Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Andżelika, a do mnie to ta burza nie chce dojść. Teraz ty o niej piszesz, wczoraj albo przedwczoraj któraś z "pobliskich" mamuś też pisała o deszczu, a u nas posucha.
A ja ledwo żyję.
Popchnij no proszę trochę deszczowych chmurek na północ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jo-aneczka Deszcz idzie teraz w Twoim kierunku, ciekawe czy dotrze, ale na prawdę fest lało. Teraz pierwszy raz od rana świeci słońce, a burza dalej szaleje. Nie nadążam już za tą pogodą 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Parktyki jak to praktyki ... smigac trzeba za darmo .. nogi bola od goraca i od chodzenia .. ale ogolnie staraja sie mi dawac latwa i lekka prace 🙂 ale i tak zawsze zmeczona przychodze do domu .. w kuchni w restauracji hotelowej zawsze sie cos do robienia znajdzie .. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cicho spokojnie weekend się zaczął 🙂
Madaleny cały dzień nie widać..Ciekawe jak Kubuś?Mam nadzieję,że lepiej..
W takim razie ja też zamiast kompa może poprzytulam się do mężulka 🙂 Wybaczcie 😉
Miłego wieczorku i chyba do jutra 🙂Pa mamusie i brzusie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dawno wróciłam,bylismy na zakupach,a potem troszke posiedziałam na leżaczku w ogrodzie.Jutro wybieramy sie na grilla do kuzynki męza.Pogoda ma dopisac.
A co do lezaczków,to my dostalismy.I tez mam zamiar małego w nim bujac,tylko jestem ciekawa czy bedzie chciał siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też deszczyk by się przydał 😮 gorrrrąco strasznie
w niedzielę u nas festyn na dzień dziecka i mam nadzieje fajnie spędzić dzionek 😁
a jutro pichcenie i pieczenie bo na festyn zaprosiłam koleżanki z dziećmi hihi....
miłego wieczorku i dobrej nocki brzusie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamy Długo mnie tu nie było i miło mi bardzo mapa, że pamiętacie o tych właśmnie, które mniej się udzielają na forum 🙂 Kurcze tyle chciałam napisac i zapomniałam. Nie robiłam notatek i to dlatego 😉 Mimo, że się nie odzywam to przyznam się, że czytam Was w miarę regularnie i cieszy mnie to, że z Wami wszystko w porządku i że maluszki fajnie rosną 🙂 Crayyyzi miała nie małe przeżycia ale już wszystko ok i życzę Ci kochana oby już wszystko było jak najlepiej i by się to nie powtórzyło. Słusznie, że zrezygnowałaś z pracy bo to już czas na tymczasowy odpoczynek. Jeszcze się w życiu napracujesz.
milium wszystkiego naj dla Was z okazji rocznicy 🙂
Madalena dla synka życzę zdrowia.
Dziewczyny przepraszam, że nie wymienię wszystkich ale w obecnej sytuacji jest mi ciężko nadąży i zapamiętac co u której. Chodzi o to, że ja bardzo chętnie włączyłabym się w dyskusję ale jak leże to nie mogę za bardzo. Jak mam laptopa na kolanach to jest mi tak niewygodnie i denerwuję się co chwilę bo kursor głupieje i co chwilę zmienia litery. Już nawet mąż się na niego zezłościł. Przy łóżku stoi krzesło a na nim laptop i czytam Was, ale pisac nie mogę. W czwartek jadę na usg, może będą jakieś lepsze wieści. Miałam leżec to leże, mały buszuje i chyba się obrucił główką w dół bo wczoraj miał czkawkę i czułam ją na dole brzucha i mąż też to poczuł 🙂 Jestem tak ostrożna we wszystkim co robię ,żę się wręcz czuję chora, jak niedołężna 😉 Mamuśki ja może się postaram częściej napisac choc pare zdań bo mi głupio tak. Mówię dzień dobry a dobranoc to już nie bo a to komp mężowi potrzebny a to to a to tamto a teraz to leżenie, ale nie gniewajcie się na mnie proszę. Jak przeczytałam, że mapa pisze o tych dziewczynach co nie wiadomo co z nimi to mi głupio się zrobiło bo to faktcznie nie ok z mojej strony. Przepraszam postaram się chociaż dzien dobry pisac.
Mi się bardzo podoba co admin robi i jestem pełna podziwu dla niego za jego pracę i pomysły i w ogóle, że dał nam możliwośc kontaktu co uważam za najistotniejsze a że strony się odwróciły to dla mnie super. Jak się zalogowałam miałam problem bo się strony zmieniły ale Marta mi wytłumaczyła, a teraz wróciły jak przed zalogowaniem. Dla mnie jest ok i dla admina jestem pełna podziwu i pełny dla niego szacunek za to co robi, bo to kawał porządnej i ciężkiej pracy, pracy nie tylko przy komputerze ale także pracy z ludzmi. Ja Cię admin rozumiem, rób swoję 🙂 i dziękuję Tobie i dziewczynom z naszego forum 🙂
Jakbym znów się nie odezwała dzisiaj to na wszelki wypadek mówię Dobranoc 🙂

