Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
słuchajcie: widziałam się z ta klientką, ktora urodziła 1,5 tygodnia temu. Ona przyszła do mnie w dżinsach sprzed ciąży 🤪 🤪 🤪
Szok!! Ja też tak chcę!!
A córcia fajniutka - widziałam na zdjęciach. Podobno póki co grzeczniutka - tylko je i śpi. A na imię będzie miała jednak nie Julka a .....Faustyna 😉

Wyprasowałam pieluchy i flanelki. Te zwykłe flanelki to jakaś masakra do prasowania a te z Motherhood spoko- prasowwanie bez żadnych problemów.

Ktoś wyjątkowy - fajnie ,że miałaś od kogo pożyczyć kasiorę. ja też uważam , że lepszy firmowy używany niż nówka ale wątpliwej jakości.

Jagoda - nie przemęcz się z tym pakowaniem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko na szybko. Witam Was i buziolee:*
Byłam u lekarza mocz w normie dziecko zdrowe. Cesarka zaplanowana na tydzien przed terminem czyli prawdopodobnie 14styczen 😉 jak mnie wczesniej nie złapie. Zobaczymy.

Mam pytanie do dziewczyn co do wózków.
jagoda, mycloud wąchałyscie wózki?? bo ponoc te co smierdza najbardziej plastkiem sa najbardziej nafaszerowane substancjami rakotwórczymi(mówiłyscie kiedys o ty programie w tvn ze te wozki nie przeszly testow)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla jak dla mnie nic nie śmierdzi,a czy koła śmierdzą tego nie wiem bo nie schylałam się,ale na pewno nie śmierdzi na kilometr.

Ja popijam sok z owocu granatu;-)
Ponawiam pytanie: czy kupujecie monitor oddechu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PADŁAM I ZASNĘŁAM...teraz ide sie posilic obiadem i jedziemy na mieszkanko...
dzis jeszcze czeka nas wieeeeeele do zrobienia a jeszcze jutro swieto i wszystko zamkniete wiec musimy pokopowac wszystko dzis (srodki czystoci, jedzenie).

PINACOLADA-to jest jak z jedzeniem - oczy by zjadły a brzuch juz nie moze a ja spakowalabym i poprzenosilabym TYYLLLE a musze czekac na meza i co chwile odpoczywac.

syla - 🙃 NIE! NIE wachalam wózka! 🙂 ale ja generalnie chrzanie te opowiesci o rakotworczych wozkach = bez przesady - moje dziecko bedzie bedzie jadło ani kółek ani raczki od wózka 😉 🙃



Uciekam papapapa



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do monitora oddechu to ja sie zastanawiam nad takim: http://www.allegro.pl/item808724960_bezprzewodowy_monitor_oddechu_snuza_halo_wys_0zl.html
I nie wiem czy kupywać czy nie?? Może się przyda, a może tylko będzie leżeć w szufladzie.
Ta pogoda jest tak beznadziejna że mi się nic nie chce i jakoś smutno ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Styczniowki ja na momencik...
Wpadlam zobaczyc co u Was...
Ja jutro na USG i na zwiedzanie odzialu plozniczego.

Ja niestety juz tylko leze nie robie juz prawie nic poza tym ze wstaje do toalety i do jedzonka...

Junior wykluczym pozycje siedzaca u mnie, jest aktywny brzuszkiem rusza juz calym 🙂w dzien i w nocy nie daje za wygrana.

Buziaczki dla Was poglaszcie brzusie od cioteczki Juleczki

Myslami jestem z Wami!!!!
DBAJCIE O SIEBIE I MALENSTWA W BRZUSZKACH!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cioteczka Juleczka myślałam o Tobie ostatnio i zastanawiałam się co u Ciebie;-) nie zazdroszczę Ci tego leżenia,ale jak mus to mus 😘 dasz radę teraz tak szybko uciekają te tygodnie,że momencik i zleci do końca grudnia.Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

Ktoś_wyjątkowy gratuluję zakupu wózka 😉

Jeśli chodzi o monitor oddechu to mi moja gina odradza kupno. Mówi że to się przydaję w przypadku wcześniaków, a tak to nie ma potrzeby i wystarczy sama niania elektroniczna. Sama nie wiem. Nianię juz mam i chyba na tym faktycznie zaprzestanę.

