Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie coś brzusio w dole boli, chyba trochę dziś przegięłam z grabieniem trawy... Zaraz się umyję i poleżę troszkę.
Daniela rzeczywiście mam zamiar zamówić pościel u tego samego sprzedawcy co ty, tylko jeszcze to odwlekam......... Troszkę się boję o jakość, bo kiedyś kupiłam pościel na zwykłe łóżko na all (4 komplety) i to była masakra... wszystko jest już dawno w śmietniku... tak farbowała, ze nie szło w niej spać.. i nawet pranie i płukanie w occie nic nie dało... więc teraz deczko się obawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja kupiłam juz posciel do wozka i do łozeczka i jestem bardzo zadowolona 😁

Mykam zaraz po mamuche i na zakupy bo zaczyna swiecic pustka w lodowce 😁

U mnie juz po burzy , jesli to tak mozna nazwac te male opady deszczyku ktore tylko poprawily powietrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nadal swieci słoneczko i jest ciepło 🙂
Co do poscieli to będe chciała też zamówic na all.Do wózka poscieli nie kupowałam.Mam na razie jeden kocyk i chce dokupic jeszcze jeden pod kolor wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki a my z moim M. już po spacerku i pysznych lodach 🙂 Podczytałam Was troszkę i zabieram się zaraz za kolacyjkę. Ale mi narobiłyście ochoty na ser z rzodkiewka i szczypiorkiem. Ale trochę się obawiam bo po szczypiorku i rzodkiewce mam straszną zgagę 😮
Widziałam że Was na wspomnienia wzięło ale sie uśmiałam z niektórych historii.
Jesli chodzi o USG w 3d to ja polecam, byłam, zapłaciłam 200 zł i nie żałuje, super wrażenie 🙂
Do później brzuszki papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie pochłonęłam rzodkiewkę 🙂 w ciąży to chyba moje główne jedzenie pochłaniam pęczek dziennie 🙂 a że dziś spokojnie w domku siedziałam to mi mąż kupił. Musze się pochwalić bo powinnam dziś prowadzić superwizję i miałam iść na 16 do pracy, ale w związku z tym że tak mi dziś ciśnienie skakało zostałam w domku i się obijam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie, my już też po spacerku 🙂 Ale u nas cały czas gorąco i deszczyk nie pada.
Dzięki za miłe komentarze dotyczące moich synków 🙂
Co do 3D to mój ma u siebie w gabinecie. Pomiary robi na 2D, ale ja mam drugi ekran nad głową i mi przełącza. Fajna sprawa 🙂 Tylko ja coś ciemna, albo dziecko za małe, bo najlepiej to rozróżniam głowę i kręgosłup 😁
Ostatnio mi pokazywał wargi sromowe, a ja się śmiałam, że muszę mu na słowo uwierzyć, bo za dobrze to nie widzę 😁
No ale oni specjalne studia podyplomowe kończą (przynajmniej mój) z zakresu USG właśnie, a ja tylko biedną laiczką jestem 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana ja to podziwiam ciebie, Siehankową i Magdę, że wam się jeszcze chce pracować, bo ja jak tylko dowiedziałam się o ciąży to z miejsca na chorobowe poszłam. Co prawda miałam wskazania, bo moja ciąża była zagrożona, ale nawet jakby nie była to więcej niż do trzeciego miesiąca bym nie pracowała. Po prostu nie chciałoby mi się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann bo jak wiesz ja od dziecka mam różne pomysły i jak mam za dużo czasu to włąsnie takie różne mi do głowy przychodzą więc by nie ryzykowac zdrowia swego i dziecka wolę popracować 🤪 a jak się takiemu zmęczonemu wraca to jak się potem śpi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Ann bo jak wiesz ja od dziecka mam różne pomysły i jak mam za dużo czasu to włąsnie takie różne mi do głowy przychodzą więc by nie ryzykowac zdrowia swego i dziecka wolę popracować 🤪 a jak się takiemu zmęczonemu wraca to jak się potem śpi 😎

