Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Madzia ślicznie wyglądasz 🙂
Marta a Ty to już chyba nie powinnaś dźwigać,co??
K8_online ja na prziwjak kupiłam 1 pokrowiec a jak się zabrudzi to tetre położę albo pieluszkę flanelową. Przewijak nie jest mocowany na stałe.

Mam pytanie czy któraś z Was miała lub ma ten "fotel" jak z jego jakością?? http://allegro.pl/fotel-ikea-pello-nowy-kurier-promocja-cenowa-i1660950687.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
k8_online gdzie zamierzasz rodzic? mamy termin na ten sam dzien moze spotkamy sie na oddziale 🤪 🤪

a może się tak zdarzyć hahahaha 🤪 decyduję się na ICZMP teraz chodze tam na wizyty kontrolne ze względu na moj szewek, opieka na tym oddziale jest super! co prawda nie wiem jak na porodowce i poporodowym, ale to się okaże 😁
a Ty gdzie będziesz rodziła? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIOO już myślałam, że ze smutku wszystko co słodkie zjem 😞 Mój małż dzisiaj 12 godzin w robocie. A od następnego tygodnia w ogóle go nie będzie przy nas bo jedzie do teściów na ranczo do pomocy przy truskawkach. Ehhh jak ja sama dam radę to ja nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki!

Dopiero do was zawitałam 🙂. Jakoś dzisiaj przez większość dnia słabo się czułam.Mały uciska na żołądek przez co mam niesamowite rewolucje brzuszkowe 😞. Kupiłam dzisiaj "Album naszego maleństwa". Naprawde super jest..miejsce na zdjęcia, odbicie raczki stópki, miejsce na zdjecie 1 bucików 🙂. Słowniczek czyli co maleństwo do nas "guga" i co to znaczy 🙂.... 😁
Żelazko równiez zakupiłam - tefala..
Miałam zapisac sie do dentysty ale jak chciałam sie zapisac gościu był nie uprzejmy i wołał sobie 160zł! gdzie ja w prywatnej klinice we wrocławiu taniej miałam i mieli sprzęt taki,że szok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam dodac ,że wyprałam dziś wszystkie maleńkie ciuszki i wiecie co? Cuuudownie wyglądają jak tak wiszą jeden przy drugim susząc się na sznurku 😁 😁
Zapewne zaraz przetestuję żelazko...zastanawiam się tylko co ja będę robić jutro? Zakupy porobione...spakuje torbe do szpitala i co dalej? 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 napisał(a):
Zapomniałam dodac ,że wyprałam dziś wszystkie maleńkie ciuszki i wiecie co? Cuuudownie wyglądają jak tak wiszą jeden przy drugim susząc się na sznurku 😁 😁
Zapewne zaraz przetestuję żelazko...zastanawiam się tylko co ja będę robić jutro? Zakupy porobione...spakuje torbe do szpitala i co dalej? 🥴 🥴



ojej szybka jesteś 🙂 pozazdrościć tylko ehhh kiedy ja się wezmę za to wszystko 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
Paninka napisał(a):
k8_online gdzie zamierzasz rodzic? mamy termin na ten sam dzien moze spotkamy sie na oddziale 🤪 🤪

a może się tak zdarzyć hahahaha 🤪 decyduję się na ICZMP teraz chodze tam na wizyty kontrolne ze względu na moj szewek, opieka na tym oddziale jest super! co prawda nie wiem jak na porodowce i poporodowym, ale to się okaże 😁
a Ty gdzie będziesz rodziła? 😉


ja myslalam o rydygierze...ale najblizej mam do Brzezin...wiec jak sie wczesniej zacznie ( a z moim szczesciem to bardzo mozliwe) to pewnie tam bedziemy pedzic 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 a jak Twoje stopki? bylam dzisiaj u lekarza i pytalam mowil ze to normalne ze w upaly mam wieczorem spuchniete...i kupilam sobie super krem dla kobiet w ciazy.. dla mnie rewelacja


mam pytanie odnosnie kremu na odparzenia...ostatnio uslyszalam od doswiadczonej pielegniarki ze lepszy od sudocremu jest alantan plus... wiecie cos na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
agapurka2 napisał(a):
Zapomniałam dodac ,że wyprałam dziś wszystkie maleńkie ciuszki i wiecie co? Cuuudownie wyglądają jak tak wiszą jeden przy drugim susząc się na sznurku 😁 😁
Zapewne zaraz przetestuję żelazko...zastanawiam się tylko co ja będę robić jutro? Zakupy porobione...spakuje torbe do szpitala i co dalej? 🥴 🥴



ojej szybka jesteś 🙂 pozazdrościć tylko ehhh kiedy ja się wezmę za to wszystko 😮 😮


