Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny, jesli chodzi o poronienia to ja też mam straszne lęki, szczególnie że cały czas sądzę że się jednak forsuję i zastanawiam się czy nie zmienić lekarza, bo pani ginekolog podchodzi do tego jak by wszystko było normalnie, tylko że coś boli czy krew z osa leci czy gwiazdki przed oczami to i tak do pracy można chodzić a ja strasznie zmęczna jestem. Oststnio się okazało że mój endokrynolog wykrył u mnie anemię bo ona nie dała potrzebnych do wykrycia badań 😞
A ja mam cały czas te obawy, bo moja mama 2 razy porozniła zanim ja się urodziłam i jakoś od początku mam ten lęk że jednak może coś się stać, sczególnie że ze mnie to taka łamaga, albo się wywalę, albo poślizgnę albo przywalę głową w skosy, bo pracę mam na poddaszu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

rozumiem Pati,ja mam końcówke 15 tygodnia,a zmieniajac temat co myslicie o farbowaniu włosów w ciązy??Bo jutro wybieram sie do fryzjera.Jak ostatnio rozmawiałam z fryzjerem to powiedział miże musza to być farby bez amoniaku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
marta-lion,jezeli mogę zapytac to w którym byłaś tygodniu jak poroniłas??


mnie nie pytałaś ale ja w 13 tygodniu 😞 dlatego tak przeżywam ....
U mnie to był koniec 7 tygodnia. Ale nic się nie dało zrobić. Poroniłam w domu, zanim dojechałam do szpitala, jajeczko było już puste. Byłam zdruzgotana może tym bardziej że pierwsze dziecko urodziłam bez problemu, w ciąży pracowałam do końca 8 miesiąca. A tu nawet nie zdążyłam rozpocząć dobrze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry mamusie 🙂
Jakos smutno się tu zrobiło...... 😞 😞 😞 Ja jakos nie potrfie sobie tego wyobrazić, chyba bym zwariowala jakby cos sie stalo mojej dzidzi 😞 😞 😞 Tym bardziej, ze od paru dni czuje takie dziwne parcie w dole brzucha jakby ktos mi tam balona pompował..... 🙂 🙂 🙂 Myślę ze to dzidzia rosnie i sie rozpycha 😁 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
oki,bo zdania na ten temat farbowania sa podzielone.Wczesniej czytałam,żeby lepiej poczekać do tego 12 tygodnia.
Wiesz chyba nie ma reguły. Ale ja zwykle siedziałam w domu przez te pierwsze tygodnie i w zasadzie fryzjer był mi zbędny. To jakoś w mojej podświadomości siedziało. Ale naprawdę chodzę do fryzjera. Z Majką byłam też dwa tygodnie przed porodem, by na porodówce dobrze wyglądać 😁 😁 😁 Teraz też już byłam. A co ? Szczęśliwa i ładna mama w ciąży to szczęśliwy dzidziuś w brzuszku 😁 😁 😁

