Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malstep napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Ale ja nie mam bakterii w moczu.

a ja o bakteriach pisałam do anya 😁 😁


dziękuję bardzo 🙂 dobrze wiedzieć że furagin nie jest antybiotykiem (o furaginie słyszałam od znajomej 🤢 znawszyni widze 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj Inez- kopę lat 😉

My też z mężem mamy konflikt serologiczny, moja ginekolog wypowiedziała się na ten temat jednym zdaniem " w dzisiejszych czasach to żaden problem". Więc tego się trzymajmy 🙂
W którym tygodniu robiłaś badanie na przeciwciała?
Wiem, że w pierwszej ciąży nie ma praktycznie żadnego niebezpieczeństwa, po porodzie podaje się profilaktycznie mamie Rh ujemnej imunoglobulinę anty Rh, żeby w kolejnej ciąży nie doszło do powikłań.
I kolejnej ciąży monitoruje się poziom przeciwciał. I to chyba wszystko na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że i Creezy i Inez się znalazły! To super!
Ja za godzinkę mam lekarza 😉 i mam nadzieję na USG 😉
Humorki proszę poprawić, co to za dołowanie??? My teraz tylko mamy rosnąć za szczęścia, dumy ... i nie tylko!

Co do swędzenia i pieczenia miałam tak w pierwszej ciąży! To grzybiczne sprawy pochwy. Pomogą szybciutko globulki!

Anya z palcem idź koniecznie do lekarza!!!

Do Zosia dziś przyszły trzy koleżanki ze szkoły więc smażę im stertę naleśników do dżemu, czekolady i serka!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
jezeli chodzi o bakterie w moczu,to ja je tez mam,ale pani połozna oraz pani ginekolog powiedziała mi,że nie nie sa one froze,były by gdybym miała podwyzszone leukocyty.
A jezeli chodzi o sedzenie to moge wam polecic płyn do higieny intymnej Pliva fem i mnie jak tam swedziało to smarowałam maścia clotrimazolum


A jaki związek mają bakteria z podwyższonymi leukocytami?


podobno jeżeli sa one podwyzszone to wtedy te bakterie trzeba leczyc antybiotykami,a ja ogólonie mam ciagle jakies bakterie w moczu.W ogóle w ciazy jestesmy bardziej podatne na rózne bakterie w moczu i w pochwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion ja na Twoim miejscu bym poszła na wymaz tych upławów.... po co brac coś na zapas a tak ci powiedzia czy to jakieś drozdaki czy grzyby i przepisza lek na odpowiednie rzeczy a tak eksperymentowac nie ma co 😉
Wiem Crazzzyyy tylko że wizytę mam dopiero w czwartek. Wcześniej nie ma szans.

o kurczaki...pózno..... moze łykaj jakis probiotyk poki co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
malstep napisał(a):
Paninka napisał(a):
malstep napisał(a):
a dziewczyny zapomniałaby ,coś dla mam z łodzi i okolic.Poczytajcie,świetna sprawa 🤪 🤪
http://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/macierzynstwo_04


Dzieki malstep jak powiedzialam m. o takiej mozliwosci to juz wszystko co mial na jutro zaplanowane odwolal i chce jechac. jak szukalam w lodzi 4d to okolo300 zl kosztuje wiec to ogromna okazja!!! tak sie ciesze!!! a nie wiesz moze w jakich godzinach ta impreza sie odbywa 🤪 🤪 🤪

całe dwa dni ta impreza trwa,więc na pewno zdążymy się dopchać,ja albo w sobotę albo w niedzielę na pewno się wybieram,choć męża w przeciwieństwie do Ciebie musiałam namawiać,bo gra w weekend meczyk który oczywiście jest najważniejszy 😠 😠 😠 😠


moj byl ze mna na usg tylko w 6 tyg i ogladal fasolke, a pozniej mialam w 12 tyg. i 21 to juz nie mogl byc ze mna niestety. wiec sie bardzo cieszy!!! a mam pytanie jeszcze czy to nie zaswzkodzi bo ja we wtorek bylam na usg 2d ale na to jutro tez chce bardzo isc!!!

