Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aneczkare22 hihi u nas będzie Julia Antonina 🙂

Łóżeczko śliczne. Mi się też podobało, ale u mnie ta żyrafka w sumie by tylko przeszkadzała, bo mam takie ustawienie w sypialni. Mam z tej serii krzesełko do karmienia dla Majki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłam od siostry zaopatrzona w śliczne różowe cudeńka hihi.... 🙃 i właśnie zajadam się winogronami aż mnie brzuch rozbolał uffff 😁
Życzę wszystkim udanego weekendu - znikam i pojawię się w poniedziałek 😜

Buziaki 😘 😘 😘

aaa łóżeczko bardzo mi się podoba i chyba wybiorę się do tego sklepu bo mam niedaleko 🤪
a brzuszki dziewczynki macie urocze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny i maluszki 🙂
Co u was brzuszki wam rosna ja od tygodnia jestem w polsce i nie mialam czasu do was zajrzec bo trzeba rodzince czas poswiecici ale na nastepny tydzien nuz wracamy!!!
Kupilismy nawet wozek w polsce 🙂))
buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my już po kolacyjce, tosty robiłam. Teraz chipsami się zajadamy-wiem wiem że nie zdrowe 😜
Gabrysia zasnęła po 6 !!?? 😲 szok
Ależ tu dzisiaj cichutko...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Witajcie Brzuszki!!!
ja padam, wlasnie wrocilismy z tego niby bezplatnego usg 4d. tak sie rozczarowalam ze szok!!! niby miala byc wielka akcja dla mam a my pojechalismy i okazalo sie ze zwykle tylko robia a 4d to w konkursie mozna wygrac... 😠 😠 😠szkoda ze na plakatach i stronie tego nie napisali...ale przynajmniej po raz pierwszy bylam w PORT ŁÓDŻ i wiem ze juz wiecej tam nie pojade... prawie 2godz zajal nam sam dojazd a zadnej rewelacji nie ma. 🤔
Malstep a Tobie udalo sie dostac???

mapa mam prosbe, zmien w rankingu plci imie mojej malej. ja chce dac jej na imie Liliana przez jedno N ( bo przez dwa juz mi sie nie podoba ) 😁 😁 😁 BUZIACZKI 😘 😘

kochana to nie wiem dlaczego u Ciebie tak wyszło,chyba byłaś za późno,ja jadę jutro ale już na 10 rano są zapisy a potem tylko przyjeżdżasz na badanie.A i badanie USG 4d jest dla każdego od 20tc.Dziś była moja siostra i mówi że rewelacja,ale była już przed 10 rano,zapisała się i była w kolejce na godzinę 13,badanie podobno super,miała 4D,bez żadnych konkursów.Badał ją jakiś doświadczony lekarz,badanie około 15 minut bez pośpiechu ze zdięciami dla mamy i wszystkimi pomiarami dzidzi,lekarz doradzał jej jak miała jakieś wątpliwości,i wszystko za darmo.BEZ ŻADNY HACZYKÓW 😮 😮
Nie wiem dlaczego Ty tak miałaś,może nie dokładnie się dowiedziałaś,nie dopytałaś 🥴 🥴
a nawet z 2D nie skorzystałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja już w domku ciekawy jak Anya z paluszkiem.
Co do łóżeczka to też mi się takie podoba, znalazłam taki cały zestaw http://allegro.pl/piekny-zestaw-mebli-klups-safari-7-elementow-i1531258913.html zastanawiałam się właśnie czy w zestawie nie wyjdzie taniej, będę musiała to sobie podliczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Paninka napisał(a):
Witajcie Brzuszki!!!
ja padam, wlasnie wrocilismy z tego niby bezplatnego usg 4d. tak sie rozczarowalam ze szok!!! niby miala byc wielka akcja dla mam a my pojechalismy i okazalo sie ze zwykle tylko robia a 4d to w konkursie mozna wygrac... 😠 😠 😠szkoda ze na plakatach i stronie tego nie napisali...ale przynajmniej po raz pierwszy bylam w PORT ŁÓDŻ i wiem ze juz wiecej tam nie pojade... prawie 2godz zajal nam sam dojazd a zadnej rewelacji nie ma. 🤔
Malstep a Tobie udalo sie dostac???


mapa mam prosbe, zmien w rankingu plci imie mojej malej. ja chce dac jej na imie Liliana przez jedno N ( bo przez dwa juz mi sie nie podoba ) 😁 😁 😁 BUZIACZKI 😘 😘

kochana to nie wiem dlaczego u Ciebie tak wyszło,chyba byłaś za późno,ja jadę jutro ale już na 10 rano są zapisy a potem tylko przyjeżdżasz na badanie.A i badanie USG 4d jest dla każdego od 20tc.Dziś była moja siostra i mówi że rewelacja,ale była już przed 10 rano,zapisała się i była w kolejce na godzinę 13,badanie podobno super,miała 4D,bez żadnych konkursów.Badał ją jakiś doświadczony lekarz,badanie około 15 minut bez pośpiechu ze zdięciami dla mamy i wszystkimi pomiarami dzidzi,lekarz doradzał jej jak miała jakieś wątpliwości,i wszystko za darmo.BEZ ŻADNY HACZYKÓW 😮 😮
Nie wiem dlaczego Ty tak miałaś,może nie dokładnie się dowiedziałaś,nie dopytałaś 🥴 🥴
a nawet z 2D nie skorzystałaś?


