Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Pati123 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Pati, a ja uważam, że pilot wcale nie jest tak bardzo potrzebny do pozytywki... wydaje mi się, że wcale aż tak często nie puszcza się melodyjek, ale może się mylę 😉


No to ja już totalnie zwariowałam 😞 Niedawno, któraś z doświadczonych mamusi pisała,ze dostawała furii od ciągłego chodzenia i nakręcania i że ta karuzela zwykła brzęczy i dlatego tak się zasugerowałam......
Doświadczone mamusie POMOCY!!!! Pomożecie???

zgadzam się z tym, że zwykłe brzęczą, dlatego tez wolałabym taką z muzyką klasyczną... a co do pilota, to tak jak napisałam - wydaje mi się że to dodatowy gadżet - ale to moja pierwsza dzidzia, więc niech sie wypowiedzą doswiadczone mamuski 😉


Jak jakąś fajną z muzyką klasyczną wynajdziesz to podeślij linka 🙂 Na razie się wstrzymam, jest jeszcze czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Diviana napisał(a):
Co do sukienek to ostatnio w szmateksie widziałam całkiem fajną weselną i brzuszek mieszczącą.
W którym? 😁


To jest na Jana Pawła chyba, bo ja tam do lekarza jeźdżę niedaleko skrzyżowania Jana Pawła z Nowolipie otworzyli tam z miesiąc czy 2 temu nowy szmateks i są całkiem ciekawe rzeczy, mnóstwo tam ludzi zawsze i można coś ciekawego znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
raspberry86, na zdjęciu w avatarku podobna jesteś do Angeliny Joli 🙂


😁 😁 dobre, nie mam tak wydatnych usteczek 😁
a angelina to jest idolka mojego męża. nawet przeszłam z nim wszystkie części Tomb Ridera na play station 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raspberry86 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
raspberry86, na zdjęciu w avatarku podobna jesteś do Angeliny Joli 🙂


😁 😁 dobre, nie mam tak wydatnych usteczek 😁
a angelina to jest idolka mojego męża. nawet przeszłam z nim wszystkie części Tomb Ridera na play station 😁


No to wiadomo czemu akurat Ciebie na żonę wybrał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
raspberry86, na zdjęciu w avatarku podobna jesteś do Angeliny Joli 🙂
😁 😁 dobre, nie mam tak wydatnych usteczek 😁
a angelina to jest idolka mojego męża. nawet przeszłam z nim wszystkie części Tomb Ridera na play station 😁
No to wiadomo czemu akurat Ciebie na żonę wybrał 🙂
Hahahaha Dokładnie! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raspberry86 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
raspberry86, na zdjęciu w avatarku podobna jesteś do Angeliny Joli 🙂


😁 😁 dobre, nie mam tak wydatnych usteczek 😁
a angelina to jest idolka mojego męża. nawet przeszłam z nim wszystkie części Tomb Ridera na play station 😁

i tak jesteś do niej podobna 🙂 a Angelina to chyba idolka 99% facetów 😁 kobiet zreszta też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
Diviana napisał(a):
Co do sukienek to ostatnio w szmateksie widziałam całkiem fajną weselną i brzuszek mieszczącą.
W którym? 😁

To jest na Jana Pawła chyba, bo ja tam do lekarza jeźdżę niedaleko skrzyżowania Jana Pawła z Nowolipie otworzyli tam z miesiąc czy 2 temu nowy szmateks i są całkiem ciekawe rzeczy, mnóstwo tam ludzi zawsze i można coś ciekawego znaleźć.
Hmm - w tych pawilonach? Po lewej czy prawej stronie Jana Pawła idąć z centrum (w str Arkadii)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raspberry ha faktycznie 🙂 .. ciekawe ktora z nas sie ropakuje pierwsza 😁 moze w tym samym czasie 🙂 ... ajj bedziemy zazdroscic tylko tym mamusiom ktore sie wtedy juz wypakuja 🙂 tyle nam pozostanie no i czekanie na nasz dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
muszę go o to spytać dlaczego akurat mnie wybrał, 😁
a potem dodam , czy czasem nie przypominam mu Angeliny hahahaaaa 😁


a może ona przypomina mu Ciebie 😉 i dlatego tak ją lubi 😜


slicznie ujete 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe o matko w końcu chyba was doczytałam 😁 😁 😁

Doczytałam, ze pisałyście o wrednych ciotkach, klotkach i innych glistach 🤪 🤪 🤪
Nie warto się przejmować 🙂

Jola a ty naprawdę chciałas jechać te 140km w 8 miesiacu hmmm... To od pocztku nie była najlepsza decyzja.

Agusia ty chyba za mało sypiasz 🙂 🙂 🙂 Co ty chcesz od swojego wygladu ???? 😮 😮 😮 Zmierzyć Ci moje udo ??? 🤪 🤪 🤪

Co do masażu krocza, nie powinno się raczej używać oliwek typu bambino czy coś, bo wprowadzacie je do środka. Ja jakoś nie miałam nigdy do tego weny. Raz tylko masowałam prze jeden dzien hehe 🤪 🤪 🤪

Co do wanienki chyba Daniela ją pokazywała ja taką odradzam. Myślę że ta anatomiczność zacznie ci szybko przeszkadzać.

Co do karuzeli - pozytywki hmmm.... U mnie jakoś zawsze krótko były używane i szczerze powiem kupowałam takie zwykłe plastikowe (łatwo umyć, a pluszowe ja nie kupowałam, bo zbieraja kurz a zawsze moze sie okazać że maluszek uczulony na kurz). Więc w sumie nigdy nie żałowałam że kupiłam tanie i plastikowe. Bo moje maluszki jakoś nie były nimi specjalne zainteresowane. A też nie należę do mam, które włączają karuzelę na pół dnia. Jest tyle rzeczy do zrobienia z maluszkiem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że moj ukochany szaleje za Angeliną, wiedziałam już dużo dużo wcześniej jak był jeszcze moim...kolegą z pracy 😉
mąż bynajmniej nie przypomina Brada Pitta,
ale jest troszkę podobny do Keanu reevesa, co zauważyłam na samym początku jak się poznaliśmy, a to z kolei mój idol!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Daniela jak dobrze pamiętam Ty wylicytowałaś jakąś karuzelkę do łóżeczka. Przyszła Ci już? jak możesz wklej linka bo ja znalazłam taką:
http://allegro.pl/karuzela-wyspa-marzen-tiny-love-gratisy-wys10-zl-i1635007256.html
jednak nie bardzo jestem przekonana ...
Kupowałyście może karuzelki, c o tej myślicie cena jest taka sobie najtańsza na pewno nie, ale wydaje się być konkretna...


Pati ja wylicytowałam z Fisher Price ale z misiami o taką http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-z-misiami-c0108-projektor-i1645176507.html ale jeszcze nie przyszła. Myślę że może jutro przyjdzie to napiszę co i jak. Tylko ja używaną kupiłam mam nadzieję że się nie rozczaruje..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
raspberry86 napisał(a):
muszę go o to spytać dlaczego akurat mnie wybrał, 😁
a potem dodam , czy czasem nie przypominam mu Angeliny hahahaaaa 😁


a może ona przypomina mu Ciebie 😉 i dlatego tak ją lubi 😜


slicznie ujete 🙂

zgadzam się , w tę stronę nie pomyślałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...