Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

lydziaa84 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
... "ja taka beznadziejna a taki super facet mi się trafił" i trzymają się go kurczowo 😞 Ja takie związki nazywam toksycznymi. Kopnąć w tyłek takiego gościa!!!
Hehe wróżka to mówi 😁 😁 😁


A jak to mówią wróżka prawdę Ci powie 😉 No może nie w przypadku marty-lion 😁
No i w moim przypadku czasem ma dobre przepowiednie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
... Mam pyatnie do was,bo od wczoraj mysle.Jak byłam na tym USG 4d,to mały miał badany fałd karkowy i wyszedł 2,45 mmm,czy myślicie że jest ok??
A w którym to było tygodniu ciąży ?


w niedzielę miałam koniec 21 tygodnia,a w poniedziełek mi sie zaczął 22 tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
... Mam pyatnie do was,bo od wczoraj mysle.Jak byłam na tym USG 4d,to mały miał badany fałd karkowy i wyszedł 2,45 mmm,czy myślicie że jest ok??
A w którym to było tygodniu ciąży ?


w niedzielę miałam koniec 21 tygodnia,a w poniedziełek mi sie zaczął 22 tydzień
Norma do 22 tygodnia ciąży wynosi 6mm.
Ale 2,45mm to jest nawet poniżej normy sprzed 13 tygodnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati ja pytam, bo mam trochę więcej upławów, nie są wyglądające niepokojąco, ale jest ich moim zdaniem za dużo. No i odczuwam swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych. Wizytę ma w następny czwartek. Kupiłam sobie Lacibios Femina, wiem, ze to nie lek, ale nie zaszkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Eleeza napisał(a):
... "ja taka beznadziejna a taki super facet mi się trafił" i trzymają się go kurczowo 😞 Ja takie związki nazywam toksycznymi. Kopnąć w tyłek takiego gościa!!!
Hehe wróżka to mówi 😁 😁 😁


Pewnie tej koleżance zajmie trochę czasu zanim to zrobi, jeśli w ogóle...niestety 😉
Ale jak coś wróżka Eleeza może jej pomóc i osobiście gościa wykopać...a mam spore doświadczenie 😉
Moja starszą siostrę dręczył kiedyś starszy chłopak (ona chodziła do pierwszej klasy podstawówki, on z nią do klasy ale był 2 lata starszy, bo 2 razy powtarzał klasę-zdolniacha 😉 ) ja byłam wtedy w zerówce. Zerówka mieściła się w innym budynku- jakieś 200m od szkoły i któregoś dnia wybraliśmy się na spacer z całą grupą koło szkoły i akurat była przerwa i pech chciał, że ten gość był przed szkołą i szarpał moją siostrę a ta nie mogła sobie z nim poradzić. Podbiegłam i mimo, że sięgałam mu ledwie do ramienia wymierzyłam solidnego kopniaka prosto w jaja 😁 😁 😁 Nie wiem co we mnie wstąpiło, bo byłam bardzo nieśmiałym dzieckiem 🙂 Może pomyślałam " niewiele ryzykuję- i tak nie mam przednich zębów 😁 😁 😁 😁" Gość pojawił się u nas wieczorem z ojcem - myślałam, że będzie afera, ale on grzecznie przeprosił a jego tata wręczył mojej mamie wielki karton deserków Gerbera dla mojej młodszej siostry, która miała wtedy kilka miesięcy. Nie muszę chyba mówić jaki to w tamtych czasach był rarytas 😉
Do dziś jak kolesia widzę- patrzy na mnie z lekką obawą - bezcenne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
... Mam pyatnie do was,bo od wczoraj mysle.Jak byłam na tym USG 4d,to mały miał badany fałd karkowy i wyszedł 2,45 mmm,czy myślicie że jest ok??
A w którym to było tygodniu ciąży ?


w niedzielę miałam koniec 21 tygodnia,a w poniedziełek mi sie zaczął 22 tydzień
Norma do 22 tygodnia ciąży wynosi 6mm.
Ale 2,45mm to jest nawet poniżej normy sprzed 13 tygodnia.


