialam i potwierdzam!!! mamuska pierwsza klasa 🤪 🤪 🤪

Kornelka ogromne gratulacje, a tak sie balas ze nie donosisz maluszka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos doczlapalam sie do komputera ☺️ Bylam wczoraj u lekarza,troche mnie uspokoil.Te bole sa od tego ze maluszek naciska mi na jakis nerw i jesli nie zmieni pozycji bede to miala do porodu. MAM CALY CZAS LEZEC 😞 bo sie nabawie jeszcze czegos gorszego. szyjka w porzadku,nie mam rozwarcia. 34tc i wazy 2438kg.Lekarz stwierdzil ze jesli do tego czasu nie urodze 😮 to nastepna wizyta za 3 tygodnie. A wtedy juz bedzie ciaza donoszona. O i jeszcze KTG mam zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jadę z małym kociakiem na szczepienie 🙂 a po drodze wstapie do baru i kupie pierogi ruskie, bo na 2 osoby to nie chce mi się robić 😜 a mamy sprawdzony taki "stary mleczny bar" 😁 i jedzenie jest nie dosc że naprawde tanie, to smakuje jak domowe 🙂
a pozniej na nowe mieszkanko, poukładac rzeczy małego, bo wczoraj wszystko poprzewozilismy i dziś muszę z pudełek do szafy poprzekladać 🙂 i przeprowadzka do konca tygodnia na 100% bedzie zakończona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana moj to sie bardzo rozleniwil. Czuje najczesciej ze sie przeciaga. A czkawke to prawie codziennie ma,az mi go szkoda ☺️ no nic lece na lozeczko,trzymajcie sie kochane brzuszki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny 😘
Paninka teraz dla odmiany to się zastanawiam czy ciąża przenoszona nie bedzie 🙂
Justyna trzymaj się i nie martw, Wierzę , że wytrzymasz i wszystko będzie dobrze.
Mnie wczoraj bolało z prawej strony brzucha ale po południu przeszło i zapomniałam o tym powiedziec lekarzowi a dziś znów to samo. Ani chodzic ani leżec, już się popłakałam. Nie wiem co to za ból, jakby jajnik bolał, czyli główką mały jakby go uciskał. Tylko czy to możliwe?????
siehankowa gratuluję przeprowadzki 🙂
I jeszcze odnośnie avatarków................... jeden piękniejszy od drugiego................... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka, Justyna gratuluję zdrowych Bobasków 🙂

Kornelka a dlaczego Ciebie tak straszyli porodem w czerwcu skoro szyjka trzyma porządnie?

Lydziaa dobrze, że dziś już ok 🙂

Diviana czkawka po czekoladzie-książkowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...