nie powinno zaszkodzić chyba 🥴 🥴,może dziewczyny bardziej doświadczone się wypowiedzą???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):

Co do swędzenia i pieczenia miałam tak w pierwszej ciąży! To grzybiczne sprawy pochwy. Pomogą szybciutko globulki!
Ja tez tak miałam w ciąży z Majką. Tylko jakie to globulki? Chyba musze szukac tej mojej ginekolog hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Crazzzyyy napisał(a):
marta-lion ja na Twoim miejscu bym poszła na wymaz tych upławów.... po co brac coś na zapas a tak ci powiedzia czy to jakieś drozdaki czy grzyby i przepisza lek na odpowiednie rzeczy a tak eksperymentowac nie ma co 😉
Wiem Crazzzyyy tylko że wizytę mam dopiero w czwartek. Wcześniej nie ma szans.

o kurczaki...pózno..... moze łykaj jakis probiotyk poki co 😉
No kupiłam sobie to Lacibios Femina, ale spróbuje dzisiaj uchwycić tą moją ginekolog telefonicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
Marta spróbuj tantum rosa ita mąścia co ci pisałam,mozesz jej nawet troche włozyc do pochwy,i przynajmniej nie bedzie cie swedzić
Dzięki Aneczka będę dzwonić do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Witaj Inez- kopę lat 😉

My też z mężem mamy konflikt serologiczny, moja ginekolog wypowiedziała się na ten temat jednym zdaniem " w dzisiejszych czasach to żaden problem". Więc tego się trzymajmy 🙂
W którym tygodniu robiłaś badanie na przeciwciała?
Wiem, że w pierwszej ciąży nie ma praktycznie żadnego niebezpieczeństwa, po porodzie podaje się profilaktycznie mamie Rh ujemnej imunoglobulinę anty Rh, żeby w kolejnej ciąży nie doszło do powikłań.
I kolejnej ciąży monitoruje się poziom przeciwciał. I to chyba wszystko na ten temat 🙂


Miałam robione badania w 20 tygodniu, bo w Norwegii mimo, że za każdym razem powtarzałam, że mamy z mężem konflikt to oni nic z tym nie robili. Już się wkurzam jak pomyślę, że muszę wrócić do tych lekarzy od siedmiu boleści 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
marta a ten lacibios femina to łykać codziennie? oytam bo śmigam na wakacje niegługo i zamierzam kupic..
Tak piszą w ulotce. I piszą że wskazane nawet dla kobiet w ciąży. Ja zaraz dzwonię do mojej lekarki to dopytam jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Witaj Inez- kopę lat 😉

My też z mężem mamy konflikt serologiczny, moja ginekolog wypowiedziała się na ten temat jednym zdaniem " w dzisiejszych czasach to żaden problem". Więc tego się trzymajmy 🙂
W którym tygodniu robiłaś badanie na przeciwciała?
Wiem, że w pierwszej ciąży nie ma praktycznie żadnego niebezpieczeństwa, po porodzie podaje się profilaktycznie mamie Rh ujemnej imunoglobulinę anty Rh, żeby w kolejnej ciąży nie doszło do powikłań.
I kolejnej ciąży monitoruje się poziom przeciwciał. I to chyba wszystko na ten temat 🙂


Miałam robione badania w 20 tygodniu, bo w Norwegii mimo, że za każdym razem powtarzałam, że mamy z mężem konflikt to oni nic z tym nie robili. Już się wkurzam jak pomyślę, że muszę wrócić do tych lekarzy od siedmiu boleści 😞


Mi też żaden lekarz nie zlecił zrobienia badań na poziom przeciwciał, ale ja na własną rękę dla własnego spokoju zrobiłam i też w 20tc 🙂 Wynik był ujemny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...