Lekarz mi nic na ten temat nie mówił i teraz nie wiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uffff dziewczyny dwa dni mnie nie było i 64 strony miałam do czytania,zaczęłam o 10 rano i dopiero teraz dobiłam do pierwszej strony. to nasze forum to skarbnica wiedzy 🙂 🙂 🙂
Gratuluję udanych wizyt i zdrowych maluszków 🙂 🙂 🙂 🙂bo to najważniejsze 🙂 🙂 🙂 a cała reszta się sama ułoży 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka nie myśl o tym. Może sie poprotsu nie przyłożył, bo jak się zmierzy a dobrze maluszka nie ustawi to te pomiary takie wychodzą nie wiadomo co. Nic nie mówił to nie myśl o tym. Nio, tzn że nie miał sie do czego przyczepić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Anya, Joan84, malstep, aneczkare22, lydziaa84, existence, k8_online

podajcie mi swoje imiona!!!!

A może, Wy dziewczyny wiecie jak wymienione powyżej dziewczyny mają na imię???

o ile dobrze pamiętam malstep ma na imie Malwina 🙂
lydzia - Katarzyna 🙂
aneczkare i anya podejrzewam, że to Anie 😉

A ....Magdalena dziewczyny dobrze pamietały,mam na imię Malwina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
Marta-może masz racje,mam nadzieje że jak pójde za tydzień na wizyte bedzie wszystko dobrze.Bo cos mnie dolina łapie 😞
To wyjdź na pięterko 🙂 🙂 🙂

Nie martw się. Wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anaczkare- powiem Ci to co mówię zawsze wszystkim zdołowanym- NIE PRZEJMUJ SIĘ NA ZAPAS, TO NA PEWNO NIE POMOŻE!!!!!! Za tydzień dopytaj lekarza i pewnie wszystko się wyjaśni. Spróbuj myśleć o czymś innym.
Przecież dobrze wiesz, że forumowe ciotki maja dobre fluidy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Aneczkare- skoro fałd karkowy jest duuużo mniejszy, to moim zdaniem jest to powód do zadowolenia a nie do zamartwiania się 🙂


tez mi sie tak wydaje,lekarz tez mi nic nie mówił,wziełam się tylko zmartwiłam tym ze córcia Marty ma wiekszy niz moj bąbel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie wszystkie rację, ja tez tak mówię, ze lepiej dziada kopnąć w tyłek.. bo im człowiek starszy, tym trudniej to zrobić... Biedna jest i tyle, ale ja nie będę jej mówić, że będzie dobrze, bo wiem, ze nie będzie. Dopóki będzie z tym idiotą dopóty nie będzie mieć spokoju i zawsze będę ją namawiać do rozstania z tym dupkiem 🙂 Dobra.... teraz naprawdę zbieram się.. jakiś make up trzeba walnąć i iść na bliskie spotkanie na nizinach.... z ginem.. Do wieczorka Mamusie i dzięki za wsparcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Aneczkare- skoro fałd karkowy jest duuużo mniejszy, to moim zdaniem jest to powód do zadowolenia a nie do zamartwiania się 🙂


tez mi sie tak wydaje,lekarz tez mi nic nie mówił,wziełam się tylko zmartwiłam tym ze córcia Marty ma wiekszy niz moj bąbel
To raczej ja powinnam się martwić że Julcia ma większy niż twój maluszek 🙂
Ale wyczytałam że 5mm to normalka w 20 tygodniu i lekarz też mi tak powiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
a ja szukam na allegro cos do mojego bąbelka,może mi sie humor poprawi
Szukaj szukaj ja też bym coś kupiła, ale sama nie wiem co 🙂 Hihi bo w sumie wszystko obowiązkowe mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Pati ja pytam, bo mam trochę więcej upławów, nie są wyglądające niepokojąco, ale jest ich moim zdaniem za dużo. No i odczuwam swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych. Wizytę ma w następny czwartek. Kupiłam sobie Lacibios Femina, wiem, ze to nie lek, ale nie zaszkodzi.


ja ostatnio miałam robione badanie moczu i wyszły mi bakterie. lekarka chciała mi przepisać furagine (nie jestem pewna ale to chyba antybiotyk) gdyby mnie piekło i swędziało ale nie miałam takich obiawów więc wysłała mnie na kolejne badanie moczu i okazało się że wszystko jest ok. Nie wiem jak groźne mogą być twoje objawy i czy nie lepiej skontaktować się z lekarzem (np. tel) wcześniej niż we wtorek i się spytać co powinnaś zrobić bo bakterie mogą być groźne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...