Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczynki dziekuje za odpisanie mi o fotelikach 🙂 MARTA jak zawsze jesteś nie zastąpiona 🙂
Ja dziś byłam w empiku i kupiliśmy sobie z meżem książke "MAMO TATO CO TY NA TO" mąż od razu zaczął czytać 🙂 lubie tego doktorka, który tą książke napisał i do niej jest jeszcze płyta dvd 🙂 uważam, że zakup doskonały 🙂 a cena przystepna 59,00zł 🙂
DOBREJ NOCKI BRZUSZKI 🙂 I trzymajcie siły na imprezki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

lydziaa84 napisał(a):
no ale twój mąż ma już wprawę więc pewnie dał sobie radę :P
Hihi... Jak mu opowiedziałam, mówi Boże dobrze że to był tylko sen 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oglądałam to parę razy i rozbroiło mnie jedno- kobieta urodziła dziecko będąc na kibelku i go z niego nie wyjęła- dopiero jak zadzwonili na pogotowie tam ktoś normalny powiedział jej żeby na początek wyjęła niemowlę z wc- no przecież to by była chyba pierwsza rzecz jaką bym zrobiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czasem to masakra. Ostatnio oglądałam jak laska miała wszystkie objawy ciąży: wymioty, zgaga, zmęczenie, bóle kręgosłupa, zachcianki, przytyła prawie 8 kg i nie zrobiła testu nawet. Miała skąpe plamienia, o których mówiła że to miesiączki 🙃.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Mapa jak się czujesz dziś ???


Kochana dziękuję 😘
Dobrze się czuję, po tym ostatnim usg
i magicznych słowach "drugi trymestr" jakoś mi spokojniej i radośniej 🙂 😁
Poza tym senność przeszła i w ogóle jakoś więcej energii mam 🙂
Choć wczoraj strasznie męczący dzień miałam 🙃

Miłego dnia Brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion to dbaj o siebie a potem może jakaś drzemka dla regeneracji sił 😘

Wczoraj dostaliśmy od Szwagra pierwszy ciuszek dla naszego maleństwa
z h&m z napisem mum+dad=me 🙂 Słodkości 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Dobranoc brzuszki.

Moniczek ja poproszę o przepis na te rogaliki 🙂


proszę 😁 :
2 jajka , 5 dag drożdży , 0,5kg krupczatki , 1 margaryna , 2 łyżeczki cukru , 2 łyżki kwaśnej śmietany

z Drożdży ,cukru i śmietany zrobić zaczyn i odstawić do wyrośnięcia...dodać mąkę,posiekaną margarynę i jajka,wyrobić ciasto i odłożyć na 30min do lodówki.
piec 20 min w 170 stopni...

mam tyyyle stron do nadrobienia a internet coś mi nie chodzi 😠...później spróbuję a tymczasem życzę wszystkim brzuszkom miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa no leżę. Wogóle wcale wiele nie zrobiłam wczoraj, ale cóż taka ciąża tym razem 🙂
Moniczek dzięki. Będę robić jutro. Może z nutellą 😜 😜 😜
Dziś muszę poleżeć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!
Długo niezaglądałam i sporo do nadrobienia, ale nie wiem czy dam radę. Łączę się z Divianą bo ja też mam dziś napięty grafik! praca - studia - wizyta u lekarza i może... podejrzymy malucha czy wszystko u niego OK 😉 Poza tym bede miała wyniki badań ;/ Ciekawe jak wyszły bo ostatnio kiepskawo się czuję i świat się strasznie często kręci ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂
Nie odzywałam się do Was bo miałam kilka zmartwień i niepokoi...
Wczorajsze kłucia w brzuchu skłoniły mnie do wcześniejszej wizyty u lekarza...
Zrobił badanko i usg.
Okazało się,że kłucia mogą się pojawiać ponieważ macica jest na wiązadłach i one mogą ciągnąć w czasie przemieszczania się i rozrastana macicy...
Uspokoiłam się więc.
Bobasek ma 63 mm, i jest ok
Mierzył przyzierność, nosek i mówił,że jest wsio ok.choć opisy nt-1,4 nb - obecny na usg nie wiem co oznaczają 😞
Pytał mnie czy ciąża nie wychodzi nam nieco mniejsza na usg niż z okresu bo wsumie za każdym razem jest tamrozbierzność teraz w sumie wg OM 13 tydz1 dzień, a USG 12tydz 6 dzień... Chyba nie oznacza to,że bobasek wolnej rośnie albo nie wiadomo co?
Pozdrawiam wszystkie przewrażliwione jak ja Mamuśki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 jeśli chodzi o rozbieżność wielkości maluszka na usg co do OM, nie martw się to normalne. Rzadko się zdarza, że te dwie rzeczy wypadają jednakowo. U mnie się zdarzyło na ostatnim usg, że był tylko dzień różnicy. Powody mogą być różne. Inny dzień zapłodnienia niż ten który wynika ze standardów, albo poprostu indywidualny wzrost maluszka. Każdy rośnie w swoim tempie. Być może na następnym usg będziesz miała mniejszą rozbieżność, albo wcale 🙂
U mnie w ciąży z Majką, na każdym usg wychodziło, że dzidziuś jest mniejszy niż to wynika z OM. A tak jak już gdzieś pisałam Maja urodziła się zdrowa, silna i wcale nie mała, a przyszła na świat 14 przed wyliczonym terminem z OM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE NIECIERPLIWE 🙂
PATI123 zgadzam sie z MARTA tak samo uważam 🙂 ja mam nadz, że we wtorek sie dowiem który to tydz. z usg wogóle chce nakłonić lekarke aby pomierzyła mi dzidziusia (długość, nosek, kark, główka)bo nie bede czekać 20 tyg. 🙂
no a póki co zmykam czytać dalej książke, o której wczoraj pisałam, bo porządnie mnie wciągła 🙂 super napisana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam się przywitać i pożegnać na weekend- wyjeżdżam w góry do rodziców w końcu, bo jakoś ostatnio się nie składało 🙂
Aż się boję co to będzie jak wrócę- pewnie jakieś 50 str zaległości hehe.
Miłego weekendu dziewczyny, odpoczywajcie i pozdrówcie brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 też zgadzam się z Dziewczynami 😉
Mi na wcześniejszym usg (jakieś 2 tyg temu) wyszło,
że Maluszek jest prawie tydzień młodszy
a ostatnio w środę, że jest o 3 dni starszy niż z OM...
także to się szybko zmienia 😉

moniq jaka to książka?
Szukam inspiracji 😉

lydziaa84 miłego weekendu 🙂
My też jedziemy do Rodziców 🙂
Dzidziuś musi poznac szerszą Rodzinkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...