W sumie co racja to racja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki upał, że aż mi troszkę palce spuchły. 😠 😠
Nie mam jakoś za bardzo dziś humoru, wszystko mnie drażni. Nie wiem czemu.. 😞
Dobrze, że pogoda chociaż nie jest dołująca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann- masz bardzo przystojnych synków 🙂
Co do usg 3d ja jestem bardzo zadowolona i polecam, sama idę w pon już 3 raz- u mnie koszt takiego usg to 100zł więc można iść.
Co do wspomnień z dzieciństwa to ja miałam taką sąsiadkę w moim wieku- zawsze jak się spotkałyśmy to coś nabroiłyśmy. Raz po mojej chorobie w pokoju miałam miski z wodą żeby powietrze nawilżać no i mamuśki nasze piły kawkę ale coś im nie pasowało, że jakoś cicho w pokoju obok. Wchodzą a tam ja w misce siedzę- a koleżanka syropem głowę mi myje 🙂
Dzieciaki to mają pomysły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
U mnie taki upał, że aż mi troszkę palce spuchły. 😠 😠
Nie mam jakoś za bardzo dziś humoru, wszystko mnie drażni. Nie wiem czemu.. 😞
Dobrze, że pogoda chociaż nie jest dołująca.


jak to mówią baby w ciąży są zmierzłe 🙂 ja też mam czasem podły humor ale w końcu przechodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
U mnie taki upał, że aż mi troszkę palce spuchły. 😠 😠
Nie mam jakoś za bardzo dziś humoru, wszystko mnie drażni. Nie wiem czemu.. 😞
Dobrze, że pogoda chociaż nie jest dołująca.


jak to mówią baby w ciąży są zmierzłe 🙂 ja też mam czasem podły humor ale w końcu przechodzi

Pierwszy raz mnie tak wzięło, mam nadzieję że ostatni 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas nadal goraco....a teraz do znajomych idziemy bo wynajeli mieszkanie w poblizu i idziemy ogladac...jesli nie uda mi sie pozniej zajrzec to zyczymy wszystkim mamuskom spokojnej nocy!!! papa

p.s. jesli chodzi o humorki to ja w ciazy bardzo zlagodnialam...wczesniej lubilam walczyc i stawiac na swoim a teraz mi sie nie chce 😁 😁 😁 i m. jakby mniej mnie irytuje swoimi pomyslami i wogole pozytywnie nastawiona do swiata sie zrobilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wybryków, to mam siostrę 14-letnią, jak była młodsza mieliśmy chomika, kiedyś weszłam do domu, a ona w misce chomika kąpię, bo stwierdziła, że się zakurzył od trocin. Sytuacja ta się powtórzyła jeszcze 2 razy, tyle że jak raz zajrzałam do niego to nie dość, że był mokry to jeszcze przy skórze miał włosy "podcięte", biedy chomik zdechł po tygodniu swojej czystości 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
W końcu kiedy będziemy mogły mieć swoje humorki jak nie w ciąży 🙂
Mnie od dzisiejszych upałów popuchły nogi w kostkach.
Dzięki lydziaa

Mi zaś palce u rąk, dziwne uczucie 🥴 🥴 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
a ja mam gorąco nawet w domu- uroki skośnych dachów. Latem mogę saunę w domu otwierać 😁

U mnie jest taka lipa, że słońce rano świeci po stronie przeciwnej od mojego pokoju, więc rano mam super, ale jak przejdzie na stronę mojego okna to jest taka parówa, że szok. Rolety nie pomagają zasłonione 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwszego syna urodziłam we wrześniu, więc też całe lato przechodziłam. Pamiętam, że nie zdjęłam pierścionka i obrączki, a potem przyszły takie upały, że ściągnąć ich się już nie dało, tak mi palce napuchły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
brzuszki, a ja mam pytanie: ile powinnam na początek kupić pieluszek tetrowych białych? tetrowych kolorowych? i flanelowych?

A zamierzasz używać pampersów, czy tylko tetry?

pampersów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...