Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to super, bo rozumiem że do niego nie można sie zarejestrowac tylko trzeba isc bezpośrednio, takie przynajmniej mam informacje 🙂
Imię Mercedes? W sumie bardzo rzadko spotykane, oryginalne, nawet fajnie brzmi 🙂 a jakie zdrobnienie jest od tego imienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzusie 😆
weekend się zaczyna i już mniej postów na forum 🙂 🙂
Gratuluję kolejnej dziewczynki sierpniowej,oj mój Franek będzie miał w czym wybierać 😁 😁 😁 😁hihihi
Co do wichury,to ja się strasznie boję i nie lubię zostawać sama w nocy,praktycznie nie zostaję na noc nigdy sama 🙃 🙃a mojego małego pieska to prawie dzisiaj zwiało jak byliśmy na dworku 😞
Daniela jeśli mogę coś powiedzieć,to nie zbyt podoba mi się to imię,takie wydziwione 🥴 🥴
ja nie chciałabym mieć tak na imię.Ale szanuję zdanie innych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
No to super, bo rozumiem że do niego nie można sie zarejestrowac tylko trzeba isc bezpośrednio, takie przynajmniej mam informacje 🙂
Imię Mercedes? W sumie bardzo rzadko spotykane, oryginalne, nawet fajnie brzmi 🙂 a jakie zdrobnienie jest od tego imienia?


Tak nie trzeba się rejestrować. Jak dzisiaj byłam to przyjmował już od 13.30 byłam pierwsza 😁
Zdrobnienie? Jedyne jakie słyszałam to Mersi tak mówili na dziewczynkę która miała na imię Mercedes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do pensji na zwolnieniu to ja miałam problem w zeszłym miesiącu. Mamy nową laseczkę co nam liczy kasę. 😠 😠 😠 😠 Ciągle się myli i oczywiście przegapiła że jestem w ciąży i należy mi się 100%. W tym miesiącu dopiero mi wyrównali! 🤔

Anya myślałam o tych frytkach z majonezem i nie wytrzymałam! 😁 😁 😁 😁 😁 do rybki na obiadokolację były frytki z majonezem 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
hej brzusie 😆
weekend się zaczyna i już mniej postów na forum 🙂 🙂
Gratuluję kolejnej dziewczynki sierpniowej,oj mój Franek będzie miał w czym wybierać 😁 😁 😁 😁hihihi
Co do wichury,to ja się strasznie boję i nie lubię zostawać sama w nocy,praktycznie nie zostaję na noc nigdy sama 🙃 🙃a mojego małego pieska to prawie dzisiaj zwiało jak byliśmy na dworku 😞
Daniela jeśli mogę coś powiedzieć,to nie zbyt podoba mi się to imię,takie wydziwione 🥴 🥴
ja nie chciałabym mieć tak na imię.Ale szanuję zdanie innych 🙂


Malstep ja raczej tak na imię nie dam bo też uważam ze jest zbyt wydziwione (przynajmniej u nas) ale tak dzisiaj mój mąż rzucił hasło 😁 😁 😁
Ja myślę o imieniu Antonina ale tak na 100% to nie wiem, chociaż Gabrysia już do brzuszka mówi Antoninka i chyba tak zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mersi kojarzy mi się z francuskim imieniem 🙂 U mnie na osiedlu same Oliwki i Lenki 🙂 To imię napewno by wyróżniło dziewczynkę, ale mam koleżankę o orginalnym imieniu i dzięki temu w pracy gdzie jest zatrudnionych ok 600 osób wszyscy zawsze wiedzą o kogo chodzi 🙂 A ona jest zadowolona, że ma oryginalne imię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milium a jak koleżanka ma na imię??

Ja już się położę dziś dzień pełen wrażeń. Inie mogę przestać myśleć o moim kiciusiu 😞
U nas też wieje okropnie o mało głowy nie urwie..... 🤢

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga miłego dnia w szkole nie przemęczaj się tylko.
Co do imienia Mersedes to mi się podoba ale kojarzy z taką babką co nie da sobie w kaszę dmuchać, a no i mojej mamie się podobało więc tak się jej krowa nazywała 🤪 moi rodzice mieszkają na wsi i kochają zwierzęta każde zawsze dostaje imię 😉
Co do imion wyróżniających się to ja mam na imię Diana i jestem bardzo zadowolona, w pracy jestem jedyną Dianą w porównaniu do chyba 7 Mart i 5 Kaś i zawsze wiadomo o kogo chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY 🙂
Od razu przyznaje sie, że nie wiem co sie dzieje na forum od tamtego weekendu( przez prace nie mam czasu siedzieć na kompie 😞)
CHCIAŁAM SIE ZAPYTAĆ CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA W MOCZU ERYTROCYTY ŚWIEŻE I WYŁUGOWANE??BOJE SIE, ŻE TO KAMIENICA NERKOWA 😞 😞 😞 😞 PROSZE O POMOC WIZYTA U LEKARZA DOPIERO W PON 😞 BO WCZORAJ NIE BYŁO MOJEJ PANI DOKTOR
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