Aaaaaa Paninka mój mąż wpadł na pomysł co zrobic z zaskórniakami 🙂 Zbiera monety dwózłotowe na ...... wykrywacz metali 🤪 Kiedyś mówiłąm, że mój i Twój to coś współnego mają 😁 Tylko,że ja po lesie bym z nim chodziła i roweru pilnowała a on tak w obrębie 20 m będzie szukał 😁 😁

Trzymajcie się kobitki 🙂 aż mi się humor poprawił na wspomnienie o tym wykrywaczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Kuba niestety gorzej się czuje. Gorączka powoli rośnie. Ostatnio miał 38,2
Oczy ma jak szparki, ledwo co widzi bo mu na dokładkę ropieją. Ehhh jak do poniedziałku mu nie przejdzie to jedziemy do lekarza.
Miłego wieczorku życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ja tak jak juz wczesniej pisałam nie najlepiej się dzisiaj czuje, brzuszek twardy i troche pobolewa. Poszłam popołudniu do sklepu po truskawki to ledwo dałam radę dojśc do domu, gorąco mi sie robiło, słabo i w ogóle jakaś taka słaba dzisiaj jestem.
Aneczkare my też będziemy kupowali komodę z Ikea dla Małego i zastanawiam sie na d tą co Ty kupiłaś albo nad komoda z serii Kullen ma 5 szuflad i kosztuje 159,99 zł także jeszcze mniej. Ale jak zobacze na żywo to dopiero sie zdecyduje.
Wszystkie dziewczynki które dodały nowe fotki brzuszków - ślicznie wyglądacie.
Ciekawe jak tam Kubuś Magdaleny bo dzisiaj już się nie odzywała, mam nadzieję że troche mu już przeszło. Ja tez słyszałam że inhalacje bardzo pomagają.
Mamacie ide sie wykąpać i jeszcze do Was zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia napisał(a):
oooo Magda mnie wyprzedziła 🙂 to duzo zdrówka dla synka!!! Na pewno jutro będzie lepiej :*


