Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Foga super 🤪
Ale dziś dobry wizytowy dzień 🙂

Ja mam jutro i właśnie ciągle o tej szyjce myślę... 🙃
Ale zmykam na kolację - Mężuś szykuje, a potem łóżeczko 🙂
Dobranoc 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
udało się nadrobić zaległości 🙂
marta-lion to jeśli masz w pobliżu aptekę super-pharm to tam balneum jest w promocji 2 szt po 200ml za niecałe 25zł
ann, eleeza - zdrówka życzę
siehankowa- podobno nowym terndem jest używanie do pępka tylko czystej wody i mydła- jeśli się zabrudzi. No i duuużo wietrzyć
Pati- cieszę się, że wszystko ok.
Aniołek- gratuluję zdrowej i ruchliwej małej
jo-aneczka- jeśli jest mały zakład pracy chyba do 20 pracowników to płaci ZUS. A kreacja bardzo ładna 🙂
marta-lion super wieści
foga- tobe też gratuluję dobrych wieści z wizyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny 🙂
Mapa - to ja trzymam jutro kciuki za twoja wizytę 🙂
Siehankowa - dawaj no to autko na tapetę... pooglądamy 🙂
A z tą szyjką... to tak mi ja jakoś zbadał dzis, że myślałam, że go z bólu kopnę w krok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki,my tez juz po wizycie 🙂
Wszystko dobrze.Filipek waży 1890 g i jest odwrócony główka do dołu,czyli tak jak ostatnio.Od ostatniej wizyty przytył prawie 800 g,tak sie cieszę ,że mały rosnie.U mnie tez wszystko ok,rozwarcia nie ma,z szyjka też ok.Jedynie mam delikatny stan zapalny i przez 6 dni bede brała globulki.I pani doktor mówiła,ze mam sie jak najwiecej oszczędzać i najlepiej w upały nie wychodzic z domu.Jezeli chodzi o termin porodu,to trzymamy sie daty 5 sierpnia.A nastepna wizyte mam 12 lipca,i wtedy zostanie pobrany wymaz z pochwy.U nas w szpiatlu jest on wymagany.A co do bóli brzucha,to mały uciska,gdyby po no-spie ten ból by nie przeszedł i by mi twardniał,to mamy jechać do szpitala.
aniolek,marta,foga gratuluje udanych wizyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulację dla wizytowych brzuszków! dobre wieści zawsze cieszą
ja za 2 tyg wizyta 🤪 już nie mogę się doczekac
ja już pomału kupuję rzeczy potrzebne do szpitala.
Liwiuni kupiłam 2 smoczki-uspokajacze (od 0-3 miesięcy) aczkolwiek nie wiem czy takie maleństwo potrzebuje go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczka - gratuluję - wielki chłop... podobnie jak Julka Marty 🙂)

Jo - aneczka, mapa - zerknęłam na fotki... prześlicznie wyglądacie 🙂)

Ja chyba uciekam spać, bo po tej wizycie coś zmęczona jestem.. za dużo wrażeń 🤪

Dobranoc, do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 napisał(a):
weszlam nadrobic zaleglosci od poludnia a tu tak malutko 😁 pewnie przyspieszy sie wszystko w godz 0 🙃
paninka a ile twoja siostrzyczka ma lat? moja 7 i boje sie teraz tej ospy zeby ze szkoly czegos nie przywlekla 🤢


w kwietniu skonczyla 8 i podobno w szkole sporo dzieciakow choruje...wczoraj bylam w przedszkolu gdzie pracowalam ale tam duzo dzieci...ale to moze kwestia casu...

dzisiaj w wiadomosciach mowili ze namlodsze dziecko ktore leczone bylo na wiatrowke mialo...4 godziny 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór mamusie 🙂
moniczek a mozna sobie samemu zrobić ten test na paciorkowca???? Tylko kurcze, musze się zorientować czy w moim szpitalu jest wymagany 🥴
Dziewczynki gratuluje udanych wizyt 🙂 🙂 🙂 🙂
Kurde, powiem Wam, że cały czas mi chodzi po głowie ten mój lekarz. czy On juz nie ma zamiaru mnie badać?????????? 🤔 🤔 🤔 Ja pikole, chyba jutro się zapytam tej połoznej bo i tak u niej będe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz do domu weszłam, jakoś późno na zakupy pojechaliśmy 🥴 🥴 Tyle czasu się zbieraliśmy, bo jeszcze z moim Kubą na pogotowie trzeba było jechać, bo palca do szycia miał, tak się załatwił nad wodą 😠 😠 Ech, dzień pełen wrażeń 🙂 🙂 😁

Kupiłam dziś wanienkę taką przezroczystą, butelkę TT anty kolkową 150 (ostatnio chciałam kupić to była za 32zł, a dziś trafiliśmy na promocje i 19zł kupiliśmy). Jeszcze te niedarpki, czapkę i parę ciuszków na 68. Chciałam kupić Pampersy 2, ale nie wiem czy się opłacało 50 zł, 72 szt. bez żadnej promocji. 🤔 🤔

Co do smoczków to ja też mam 2 te 0-3 m. Myślę, że bez nich się nie obędzie. 🤔
Wszystkim wizytowym mamuśką gratuluję zdrowych maluszków 😘 🙂 🙂 Ja mam wizytę w czwartek, myślę że zrobi mi USG, zawsze na każdej wizycie miałam robione, tylko nie ostatnio, bo kontrola przez tą glukozę. Liczę, że się dowiem ile waży Mały, ostatnio chyba 920g.

Teraz idę obejrzeć Wojewódzkiego i spadam spać, padnięta jestem, jak nie wiem co. 🙂 🙂DOBRANOC 😘 🙂 🙂


Ps. Jo-aneczka Świetnie wyglądasz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dołączam do gratulacji dla mam, które dziś miały wizyty. Widać, że nasze dzidziusie już blisko 2 kg ważą.
Ja mam wizytę za tydzień i liczę, że już ponad 2 kg nam stuknie 😉
Mapa, że też ja wcześniej nie zauważyłam twoich zdjęć na sierpnióweczkach 🙂 Chyba niedawno je dodałaś? Świetnie wyglądasz.
No i Marta, jakoś wcześniej mi umknął twój gigantycznie wielki arbuz pod koszulką 😁 😁 😁
Kiedyś napisałaś, że twoją ciążę to i niewidomy by zauważył. Teraz widzę, że nie przesadzałaś. Masz naprawdę ogromniasty brzusio. Miodzio 😉

Wszystkim brzuszkom życzę kolorowych snów, a jutro odezwę się po południu, bo od rana do pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...