PS. Makijaż też robię i maluję paznokcie hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion ty to umiesz pocieszyc 🙂 🙂,no ja tez lubię miec pomalowane paznokietki i ładnie zrobiony makijaż.A tak wspomniałas na porodówce trzeba ładnie wyglądać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion ty to umiesz pocieszyc 🙂 🙂,no ja tez lubię miec pomalowane paznokietki i ładnie zrobiony makijaż.A tak wspomniałas na porodówce trzeba ładnie wyglądać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślę, że szczęśliwa mama to szczęśliwy dzidziuś i jak komuś to nie przeszkadza to może malować włosy czy paznokcie. Ja mam ostatnio taką awersję do zapachów, że przestałam malować paznokcie bo smród jest dla mnie nie do zniesienia, makijażu też nie robię, ale to z lenistwa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 nie bądz smutny.Mnie też czasmi po boluje brzuch.Jak pytałam swoja pania ginekolog,to wszystko sie tam rozrasta i to powoduje ten ból.Ja to czasami mam takie ciagnięcie w brzuchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio teraz paznokci nie maluję bo dopiero zaczął mi się poprawiać ich stan. Na początku ciąży wyglądały fatalnie. Ale idzie wiosna i lato 🙂 🙂 🙂 Będziemy nosić japonki 😁 😁 😁 Nic tak kobiecie nie poprawia humoru jak paznokcie u nóg starannie pomalowane przez męża. Bo samej brzucholek przeszkadza 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 ale ja nie jestem smutna, tylko tak zaczęłyście o tych poronieniach..... 😞 😞 A Jesli chodzi o mój brzuszek to mnie nie boli tylko tak jak pisalam takie dziwne parcie czuje i jest to nawet symaptyczne uczucie zwłaszcza jak pomyslę, że to dzidzia sie rozpycha. 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Nio teraz paznokci nie maluję bo dopiero zaczął mi się poprawiać ich stan. Na początku ciąży wyglądały fatalnie. Ale idzie wiosna i lato 🙂 🙂 🙂 Będziemy nosić japonki 😁 😁 😁 Nic tak kobiecie nie poprawia humoru jak paznokcie u nóg starannie pomalowane przez męża. Bo samej brzucholek przeszkadza 😁 😁 😁


Marta-lion właśnie jeszcze przecież mamy po coś tych naszych mężów, jak tylko się cieplej zrobi to przymuszę mojego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Nio teraz paznokci nie maluję bo dopiero zaczął mi się poprawiać ich stan. Na początku ciąży wyglądały fatalnie. Ale idzie wiosna i lato 🙂 🙂 🙂 Będziemy nosić japonki 😁 😁 😁 Nic tak kobiecie nie poprawia humoru jak paznokcie u nóg starannie pomalowane przez męża. Bo samej brzucholek przeszkadza 😁 😁 😁


Marta-lion właśnie jeszcze przecież mamy po coś tych naszych mężów, jak tylko się cieplej zrobi to przymuszę mojego 🤪
Hihi ale wiesz jak się starają wtedy. Mój bynajmniej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę dbać o siebie... nie mogę dopuścić,żeby mąż po pracy zastawał w domu mnie zaniedbaną i na dodatek w powyciąganych dresach...Muszę być dla niego cały czas tym bardziej,że on tak się dla mnie stara...pierze,gotuj, sprząta. Więc wyglądać ładnie dla niego mu sie należy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Pati popieram Cie w 100%. Mój też nagle musi się opiekować dwójka dzieci, sprzątać i pracować. I jeszcze wrzeszczy 😁 na mnie jak chce mu pomóc. Więc coś im się należy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja bylam u fryzjera zaraz jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy i poszlam na zwolnienie mialalm tyle czasu, ze sie wybralam i balejaz zrobilam a potem i tak siedzialam w domu nikt do mnie nie zagladal 😞 teraz tez bede robic, moze pod koniec marca.
Przyszly mi wlasnie te spodnie co zamawialam na allegro w sumie fajne tak mi troche dziwnie w nich z takim pasem jeszcze nie chodzilam 🙂 przyszedl mi tez dziennik mojej ciazy... wkoncu po tygodniu. Bardzo fajny jest ciesze sie ze go kupilam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
dziewczyny jejuuuuuu wydawalo sie ze dopiero watek zalozylyscie a to juz 15 , 16 tydz masakra 🤪 jak to leci A powiedzcie mi czy ktoras z Was juz zna plec ?
No ja nie znam, ale bardzo bym już chciała 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
justiks23 napisał(a):
dziewczyny jejuuuuuu wydawalo sie ze dopiero watek zalozylyscie a to juz 15 , 16 tydz masakra 🤪 jak to leci A powiedzcie mi czy ktoras z Was juz zna plec ?
No ja nie znam, ale bardzo bym już chciała 😉 😉 😉


Też nie znam......też bym chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...