Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was stycznióweczki jak mija wam samopoczucie i wogóle???zapisałam sobie wasza tabelke 🙂cos mało chłopców macie hi hi babki zadza 🙂 🙂 ale to chyba nie na 100%?w grudniówkach tez dziewczynek duzo i duzo cc jak narazie było.....mało zostrało..jestem ciekawa czy któras z Was sie rozpakuje w styczniu???no najwazniesze zeby malenstwa zdrowe i porody bez komplkacji sie odbyły 🙂pozdrawiam buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane! ale ja od Was jestem uzależniona! 2,5dnia bez netu i mnie szlag trafiał a na komórce się nie wczytywało! byliśmy u teściowej na imieninach i zaoferowała się,że może Agatę zabrać na 2-3 tyg jak urodzę, ale ona by ją tak rozpuściła rozchamiła i utuczyła, że potem z miesiąc bym do normy doprowadzała, więc jak chce pomóc niech przyjedzie do nas 😁

u nas spadł śnieg 30km od koszalina jechaliśmy max 30km/h i przed nami i za nami koreczek - znów drogowcy zaspali a niby droga krajowa 🙂 teraz nadrabiałam zaległości bo naskrobałyście 30stron! buziaki dla Was kochane! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem

Byłam u rodziców na chwilkę , bo już od siedzenia w domciu głowa mnie jakos dziwnie bolała. Przewietrzyłam sie troszke i przeszło na szczescie. Ale nasłuchałam sie oczywiscie, ze niepotrzebnie maluje to łóżeczko dla dzidzi bo kto tam będzie patrzył....ech, wkurzają mnie czasami Ci rodzice. Kiedys tacy nie byli, tez lubili jak wszystko było porzadne, czyste i dopracowane a z latami widzę że niestety "dziadzieją". I tak zrobimy po swojemu i nie dlatego czy ktos bedzie patrzył czy nie tylko dlatego ze moje dziecko nie bedzie spało w byle czym - zwłaszcza ze koszt przemalowania łóżeczka to jakies 15zł!

Wpadła tez siostra ze swoimi córkami (13 i 12lat) i typowali wagę urodzeniową Lenki - zapisali na kartce żeby zobaczyc kto był najbliższy prawdzie - oj nudzi im sie 😉

Teraz leżę juz wykąpciana i pachnąca.
"idę" na chwilkę do grudniówek, żeby zobaczyć czy im przybyła jakaś świeża dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
ale tu cisza ....pewnie choinki sie stroją 🙂 albo pprezenty pakują jakieś elfy 🙂


hehe no u nas właśnie skończyliśmy stroic choinke 🙂 ale wcale nie było fajnie 😞 mój M jest nie do zniesienia.... jakby miał okres 🤨 🤢 a szkoda bo mogłobyć tak fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aallicee mojemu jak "ma okres" to pomaga coś słodkiego 😁

ja zbieram się za zrobienie kartki świątecznej w tym roku jedna niunia a za rok dwie 🙂 ale wena coś mnie opuściła a czas najwyższy już coś wymodzić, a jeszcze moja modelka nie była skora do pozowania to trzeba wybrac jakieś w miarę ujęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie w niedzielny wieczór!
Ja jestem padnięta. Dobrze że juz w domku. Jednak praca dwa dni pod rząd po 8 godzin to juz nie dla mnie. Ciesze sie że to juz ostatnie dni, nio i nie bedą tak męczące bo tylko po 3-5 godzinek, a od 3 stycznia na macierzynski 🙂 Juz sie doczekać nie moge, chociaz jak nie pracuje to sie wkurzam ze nic nie robie tylko leżę całymi dniami 🙂 I tak w kółko. I jak tu dogodzić kobiecie hehe. Ja uciekam poodpoczywać troszke. Dobrej nocki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂

a my bylismy w sosnowcu i dąbrowie na zakupach i potem u tesciow na herbatce i kolacji.
O dziwo! nie jestem zmeczona!!! 🙂
obeszlismy dwa centra handlowe i malo ze dalam rade to jeszcze wszystko z listy zakupow zakupilismy 🙂 🙂 🙂
Kupilam stanik do karmienia - jednak nie ten koronkowy bo mi maz powiedzial ze mu przypomina ooolbrzymie staniki mamy 🙃 🙃 🙃
Kupilam jeszcze jedna koszulke do karminia i trafilam na ta sama firme co w necie czyli MUZZY

Zakupilam wszystkie kosmetyki dla siebie do szpitala (odkrylam super wynalazek - pasta do zebow z plynem do plukanai w jednym.

Maz kupil mi w koncu zegarek! 🙂 (ale smyczke ktora do tego dostalismy chce mi zabrac)

KUPILISMY METROWEGO CUDNEGO MIŚKA dla Ksawcia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Byl tak cudny ze nie moglismy sie oboje oprzec :P


Ja sobie pokupowalam kolczyki, gumki, spinki i sliczne pudeleczko z przegrodkami na takie bibeloty 🤪
🙃 🙃 ojj jak ja kocham takie rzeczy 🙂
Juz sobie wszystko w nim poukladalam i patrze i podziwiam 🙂


Ta ksiazke JEZYK NIEMOWLAT mam od dawna i tez polecam, ale jakos ja nie moge znalezc czasu zeby ja skonczyc :P:P:P (wole siedziec na forum hyhyhyh 😉 )




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy porannie 🙂)) JA dziś czekam na kuriera bo ma mi wózek przywieźć ciekawe czy dojedzie 🤨
My całą noc przespaliśmy w ramionach tatusia oj cudownie 🙂
Jeszcze tylko kilka takich nocek:0
U nas strasznie zimno coś zaczyna mnie boleć gardło nie dobrze nie dobrze:/
Pozdrawiamy miłego dnia 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry ponieedziałkowo
my spałysmy dobrze do czasu ... jak ktoś na mnie sie nie zamachął 🤪 moj mąż tak delikatnie przewracał sie na drugi bok że mnie reką w głowe huknął 🙃 🤪 tak sie zerwałam, serce to myslałam ze mi wyskoczy a potem miałam po spaniu siedziałam i sie śmiałam z niego że jak mnie chce uszkodzić to niech uszkadza ale żeby od razu zawał mi sprawić:P :P :P no udało nam sie usnać nad ranem ale obudził mnie bol bioder a raczek nerwu kulszowego ... jednym słowem nie dane mi było dziś sie wyspać 🙂
niestety nic nie pomaga na te plamy na kanapie dziś jeszcze bede próbowała ale coś mi sie widzi że ....eh 😞
JAgódka widze że lubisz takie błyskotki jak ja ja to taka sroczka jestem koraliczki kolczyczki wszystko w pudełeczku posegregowane jednym słowem uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂



ja mam ostatnio jakies koszmary..dzis we snie biegalam po cmentarzu rozwiazujac jakas kryminalna zagadke zakonnic 🤢
Skad mi to w ogole przyszlo do głowy ... 🙃

misiamamy 🙂 hihi jak sroczki 🙂 🙂

basia - ja kiedys popisalam sobie jasna kutke dlugopisem i niczym nie schodzilo dopoki nie uzylam ...zwyklego mydla! 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...