Wczoraj jak poszłam położyć Majeczkę, to padłam i nawet nie zdążyłam Wam powiedzieć dobranoc.
Co do imienia Mercedes, mi się nie podoba, dokładnie tak sam jak imię Ariel np.

Hehe Daniela my chcemy by Julia miała na drugie imię Antonina 😁 😁 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
nie było mnie wczoraj ale na szczęście nie było tylke zaległości 🤪

karolciakam i jak smakowały frytki z majonezem? u mnie od czwartku majonez jest podstawowym składnikiem potraw 😜 nie wiem coś mnie na niego wzięło 🤪

Daniela gratuluję zdrowej córci i przykro mi z powodu kotka. Ja zawsze byłam kocia mama i miałam ich 12 ( wszystkie chodziły ze mną na spacery po lesie ) tylko pewnego dnia jakieś gówniarze bawili się wiatrówą i myślałam że ich pozabijam jak oni moje kotki 😞 wiem co czujesz 😘

Crazzyy co do tantum rosa to ja słyszałam że nie powinno się robić w ciąży nasiadówek a tantum własnie jest. Nie wiem ile w tym prawdy więc lepiej by się dokładniej z tym zapoznać 🙂

co do wypłaty w ciąży to nie na swoim ale koleżanki przykładzie wiem że ona dostawała więcej a wynikało to z tego też że l4 obejmowało również weekend i za to dostawała dodatkowo kasę.

Ja chyba jednak dziś pojadę do lekarza z tym palcem 😞 mam nadziej że nie wsadzą mi w gips
🤢 a właśnie jak by mi chcieli robić prześwietlenie palca to mogę w ciąży? nie znam się na tym 😞 a nie chciałabym zaszkodzić niuńkowi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anya dobrze, ze się zdecydowałaś na pójście do lekarza. Co do prześwietleń to mi np, kręgosłupa nie chcieli ze względu na ciążę ale to co innego, jeśli chodzi o palce to oni mogą Ci taki specjalny fartuch założyć by promienie się do dzidzi nie dostały i wtedy prześwietlić, ale najlepiej dopytać o to lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prześwietleń w ciąży to chyba wogóle nie można i nie powinno się. Ja jak byłam w ciąży z Majką to dentystka nawet, że było konieczne, nie zrobiła mi prześwietlenia zęba, właśnie ze względu na ciążę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki

Weekend się zaczął i od razu mniej czytania 😁 😁

U mnie dzisiaj dzień porządków, wstawiłam już drugie pranie, kurze powycierałam, odkurzyłam, podłogi pomyłam. Dopiero biorę się za śniadanie. Jeszcze w szafkach chcę poukładać bo teraz w większość ciuchów i tak się nie zmieszczę a nie mam gdzie pakować ciążowych.

Co do imion mało spotykanych to ja mam koleżankę która ma na imię Rozanete czyta się Rozaneta i więcej nie spotkałam nikogo o takim imieniu. Znałam jeszcze Oksanę i Irminę. Sama tez noszę rzadko spotykane imię 🙂

Marta tak do końca pewni nie jesteśmy co do imienia Antonina ale Gabrysia już tak się zwraca do brzuszka więc tak pewnie już zostanie 😜

Foga oby Ci czas szybko minął na zajęciach 🙂

Moniq ja niestety nie pomogę bo nic nie wiem w tym temacie.

Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzusie 😁

Daniela u mnie Antonina to numer jeden ale niestety nie mam siły przebicia jeśli chodzi o męża 😞 jemu się nie podoba 😞
Foga miłego dzionka na zajęciach 😉
Co do prześwietlenia to raczej tak jak pisze marta-lion chyba nie powinno sie prześwietlać w ciąży

Ja niedługo wybieram się do siostry po ubranka - będę dzisiaj szaleć 😎 🤪

Miłego dnia kochane !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniq mi nic nie puchnie 😜 na szczęście. Powiedz o tym puchnięciu lekarzowi na najbliższej wizycie bo to chyba coś za wcześnie na puchnięcie?!

Ja idę działać obiadek bom już zgłodniała. I chyba trochę za dużo dzisiaj robię bo coś mi brzusio twardy się zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...