ja bylam okolo 10.30 rozmawialam z pania ktora mi powiedziala ze juz nie ma miejsc mozna wygrac tylko konkurs (a wcale suzo mam nie bylo), pytala sie o tydz. powiedzialam ze 22 to mi zaproponowala zwykle. nie poszlam bo we wtorek takie mialam wiec nie chcialam malucha bez sensu naswietlac... to moze jutro jeszcze raz sie wybiore, tylko mam kawal drogi bo ja na obrzezach mieszkam ale calkiem z innej strony....a te zapisy to tylko osobiscie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂 w ten zimny dzien brrr 😉
ale wieje strasznie......
Marta-lion fajne zdjecie i twoj brzuszek.
A my bylismy dzis w kfc zamowilismy kubelek hehe mniam jakos chodzilo za mna juz od wczoraj, ale nie moglismy sie zdecydowac najpierw kebab potem mc donald wyszlo na to,ze pojechalismy do sphinxa usiedlismy i zesmy sie rozmyslili i poszlismy do kfc hehe co za dzien niezdecydowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
O boże Daniela coś ty jej zrobiła. U mnie obie biegają jeszcze 🙂


haha właśnie o to chodzi że nic. 😁 😁 Ciekawa jestem czy będzie spała do rana. Kolacji nawet nie zjadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Paninka to spróbuj jutro,moja siostra na serio jest zachwycona,ustawiła się w kolejce koło informacji ,poczekała na swoją kolej i wszystko było oki 🙂Ja w sumie mam niedaleko tam, A skąd jesteś? może ze Zgierza?

ja jestem z galkowka 😁 😁 moze Ci nic to nie mowi...ale to jak sie na koluszki albo brzeziny przez andrespol jedzie!!! a ze chwilowo auta nie mamy to najpierw godz w autobusie potem pol w tramwaju, ale na jutro juz sie z moim tata umowilam wiec mam nadzieje ze zdaze 😁 😁 ale niestety jutro m. juz pewnie ze mna nie pojedzie 🤨 a nie wiesz czy jest mozliwosc nagrania tego badania na plyte??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika835 napisał(a):
Hej dziewczyny i maluszki 🙂
Co u was brzuszki wam rosna ja od tygodnia jestem w polsce i nie mialam czasu do was zajrzec bo trzeba rodzince czas poswiecici ale na nastepny tydzien nuz wracamy!!!
Kupilismy nawet wozek w polsce 🙂))
buziaki 😘 😘 😘

monika jaki wozek kupiliscie pochwal sie? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
monika835 napisał(a):
Hej dziewczyny i maluszki 🙂
Co u was brzuszki wam rosna ja od tygodnia jestem w polsce i nie mialam czasu do was zajrzec bo trzeba rodzince czas poswiecici ale na nastepny tydzien nuz wracamy!!!
Kupilismy nawet wozek w polsce 🙂))
buziaki 😘 😘 😘

monika jaki wozek kupiliscie pochwal sie? 😜
No własnie pochwal się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie ! Ja już jestem w domku ale przeżyłam dziś chwile grozy... Ok 17stej wróciłam do domku, trochę się pokręciłam i poszłam do toalety, patrzę a tu na wkładce brązowy śluz....... Wpadłam w panikę. Zadzwoniłam kilka razy do mojego gina ale nie odbierał, więc zadzwoniłam na oddział. Pielęgniarka kazała mi przyjechać do szpitala. Pojechałam z mamą, cała drogę ryczałam... Wystraszyłam się żeby maleństwu nic nie było..... Lekarz dyżurny był miły, zrobił badanie i stwierdził, że nic niepokojącego nie widzi, żadnej krwi itp. Potem zrobił też usg.... Maleństwo jest zdrowe, serduszko mu biło i machało łapkami i nóżkami.... Zapytałam co dalej a on kazał mi się nie denerwować. Stwierdził, że może wczoraj przy pobieraniu próbki do cytologii gin podrażnił mi trochę wnętrze i stąd ten śluz, a mogło być to też spowodowane zakończeniem w środę luteiny... Ogólnie przepisał mi Duphaston i kazał wziąść tylko wtedy, jeżeli pojawiły by się znowu plamienia..... Teraz jestem już w domu i odpoczywam ale pietra mam nadal. boję się chodzić 😞........ nie przemęczam się niewiele robię a tu jakieś brązowe plamienie....... Mam nadzieję, że już będzie dobrze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...