Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Marta, no wiem, wiem, że ładna pogoda. Bardzo żal mi było wczoraj wyjeżdżać. Teraz pozostaje mi leżakowanie na tarasie - w przerwach między pracą 😞
Siehankowa, też myślałam, że byłam sprytna, ale ... hmmm.... nie naładowałam sobie baterii, więc pewnie na dwie godziny nie starczy 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja dziś po badaniach mykam do pracy na jakąś godzikę a potem mam Pana od remontu.
Bo my też, korzystajac z okazji odświeżamy dom.
A przy okazji dostosowujemy do użytku dodatkowy pokój.
Wiem, że nasze dziewczyny bardzo przeżywają urządzanie pokoju maluszka.
My na razie odpuściliśmy - młoda będzie "mieszkać " przez rok- dwa w naszej sypialni, a dopiero potem planujemy urządzić jej pokój z prawdziwego zdarzenia.
A jak pamiętam nasze życie z przed paru lat to i tak pewnie wszyscy będizemy żyć w kupie w salonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
JA jak pamiętam nasze życie z przed paru lat to i tak pewnie wszyscy będizemy żyć w kupie w salonie 🙂

Hehe to jak u nas. Niby Emilka ma swój pokój, Majka śpi u nas w sypialni. Ale i tak cały dzień zyjemy w salonie wszyscy razem. Dziewczynki mają tu miejsce do zabawy, basen z piłkami, Majka ma kojec, w którym drzemie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Jo-aneczka no ale jeszcze przyjedziesz??? 😁


No jasne, ale zawsze wyjeżdżając mam poczucie niedosytu 😁
Chyba kiedyś powinam sobie zrobić miesięczne wakacje to może mi bokiem wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos badanie glukozy - to chyba zaczynam się przyzwyczajać. Poprzedni raz przeżyłam dość ciężko, a teraz nawet przeszło przez gardło. I nawet teraz mnie nie mdli.
No a może to po prostu WASZE TOWARZYSTWO DZIAŁA CUDA 😁 😁 😁
Magiczna siła sierpnióweczek, heh, heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. Ja wyprawilam meza na wyjazd i teraz mam chwile czasu. Tak sobie mysle ze moze zrobie mu jutro niespodzianke i pojade do niego na tydzien. W sumie to ze 120 km pociagiem to nie tak daleko. A ma jednoosobowy pokoj w hotelu wiec nie powinno byc problemu bo 3 tyg to duzo. Niby wraca na weekend ale ma tez dyzur a tak wieczory bysmy mieli dla siebie.
Ciekawe co z Karolcikam?Moglaby sie odewac.....
Ladna dzis pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂

jo-aneczka powodzenia z glukozą 😉
Spryciula jesteś 🙂


Diviana
myślę, że warto sprawdzić ciśnienie 🙂
Oby ból szybko przeszedł?

A ja mam pytanie odnośnie fotelików/nosidełek firmy Graco?
Znacie je?
Byliśmy zdecydowani na Maxi Cosi,
ale kolega ma do odstąpienia Graco, po jednym dziecku, bezwypadkowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa ja mam Graco, ale dla Emilki, już taki większy Graco_junior. Ten mi się sprawdza. Emilka jeździ w nim już chyba 5 lat. I jest jak nowy. O tych dla noworodków niewiele moge powiedzieć.
Firma jest porządna. Miałam też kiedys spacerówkę Graco z Emilką. Nie do zdarcia była.


Evelina z karolciąkam wszystko oki. Pisałam nizej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa, myślę, że możesz śmiało wziąć ten fotelik, jak dają 🙂
Ja co prawda osobiście nie testowałam i nie mam na jego temat opinii, ale Graco jest dobrą firmą. Na wszelki wypadek możesz sobie sprawdzić jego pozycję w rankingu fotelików.
Nie pamiętam co prawda nazwy strony, ale jak wbijesz nazwę fotelika z dopiskiem testy wypadkowe to na pewno trafisz.
A któraś z dziewczyn podawała już linka na tą stronę, więc ewentualnie możesz spróbować odszukać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Mapa ja mam Graco, ale dla Emilki, już taki większy Graco_junior. Ten mi się sprawdza. Emilka jeździ w nim już chyba 5 lat. I jest jak nowy. O tych dla noworodków niewiele moge powiedzieć.
Firma jest porządna. Miałam też kiedys spacerówkę Graco z Emilką. Nie do zdarcia była.


Dziękuję Dziewczyny 😘
Właśnie czytam opinie i są bardzo dobre...zawsze to oszczędność by była 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Mapa ja mam Graco, ale dla Emilki, już taki większy Graco_junior. Ten mi się sprawdza. Emilka jeździ w nim już chyba 5 lat. I jest jak nowy. O tych dla noworodków niewiele moge powiedzieć.
Firma jest porządna. Miałam też kiedys spacerówkę Graco z Emilką. Nie do zdarcia była.