Dziękuję za wsparcie. Wiecie jak nie ma gorączki to jest nawet ok. Ale tak przynajmniej wiadomo, że jego organizm walczy z infekcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wam już powiem dobranoc, coś mi net się rozłącza co chwilkę. To chyba od przegrzania komputera.
U nas nadal duszno, Andżelika, niestety chmurki nie dotarły 😞
A mnie dziś brzusio pobolewa, więc idę zrobić pranie a potem się przespać.
Kolorowych snów
Madalena, mam nadzieję, że twój Kubuś prześpi spokojnie tą noc, a jutro będzie lepiej.
Kornelka, dawaj znać co u ciebie. Z racji twoich ostatnich przeżyć jesteś w pierwszej dziesiątce mamuś, o które szczególnie się martwimy.
Agnie-szka, fajnie, że jesteś już w domku. Jak się teraz czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki, byłam na spacerku dość długim. troszkę mnie kłuje na górze brzuszka po lewej stronie,ale to nie serducho. nie wiem, może mała gdzieś tam coś włożyła, takze lepiej mi jak chodzę.
jestem wykończona, jeszcze taka gorączka u nas ze szok. wskakuje pod prysznic, mówię już dobranoc, ale może jeszcze wejdę jeśli nie usnę.
madalena20 niech ci synek szybko zdrowieje,
trzymajcie się brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
Witajcie mamy Długo mnie tu nie było i miło mi bardzo mapa, że pamiętacie o tych właśmnie, które mniej się udzielają na forum 🙂 Kurcze tyle chciałam napisac i zapomniałam. Nie robiłam notatek i to dlatego 😉 Mimo, że się nie odzywam to przyznam się, że czytam Was w miarę regularnie i cieszy mnie to, że z Wami wszystko w porządku i że maluszki fajnie rosną 🙂 Crayyyzi miała nie małe przeżycia ale już wszystko ok i życzę Ci kochana oby już wszystko było jak najlepiej i by się to nie powtórzyło. Słusznie, że zrezygnowałaś z pracy bo to już czas na tymczasowy odpoczynek. Jeszcze się w życiu napracujesz.
milium wszystkiego naj dla Was z okazji rocznicy 🙂
Madalena dla synka życzę zdrowia.
Dziewczyny przepraszam, że nie wymienię wszystkich ale w obecnej sytuacji jest mi ciężko nadąży i zapamiętac co u której. Chodzi o to, że ja bardzo chętnie włączyłabym się w dyskusję ale jak leże to nie mogę za bardzo. Jak mam laptopa na kolanach to jest mi tak niewygodnie i denerwuję się co chwilę bo kursor głupieje i co chwilę zmienia litery. Już nawet mąż się na niego zezłościł. Przy łóżku stoi krzesło a na nim laptop i czytam Was, ale pisac nie mogę. W czwartek jadę na usg, może będą jakieś lepsze wieści. Miałam leżec to leże, mały buszuje i chyba się obrucił główką w dół bo wczoraj miał czkawkę i czułam ją na dole brzucha i mąż też to poczuł 🙂 Jestem tak ostrożna we wszystkim co robię ,żę się wręcz czuję chora, jak niedołężna 😉 Mamuśki ja może się postaram częściej napisac choc pare zdań bo mi głupio tak. Mówię dzień dobry a dobranoc to już nie bo a to komp mężowi potrzebny a to to a to tamto a teraz to leżenie, ale nie gniewajcie się na mnie proszę. Jak przeczytałam, że mapa pisze o tych dziewczynach co nie wiadomo co z nimi to mi głupio się zrobiło bo to faktcznie nie ok z mojej strony. Przepraszam postaram się chociaż dzien dobry pisac.
Mi się bardzo podoba co admin robi i jestem pełna podziwu dla niego za jego pracę i pomysły i w ogóle, że dał nam możliwośc kontaktu co uważam za najistotniejsze a że strony się odwróciły to dla mnie super. Jak się zalogowałam miałam problem bo się strony zmieniły ale Marta mi wytłumaczyła, a teraz wróciły jak przed zalogowaniem. Dla mnie jest ok i dla admina jestem pełna podziwu i pełny dla niego szacunek za to co robi, bo to kawał porządnej i ciężkiej pracy, pracy nie tylko przy komputerze ale także pracy z ludzmi. Ja Cię admin rozumiem, rób swoję 🙂 i dziękuję Tobie i dziewczynom z naszego forum 🙂
Jakbym znów się nie odezwała dzisiaj to na wszelki wypadek mówię Dobranoc 🙂

Aaaaaa Paninka mój mąż wpadł na pomysł co zrobic z zaskórniakami 🙂 Zbiera monety dwózłotowe na ...... wykrywacz metali 🤪 Kiedyś mówiłąm, że mój i Twój to coś współnego mają 😁 Tylko,że ja po lesie bym z nim chodziła i roweru pilnowała a on tak w obrębie 20 m będzie szukał 😁 😁

Trzymajcie się kobitki 🙂 aż mi się humor poprawił na wspomnienie o tym wykrywaczu 🙂

Kornelka bardzo dziękuję za ciepłe słowa, motywują mnie do dalszej pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Adminie mowiłam ze my jesteśmy super fajne dziewczyny hehe 🤪 🤪 🤪
Boże ty naprawdę to wszystko czytasz ???? 😮 😮 😮

Nie wszystko, bez przesady ale zerkam czasem tu i tam... 🙂

Hehe noo juz się martwiłam 🤪 🤪 🤪
Bo ja mam problem żeby nadrobić czasem zaległości u sierpnioweczek 🙂 🙂 🙂.
A przecież tu tyle wątków 🙂

PS. Życzę siły i motywacji do następnych zmian 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Adminie mowiłam ze my jesteśmy super fajne dziewczyny hehe 🤪 🤪 🤪
Boże ty naprawdę to wszystko czytasz ???? 😮 😮 😮

Nie wszystko, bez przesady ale zerkam czasem tu i tam... 🙂


Zeza masz 😉 ?? bo jak to wytłumaczyc, że wszystko wiesz 🙂 To żart tylko się nie obraz 🙂 Spokojnej pracy życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
admin napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Adminie mowiłam ze my jesteśmy super fajne dziewczyny hehe 🤪 🤪 🤪
Boże ty naprawdę to wszystko czytasz ???? 😮 😮 😮

Nie wszystko, bez przesady ale zerkam czasem tu i tam... 🙂


Zeza masz 😉 ?? bo jak to wytłumaczyc, że wszystko wiesz 🙂 To żart tylko się nie obraz 🙂 Spokojnej pracy życzę 🙂

Hehe Kornelka ale nie wszyscy walą prawie 4000 stron przez pól roku hihi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...