A wracając do kosmetyków Nivea Baby, no to faktycznie trzeba czytać, bo sporo jest pow. 1 m-ca życia, ale nie wszystkie!
Podrzucam przykładaowe produkty, gdzie na przedzie napisane jest wyraźnie od chwili narodzin.

KREM
http://www.nivea.pl/products/show/Krem%20na%20ka%C5%BCd%C4%85%20pogod%C4%99

PUDER
http://www.nivea.pl/products/show/9100

SPRAY DO NOSKA
http://www.nivea.pl/products/show/9297

ŻEL DO MYCIA
http://www.nivea.pl/products/show/%C5%BBel%20do%20mycia%20cia%C5%82a%20i%20w%C5%82os%C3%B3w%0D%0ANUTRI%20SENSITIVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mycloud - wyśle ci oklaska jak minie jakieś jeszcze 2 godziny bo dawałam dziś Jagodzie i
jeszcze nie mogę 😉 , monitoru oddechu nie kupuje choć twierdze że to dobre i jak
bym miała kase to napewno nie było by mi szkoda wydac na taką aparaturę a może coś
uspyrlam i kupie , jak będzie kasa to kupie ;] Bo fajny jest ten monitor ;]

Ja byłam teraz w sklepie noi kolejki jak nic..No bo jutro święto..Noi trochę się wystałam..
Byłam w warzywniaku i kupiłam por , seler i pietruszkę zieloną do zupki ;] bo pietrzuchę i
marchewkę mam będę robić krupniczek z ryżem..
Byłam w piekarni i zostało im tylko kilka chlebów ale mi się udało bo się załapałam z świeżej
dostawy ;] jeszcze gorący ;]

U mnie pogoda też bez sensu..pada ;/

Wogule to byłam tu w takim sklepie "Bobasku" i w kilku dla dzieci bo byłam jeszcze zajrzeć
czy może tu nie mają takich kompletów pościeli itd ;p noi nie było ale oczywiście kupiłam
2 kaftaniki rękawiczki jeden golfik taki na 9 miesięcy bo mi się tak super spodobał i
musiałam go mieć i akurat będzie na wrzesień ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyjatkowy- termometr do wody mi nie potrzebny gdyż mam wanienkę a w niej wmontowany już termometr,ale gdybym nie miała to bym kupiła nie duży koszt.

Smoczek fajna rzecz,ale wolę zainwestować w termometr do ucha lub na podczerwień gdyż twojemu dziecku może nie podpasować kształt tego smoczka i bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie faktycznie "wielka promocja" ja kupuje lovele w kauflandzie pod nosem za 19zl( stała cena).Co do kupna pieluch bella stwierdzilismy z mężem ,że kupimy chusteczki i kilka opakowań pieluch w makro,akurat mamy kartę,a tam są najtańsze.Ale oczywiście ktoś wyjątkowy lepiej kupić w realu niż w małym sklepie bo wychodzi taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia ten spray do noska to ja mam w domku i na nim jak byk w ulotce napisane że od 3miesiąca! krem na każdą pogodę kupiłam ostatnio dla Agaty i kilkakrotnie go przeczytałam z każdej stron i nic nie napisali od kiedy 😞
Mycloud do pieluch w makro to nie zawsze są tam najtańsze 😞 już kilka razy się przejechałam, bo tak myślałam. Co do chusteczek nivea najbardziej opłaca się je jak są w tesco w promocji w dwu- lub trzypakach, wychodzi najtaniej a nie ma co się martwić, że ich tak dużo bo na początku idą jak woda 🙂
co do termometru to mój mąż ma najlepszy w łokciu 😉 a to on będzie kąpał maleństwo ja tylko będę od asekuracji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia widocznie mamy inne, na moim sprayu pisze na samym przedzie od chwili narodzin, na kremie to samo. A te kremy na każdą pogodę to jak wybierałam to były aż 3 różne! Zwracałam szczególną uwagę od kiedy można stosować. Chciałam jeszcze koniecznie mleczko nawilżające, ale niestety wszystkie pow.1 m-ca 😞
Chusteczki dwupaki oplaca sie też w Rossmanie, a z pieluchami to bywa różnie - markety maja "niby" promocje, ale jak sie przeliczy pieluszki na sztuki to wcale taniej nie wychodzi.

Termometr kąpieowy mam z canpola - w kształcie kaczuszki, więc przy okazji zabawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...