Madalena, jak sama piszesz masz już wolne od pracy, mąż wyjeżdża więc nie stresuj się, że nie zdążysz 🤔
Jak położysz Kubusia na drzemkę to będzie czas na pranie i prasowanie ubranek.
Myślę, że tobie będzie łatwiej niż mi - ja ostatnio robiłam przegląd ubranek po mojej córci.
Oczywiście Em mi chciała towarzyszyć, więc efekt jest taki, że co ładniejsze ubranka zostały przez nią zaanektowane dla LALEK 😉 😉 😉

A zdjęcie w avatarku rzeczywiście cudne - tak powinny wypoczywać wszystkie mamusie na miesiąc/dwa miesiące przed porodem.
Nie to co ja - ciągle w pracy 😠 A z końcem maja miał być odpoczynek 😞 A tu nadal końca nie widać 😞 Uchhh, jak mi się już nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta a Ty to już chyba nie powinnaś dźwigać,co??


Oj wypatrzyły hehe 🤪 🤪 🤪
Na codzień nie dźwigam 🙂
Ale zmienię wam fotkę, żeby było lżej 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
madalena20 napisał(a):
agapurka2 napisał(a):
Zapomniałam dodac ,że wyprałam dziś wszystkie maleńkie ciuszki i wiecie co? Cuuudownie wyglądają jak tak wiszą jeden przy drugim susząc się na sznurku 😁 😁
Zapewne zaraz przetestuję żelazko...zastanawiam się tylko co ja będę robić jutro? Zakupy porobione...spakuje torbe do szpitala i co dalej? 🥴 🥴



ojej szybka jesteś 🙂 pozazdrościć tylko ehhh kiedy ja się wezmę za to wszystko 😮 😮


Madalena, jak sama piszesz masz już wolne od pracy, mąż wyjeżdża więc nie stresuj się, że nie zdążysz 🤔
Jak położysz Kubusia na drzemkę to będzie czas na pranie i prasowanie ubranek.
Myślę, że tobie będzie łatwiej niż mi - ja ostatnio robiłam przegląd ubranek po mojej córci.
Oczywiście Em mi chciała towarzyszyć, więc efekt jest taki, że co ładniejsze ubranka zostały przez nią zaanektowane dla LALEK 😉 😉 😉

A zdjęcie w avatarku rzeczywiście cudne - tak powinny wypoczywać wszystkie mamusie na miesiąc/dwa miesiące przed porodem.
Nie to co ja - ciągle w pracy 😠 A z końcem maja miał być odpoczynek 😞 A tu nadal końca nie widać 😞 Uchhh, jak mi się już nie chce 😞


To prawda pewnie tak to zorganizuje. Gorzej tylko, że mieszkam na 4 piętrze w mieszkanku bardzo malutkim i czeka mnie pranie na raty bo suszarka jedna i bardzo mała no chyba, że dogadam się z bratową i do niej wywiozę ubranka do suszenia. Tylko że wtedy to i tak będę zmuszona czekać na czyjąś pomoc żeby te ubranka mokre przetransportować. ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka a czemu końca nie widać??? Ja też przedłużałam rozstanie z robotą ale w końcu się zmobilizowałam i powiedziałam starczy tego pędzenia za pieniędzmi. Rodzina przecież najważniejsza. Musisz się zawziąć i w końcu postanowić. Ja teraz jestem prze szczęśliwa. A pomogła mi dużo taka pewna dobra wróżka hihihih o nicku marta-lion dzięki niej przejrzałam na oczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uciekam na budowę popatrzeć co tam chłopy robią i zabiorę drzewo bo muszę w piecu przepalić żeby mieć ciepłą wodę.

Jak możecie wypowiedzcie się o tym fotelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
A pomogła mi dużo taka pewna dobra wróżka hihihih o nicku marta-lion dzięki niej przejrzałam na oczy 🙂

Oj Boże perwszy raz ktoś mnie nazwał dobrą wróżką 😁 😁 😁

Agapurka tobie to nie dogodzi hehe 🤪 🤪 🤪

Daniela o jakim fotelu, bo chyba coś przegapiłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):

Mam pytanie czy któraś z Was miała lub ma ten "fotel" jak z jego jakością?? http://allegro.pl/fotel-ikea-pello-nowy-kurier-promocja-cenowa-i1660950687.html


O ten Danieli chodziło Dziewczynki 🙂

Ja niestety Daniela tego konkretnego modelu nie znam 😞 Jednak mam wypoczynek z Abry taki:
http://www.abra-meble.pl/duzy-pokoj/zestawy-wypoczynkowe/zestaw-kansas.html
i tam są mniej więcej coś w tym stylu fotele i są mega wygodniusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
dziewczynki awiecie cos na temat kremu alantan plus? ponoc lepszy niz sudocrem ( tak poradzila mi pielegniarka)


jest dobry !!! ale wydaje mi się, że na równi z sudocremem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...