Dziękuję Dziewczyny 😘
Właśnie czytam opinie i są bardzo dobre...zawsze to oszczędność by była 😁

Ja myślę żebyś brała 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim.[color=blue][/color]
Najpierw się przywitam, a potem zaległości nadrobię. Troszkę poczytałam bo mnie Pati martwiła, ale już wiem, że jest ok. Magda dzięki za dobrą wiadomośc. Ja po tej komunii, dziś wracam do żywych.Wszystko dobrze, tylko ból w plecach mi się jakiś umiejscowił poniżej łopatki. Ani siedziec ani leżec ani stac. Dziś to albo przeleżę albo może uda mi się rozchodzic ten ból. Nie wiem co to jest bo tak od ok. 2 tyg. daje znac o sobie. Jak troszkę boli, da się wytrzymac, ale jak tak jak wczoraj...Mąż powiedział, że będzie mnie mył 🥴 Ja się rozebrac do kąpieli nie mogłam 😞 Zmienię juz temat na weselszy. U mnie w rodzinie są cztery dziewczyny w ciąży, a właściwie już trzy bo jedna na początku maja urodziła. Otóż wszystkie mamy pod serduszkami chłopców 😁 Mój wczoraj wiercił się cały dzień z małą przerwą po południu 🙂
Biorę się za jakąś robotkę jednak, może pozbędę się bólu. Dziewczyny naprawdę mi ulżyło, że u Pati wszystko dobrze.
Pewnie póżniej się odezwę, trzymajcie się laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Dziękuję - oklaski dla Was 😘


marta-lion napisał(a):
Hehe a u mnie kominiarz był 😁 😁 😁


miałaś guzik? 😁

Hehe no właśnie guzik (czyt. nic) miałam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję Dziewczyny 😘
Właśnie czytam opinie i są bardzo dobre...zawsze to oszczędność by była 😁


No, a to ważne. Mi to trochę szkoda wydawać dużej kasy na fotelik w którym dzidzia pojeździ max. 10 miesięcy.
Ja miałam fotelik Maxi Cosi, w całkiem dobrym stanie się ostała, ale pożyczyłam go kuzynce.
Ja zwlekałam z drugim dzieckiem 6 lat, a ona zabrała się ostro do dzieła i jeszcze dwójka dzieci się w nim powoziła 🙂
Teraz nie będę jej go odbierać bo po pierwsze jeszcze jeżdzi nim jej dzidziuś a po drugie stan tego fotelika odbiega dalece od tego, który zapamiętałam 🙂
No cóż, nic nie jest niezniszczalne.
Tak więc czeka mnie zakup.
I ja z całą pewnością kupię taki, który będzie mia pasował do stelaża wózka.
Często wpinałam fotelik na stelaż jak moja córcia była mała, myślę, że teraz będzie podobnie.
Fotelik z pasazerem jednak ciężki jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Cześć brzuchy,
a ja siedzę sobie w laboratorium. Poranny drink wypity 😁 więc teraz 2 godziny na tyłku.
Zabrałam sobie małego kompka, więc mogę z wami popisać teraz.

spryciara 😁 ja myślałam, że z nudów umre jak czekałam w laboratorium, na twardej drewnianej ławeczce 😜


Ja mam w planach zabrać ze sobą gazetkę bo 2godz to jednak długo.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pojde za tydzien w poniedzialek na to obciazenie 50 jak wroce od meza. Bo w srode mam wizyte 18 maja wiec bede miala wyniki swieze. Ile sie czeka na wynik?Ze 2 dni?
Dziewczyny juz kiedys o to pytalam macie jakas sprawdzona liste co trzeba zabrac w torbie do szpital? Ile koszul w czym sie najlepiej rodzi itd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Cześć brzuchy,
a ja siedzę sobie w laboratorium. Poranny drink wypity 😁 więc teraz 2 godziny na tyłku.
Zabrałam sobie małego kompka, więc mogę z wami popisać teraz.

spryciara 😁 ja myślałam, że z nudów umre jak czekałam w laboratorium, na twardej drewnianej ławeczce 😜


Ja mam w planach zabrać ze sobą gazetkę bo 2godz to jednak długo.... 🤢


No, Daniela długo bardzo.
Powinni w laboratoriach bardziej sprzyjające warunki zapawniać.
A mi czas szybko płynie, za 20 minut idę na ostatnie pobranie krwi i w drogę.
Jest tu razem ze mną jeszcze jedna ciążóweczka - trochę plotkujemy przy okazji.
Mój komp najwyraźniej sobie poradzi i bateria mu nie padnie. Chyba nasze formum mało eksploatujące dla niego jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczyny 😎
U mnie dziś piękna pogoda 🤪 🤪 Zaraz się wybieram, gdzieś na miasto 😜
Evelina Ja badania miałam już na następny dzień. Jo-aneczka Ty też jesteś ze Śląska, prawda?




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...